CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

collette
23. pro 2009

No to snad není možné, já už fakt budu sprostá... K****a do p****e situace z*****á je tohle možný? Jak se může sejít tolik smůly na jednom místě a ještě k tomu kolem Vánoc?

Ať řeknu, co řeknu, bolest to nezmírní, tak snad jen to, že mi to je opravdu moc líto. A přát krásné a pohodové Vánoce je v téhle situaci taky trochu mísu. Tak snad jen aby ten nový rok byl opravdu krásný a plný jen samých dobrých zpráv!

Držím pěsti Týnce, ať tu nešťastnou šňůru přetrhne a Len ať ty krásné folíky jedou dále!

len
23. pro 2009

Jo, Collette, taky jsem byla značně sprostá po těch třech dnech, co sem holky psaly 😝

Jinak jsem vám ani nepsala, jak jsem zvažovala, že bych změnila CAR, protože jinde jsou ty čekačky na dárkyni jen pár měsíců... Tak už mě to zase přešlo 😉 Ty poslední návštěvy mě totiž tááák namotivovaly, Ř je prostě zlatej, nějak to pro něj neskončilo tím, že mi navrhnul zapsat se do seznamu (což jsem učinila), ale vymejšlí nový věci, sice k ničemu (ve čtvrtek se mě ptal, jestli v bytě nemáme radon, a v pondělí se tam zjevil, aby se informoval, jak jsem na tom, a při té příležitosti se ptal, jestli už nám dělali PCT), ale stejně, prostě mám pocit, že jim nejsem ukradená 😉 Vůbec jsem nečekala, že budou tak ochotní se zabývat mýma bláznivýma nápadama, nebo dokonce se starat, jak jsem na tom v tomhle cyklu, který už jsem dávno odepsala... Od zítřka beru Crinone, ten jsem ještě neměla, tak uvidíme 🙂

saralinda
autor
23. pro 2009

Collette, přeju ti krásný Vánoce a v novém roce hlavně hodně zdravíčka. Taky to nemáš holka jednoduché. Ale jsi super bojovnice! Tak hodně sil do dalších bojů.

Len, to je dobře, že se o tebe v CARu tak starají.
I já musím napsat, že na mě teď všichni u Apoli byli zlatí (i na pohotovosti 😀 ) Jediná chybka byla, že mi při operaci nedali cévku na odvod moči. A jelikož mě operovali až večer, tak pak v noci na JIPce sestry moc neobcházeli a neptali se, jak komu je (všechny ženský už spokojeně spaly). Takže než přišly, tak jsem měla hrozné bolesti a kupodivu to nebylo jenom operací, ale i plným močákem. Takže to dopadlo tak, že přestože má močák objem 500ml a prý při 700ml už moč sama odchází, tak já v něm měla 900ml. No, jsem ráda, že mi nepraskl. Pak už bylo dobře. A je více než super, že to dobře dopadlo.

saralinda
autor
23. pro 2009

Holky, mám vyřídit od přítele, že Vám všem přeje krásné Vánoce a hodně štěstí a hlavně úspěšné těhulkování v roce 2010.

len
23. pro 2009

Sar, tak ho taky pozdravuj a ať je na tebe hodný (ale to mu určitě nemusím připomínat 😉 ) 🙂

Jinak, vědí už o tobě v CARu? 😕

larri
23. pro 2009

Ahoj holky,
nepsala jsem dřív,zašla jsem si radči ráno ještě na krev.Krev je negativní a mi se nesmírně ulevilo.
Tři dny jsem jenom špinila a byla to kopie minulého IVF.Tak jsem jim dneska v laboratoři řekla,at mi dají krásný dáreček-HCG 0.

Jelikož to dopadlo špatně,tak ted už uvazuji jinak a vlastně to dopadlo dobře. 😉
Další IVF zatím neplánuji,ale ono to příjde,at si ten nahoře nemyslí,že já to vzdám.

Holčičky,hezké svátky a věřte,že tu smulu jsme si letos vybraly a příští rok bude líp.Jsem ráda,že vás tady mám,ale už se mi nechce tady porád jenom plakat.
My jedeme k nám do Opavy,kde nemáme net.Ale já se vráríííím. 🙂 🙂 🙂

haaribo
23. pro 2009

Ahoj holky, za chvíli zase pádím do práce, tak vás jdu před Vánoci pozdravit! 🙂
Popravdě, vypadalo to tady tak dobře a tak se to zase zhouplo... ☹

Všem jistým těhulkám přeju ty nejkrásnější Vánoce s mimi v bříšku...

