CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
31. led 2012

@fori juuuuu, tak to jsem zvedava!!!! 😉

streghina
1. únor 2012

@ka_cenka87 ahoj, tak díky za uklidnění, manželovi už spermio dělali u Apolináře, poslala ho tam moje doktorka, teda chtěla Sanus, ale já spíš Apolináře. Od doktorky doporučení nemám, ale už je to rok a nechci čekat dál u mojí doktorky a ke všemu mi neudělala ani kompletní hormonální profil, přestože jsem ho chtěla, tak na co platíme tak velký ZP! Taky doufám, že rok 2012 bude ten pravej a všechny se tu dočkáme 😉 já jsem taky zvědavá na proklatin, jak budu reagovat na ty léky 😉

ka_cenka87
3. únor 2012

Tak v pondělí kontrolní ultrazvuk a výsledky HP, jsem zvědavá co mi řeknou... Už bych chtěla aby bylo pondělí 9:00 hod. a víkend bych tentokrát klidně přeskočila!!! 😉 😀

fori
3. únor 2012

takže mám 9 folíků a OPU bude za týden...... se nedočkám 😀 . dneska jsem byla u doktroky Jirsové, no holky...... fakt paráda.... jsem spokojená

barbika
3. únor 2012

@fori Ahojky v kolik jsi tam byla?? Já tam byla na 10:30, ale na řadu jsem šla až kolem třičtvrtě. Dr Jirsové je super!!!! Dnes jsem u ní byla na potvrzení těhu po IUI 😀

fori
3. únor 2012

@barbika jeeee ty se máááš.... gratuluji.... já byla objednaná na 13.30 a na řadu jsem šla skoro až na 14,00.

fori
3. únor 2012

@ka_cenka87 já bych chtěla aby byl konec unora 😀

barbika
3. únor 2012

@fori Držím Ti palečky ať se Ti taky zadaří!!! 😉

martinka87
4. únor 2012

@fori to urco klapne!!! Mimochodem, prave jedu do Kralup nakoupit 😀

Dr. Jirsova je skvela, jsem s ni nad miru spokojena!! 😉

fori
5. únor 2012

@martinka87 to je no, v uterý jdu zase na ultr. a to jdu k doktroce Malkovský a ta je taky super... moc milá, ta se na mě učila dělat ultrazvuk.... ještě někdy po létě..

martinka87
5. únor 2012

@fori ona je tam Dr. Jirsova jen stredy a mozna bude i patky a jeste bude slouzit normalne, takze se dostane i k porodum... 😉 takhle si chodila rodit jen sve pacientky... 😉

pniki
5. únor 2012

Ahoj holky, chci se zeptat jestli můžu mezi Vás. Už rok a půl jezdíme k Apolináři do CAR a pořád neúspěšně. Mám za sebou jeden ET a jeden KET a ani jedno nevyšlo. Teď stimuluju k druhému IVF. Zatim čekám na menstruaci a pak si budu píchat fostimon. Předtím jsem měla Puregon, tak nevim jak tohle zvládnu píchat sama, ale píchala jsem si sama i Agolutin, tak snad to dám. Nemám si s kým o tomhle povídat, protože všichni kolem mě těhotní, ani pomalu neví jak, a na mě koukají jak na zjevení a nedokážou si to hlavně ani představit. Tak bych byla ráda, kdybych si tady s Vámi mohla popovídat co a jak.
Jinak gratuluju všem, komu se podařily //, vždycky mě to potěší a pozitivně naladí. Jen doufám, že budeme všechny brzy štastné.

mufinka26
6. únor 2012

@pniki Ahojky doufám, že ti dodám trošku síly, nám Apolinář velice pomohl, podsoupily sme 1.IVF z toho sme měly velký zásoby, ale nakonec sem otěhotněla až na 3.KET, takže 4.transfér, byl tam poslední mrazáček a ten mi ted dupká v bříšku 😉 vždycky sme nechávaly zavádět až na jeden pokus jedno zlatíčko. Moc ti držím palečky, určit ti tam pomůžou k vytouženému miminku 😉 🙂 Hodně štěstí 🙂

ka_cenka87
6. únor 2012

Ahojky, tak dneska výsledky překvapivě dobré. Vypadá to, že hormony se díky těhotenství srovnaly... 🙂 Dokonce mám i na levé straně připravený folík, takže ideální podmínka. Jen mám problém, protože mi doktorka doporučila, že bysme tak 2-3měsíce měli snažení vypustit, aby se tělo po revizi dalo do pořádku. Ale já si zase říkám, že pokud tělo nebude chtít, tak se nám to stejně nepovede... 😅 Co myslíte, máme si dávat pozor a nebo to zkusit?! 😖 😒 Jinak další kontrola by měla být v březnu opět s ultrazvukem kolem 10-11DC...

fori
6. únor 2012

@ka_cenka87 já bych na nic nečekala a šla do toho, fakt. jedna známa otěhotněla po mimoděložním a ani nedodrželi 6 nedělí a po 4 nedělích otěhotněla, doktor jí vynadal ale co ?? klukovi už jsou 2 roky.

fori
6. únor 2012

@pniki ahoj, já píchám Fostimon, tento týden bych měla jít na OPU. jinak si myslím, že všechno chce hold čas, ono se to jednou podaří, hold si musíme všechny počkat no. Jinak ten Fostimon mi píchá přítel nebo kámoška. no

pniki
7. únor 2012

snad to holky vyjde, věřím tomu. NEjhorší je, že jsem teď brala Proveru, abych to dostala a paní doktorka Jarošová mi povídá, to dostanete tak 6.2. a od 7.2. si začnete píchat fostimon. A dneska je 7.2. a menstruace nikde, ale špatně mi už je, takže doufám, že ještě dorazí, jinak se bude vše zase posouvat.

