CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
19. dub 2013

@petulak1988 drzim palce! 😉 a milej je 😉

holanci
19. dub 2013

@petulak1988 moooooooooooooooooooooooooooc držím pěstičky 😵

petulak1988
19. dub 2013

@holanci moc ti dekuji jsi zlata...no za pul hodinky uz vyrazim 🙂 tak se modlim aby vse bylo ok

petulak1988
19. dub 2013

@martinka87
@holanci ahoj holky tak cystu tam mam porad ale uz mensi

maciatko248
19. dub 2013

@mooncaa @streghina @martinka87 @petulak1988 dakujem holky mame srdicko 😵 😵 😵 sme mladsi o 3 dni ale to nevadi 🙂

maciatko248
19. dub 2013

@mavo ja som mala dlhy protokol. Oni mi vypocitali kedy cca to mam dostat a hovorili ze zalezi ako dlho krvacam ze mam prist ked uz budem len spinit, dostala som pevny termin a mala som si v pripade zavolat a termin zmenit. Tak som volala 1 dc ze ten pevny termin mam na 4 dc ze mozno este budem spinit a oni hovorili ze je to v poriadku ze mam prist. Tak si myslim ze im mozes zavolat a upravit si to.

holanci
19. dub 2013

@petulak1988 to je ale mrcha ta cysta.... no ale naštěstí aspoň, že se zmenšuje 😉

holanci
19. dub 2013

@maciatko248 Gratuluji 😵

petulak1988
19. dub 2013

@holanci jj ale ten doktor mi dal stejne estrofen a stimuluji sliznici...za 10dni teda presne 30.4. jdu na ultrazvuk jestli sliznice roste a jak to vypada s cystou..kdyz tam bude odpunktuje ji ale priprava na ket pobezi dale...rikal ze ji da tech 10dni,ze by mohla zmizet,ze uz je takova plocha...no a pak podle sliznice by dal bud jeste estrofem aneb uz progesterou a plan zavedeni.. 🙂

petulak1988
19. dub 2013

@maciatko248 moc moc gratuluji....krasna zpravicka 🙂

martinka87
19. dub 2013

@maciatko248 jeste jednou veeeeeelika gratulka!! 😉 😉
@petulak1988 chjo, to je mrcha ta cysta ☹ snad to ale i tak pujde!!!

petulak1988
19. dub 2013

@martinka87 jo pujde to uz mi rikal proto uz stimuluji kdyz do toho 30.4: nezmizi odsaje ji ven a bude se pokracovat ve stimulaci a ketu

martinka87
19. dub 2013

@petulak1988 tak parada!!!! 😉

mavo
19. dub 2013

@maciatko248 jsem ráda za srdíčko! A který den jsi si začala píchat hormony? Mě se vůbec na cyklus neptali, hlavně jsem to měla po OPU hrozně rozhozené...

mooncaa
19. dub 2013

@maciatko248 Tak to je ta nejkrásnější zpráva. Gratuluji a budu držet palce dál.

@petulak1988 Super, že můžeš už stimulovat, asi ta cysta už je fakt jen zbytek, když už povolili KET.

maciatko248
20. dub 2013

@mavo 4.dc hned po utz som dostala injekcie a zacali sme 🙂 kludne sa preobjednaj tak aby ti uz koncila mrcha 🙂

Dakujem holky 🙂

mavo
20. dub 2013

@maciatko248 Díky, radši si tam zavolám hned jak to dostanu 🙂 abych něco neprošvihla 🙂

petulak1988
21. dub 2013

@martinka87 jj jsem fakt rada ze se neco deje....hlavne pokud pujde dal stimulace tak se mi pujde lepe i na tu punkci nez kdybych sla jen na ni a nic se nedelo...vis jak to myslim...me ta punkce vody fakt silene bolela ale co bych pro mimi neudelala kdyz vim ze cysta tomu skodi.. ☹ jsem rada ze jede stimulace snad uz se dockam snehulacka 🙂 cekaji tam na me dva ....beru k tomu GS mamavit.. tak uvidime...

petulak1988
21. dub 2013

@mooncaa jj rikal ze uz je takova plocha az prusvitna.. je o polovinu mensi nez minule ...tak rikal ze ji da jeste cas nez prijdu na ultrazvuk a kdyztak potom ji pak odsaje...ale stimulace pojede dal...moc dekuji za palecky

martinka87
21. dub 2013

@petulak1988 chapu, pro miminko clovek pretrpi vse... Ja mela v noci poslicky a myslela jsem, ze se po... ☹ neuveritelna bolest, ufff.... ☹ ☹

petulak1988
21. dub 2013

@martinka87 ty jo ty uz to mas za chvilicku 🙂

martinka87
21. dub 2013

@petulak1988 to teda ☹

petulak1988
21. dub 2013

@martinka87 bojis se porodu???Ja nevim jestli mam strach je to takovy ze nevim co presne me ceka...ty uz asi diky poslickum castecne jo 🙂 a myslim jen co se tyce pocitu a bolesti....ikdyz az budes drzet miminecko tak je veskera bolest pryc

martinka87
21. dub 2013

@petulak1988 hele dnesni noc me vydesila, ale spis proto, ze jsem necekala takovou bolest... Myslela jsem, ze to bude tvrdnuti bricha s bolesti, ale mne bylo, jak kdyby mi nekdo bodal do jizvy po slepaku, jinam mi bolest nesla ... Tak jsem se bala co se deje, ale sprcha to rozehnala...
A jinak porodu se nebojim, spis jsem takova vyjukana ze nevim co me ceka, ale nejak to musim zvladnout 😉

maciatko248
21. dub 2013

@petulak1988 je super ze ti stimulku koli cyste neposuvaju, budem drzat prstiky nech cysta zmyzne sama 🙂
@martinka87 Martinka co to citam, drz sa a ty budes rodit u Apolinara tak? tak ak tam budem prave nahodou tak ta pridem pozriet ak budes chciet 😵 Myslim na vas 🙂

martinka87
21. dub 2013

@maciatko248 Lucinko, nene, rodim na Bulovce 😉 ale kdyz i tak budes zrovna v Praze, rada Te uvidim!!! 😉

petulak1988
22. dub 2013

@maciatko248 dekuji ti moc...kez by opravdu zmizla sama...

maciatko248
22. dub 2013

@martinka87 😵 no ta ani neviem kde je ale keby som bola v prahe tak ju urcite najdem a pridem vas pozriet 😵

maciatko248
22. dub 2013

@petulak1988 no ja som mala stimulaciu plnu zazrakou...preco by to neslo aj u inej zeny s cystou a so stimulkou? len sa proste tym zazrakom je potreba odovzdat aj ked uz padame na hubu ze obcas nevladzeme 😅 drzim palecky ked si predstavim ze mi chceli zrusit stimulaciu 2 krat a vzdy telo akoby na poslednu chvilu zareagovalo 😀 no proste hlavne ze je vsetko teraz v poriadku ale u mna hovorim o zazraku 😵

petulak1988
23. dub 2013

@maciatko248 no moc ti to preji.. a drzim moc moc pesticky dal.....no pry ta cysta muze produkovat hormon proti uhnizdeni ale rikal ze stimulovat muzeme jen kdyz tam bude i na dalsim ultrazvuku tak ji odsaje....jinak je pry uz takova plocha....tak v tom nevidel problem....ta punkce by mi vadila mene kdybych vedela ze stimulujeme dale a to mi ten doktor slibil ze v tom proste problem neni tak tu bolest musim jeste jednou vydrzet nejspis.. 🙂