CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
16. bře 2009

mě vyhovuje, že mne tam odveze🙂 a tak nějak aby pro to taky dělal - aspon se ho to více dotýká...
To je od něj hezké že chodí i dovnitř🙂 to můj čeká v autě🙂 jen vidí budovu z venku a je zle🙂

aknyt
16. bře 2009

Leni, ten můj by se asi v autě zbláznil... i když při posledním transferu jsem litovala, že tam byl, že jsem nemohla kvůli němu k Jarošový ☹ prostě nechtěl čekat, a že bychom nestihli banku, bla, bla, bla...

lenickan
16. bře 2009

no vidíš každej je jinej... to on se mnou rád jede, ale jít dovnitř - byt jen do čekárny je pro něj šílenej stres🙂

len
16. bře 2009

Teda Leni, chudáček! 😀 Bych ke stimulaci nechala fasovat ještě jednu sadu injekcí - placeba, kterou by si povinně píchali chlapi ze solidarity 😉 Akorát škoda, že nemůžou zažít, jaký to je, když se ti někdo vrtá mezi nohama, to je teprve něco... Jsou to holt naše citlivé bytosti, musíme si je hejčkat 😉
I když teda já tam toho svýho nechci, připadalo by mi to divný, aby viděl, v jaký nedůstojný situaci se nachází ženská na koze, radši ať to ani neví... Do té doby, dokud bude chodit bez řečí odevzdávat vzorek 😉

lenickan
16. bře 2009

přesně len dokud je to bez řečí tak at je v klidu domova🙂 u nás se to vzpírá tak pěkně se mnou. Ale dovnitř ho taky nechci - je to divný:(( když se mi tam někdo hrabe a on aby na to koukal🙂
A injekce placeba není špatný nápad - na mého manžu dostatečně působí jen ukázka jehly a stříkačky... mohla bych mu začít píchat fyziologickej roztok v domění že to je podpora pro spermijky🙂

Ba ne - žertuju - prostě jsou to měkejší🙂

len
16. bře 2009

No, já si myslím, že na toho mýho mělo dostatečněj efekt to, že jsem ho zaúkolovala, ať mi to píchá sám. Měla jsem teda pero, ale v tomhle jsme srabi oba, takže myslím, že při tom píchání jsme taky oba stejně trpěli. I když jeho teda nebolela hlava a nezvracel...

lenickan
16. bře 2009

hmm no právě nejhorší jsou ty účinky to je hrůůůůza...

len
16. bře 2009

A jak to vůbec snášíš?

lenickan
16. bře 2009

ale kupodivu dobře nic mi není🙂
tak já pomalu vyrážím zítra poreferuju. Držte palce prosím.. vejce = velký úspěch🙂

len
16. bře 2009

Moc držím palce, dobře to dopadne! 🙂

modroocka2
17. bře 2009

Dobré ráno.... tak dneska jdu na utz, tak snad folikulky rostou a doufám, že rychleji než minule... hezký úspěšný den všem...😀

lenickan
17. bře 2009

ahoj holky.
Včera to probíhalo šíleně rychle🙂
Ale z výsledku jsem zmatená - dostala jsem ještě jednu ampuli navíc tzn. celkem 8 ampulí po 75 jednotkách.
A výsledek UTZ ze 7DC
- slinzice 6,5 mm
- folikuly - 2x 8mm, nějaké 6mm a 3 folíky 7mm

Ted se strašně bojím aby nerostly všechny?
Len je pravděpodobné že z tohoto se urodí max 3 které budou praskat?

lenickan
17. bře 2009

modroočko budu držet palečky🙂

len
17. bře 2009

Leni, tak to je pozitivní zpráva, ne? 🙂 Minimálně v tom, že na FSH opravdu reaguješ 🙂 Ono takhle na začátku se jich urodí víc malinkých i v běžném cyklu a pak jich většina nedozraje. Takže držím palce, ať to avládnou jen tak 2-3 nejlepší 🙂 Ovšem co je pravděpodobné... na tohle asi nikdo statistiky nevypracoval, každý reaguje jinak...

lenickan
17. bře 2009

Len: no já jsem ráda, aspon že reaguju🙂 Takže je normální že jich tam je ted víc a pak dál vyrostou jen třeba 2?