pniki
7. únor 2012

@fori já si budu píchat taky s přítelem, jenže já si to musím píchnout sama, protože přítel že to nezvládne a pak mi to teprve pomůže tu injekci zmáčknout, protože se dozadu moc neotočím, budun to píchat nad zadek, jako agolutin a td.... před tim jsem měla puregon ten byl v té aplikaci lepší, ale chtěla jsem zkusit ty bezdoplatku

pniki
7. únor 2012

@mufinka26 to je super, že se Vám to povedlo, jsem moc ráda. Popravdě tenhle web sleduju už od července, co jsem byla na prvním ET a tak si Tě pamatuju a vždzcky jsem čekala, jak dopadneš a pak jsem byla moc ráda, že sed to povedlo. Já byla na KET v září a to nám nevyšlo, Teď mám docela strach, aby bylo dost vajíček. Minule jsem jich měla docela hodně a pak i embryí a nakonec zůstala jen dvě ☹

fori
7. únor 2012

@pniki já myslím že ten fostimon je dobrej, já si ale musela 7 ampulí doplatit. stálo to 2500, celkem jich měla 37. dneska poslední. jinak si myslím že to píchání už bych zvládli sama.... člověk se spíš jako bojí...

fori
7. únor 2012

@mufinka26 tyy jo už jsi ve 20tt , to to letí vid?? prosim tě čím jsi ty stimulovala? já tím Fostimonem a 7 ampůulí jsem si musela doplácet. prostě mi to nestačilo. a taky jste platili to zmražení?? po nás budou chtít 2800, a KETY stojí prý 3000. taky jsi to tak měla?? navíc dneska mě docela naštvali, měla jsem jít k dok.Malkovský, a nakonec mě bral ten zrzavej doktor, myslím Fait, nebo jak se to píše...... nevíím moc mi neseděl...... ale nechápu proč jsem si teda mohla vybrat lékaře, když mě nakonec fláknou k jinýmu..... chjooo

mufinka26
7. únor 2012

@fori měla sem to úplně stejně jako ty, Faitl je dobrej, nám zařídil to IVF a měla sem ho celkem 3x on je i porodník 😉 ale samo záleží jak na tebe ten doktor zapůsobí, ale neboj, si v dobrejch rukou 🙂 určitě budeš mít krásnou úrodičku vajíček a kvalitních embryjí 😉 🙂 Mě už pěkně malinké kopká v bříšku, je to až neuvěřitelný, nedávno sem si píchala injekce jako ted ty 🙂 letí to

mufinka26
7. únor 2012

@pniki neboj, určitě ted budou pěkný bojovníčci, důležitý je se nevzdávat 😉 koukni na mě 😉

fori
7. únor 2012

@mufinka26 takže všechno stejný jo?? i ten Fostimon jsi si musela připlácet jako já?? no snad to klapne.... ten čas letí jako bláznivý..... 🙂

mufinka26
7. únor 2012

@fori taky sem potřebovala víc ampulí, než hradí pojištovna 😉 akorád sme jich dokupovaly mín 😉 jinak 2800 za zamražení a pak za každý KET 3000kč, ale za ty prachy to stojí 😉

fori
7. únor 2012

@mufinka26 jo jo to máš pravdu, tak díík já jen jestli nejsem divná že mi nestačí ty hormony co hradí pojištovna ale oni to mají dobře spočítanýý 🙂

pniki
7. únor 2012

@fori já mám zatím jen 16 ampulí a uvidím na kontrolním ultrazvuku. Teda tak pokud mi nebudou stačit a budu muset pokračovat, tak to nám nejspíš odběr vajíček i transfer vyjde až na konec měsíce, spíš až v březnu, ach jo? _Já se těšila, že vše bude v únoru. U dr. Fajta jsem už taky byla a přišel mi v pohodě. Docela mě mrzí, že když je potřeba se objednat na určitý den, že to vyjde pokaždí k někomu jinému. Takže nad 30 ampulí fostimonu se to doplácí?

pniki
7. únor 2012

@mufinka26 taky jsi dukopavla ampule fostimonu? Teda to je mazec, já myslela, že to bude fungovat stejně jako to pero Puregon, no uvidíme, zatim nedorazila menstruaci, takže jsek čím dál tík víc nervóznější ☹

fori
7. únor 2012

@pniki já stimulovala celkem 12 dní , 1 den 4 ampule a pak 11 dní po 3 ampulích. na poprvé jsem si jich nesla domů 22. taky jsi měla dlouhý protokol se Zoladexem?? jinak dneska mám ten poslední 12 den, zítra píchám Ovitrelle v 21.00. hod. ve čtvrtek mám pauzu a v pátek jdu na OPU. to bude 15 den od 1 stimulky. jinak ten fajn jako byl v poho, akorát mi nějak nesedl no, ale mě šte že jsem byla objednaná k malkovský a šla jsem k němu. tak at mi příště nedávají vybrat a je to ne??

pniki
7. únor 2012

@fori už jsi byla na předoperačním vyšetření? já už dostala žádanku, ale nechávám to, že půjdu až budu vědět kdy se bude konat termín OPU, aby to bylo co nejčerstvější.Nebo bere obvoďák i krev ? abych to pak stihla. Nebo už jsi nesla výsledky vyšetření na kontrolní ultrazvuk? Díky