Týnko, tobě mooooc držím palce ať mimísek bojuje stejně jako ty a zatne prstíky a nepouští se! 😉

No a vám všem ostatním neúspěšným snažilkám přeju, aby jste Vánoce prožili co nejlépe to jen jde a v novém roce se uvidí, vždyť se ta smůla snad musí jednou prolomit!!!!!!!!!!!!

Tak ještě jednou všem kráný Štědrý den, spoustu dárků pod stromečkem a naději, že o těch příštích Vánocích nás bude u stromečků víc! 🙂 🙂 🙂

len
23. pro 2009

Ahoj Haaribo, i tobě přeji krásné svátky, hodně klidu a pohody a ten příští rok, ať je lepší 😉

Larri, to samé, pěkně si to v Opavě užij a s tím počítáme, že se vrátíš, janak bychom si pro tebe dojely 😉

jasmina309
23. pro 2009

Všem vám tady přeju ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

PS- navzdory všemu zlému!

aknyt
23. pro 2009

Ahojky,
taky přeju pohodu o svátcích a úspěšnější a šťastný rok 2010 🙂

Dnes jsem lítala jak hadr na holi, teda chtěla jsem napsat šetřila jsem se 😉 Ale mám vykuchané 2 kapry, z jednoho je kotel polévky, manžílek má bramborový salát, nakonec mám i všechny dárečky, co jsem chtěla... ale jsem rozmalzlená z nemocnice, doma mi je zima (tam bylo přetopeno) a nic jsem tam nedělala... ale stejně jsem moc ráda, že jsem doma. 🙂

kkamca
24. pro 2009

*********KRÁSNÉ SVÁTKY,PLNÉ POHODY A SPLNĚNÍ NEJTAJNĚJŠÍCH PŘÁNÍ...*****přeje Kamča

saralinda
autor
24. pro 2009

Týnko, šetři se! U nás přítel vařil i brambory na salát - řekli mně, že mám nostit max 2kg a jelikož chce hodně salátu, tak si hrnec na i z plotny musel dát sám. Když jsem byla v nemocnici, tak dokonce objevil, jak funguje myčka a včera pral prádlo (já jsem jen nastavila program) 🙂 . Takže taky se šetři! Oni jsou ti naši chlapi nesmírně šikovní, akorát to neukazují, pokud nemusí.

Len, v CARu jsem to ještě nehlásila. Měla bych? Mně v nemocnici říkali, že těhotenství připadá v úvahu nejdříve za 3 měsíce, tak se tam zatím neženu. A navíc teď budu mít rozházené hormony - vysoký prolaktin, hcg taky v krvi chvíli zústane, ne? Nebo myslíš, že bych se tam měla objevit co nejdříve? Předem moc díky za radu.

len
24. pro 2009

Sar, dříve či později jim to pověz, ale máš pravdu, ono je to v podstatě na nic takhle brzy. Já tam byla, když jsem měla výsledky z histologie, čili cca 14 dní po revizi, Ř si to opsal a přestože tam bylo doporučení odebrat kontrolní hCG (v laborce nenašli zbytky plodu), řekl, že teď na to mám kašlat, protože stejně hCG bude ještě pár týdnů zvýšené. Bylo to +- přesně před rokem, takže bys asi dostala podobné instrukce jak já - užít si Vánoce a když náááhodou do března neotěhotníš (chachá 😝 ), tak se ozvat a domluvit, co dál 😉

Jinak přeji v rámci možností co nejpohodovější Vánoce a opět souhlasím se Sar - zapojme ty naše polovičky trochu, opravdu jsou šikovní 😉

saralinda
autor
24. pro 2009

Len, díky. Koukala jsem na ty lázně a mám na ně nárok hned z několika hledisek (neplodnost, "vadný" cyklus, gyn. operace ve věku do 30 let, onko-gyn operace). Takže není důvod, aby mi je nepředepsali, když je teda budu patřičně tlačit. Taky si mám za 14 dní volat pro výsledky histologie.

