CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
22. dub 2009

Ahoj holky 🙂

Tifany, v papírech CARu se píše, že pokud MS začne po 18. hodině, tak se jako první den cyklu počítá až následující den, tak bych to tak brala. Někde to dokonce píšou už od 15. hodiny, takže bych brala dnešek jako 1.DC.

Koukám, že na vás jsou nějak přísní, co se týče laparky... já měla 24 hodin bez jídla, 20 hodin bez pití akorát ráno mi dali vypít nějaký "minerálový" přípravek. Klistýr jsem neměla.

Jinak manža včera nahlásil, že dnes dorazí, hurá 🙂 !!! A taky mrška zatím nedorazila (a špinění v pondělí skončilo, což nevím, jakou hru se mnou zas tělo hraje), takže kdyby přišla dnes a nebo později, tak ten začátek stimulky můžu stihnout. Uvidíme, jak dopadne zítra ta konzultace... ale snad dobře, když se zatím plány plní 😉

aknyt
22. dub 2009

Jo, ještě mi před tou laparkou dali nějakou tabletku na spaní, která když funguje, tak je člověk oblbej tak, že si nepamatuje ani to, že ho brali na sál (měly to tak ostatní na pokoji). Já si hodinku schrupla a pak jsem byla jak rybička a sestry z toho byly na větvi, že nespím... Holt jim asi nedošlo, že takovej kolos to rozházet nemůže 😀

larri
22. dub 2009

Tynko ja lezela na jip skoro 27hodin a to holky nekde jinde sly pomalu domu po laparce.

Len,mam se zeptat gyndarky,jestli delaji laparky i o prazdninach?

aknyt
22. dub 2009

Larri, já byla na laparce kolem druhé odpoledne a další den ráno jsem šla domů, takže jsem se tam moc nezdržela. Když jsem šla na metro, tak jsem potkala sestru, která tam sloužila a prohlásila, že kdyby věděla, že nemám odvoz, tak mě domů nepustili... ale je fakt, že 2 hodiny cestování busem v 35 stupňovém vedru a poté cesta od busu k obvoďákovi a pak domů mi zrovna dobře neudělaly 😀

len
22. dub 2009

Larri, to budeš zlatá! 😵

len
22. dub 2009

Zcela mimo téma, ale tuhle budeme mít místo dítěte 😉
http://plivnik.blogspot.com/

larri
22. dub 2009

holky,jdu do prace a Len na tebe se zeptam,ale nevim presne kdy.Ale neboj,zjistim ti to.

Pa a hezky den.

len
22. dub 2009

Larri, ještě jednou díky, já mám času móře 😀

aknyt
22. dub 2009

Len, moc pěkné kotě 🙂 vysloveně fotogenická modelka!!!

len
22. dub 2009

Aknyt, kdepak, to je umění a trpělivost fotografa 😀 Za 70 nacvakanejch fotek je tak tahle desítka jakž-takž použitelná, plivnice neposedí, takže na zbytku fotek měla dvě hlavy, tři ocasy, popř. tam byla celá fotka prázdná a vpravo na okraji špička ocásku neposedný modelky 😉

aknyt
22. dub 2009

tak gratuluji fotografovi 😉 ale ten poměr použitelných fotek je i u profíků dost podobný 🙂 Ještě že naši čtvernožci jsou celkem klidní, tedy pesan moc ne, ale zas celkem poslouchá, tak se na már vteřin nechá uklidnit. Jen se společným fotem byl velký problém, udržet oba, když jeden se chce schovat a druhý toho prvního honit, to bylo na dlouho a na dost snímků. A to tu fotku nemáme zdaleka tak pěknou jako jsou ty vaše.

len
22. dub 2009

O to více obdivuju Maju - dole na tom blogu je fotka, kde drží všech šest koťat najednou 🤐 A prý loni zvládli i společné foto - Maja, 6 koťat a kočičí matka k tomu, tomu říkám umění! 😉

kralka
22. dub 2009

Zubajdo já budu na G5. Na indikaci se mi to tam líbilo.
Len mě řekli, že když tam půjdu s papírem z CARu tak mě vezmou asi rychleji. Takže indikace dělají vždy ve středu kterou nebyl problém domluvit hned na první po ms. A od indikace jdu za 3 týdny.
První tu lahvičku s projímadlem mám pít hned v 11 dopoledne akže opravdu nebudu riskovat a beru si dovču.
😀

