CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
2. črc 2013

@holanci jee tak to je krasne 🙂 tak si to paradne uzijete.. 🙂 ja ti drzim pesticky... at tam folici jsou a at mas i na mrazacky...

mavo
2. črc 2013

@petulak1988 neměl by v tomhle věku už "Vypadnout z domu"? Má tak akorát čas na vlastní rodinu, tak se na něj vykašli....

petulak1988
2. črc 2013

@mavo hmm to asi tezko zavislej na tatovi penezne...dela vysokou skolu a jeste tri roky bude... takze asi tak..on deti nikdy nechce nesnasi je.. ☹ za chvili prijde Ladi maminka musela jsem uvarit..je mi dneska nejak divne asi tim vedrem...

holanci
2. črc 2013

@petulak1988 díky Peti, budu průběžně informovat, i já tobě držím pěstičky 😉 😵

holanci
2. črc 2013

Holky prosíííím radu... Mám orgalutran, tuším, že mi říkali píchnout do břicha, v návodu píšou do nohy... A pak v injekci je bublinka, někde jsem tu četla, že se nemá vyklepávat, že tam je na vytlačení roztoku, někde jsem četla, že by se měla vyklepat. Jak jste to měly? Prosím prosím radu 😉 Jinak volám SOS CAR 😕

mavo
2. črc 2013

@holanci bublinku vystříknout.... a píchala mi jí poprvé mamka do břicha, pak sem si jí do břicha píchla já... Uděláš si mezi prsty "špek" a pak to do něj asi v úhlu 45st. píchneš a povolíš a dopíchneš... může ti to potom trochu otéct a zčervenat a svědět, jak píchnutí nějakým hmyzem, ale to je normální reakce, tak se nelekej a pokud to mít nebudeš, tak vše je taky ok 🙂

petulak1988
3. črc 2013

holky slysim ted na apolinare hodne stiznosti.. ja jsem tam ale spookojena tak nevim… pry hormonalni profil se ma delat kazdy tyden kdyz delaji IVF a nejen jednou a pak uz nic,.

petulak1988
3. črc 2013

@mavo premyslim o Fr. laznich kdyz by to ted nevyslo.... tak vyplnit tu pauzu mezi dalsim IVF vsemi procedurami co na to pomahaji 🙂 co myslis??

holanci
3. črc 2013

@petulak1988 Já jsem teda také spokojená a věřím jim 😉 Hormonální profil každý týden? To je možná názor od názoru, věř, že kdyby to bylo nezbytně nutné, tak to udělají 😉 🙂 A jak je? Peti měla jsi orgalutran? Jaký je tvůj názor na můj dotaz výše? Vytlačit vzduchovou bublinu nebo nevytlačit?

petulak1988
3. črc 2013

@holanci ja bych ji vytlacila...a co si myslis o tech laznich??Ja orgalutran nikdy nemela..

holanci
3. črc 2013

@petulak1988 Marťa mi taky radila vytlačit, tak jí vytlačím 🙂 Já myslím, že ty lázně jsou skvělý nápad... 😉 Ale kéž bys je ani nepotřebovala, a klaplo to... A jak se cítíš?

mavo
3. črc 2013

@petulak1988 Nevím, jestli zrovna lázně... ale proč ne, zkusit se má všechno, já byla na té Mojžíšovce... ale říkala, že zablokovaná nejsem, tak mi dala jen pár protahovacích cviků.

petulak1988
3. črc 2013

@mavo Frantiskovy lazne jsou primo na lecbu neplodnosti takze cviceni prokrvovani delohy atd.. navic zjistuji proc to nejde atd...tak proto chci tam a krasne si tam odpocinu 🙂

luca119
3. črc 2013

Ahoj děvčata, tak pokud to vše dobře půjde, tak v úterý půjdu na ket. Máme 1 malinkaté embryjko, tak snad bude statečné 🙂 Chtěla jsem se zeptat, zda bych neměla začít brát nějaké vitamíny nebo ? V "APO" mi nic neřekli, ale myslím, že bych tím nic nezkazila, co myslíte? Děkuji a všem držím palečky vč.mě 🙂 🙂

holanci
5. črc 2013

@petulak1988 Ahoj Peti, tak jak je???? Něco nového? Moc na tebe myslím 😵 😵

holanci
6. črc 2013

@mavo Tak orgalutran jsem píchla 🙂 Moc díky Marti za radu, že se může udělat otok, nevědět to tak už tu šílím a mám strach, že jsem to píchla blbě 😅 Akorád když jsem sundávala kryt jehly, tak mi kapička té látky vytekla ☹ doufám, že jsem to nějak nepo... ☹ Myslíš, že mám příště namířit třeba jehlu směrem vzhůru?

mavo
6. črc 2013

@holanci jj, příště spíš vzhůru, než to držet dolu, ale je tam toho dost, tak neboj 🙂 to si určitě o moc nepřišla.. a jsi šikula 🙂

holanci
8. črc 2013

Mám takový blbý dotaz, ale přeci jen... U stimulky mám celkem výtok, to bude asi z té koňské dávky hormonů, že ?? 😉

holanci
8. črc 2013

Tak dnes na kontrole dobrý. Na léky reaguju dobře, mám 9 folíků, ani málo ani moc tak by mohly být aspoň kvalitní. Dostala jsem ještě na dnešek a zítřek fostimon + orgalutran, ve středu pregnyl a v pátek OPU.... Uuuuuuž ať je to za námi a hlavně se šťastným koncem 🙂 Mám z toho dnes dobrý pocit 🙂

streghina
8. črc 2013

@holanci super, určitě to dobře dopadne 🙂 hlavně jde o tu kvalitu, tak držím pěsti a už aby byl pátek odpoledne, viď 🙂

holanci
8. črc 2013

@streghina Jojojo přesně tak, už aby byl pátek odpo 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@holanci juuu uz se ti to blizi drzim pesticky

holanci
9. črc 2013

@petulak1988 moc děkuju, doufám, že bude vše na dobré cestě ... A jak ty Peti, moc na tebe myslím.... Už jsi testovala?

petulak1988
9. črc 2013

@holanci nic ani duch

holanci
9. črc 2013

@petulak1988 ale neeee, no to mi ani neříkej 😢 ☹

holanci
9. črc 2013

@petulak1988 Peti a kolik jste měli folíků a vajíček?

petulak1988
9. črc 2013

@holanci meli jsme 12foliku z toho 7vajicek ale jen 5bylo zralych 3se drzeli den a pak treti den bylo jen jedno

holanci
9. črc 2013

@petulak1988 Fíha tak to je mazec... Už at je to za námi, já mám strach ☹ ☹ a ET se dělá 3 den?

petulak1988
9. črc 2013

@holanci druhy treti ctvrty a nejdele je prodlouzena kultivace 5den po odberu

martinka87
9. črc 2013

@mavo dekuju moc!!! Szili jsme se myslim bajecne, je to poklad, je strasne hodnej 😉 milacek....