CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
19. čer 2009

Neboj, oni by tě na to nehnali, kdyby to nebylo potřeba!!!

haaribo
19. čer 2009

Myslíš, že se něco bude dít už tehle cyklus?? Pokud bude UZ v pořádku??

len
19. čer 2009

Ahoj ahoj 🙂
Tak jsem se probudila... 😀 Na mou obranu budiž dodáno, že jsem četla do tří do rána, dokud jsem nepadla 😉
Jsem tu sice největší inventář v CARu, ale s tím snažením to zase není tak strašný, co je to 50 cyklů, že?

haaribo
19. čer 2009

Ahoj Len! Tak do tří bych nevydržela. A 50 cyklů, to je taky mazec...

aknyt
19. čer 2009

Haaribo, mohla by být inseminace, pokud by uviděli folík, jak dorůstá. Nic víc bych do září nečekala, než IUI.

Len, dobré ránko 🙂 My šli spát v půl druhé a vstávali v 5 a vůůůůbec se nám nechtělo.

len
19. čer 2009

Aknyt, to by mě zabilo 🤐 Já teda neschopenku využívám naplno - půlku jí prospím, ale mám to od psychodr. naprosto schválený, že mě to léčí 😀

aknyt
19. čer 2009

Vynahradíme si to o víkendu 😉

len
19. čer 2009

No to já prospím i víkend 😀 Ne, zítra přijedou tchánovci obdivovat plivníka, tak musím naklidit a uvařit nějakej luxusní oběd 🙂

haaribo
19. čer 2009

Mě by IUI úplně stačilo, na IVF fakt netrvám....
No nic, musím se loučit, manža vylezl z pelechu - je po noční - a vyrážíme. Když to půjde, tak vám písnu, jak tam je - hnusně! 😉 😀

papus
19. čer 2009

ahoj holky tak jsem dorazila z práce a jsem pěkně unavená a to jsme dělala chvilku 😒 jdu si dát utroš a lehnout si na chvilku 😉

len
19. čer 2009

Jen se prospi... Utr. dělá svoje a na odpočinek máš nárok 😉

papus
19. čer 2009

usnout se mi nepodařilo,ale jen to,že jsem ležela mi pomohlo....ale jak ten utroš jde pak ven no to je hnus to mě teda vadí...... 😠

larri
19. čer 2009

Ahoj holky,
ja od vcerejska trpim,boli mne desne hlava.Vcera jsem myslela,ze pujdu z prace domu.Vecer jsem se doma vyzvracela a bylo to na chvili lepsi,aspon jsem se v klidu vyspala.Ale dneska je to zase.Nastesti jsem doma,ale rano jsem byla na Koniku a neumela jsem se soustredit,jak hlava boli.Tak jsem lezela a spala a porad dokola.
Prasky nemuzu,tak trpim.Nemam ani na nic chut,jim suche rohliky.

Doufam,ze se vy se citite dobre a tesite se na vikend.

Papus,mi nejde ten utros ven pokazde.Nekdy ani nevim,ze ho tam mam a nekdy naopak.Taky se chystam si ho tam dat a uz ho mam plne zuby....ale co neudelat pro mimi. 😉

len
19. čer 2009

Holky, vydržte obě! Máte v sobě embrya, Larri snad bude vědět výsledky už v neděli, ne? 😉 A doufám, že za týden-dva budete uklidňovat vy mne 😉

larri
19. čer 2009

Len v nedeli,ale bojim,bojim,ze budu zklamana.Vim,ze ted uz nic delat nemuzu,chtela bych dvojcata,ted budu rada za jedno. 🙂

To vis,ze te budeme podporovat. Ja dokonce cetla,ze jde do dalsiho ivf Tuli,treba se tam potkate.Tady na nas kasle,ale pry jde k Apoli.

len
19. čer 2009

Já si moc dobře pamatuju, jak jsem se v den testu probudila a prohlásila, že testovat nechci 😀 Nějak mi vyhovoval ten stav "snad těhotná" a bála jsem se, že mi to bude definitivně vyvráceno 😉

papus
19. čer 2009

Larri to je jasné pro mimísky vše 😉 budeš testit v neděli????

Len pak budeme tebe podporovat neboj se 😉

larri
19. čer 2009

zacala jsem spinit a test negativni,nevim,co na to rict ☹

len
19. čer 2009

Larri, neříkej nic, už netesti a vyčkej. Vždyť víš, že já taky špinila... A kůň ví, co by mi test ukázal, kdybych testila o pár dní dřív 😉

larri
19. čer 2009

Ja spis cekam,ze prijde mrcha zitra v plne parade.Chtela jsem si zavest utros,ale lekla se,protoze jsem s tim vubec nepocitala.
Testovat nebudu,kdyz tak si zajdu v pondeli na krev,ale myslim,ze to nebudu potrebovat.

len
19. čer 2009

Ještě neházej flintu do žita. A Utr. zaváděj i přes špinění...

klarka.k
20. čer 2009

Čau holky, dlouho jsem tu nebyla, rozhodla jsem se, že si dám od snažilkování pauzu 🙂. Držím vám všem palce a užijte si prázdniny a dovči. Já to tak určitě udělám a po prázdninách hurá na další IVF 😀

rendulina
20. čer 2009

klarka.k : Zdravím 🙂 A přeji mnoho sil a po prázdninách hurá do boje! 😉
Koukám,že opět jedna rodačka z Ltm? 🙂 🙂 🙂

rendulina
20. čer 2009

larri : nevěš hlavu!!! Ještě není nic ztraceno! Koukej dobrat ten Utroš a pak se uvidí... 😉 Snaž se být silná,ju?

larri
20. čer 2009

Mrcha dorazila,jdeme se projit ven,tak nakouknu vecer. ☹

rendulina
20. čer 2009

larri : Tak to mě moc mrzí !!!😢 Já jsem na sebe příští týd.také zvědavá... 🤐

papus
20. čer 2009

Larri sakra to je smůla moc mě to mrzí ☹

rendulina
20. čer 2009

papaus : a jakpak ti je po ET? Nějaké příznaky? Pěkně hlaď bříško! 😉 🙂

papus
20. čer 2009

rendo dnes mě bolelo od rána v kříži až odpoledne to přešlo jinak se nic neděje a od OPU mě pěkně bolej bradavky 😒

rendulina
20. čer 2009

papus : No to já je měla také citlivé(teď je to již lepšíí) a křížové bolesti též+bolesti v podbřišku jako před MS celý

týd.a teď již jen sem tam 😉 Tak snad to bude dobré znamení....! 🙂