Plivník je naprosto úžasné kotě. Já mám moc ráda kočičky, ale manžel nechce vůbec slyšet, že by jsem si jí pořídily domů . ☹

len
22. dub 2009

Kralko, ani nepočítám, kolik let mi trvalo, než jsem manžela ukecala 😉 A to je to od přírody kočkomil! Akorát už jsem byla v situaci - zoufalá, neplodná, nezaměstnaná, tak mu došlo, že kotě moje mateřský pudy aspoň načas trochu utlumí a zaměstná mi hlavu 😉

zubajda
22. dub 2009

kralko.... jojo, je to tam celkem hezké... jen ta místnost, kde je asi 10 ženský mi vadila... každá chrápala jinou árii.... to bylo celkem hustý... takže ty lahvičky máš stejně.. já měla také 11, pak 13, pak 15... a jelo to jak po másle 😀...

aknyt
22. dub 2009

Hm, tak kočku bych doma mít nemohla kvůli alergii, ale nebrání mi to krmit ty dvě, co si mě ochočily, před panelákem. Dokonce když se zpozdím s krmením, tak řvou pod oknem 😀

len
22. dub 2009

My naštěstí žádnou alergii nemáme, teda manžel na pyl, doufám, že se mu to naplno nespustí na tý dovče 🤐 Holky, dva dny do předání oddělení a oni tu po mně chtěj natvrdo pracovat 🙄

aknyt
22. dub 2009

Len, tak si teda dost dovolujou 😀 !!!!

len
22. dub 2009

Strašný, co? 😀 Já už to tu týden bojkotuju, přerozděluju práva a povinnosti a uklízím si stůl a najednou takovýhle požadavky, hrůza! 😀

lenickan
22. dub 2009

ahoj všem, ráno jsem měla jedno jednání za druhým tak jsem se neúčastnila🙂
Jsem dnes 15DC takže čekám a svorně pozoruji jak dny příbejvají... ach jooo to čekání je nejhorší... neměla jsem dopustit tudle prodlevu:( bylo jasné že bez léků nic neporoste

lenickan
22. dub 2009

se jim na to vyprdni

lenickan
22. dub 2009

u nás taky žádná sláva budeme pracovat na 4 dny v týdnu a nebo čerpat neplacené volno více se dozvím začátkem května

len
22. dub 2009

Lidi necestujou? A nebo cestujou jak my, nás musej cestovky fakt milovat, když si všecko naorganizujeme sami 😀

lenickan
22. dub 2009

lidi my děláme pro firmy a ty samozřejmě snižují rozpočty....

len
22. dub 2009

No jasně, to chápu...

zubajda
22. dub 2009

holky, prosim vas.... dělají u apoli PK???.... a připlácí se na ní něco?.. koukám do ceníku, ale nevidím to tam...

len
22. dub 2009

Zubajdo, rozhodují se sami dle počtu vajíček a jejich stavu - pokud uznají za vhodné, jdeš na ET už 2 dny po OPU nebo 3,4, taky jak to vychází dle dní v týdnu (při OPU ve čtvrtek se často chodí na ET až v pondělí), ale nepřiplácí se za to nic. Na nezavedená vajíčka se dělá PK automaticky, teprve co přežije 4-5 dní, tak mrazí, opět bez doplatku (jak PK tak mražení je zdarma) 🙂

zubajda
22. dub 2009

len.. díky .... 😵 😵 😵 😵 ty jsi taky studnice moudrosti.. 🙂

len
22. dub 2009

Ale houby, jenom už tam trčím moc dlouho 😝
Druhý den po OPU v 10 ráno si tam zavoláš a řeknou ti, kolik máš oplozených vajíček a na kdy plánují ET. Konkrétně mně řekli, že z 6 odebraných se oplodnila všecka, ale dvě se nevyvíjejí správně, takže mi ET naplánovali už dva dny po OPU, PK by bylo naprosto zbytečné, ještě by v mističce všecka umřela. Při ET mi řekli, že dvě nejlepší mi zavedou a dvě nechají na PK, pokud by po 5 dnech od OPU vypadala slibně, zamrazili by je (zdarma). Bohužel se 3 dny po OPU přestala vyvíjet, takže nemrazili nic, ale z těch 2 zavedených se 1 chytlo 🙂

zubajda
22. dub 2009

hmmm... holky na ivf diskuzi zase tvrdí, že PK zvyšuje šanci.. tak nevím... no, to je jedno, nechám to koňovi a embryologovi.. díkes...