CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

spes2009
17. črc 2009

Zase román - já vím 😀

len
17. črc 2009

Spes, pokud máš vejcovody průchozí a spermio přijatelný, tak je šance při IUI srovnatelná s přirozeným snažením po Pregnylu. A jestli byl dneska Pregnyl, tak ovu bude v neděli a když se s manželem večer pomiluješ, rozhodně není nic ztraceno, nevzdávej to 😉 A nebo si udělej výlet do Rychlebských hor, byl by dozajista překvapen 😀 (jen legrace, vím, kde to je 😉 Ale je tam hezky, zauvažuj 😀).

Ale jinak teda Jarošovou moc nechápu, já měla IUI VŽDY den po Pregnylu, prý ať si spermie počkají... Tak co plaší, že v neděli tam nikdo není. V pátek mi píchli Pregnyl a v sobotu mi Vokroj provedl IUI. Asi by padla služba na ni a nechce se jí tam, či co 😝 A 16mm folikul by Pregnyl zvládnul klíďopíďo i zítra, mně ho píchali i na 19 mm. Tak, to jsem ji zdrbla, já bych se tam s ní určo pohádala (jako už jsem to jednou udělala) 😀

A veliká gratulace ke štěněti 😵

Jo a moje tělo JE zblbnutý, protože jsem 9.DC, pořád silně špiním a z bradavek mi vytejká mlíko, fakt síla 😝

spes2009
17. črc 2009

Len, vejcovody jsou sice OK, ale spermio u nás trochu pokulhává (něco málo nad 10 tis. a snížená pohyblivost). Já to nevzdávám, jen mě to jaksi vykolejilo. Prostě: Je velkej, takže se snažte o víkendu a dostanete Pregnyl. Jakoby se tím nějak nechtěla zabývat, hledat eventualitu a tak (nebo to alespoň víc vysvětlit). A já jsem zase pokorná a tak vždycky poděkuju a jdu a abych se s ní hádala, na to nemám jaksi "kvalifikaci". Pro příště budu chytřejší...

Len, vím, že ti Jaroš. moc nesedla, můžeš mi, prosím, napsat, klidně do IP, důvody. Já jen pořád chodím k ní, slepě ji důvěřuju, tak abych věděla tvůj pohled na ni jako na Dr. Mezi námi mi minule píchla tu vyvolávačku a já to fakt dostala až 37. DC a bylo to kvůli tomu, protože tohle se mi nikdy nestalo. Když jsem jí to říkala, že to bylo určitě kvůli té injekci, tak řekla, že to určitě ne, že ta to naopak měla přivolat a že je to tím, že jsem si to moc přála dostat. A nechala mi to píchnout 23.DC 😖

Ale na druhou stranu já jsem taky blbá, protože tam vždycky vyslechnu co a jak, poděkuju a jdu. Nevedu s ní moc dialogy a neptám se. Ale přicházím na to, že se mi ty rozhovory s ní hůř vedou. Jen minule jsem si tam s ní dlouho povídala a rozebírala co a jak.

To tvoje tělo taky síla. Dělala jsi si ještě potom test, nebo to mlíko je normální?

Děkuji za gratulaci ke štěněti, to je jak k mimi 😀 Se na něj fakt těšíííííím a nemůžu se dočkat. Prostě nějaká vzpruha a hlavně i vzpruha vztahová. Protože po 10 letech vztahu by to chtělo a když ne mimi, tak alespoň pejsek 😝

spes2009
17. črc 2009

Jo a Rychlebský jsou krásný, ale manža bude zítra někdě kdesi na Moravě, podle toho, kam dojedou. Takže to bych ho musela stopovat a výsledek při mé orientaci není stoprocentní 😀 Objíždějí totiž ČR a dopředu neví, kde skončí. Jo a náš stan je obsazený dalším nocležníkem a největší průser, je pouze pro 2 😀 😀 😀

rendulina
18. črc 2009

len : tu laktaci(co tě nyní trápí)měla má kamarádka po IVF také a nemohla se jí zbavit skoro rok a půl 😒
Nějak jí ty hormony úplně zblbly tělo.A o IVF již nechce slyšet,jaký s tím má starosti...
Zašli i za přírodní léčitelkou a pomalu se to po té dlouhé době srovnává - je to děs!!!
Držím palečky ať se toho včas zbavíš 😉

spes2009 : to je mi líto,že vás J.takhle "odbyla" 😖 Ale chápu tě,někdy tě ty zprávy tak dostanou,že na to co ses v tu pravou chvíli měla zeptat,si uvědomýš,až při nejlepším před Apolim směrem domů... - prostě to člověka rozhodí a nejde to hned vztřebat,natož hbytě reagovat...