Takže krásné Vánoce. 🙂

len
24. pro 2009

Jinak teda od těch operací musí uplynout méně než rok (takže ta onko-gyn už je asi pasé), ale v nejmenším nepochybuji, že po tom všem by ti to neschválili, běžně tam jezdily i holky po slepáku...

S těma výsledkama histol. - oni mi po telefonu řekli jen, že už to tam je, ale vyzvednout jsem si to musela osobně. Takže jsem se na ten den, kdy jsem si pro to šla, objednala do CARu a cestou zpět jsem se tam jen stavila, Ř si opsal, co potřeboval, a pak jsem to odnesla svému gyndr (až později, kvůli tomu hCG). Ale tobě asi hCG chtít kontrolovat nebudou, já to měla proto, že tam právě nenašli plod a měli strach, že by to mohlo být mimoděložní, což tobě už teda nehrozí 😖

larri
24. pro 2009

Holky,jsem tady jenom na skok,ale Sar mi řekli v CARu,že asi nemám nárok na lázně,není duvod. 😠

rendulina
25. pro 2009

Všem přeji krásné prožití vánočních svátků a kooonečně mnoho štěstí v tom novém roce 2010 😉

jasmina309
26. pro 2009

Ahojte!
Aknyt, tys mě udělala takovou radost a tak moc si mě pozvedla náladu, že už přemýšlíme....oba. A to je dobře.♥♥♥Děkuji♥♥♥
Taky má na tom svůj podíl Larri, Rendulína i Len, ptž mají pozitivní myšlení a docela sme se zamysleli nad pojmem "dárkyně".Po 1IVF, kdy na OPU s náma tehdy jedna dárkyně byla, sme se s mužem cestou domů v autě bavili o darování vajíček a tehdy(před dvěma roky) sme to zavrhli. Dnes sme změnili názor.Když nám navrhnou dárkyni, prostě ještě toto zkusíme.

♥♥♥ DĚKUJI VÁM APOLENKY,MOCCCCCCCCCCCC A PŘEJI KRÁSNÉHO ŠTĚPÁNA♥♥♥♥♥

saralinda
autor
26. pro 2009

Jasmínko, to je moc pěkné, že jste se rozhodli bojovat dál. Moc Vám přeju, ať ten boj vyhrajete!

aknyt
26. pro 2009

Ahojky,
přišla mi SMS od Klarky.k, že jí v úterý odtekla plodová voda a včera potratila 😢

Klarko, je mi z toho moc smutno, drž se a posílám ti kus síly...

saralinda
autor
26. pro 2009

To je děs! Jak je toto možné, že je svět tak nespravedlivý a život tak těžký. Vždyť Klárka zž byla mimo nekritičtějších 12tt.

Klárko, je mi z toho opravdu moc smutno 😢 Vyplakej se a posílám ti sílu, abys toto moc těžké období překonala.

len
27. pro 2009

Do pr.... Týnko, to snad není možný, tohle jsou opravdu smolný Vánoce 🙄 Ty se, doufám, držíš?

Larri, něco takového, jako nárok na lázně neexistuje, nárok nemáme na nic. Ale sepsat souhrn dosavadní léčby pro obvoďáka, snad může každej, za to se nic nedá a k ničemu je to nezavazuje. Pak ještě ukecat obvoďáka a chytnout slušnýho revizáka a může se jet, ale nárok předem nezajistí nikdo, soudně se to vymáhat nedá 😒

kkamca
27. pro 2009

ahoj holky,tak koukám zase novinky.
Aknyt tobě strašně moc gratuluji a ty víš určitě proč 😵 😵 Zase mám nějakou naději,že nic neni ztraceno. 🙂

Ostatním hodně sil do dalšího snažení,IVF apod...

klarka.k
28. pro 2009

Ahoj holky, děkuju za podporu, musela jsem zlikvidovat všechno kolem tohohle těhotenství, hlavně fotky z UTZ. Naštěstí jsem neplašila a nic jsem nekupovala, takže tu doma nic nemam. Dneska mě pustili z nemocnice, je mi hrozně, ale to chce čas. Všem přeji mnohem lepší ten příští rok. Týnko, tobě moc držím palce a opravdu s každým "prdem" leť k doktorovi. Mějte se.

saralinda
autor
28. pro 2009

Klárko, je to přesně tak - chce to čas. Mně pomáhá i pořádně se vybrečet. Doma už to zvládám (i když chvíle smutku taky přijdou), venku na procházkách mimo lidi taky. Dneska jsem byla ráno na kontrole na gyndě a tam samozřejmě těhule - zvládla jsem to taky, i když bylo na krajíčku.

