CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
17. dub 2009

Leničko tak to já jsem prý v pořádku, jen ta sliznice neroste, což nevím jestli je OK, ale asi jo když to do teď nikdo neřešil...
Len když máš tak dobrý odhad..nechceš odhadnout, co mi řeknou v pondělí... 😀 jinak za průměrný dítě bych byla vděčná, ale pro každou jedno..minimálně... 😉

modroocka2
17. dub 2009

No a taky mě dneska pobavila mzdová účetní...když se mi po týdnu neozvala na můj mail, poslala jsem urgenci a to tak že na ni, její kolegyni a šéfovou a dohodiny tu byla odpověď včetně popisu její práce na 7 řádků jako odůvodnění, proč mi nemohla odepsat...no a závěr takový, že OSSZ teprve teď vyplácí neschopenky za leden, a já bláhová čekala peníze za únor..natož pak teď za duben... v květnu budu bez peněz..super už se moc těším... ať žije naše sociální státní sféra.. 🤐

len
17. dub 2009

Leni, zkusím tě zneužít - nemáš info o nějaký menší autopůjčovně, co by měla pobočky i v takovejch pr*elích, jako je bristolský letiště a centrum Exeteru, nestála majlant a hlavně - měla někde zveřejněnej plnej ceník, vč. řidiče navíc, připojištění a tak? Já už se z nich picnu, když už někoho vygooglím, tak mi s úsměvem sdělí, že ať si jako nemyslím, že Exeter downtown je pobočka v Exeteru, že ve skutečnosti je kdovíkolik mil západně, že to "downtown" tam mají jen tak 😠

lenickan
17. dub 2009

len: bristolské letiště by asi ještě šlo ale ostatní nevím. Jinak s těma ceníkama je to problém...pracujeme na rezervačním systému kterej dává ceny v rozmezí ale můžu se ti poptat od kdy do kdy to potřebuješ a jakou třídu vozu?

len
17. dub 2009

No, ten nejlevnější, 24.4.-6.5. Projela jsem x stránek, jenomže všuse jsou to dost nejasný informace typu - za "one-way" půjčení si budete muset na místě připlatit... Ale kolik, to nepíšou 😝 Popř. - můžete si připlatit za druhého řidiče - ale zase kolik? Já je potřebuju porovnat, když to všecko posčítám, jenomže je to hrozně neurčitý 😒 Navíc mě fakt štvou, protože jsem zjistila, že pojem downtown u nich rozhodně neznamená, že je to opravdu downtown, to je jenom prázdnej pojem, mají dvě pobočky na mrňavým letišti, ale ve městě žádnou 😠

lenickan
17. dub 2009

a půjčení na bristolském letišti a vrácení tamtéž?

len
17. dub 2009

Ne, půjčení na Bristol airport a vrácení Exeter - město (nikoli letiště, ale bacha, oni někde downtown nazývají i letiště 😝 ). Strašně moc děkuju! 😵

lenickan
17. dub 2009

aha proto je to dražší zadám to holkám vedle jsem zvědavá co napíšou🙂

len
17. dub 2009

Vám akorát přidělávám práci ☹

lenickan
17. dub 2009

ale ne...
kdyby někdo chtěl jsme tu od toho služební cesty pro firmy a sem tam nějakýho toho individuála🙂

len
17. dub 2009

No, my jsme hodně velký individuálové 😎 Bych si to klidně přes vás bukla, kdybyste splnili všechny naše šílené požadavky a ještě mi nabídli rozumnou cenu 😀 Jo, teď jsem koukala, že Holidayautos nabízí slevu pro bývalé zákazníky 1car1, akorát nevím, jestli jejich downtown je fakt downtown a navíc se tam musí volat a já jsem zvyklá většinu věcí vyřizovat mailem... Máte s nima zkušenost?

lenickan
17. dub 2009

holiday autos nejsou v rezervačním systému takže je moc nenabízíme ale znám je - myslím že jsou spolehlivý - tak je zkus... a jako referenci dostaneš nabídku od nás... ale asi to bude vyšší uvidíme.

lenickan
17. dub 2009

holky mám pořád strach z toho píchání:( ach jo prej si to můžu dávat i sama do stehna...

