CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
25. bře 2009

no tak to je pěkný🙂 15 ze 100 😀
To je všude samá Lenka

modroocka2
25. bře 2009

no 15 ze 100 to je pěkný číslo a s vaším spermio Leni to je možná ještě větší... 😉

lenickan
25. bře 2009

no ono to spermio není žádnej šlágr, ale po promytí jich zbylo dost🙂
Holky vy jste IUI cítily? Já necítila vůbec nic!!!

modroocka2
25. bře 2009

No Leni s tím spermio bych nesouhlasila... 20mil je limit a věř mi, že spousta chlapů ho nedosáhne a ten kdo má přes je skoro zázrak... vím že máte hodně špatnejch, ale i přes to dosahujete limitu a to je super a důležitý....

maja42
25. bře 2009

tož snad mi to odpustíte, i když nejsem lenka 😉
jo len, rozhodla jsem udělat hokus pokus, v sobotu mám jonáše, tak zkusíme nechráněný styk (do ovuly budou lehké dva týdny, při mém rytmu života) a kolem ovuly chráněné a jestli do toho vlítnu - tak jonáš funguje 😀

len
25. bře 2009

Majo, pamatuješ, jak jsme ho zkoušely obě? tak já se s ním trefila do ovu a mně nefungoval, bééé 😝 ☹ 😖 Ale já jsme beznadějná, mně totiž nefungujou ani takový zaručený věci jako dovolená nebo nemyslet na to 😀

Co se týče spermia, můj mívá 50-65 mil., no a jednou měl jenom 20 a doktorka z toho stejně jásala, že na IUI fakt paráda 😉

lenickan
25. bře 2009

na IUI je to asi dobré🙂 vždyt potřebujeme jednu jedinou🙂

modroocka2
25. bře 2009

No tak to bude asi prostředím, protože co já znám tak snad všichni se pohybují max. do 20. mil...děti mají takže jsou v poho..ale ono se to mění, takže těžko říct kolik měli když stříleli do středu... u nás se to taky mění a naštěstí zatím k pozitivnímu, ale 20mil je super výsledek, taky bych jednou chtěla aby nám řekli, že jsme se tam dostali...🙂

lenickan
25. bře 2009

Holky a dá se nějak vyjádřit den za dnem co se v těle děje po té IUI?

maja42
25. bře 2009

len, no mě tehdy vyšel a bylo to těsně před ovu. a riziko 0. a těhotenství byla tak mizerné, jak jen mizerné může být 😒

já se s těch spermoních číslech vůbec neorientuju, ale jsem zvědavá, kolik to bude u M., tentokrát se tomu asi nevyhne (a už ani nechce). zrovna tuhle se ptal, kdy jdem k tomu a apo a jestli to tam bude muset dělat se sestřičkou. tak jsem mu řekla, že je prase a že sestry jsou tak sakra vostré 😅 a že je tam hororová kabinka, celá vymalovaná vzorkama, tvářil se, že ho to dost zaujalo 😉

maja42
25. bře 2009

lenicko, mně to přejde dobře popsané tady http://www.porodnice.cz/node/34570
dole překlikáváš na další kapitolu.

lenickan
25. bře 2009

no ono i ty sestřičky by ho asi "zaujaly" 😀 zvlášt v laborce 😀

modroocka2
25. bře 2009

no podle mě je to jako když to proběhne normálně... pošlu ti odkaz na na stránky kde se mi ten popis líbiíl asi nejvíc...nepíšou toho moc ale jasně...
http://www.babyweb.cz/Clanky/a449-Pocatek-zivot...
http://www.babyweb.cz/Clanky/a251-Popis-vyvoje-... a tady to pak pokračuje...