lenickan
17. bře 2009

Ve čt jdu na další UTZ a to už budu 10DC takže to by mohl být moudřejší?🙂 Ale jak já to vydržím?
Nejvíce se bojím že jich bude třeba 5 a budeme muset cyklus zrušit:(

len
17. bře 2009

Naprosto normální 🙂 A ve čt určitě budeš moudřejší 😉

lenickan
17. bře 2009

fakt? tak děkuju🙂 jsem z toho vyplašená napřed ani tuk a ted tolik🙂
jak by se potom postupovalo? Ten pregnyl bych si píchala sama?

len
17. bře 2009

No, jestli máš, kdo by ti ho píchal, tak možná ano, ale spíš by ti ho tam píchli při návštěvě nebo bysis tam zašla jindy...
Víš co, ber to jako pokus č.1 - zjistit, jak na to FSH reaguješ, jestli to takhle půjde 🙂 A je to fajn, spousta holek nemá takovouhle úrodu ani při několikanásobných dávkách na IVF...

lenickan
17. bře 2009

No mám🙂 tchyně je zdravotní sestřička... tak mě vždycky lupne pigáro ani neceknu🙂
Beru to jako zkušební pokus. Jen si říkám, jestli vůbec jde stimulovat méně na méně folíků🙂 jelikož manža s tím umělým neustále bojuje...
Ale slíbil, že kdyby byla nadúroda i ve třetím cyklu tak by na to šel... ale oplodnit jen 2 vajíčka....

len
17. bře 2009

No, ono často ani všechny nebývají plné... Já měla z 12 folikulů 6 vajíček a do transferu za dva dny to zvládly dvě.

lenickan
17. bře 2009

já vím... toto si uvědomuju, že by pak ve finále nemuselo být co přenášet...ach joo

lenickan
17. bře 2009

kde máme aknyt?

maja42
17. bře 2009

ahoj holky,
s lenkama se známe z jiných diskuzí a pomalu bych se chtěla připojit i sem, za pár týdnů nás čeká první konzultace u řežábka.
můj problém je, že když už ovuluju, tak sice těhotním celkem rychle, ale potrácím (2x MA v 8tt), takže se začne zkoumat jestli je chyba v hormonální disbalanci, imunitě, genetice nebo to vše byl jen pitomý pech.

lenicko, to je pěkná snůška, tak snad nebudou startovat všichni naráz 😉 s tím ivf a hlavně oplodněním jen 2 vajec je to složité. to procento životaschopných embrošů z určitého počtu vajec je neúprosné. neznám tady na koni jinou holku než meleri, které by zbylo spousta embrošů v mrazáku (a té to dělali ve francii, možná mají jiné dávkování atd.). každopádně hodně štěstí a ať to nemusíš řešit 😉

lenickan
17. bře 2009

maj: taky doufám, že budou max 3 na prasknutí ... a ty ostatní když budou třeba 3 ve velikosti 20mm a 4 ve velikosti 16mm co se s nima stane?

lenickan
17. bře 2009

majo: budu Ti držet palečky at jdou vyšetření rychle a přijde se na to co to způsobilo...

len
17. bře 2009

Leni, myslím, že mají zkušenost, že na Pregnyl reagují folikuly tak od 15 mm (čili píchnou na 15 a než prasknou, ještě třeba na 18 povyrostou). Takže pokud bys měla 2 folikuly 18 a 2 16, tak je šance, že prasknou všecky. Pokud bys měla 2x17 a 2x13, tak by měly prasknout jen ty největší. Ale nespekulujme, uvidíš, jak to bude, a dle toho to zkušení doktoři na místě posoudí 😉

len
17. bře 2009

Jo, samozřejmě vítám Maju 🙂 Abyste neutrpěly zítra šok 😀, tak jsme se dohodly, že se zítra za námi staví na srazu 🙂

Jinak s tím srazem - asi necháme toho Džoudyho, co? Hodí se většině, čaj mají dobrý a dokonce kuskus (na můj zkus-nezkus je to ideální 😀 ) mi dají, takže hlady nezemřu 😎 Akorát by to určitě chtělo rezervaci, počkáme na Aknyt.

lenickan
17. bře 2009

Máš pravdu len - ale já jsem napjatá jak kšandy...🙂)

lenickan
17. bře 2009

já potvrzuji svou neúčast🙂 musím skejsnu dlouho v práci a pak musím na pigáro ke tchyni🙂