Ale jak říká len,manžel ti v neděli dorazí a tak mu můžeš udělat pěkný večer na přivítanou(véčeře,svíčky a....)no,a oslavit tak poslední večer ve dvou 🙂 😵 Když v pondělí již budete tři 😉
Moc ti štěňátko přeji! Já miluji zvířata a úplně se dokáži vžít do toho,jak se na něj těšíš- na štěněčí miminko 🙂

Určitě pak písni,jak si to užíváte a jak dopadla neděle.

Já se snažím na to moc nemyslet a tak se stále zkouším něčím zaměstnat ale moc dobře to nejde tak že mě je stejně chvílema do breku... 😢 Pozoruji svoje tělo a zjišťuji,že mně ani moc již nepobolívá v podbřišku - tak si myslím,že je to špatné...A když se kouknu ven,tak ani tam moc optimistické počasí...opovídající mé náladě 😔

Tak si užívejte víkend Apolinky 😉

spes2009
18. črc 2009

Rendo, vím, že je to teď pro tebe těžké a nedá se na to nemyslet a odreagovávat se něčím jiným, ale ono nezbývá nic jiného než věřit a doufat. I mně je kolikrát do breku, když si uvědomím, proč my máme problém s přirozeným početím a ještě nemáme to vytoužené miminko a to toho za sebou nemám zdaleka tolik, co vy. "Jen" 2,5 roku snažení a pak jeden nevydařený ET, takže jsem vlastně na začátku cesty. Ale kolikrát mě přepadne taková beznaděj. Naštěstí jsem velká optimistka a hned je mi zase líp a říkám si, že bude líp. Tak věř a doufej a já stále věřím, že příští týden přijdeš s dobrou zprávou a bude ti krásně na dušičce. Nemáme to fakt lehký 😔 Moc ti přeju, aby to bylo všechno v pořádku. Já, když jsem si po přečtení tvého alba, přečetla, že jsi našla 2 čárky, zalily se mi oči vodou a měla jsem obrovskou radost a nerada bych je znovu zalívala a to zcela z jiného důvodu 😉

Neděli si uděláme hezký večer, ale ty šance jsou u nás opravdu minimální, takže v "to" moc nedoufám. Teď se upínám k tomu KETu, na který musím, bohužel, čekat do září. Ale ono to snad uteče...

Ten víkend se nám tedy moc nepovedl, tady u nás od rána prší a prší a tak se mi nechce ani nic dělat. Musím ještě ušít polštářek do košíku, se kterým si v pondělí pojedeme pro naše "mimi", tak jdu na to, ať to nedělám na poslední chvíli...

haaribo
18. črc 2009

Ahoj holky!
Spes, je mi líto, že tě takhle odbyla...ale ještě tady nejsem dot dlouho, a asi mi něco uteklo, ale vždyť máme folíky stejné, tak proč u mě to jde a u tebe ne???? 😠

len
18. črc 2009

Spes, písla jsem ti IP, sorry za délku 😉

Rendo, u mě to není zase tak strašný, ale štve mě to, to jo, prostě když zmáčknu bradavku, teče to z ní 😖 Brali mi na kontrolu prolaktin, tak uvidíme.

spes2009
19. črc 2009

Krásnou neděli

Haaribo, já fakt nevím, co se děje, ale na druhou stranu si nejsem úplně jistá tou velikostí folíku. Beru to tak, že takto to má být a zítra nemusíme jet do Prahy a můžeme tak jet pro štěně 😵 Prostě uvidíme další cyklus. Se schválně na další kontrole zeptám na tu minulou velikost folíku. Já jsem fakt na Jaroš. zvyklá, ale tak trošku si říkám, jestli to trošičku neodbyla. Už s tou vyvolávačkou před KETem mám pocit, že to trošku "podělala". Zatím jsem jí vděčná, že se nám snaží pomoci a doufám, že pomůže. Ale znáš to důvěřuj, ale prověřuj 😀
Zítra ti držím pěsti, ať to dobře dopadne 🙂