Jinak moje gyndr. mi řekla, že ty lázně vidí jako dobrý nápad a že mi zprávu pro obvoďáka klidně napíše (jsem objednaná na 6.1., tak to probereme tam. Dneska jsem byla neobjednaná). Jasně, že díky lázním asi přirozeně neotěhotním, ale prý alespoň nebudu mít tolik srůstů a tak. No, musím to ještě vymyslet, aby nebylo takové zlo v práci. Asi zkusím, že bych si s sebou vzala notebook a každý den třeba 2 hoďky pracovala. No, uvidím, co na to šéfová.

larri
28. pro 2009

Holky,nevím,co vám napsat.....u mne ted byl nejmenší problem,ale protože to bylo potřetí,začínám mít s tím problem.Pokud jsem to ted nějak zvládala,začínám byt v pr....Nechci s nikým o tom mluvit a už se mi vubec nechce myslet,že bych měla přemýšlet nad dalším IVF. ☹

Vím,že je to brzy,ale řekla jsem si 6 IVF a dost.Jedno mám ještě hrazeno a další dvě si zaplatím a tím končím.
Včera jsem byla v práci na sebe zlá.Šla jsem do skladu venkem,zatočila se mi hlava a málem jsem spadla.Nohy jsem necítila,nemohla jsem udělat ani krok,jako by tam nebyla zem.Pak jsem se opřela o velkou krabici a nepamatuji si,jak jsem vylezla schody a dostala se do restaurace.Pak si pamatuji,že jsem byla na záchodě a chladila se vodou a to mne probralo.
Udělalo se mi na zvracení,ale naštěstí k tomu nedošlo.Myslím si,že to jsou stresy,navenek dávám všem najevo,že se nedá nic dělat,když to nevyšlo,ale uvnitř to strašně bolí.Pořád přemýšlím nad tím,že to nevýjde nikdy.

Mám už domluvené s trenérkou ve fitku,že budu chodit cvičit,at konečně shubnu a hlavně zpevnim vše co se dá.Potřebuji mít nějaký program,at nejsem pořád na Koníku.Ne,že bych vás neměla ráda,ale všechno s váma prožívám a pak jenom brečím a brečím.

Saro,mi řekla moje gynd.,že nevidí duvod,proč bych měla jet do lázní.Radči mám jet k moři a u Apoli jsem slyšela skoro to samé.Nemám žadný problém,abych jela do lázní.Ptala jsem se na to ted po mimoděložním.Ale,když to pro mne není,tak není......
Aspon vím,že jsem zdravá. 😠

Klarko,ty se opatruj a popláč si,je to snad jediný lék,který v takové chvíli pomuže.

saralinda
autor
28. pro 2009

Larri, bude líp, uvidíš.
Mně Dr. řekla, že lázně po 30. roku věku jsou problém (z hlediska neplodnosti i menších operací). Ale když mi je do 30 let, tak by to problém být neměl.

eustoma
28. pro 2009

ahojte apolenky. tak dnes som bola na ultz. mam folikul 15,6 mm takze zajtra pride pregnyl a bude snazenicko 😉. dnes som bola pri mladej brunetke, meno neviem, snad Blahova a povedala mi ze po 6 cykloch co ovulujem, ked sa nezadari, tak skusime IVF. no uvidime, co a ako. ale s manzou sme rozhodnuty ist do IVF. u nas to momentalen zmanea, ze este 3 cykly, okrem tohto a potom snad IVF.
dnes u apolinara nebolo vela ludi a slo to krasne ako hodinky. som bola milo prekvapena. ako uz si zvykam na meskanie 😉. ale dnes to bolo casovo skvele 😉.

saralinda
autor
28. pro 2009

Eustoma, držím ti malíky, ať ti to vyjde. jj, to byla asi Bláhová. J evelice příjemná.

eustoma
29. pro 2009

saralinka dik, vidim ze si si toho dost preskakala. nech ti vyjdu tie kupele.