lenickan
25. bře 2009

děkuji majo si to pročtu 🙂

len
25. bře 2009

Ve zkratce - do pár hodin po ovulaci by se měla spojit spermie s vajíčkem, pak tak 3-5 dní putuje vejcovodem a dělí se, pak se dostane do dělohy a dále se dělí, cca 7-10 dní po oplodnění se zavrtává do děložní sliznice a začíná produkovat hCG (pár dní poté může být pozitivní test), no a dále se dělí a roste a roste a roste 😉

maja42
25. bře 2009

lenicko, jestli ti to klapne a chtěla bys, tak ti můžu půjčit moc pěknou knížku, len ji má taky, http://knihy.abz.cz/prodej/tajemstvi-lidskeho-z...

len, už mám tvoji knihu skoro přečtenou, je to příjemné. vyšla teď znovu, objednala jsem si ji, ale nevím, jestli ji za těch 270kč vyzvednu.

len
25. bře 2009

Majo, klidně si ji půjč, na jak dlouho budeš chtít 🙂
Jinak to tajemství lidskýho života je nádherný, ale pro mě teď značně depresivní, pomalu den po dni jsem tam sledovala, jak roste moje embryo... Takže ji mám teď zahrabanou docela hluboko. Na druhou stranu aspoň vidím, že jsem nepřišla o žádný miminko, že to zatím byla jenom taková housenka s ne nijak závratnou šancí na život, ach jo 😔

maja42
25. bře 2009

jo, taky jsem to tak nejdřív cítila, ale už nad tím nekvácím, je to jen knížka, informace postavená mimo emoce.

aknyt
25. bře 2009

Jak to tak čtu, tak jsem ráda, že žádnou takovou knížku nemám. 😉

lenickan
26. bře 2009

majo moc děkuji za nabídku, myslím že si tu knihu koupím🙂
Holky dneska jsem měla šílený hlen, velké množství a fakt extra tažný. Je to možný takhle 2 dny po IUI a po té co mi dr. řekla že právě probíhá ovulace?
Předtím jsem takový nikdy neměla:(

len
26. bře 2009

Leni, možné je všecko 😉 Mně hlen vždycky spolehlivě vytvořil Pregnyl, ale od toho už máš taky pár dní. No uvidíš, kdyžtak to po večerech ještě jistěte 😉

lenickan
26. bře 2009

Me doktorka hlen na IUI taky chválila ale todle bylo uplně něco jiného...
Čistě teoreticky by tam stejně spermoši vydrželi ne?

len
26. bře 2009

Jasně, od úterka určitě 🙂

lenickan
26. bře 2009

ano od úterka🙂 to bylo IUI + jsme ještě okolo půl noci tulili🙂
Člověk je z toho paf... ten hlen mne dostal, si říkám že třeba byla ovula až ted? Ale to by mi zase doktorka neřekla že právě probíhá? Asi budu věřit raději jí🙂

len
26. bře 2009

Já měla největší hlen v životě ten den, co jsem přestala píchat FSH a večer pak šla na Pregnyl. Tak před tím Pregnylem, po něm vymizel zcela a dokonce mi splasklo břicho, přitom den na to mi odebrali vajíčka, takže nadopované hormonama svýmu tělu zase tak moc věřit nemůžeme 😉

lenickan
26. bře 2009

to je pravda len... já jsem se úplně vyděsila to víš to je jako první menstruace🙂 taky nevíš co a jak🙂
tendle hlen bych právě čekala v úterý a ne až 2 dny po IUI, protože jestli mi v úterý řekla že právě probíhá ovula tak dnes už určo neprobíhá vid?

len
26. bře 2009

Neboj, to je otázka pár minut, ne-li sekund 😉

lenickan
26. bře 2009

no ale ten plodný hlen je i v době kdy je vajíčko už ve vejcovodu? A tam je 24 hodin?

lenickan
26. bře 2009

promin len jsem jak debil vid?

len
26. bře 2009

Ale ne, klidně se ptej 🙂 Já už zažila snad všecko 😀 Tak ti přeju, ať se to povede brzo, ať taky nemáš zásobu veselých historek z IVF 😉