Len, díky moc. Jdu si to přečíst. S délkou se neomlouvej, víš, jak to mám já s délkama 😀 Jsem ráda, že jsi mi napsala 😉

Užijte si neděli, tady u nás leze sluníčko, jdu se vrhnout na úklid, aby večer manža přijel do hezkého domova a udělali jsme si ten hezký večer a zítra vyrážímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

haaribo
19. črc 2009

Spes, děkuju moc, zítra uvidíme, jak nám to dopadne. Hlavně aby ještě k tomu všemu nebyl nějak horší SPG. Dám vám vědět, jak jsme dopadli - jen nevím kdy, přijedeme domů někdy poo a já jsem po noční, takže asi padnu za vlast - no, aspoň budou mít potvůrky čas a klid zabojovat! Tak se zatím mějte pěkně, pááá!!!

larri
20. črc 2009

Holky,pamatujete,jak jsem pred nekolika mesici psala o Katy,ktera cekala trojcata? Jedno ji odeslo a pak prisla i o ty dvojcatka.

Tak si predstavte,ze jsem si na ni o vikendu vzpomela a hledala,jestli nezacala zase chodit na Konika.Nasla jsem ji vcera a dneska uz psala,ze je v 5tt prirozene.V srpnu mela jit do car v Olomouci a dopadlo to takhle.

Ted nezbyva nez ji drzet vsechny prstiky a verit,ze ted to vyjde az do konce.
Musela jsem to tady napsat,at je tady neco pozitivniho.

len
20. črc 2009

Ahoj, tak jsem zpět 😖 Jsem tam dr. vyklopila, co tady v posledních dnech vykládám vám, nějak se tam ze mě všecky ty pocity vysypaly... Hm a výsledek je ten, že si mám uvědomit, že na svoje pocity mám plnej nárok, že se mám vykašlat na lítání po pohovorech, dokud se nedám dohromady, neschopenka mi byla bez diskuze prodloužena, po mých nářcích na to, že se doma asi vážně zcvoknu, mi byly vycházky prodlouženy na neomezené, vřele doporučeno odcestovat na pár dní do Kodaně a na závěr mi byla předepsaná slabá antidepresiva. Tak vám nevím, jestli se nad tím mám radovat nebo řvát smutkem nebo vzteky, na jednu stranu jsem hrozně ráda, že jsem tam byla, na stranu druhou o sobě začínám pochybovat, když dr., ke který přes dva měsíce chodím, připadám "zralá na prášky." Nějak si to nemůžu v hlavě porovnat, ale v podstatě to koresponduje s mými pocity - že se cítím desetkrát hůř, než když jsem tam přišla poprvé a byla "jen" idiopaticky neplodná a čerstvě vyhozená z práce 😖

pepibubu
20. črc 2009

Leni, buď ráda že máš schopnou a uvědomělou doktorku... a antidepresivům se nebraň.... ty teď máš hormonální nerovnováhu, a to nemyslím tu která může za neuchycení mimi, ono i štěstí či neštěstí je jen produkt hormonů... Prostě ti tyhle hormony srovnají a bude líp... Buď ráda že máš neomezené vycházky, klidně se zahlaš a doraž zase do Čakovic 🙂 Rádi tě uvidíme!

len
20. črc 2009

Pepi, díky 😉 Sakra, začnu mít deprese z toho, že mi byla přesepsána antidepresiva 😝 Ovšem taky je otázka, jestli se jenom permanentně neutvrzuji o své normálnosti, zatímco mi už dávno hrabe 🙄

pepibubu
20. črc 2009

Len klídek, normální člověk o své normalitě standardně pochybuje, znejistěla bych kdybys přestala pochybovat 🙂

rendulina
20. črc 2009

len : tak to je dobré,že ti tu neschopenku MUDra prodloužila a ještě lepší,že ti napsala vychajdy neomezeně!!!Jak já ti závidím... 🙂 Buď ráda a že ti předepsala jeden prášeček na náladičku-to je v poho..Uvidíš,že tě to povzbudí a budeš se cítit fajn 😉

len
20. črc 2009

Holky, vy mi dáváte, já tady ty prášky lustruju, co jsem je přinesla...