len
17. dub 2009

To zvládneš, neboj! 🙂

lenickan
17. dub 2009

no nevím

len tak tě nepotěším:
CAR - AVIS (BRISTOL)

VEHICLE INFORMATION: ECMR - ECONOMY CAR MANUAL AIR
CONFIRMATION: 21851151CS0
PICK-UP: 24 APR 09:00 BRISTOL BRISTOL APT
PICK-UP TELEPHONE: 0870 608 6324
DROP-OFF: 06 MAY 18:00 EXETER ARRIVALS HALL
DROP-OFF TELEPHONE: 0870 608 6337
ESTIMATED TOTAL: EUR 281.17 13DAY
RATE CODE : C6I
Další řidič :
PERMITTED AT A COST OF UKL 20.00 PLUS VAT PER RENTAL PER DRIVER.

lenickan
17. dub 2009

takže taky v exeteru na letišti
Total rate je estimated

aknyt
17. dub 2009

Leni, neboj, píchnutí Fostimonu se opravdu dá zvládnout, jsi jistě holka šikovná!!!

Jinak vám přeju hezký víkend.
Musím ještě něco dodělat, v pondělí ráno jdu na gyndu a pak hned tu mám audit, tak si to tu nachystám, abych v pondělí netápala, kde je které lejstro.

len
17. dub 2009

Nojo, Leni, jenomže my fakt potřebujeme v tom Exeteru do centra, odjíždíme odtamtud vlakem ☹ A navíc ten Avis... Ale stejně díky moc! 🙂

lenickan
17. dub 2009

jo jo my to nějak zvládneme🙂 nebudu dávat 9 litrů za puregon to si radši koupím něco na sebe 😀
Já vím len, jsem zvědavá jestli je něco v centru

lenickan
17. dub 2009

tobě taky krásný víken aknyt

len
17. dub 2009

Holky, když chci volat do UK na číslo 08714725229, UK předvolba je 0044, tak co vytočím?
0044 08714725229
0044 8714725229
- ani jedno mi nefunguje... nebo něco jiného?

papus
17. dub 2009

ahoj holky 🙂

lenickan
17. dub 2009

tak jsem to vypočítala abych byla zpět z dovolené na kontrolu 8DC tak musím dostat ms tento cyklus až 33DC což snad zvládnu naprogramovat utrošem vždy jsem to dostala 4-5 den po vysazení takže vysazení utroše 28DC a nasazení 24DC🙂 snad to klapne a když ne tak se taky svět nezboří🙂

papus
17. dub 2009

Leni tak jsem byla u dr Jarošové říkala,že mám malinkej polyp,že by byla ráda kdyby byl odstraněný do IVF ať si dojdu ke svému gynekologovi tak mu volám a on,že až v červnu tak jsem volala dr a ona mi řekla,že až tam půjdu,že mi to udělají tam u nich.Asi jsme tě viděla odcházeli jste po 10h????a co ty?koukám,že si budeš píchat Fostimon toho se neboj,ale raději to do stehna nepíchej je lepší do zadku a zředit fyz.roztokem a ne to vodou co je u toho to bolí po tom fyz.roztoku to ani nevíš,že si něco pícháš 😉

lenickan
17. dub 2009

len já myslím že by to mělo být to druhé, není špatné to číslo?

papus ahoj tak coooo?

len
17. dub 2009

Snad není, mají ho takhle na stránkách 😒

lenickan
17. dub 2009

ano po 10 hodině... já tě neviděla:( kde jsme se potkaly?
Já už to jednou píchala takže vím co to je, ale píchala mi to tchyně:( ted budeme muset sami na dovče
a udělali ti to IUI?

lenickan
17. dub 2009

to je divné bud je to +44 nebo 0044

papus
17. dub 2009

IUI mi udělala já jsme seděla v autě,když jste šli vy do auta stáli jste asi 3auta za náma 😉 ten můj vás viděl přímo tam

lenickan
17. dub 2009

aha no vida, a ten tvůj nás poznal jak?🙂))
mne vzali asi o 20min později na uz a pak jsem si šla ještě pro léky🙂