A víte, co jsem udělala? Máma pořád že někam pojedeme, že to zaplatí, když jí vezmu na nějaký zajímavý místo v Evropě, tak jí volám, ať si od středy do pondělka bere volno, a koupila jsem letenku do Malmo, zamluvila tam nocleh a pak Kodaň... Doktorka mi to posvětila, že potřebuju vypadnout, no, to teda má zcela pravdu. Dobrejch patnáct let vykládám, že se jednou podívám do Malmo, tak fajn, pozítří...

saralinda
autor
20. črc 2009

Len, super plán! Jsem přesvědčená, neomezené vycházky spolu s výletem s maminou, nějakým tím čundrem a podobně ti budou nejlepšími antidepresivy. Užij si volna a hoď se pěkně do pohodičky. Je léto, tedy nejlepší čas v roce si to užít. To je skvělý, že ti doktorka dala ty neomezené vycházky, teď budeš moci trávit čas, jak chceš. Naber hodně sil.

len
20. črc 2009

Holky, všem vám moc děkuju 🙂
Já už byla včera vážně na dně, normálně jsem brečela, že je tu půlka července a já se ještě nebyla koupat v přírodě 😖

haaribo
20. črc 2009

Ahoj holky!
Len, očividně si potřebuješ od všeho odpočinout a chvíli myslet na něco jiného. Budu ti držet palce, ať se vám to vydaří a tobě ať to pomůže!!! 😉

Jinak jsem po IUI a musím říct, že teda nic moc zážitek. Nevím, co mi tam dr. vytvářela, ale docla to bolelo, to jsem nečekala... 😖

rendulina
20. črc 2009

len : z toho si nic nedělej,že ses nebyla koupat někde v přírodě...Já když se nezadaří tak se kolikrát v létě ani nikde nekoupu-sice mě to mrzí ale nedá se nic dělat 😅

haaribo : vždyť to není zase tak strašné-jen zavedou tou pipetkou(nebo jak se tomu nadává)do tebe spermoušky.Je fakt,že se znaší,co nejdál a může tě to jakoby zalochtat nebo tak něco ale dobrý... 😉

haaribo
20. črc 2009

Rendo, to samotný zavádění jsem skoro necítila, ale nějak dr. nešly porovnat zrcadla. to mě bolelo. Sem měla pocit, že mi vylezou krkem a celou cestu domů jsem se kontrolovala, jestli nekrvácím.

rendulina
20. črc 2009

Jo tak na tom jsme stejně...s tím mám také vždy problém.Můj gynek.má asi 2 velikosti a mě dává ty menší ale tady mají jen asi jednu velikost 😝 a to je nepříjemné 😠

haaribo
20. črc 2009

Fakt to bylo hodně nepříjemný, aĺe ta naděje to vynahradí... 😉

rendulina
20. črc 2009

jasně,držím palčáky 🙂 😉

haaribo
20. črc 2009

Díky, budu to potřebovat, ikdyž s mým břichem tomu moc šancí nedávám...

len
20. črc 2009

Rendo, když já jsem právě hroznej vodomil a ideální léto by pro mě bylo někam sebou an měsíc plácnout na Slapech a ráchat se každej den 😉 Dřív jsem zdrhala třeba odpoledne z práce, abychom si jeli zaplavat...

Haaribo, mně je IUI taky celkem nepříjemný a pokaždý po něm špiním... ET je proti tomu procházka růžovou zahradou.

rendulina
20. črc 2009

len : to pro mě je léto to samé(miluji vodu a sluníčko a nesnáším zimu)ale holt se někdy nepoštěstí a u nás většinou ty přírodní rybníky hned kvetou a na koupálku je zase hlava na hlavě a není to ončo.Tak že si to nejvíce užiji u moře.A to zase nejde každé léto-proč mi tu ksakru nemáme moooře??? 😎

pro mě je IUI srovnatelné s ET-je to stejný postup,zrcadla a ták... 😝

haaribo
20. črc 2009

Len, já si myslím, že IUI a ET je stejný, co je na tom jinýho?? Já myslím, že vůbec nic...

haaribo
20. črc 2009

No nic, musím mazat. Máme nečekanou návštěvu. Tak zatím pááá!!!!