CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
7. kvě 2009

Majo, tak to je super, že to tak hezky zvládnul a že je to naprosto v pořádku!!!
Manža to tam taky nebere nijak tragicky, ale bohužel nikdy neslyšel "naprosto v pořádku". Prohlašoval, že to nic není, že mrkne na video a je to 🙂
To víš, že tajně doufám, že z plivníka bude náš sólista 😀

maja42
7. kvě 2009

a kdy rozmrazujete? 😉

larri
8. kvě 2009

Ahojky holky,
vitam mezi nami nove tvaricky a nastavajici maminky. 😉

Napisu vam,jak ja premyslim s dvojcaty.Letos mo bude 36,protoze nemam ani jedno ditko,tak bych brala dve,ale budu hrozne rada za jedno.A radci budu mit dve deti najednou,nez jak to mela moje mamka.Jsme ze segrou o rok a pul a to je teprve dilo.Nekolikrat jsem psala,ze delam ve velkem arealu,kde je primo raj pro maminky s detma.A vidim ty s dvojcaty klidnejsi nez ty,co maji brisko a behaji za malym.
Taky chapu,ze dvojcata jsou trosku problemova co se tyka porodu,ale z diskusi vite,ze jsou problemy kolikrat vetsi s jednim miminkem nez s dvema.
Porad myslim na Katy z Opavy,ktera cekala trojcata a nema ani jedno miminko.Vzdycky mne uplne zamrazi.Dneska uz vim,ze nema cenu se obavat jen do tretiho mesice,ale az do porodu.
Ale Katy je silna a zacala uz pracovat,ted se budou snazit a pak na podzim navstivi car,kdyz bude potreba.
Takze moje rozhodnuti byla,ze chci dve.Ale samozdrejme zalezi na kazde z vas.

Tynko,tobe preji ,at ten jeden nas vsechny prekvapi,protoze ted otehotnime vsechny.
Neudelame dalsi srazik nez zacnou dovolene? Ja mam teda dovcu na OPU,ale byla bych rada,kdyby se nas ted seslo vice.
Nejdete nekdo do caru pristi stredu nebo ctvrtek? Jdu si pro injekce,tak jsme se mohly potkat.

aknyt
8. kvě 2009

AHojky 🙂

Larri, taky si říkám, že by mi dvojčátka nevadila, moc mě mrzela diskuze na rodince, kde se dvěma holkám po umělku zadařila dvojčátka (každá má jedno dítko už doma) a ony vážně uvažovaly o redukci... a to i přesto, že obě za sebou mají potrat. Asi to nechápu proto, že děti nemám.

Co se srazíku týče, tak jsem pro 😉

Majo, nevím, jak to probíhá při rozmražování, ale transfer by měl být příští pátek... nevím, jak dlouho před transferem to rozmražují.

Jinak mi hlásili, že je v republice nedostatek (výpadek dodavatele) Utrogestanu, takže Len, máš u mě ty své 2 krabičky, myslím na tebe a kdyby nebyl do té doby srazík, tak se sejdeme na předání. Mně se ještě ty 3 na recept podařilo sehnat mimo Prahu.

larri
10. kvě 2009

Holky,kdyz jdu na dalsi ivf,potrebuji dalsi predopercni vysetreni nebo porad plati to minule? Uvedomila jsem si,ze jsem nedostala z caru papir,ale po nedeli si jdu pro injekce,tak jestli si mam o nej rict.

nitenka
10. kvě 2009

ahojky holky nakukuji co nového,počítáč mi zatím stále nejde ale mám půjčený notebook máme odhlášený telefon a 6:6 odpojej připojení netuším kdy si zařídim intenet na domeček.. spěchat nebudu nebyla jsem na internetu několik dní a když dorazim tak zjistim že moje spolubojovnice transfér ve stejný den přišla o miminko přesně na 1 máje od té doby se furt sleduji a moc to nepřidá...
jinak Týnko mám dvě krabičky ultrogestanu tak když bude srazík tak ti je tam hodim nebo se můžemne sejít.
musím si vás dočíst netuším vůbec co nového.
u mě snad zatím vše v pořádku už cca 14 dní cítím prcka jak se vlní,ale hodně nepravidelně někdy půl dne o něm nevím a to jsem nervozní,ale asi u nás snažilek se není čemu divit že ten strach je přehnanej..
holky všem moc držím palce..papa Šárka

papus
10. kvě 2009

Larri podle toho jak je máš dlouho staré nemělo by být starší dvou měsíců 😉

papus
10. kvě 2009

Larri a co budeš mít za protokol a jaké injekce???

larri
10. kvě 2009

Papus diky,mam to z ledna,takze nesmim zapomenout si vzit z caru papiry.

len
10. kvě 2009

Ahoj ahoj,hlásím návrat z dovči, bylo to báječné 😎 I jsem na vás trošku vzpomínala, jak je v Brně, když my se opalovali u móře 😀 Ale jsem totálně vycucnutá, celý odpoledne jsem teď prospala, už nějak nemám chuť do dalšího fungování, akusím se v práci na rovinu domluvit, že bych tam nechodila, stejně jsem tam na dvě věci 😒

A jinak co tady novýho? 🙂

saralinda
autor
10. kvě 2009

Larri, řekni si o to předoperační. Mě na něj papír dali a to jsme stimulovaly naposled spolu.

aknyt
11. kvě 2009

AHojky.

Len, tak vítej zpátky 🙂

Larri, určitě si řekni o nové předoperační, mně tvrdili, že nesmí být stařší měsíce, takže mi na revizi i laparku dělali nové. Ale oni ti to určitě dají k lékům, oni to hlídají, aby to nebylo starší.

Nitenko, kdyby bylo třeba, tak se ozvu, ale zatím nepotřebuju, do těhu testu i případné kontroly mám Utrouše dost a pak se uvidí. I když pod vlivem Maji začínám věřit, že by to náš plivníček zvládnout mohl 😉

maja42
11. kvě 2009

to je mazec s tím utrošem, mám krabku na tento cyklus, vymrčela jsem si u apo jen na zkrácení cyklu, bo jak všechny víte, první hormony se dělají 2DC a my tam byli 6DC. do dalšího cyklu se snad dodávky horkého zboží obnoví 😉 si pamatuju, jak jsme nedávno s kamarádkou zase sháněly po celé praze clostil...

týnko, tak od pátku tě čekají dlouhé 2 týdny, cítíš se na to fit? 😅

len
11. kvě 2009

Ale snad není problém si v případě nouze místo Utr. píchat agolutin, ne?

aknyt
11. kvě 2009

Majo, cítím se fit a dokonce začínám věřit 😉

Len, oni by v případě nouze dali Crinone místo Utrouše, ale ten je dražší (i když nevím, jestli i pro pacientku). Agolutin by asi taky šel, jen má asi jiný mechanismus vstřebávání a dělá výraznější křivku, pokud jsem to dobře pochopila od tety...

aknyt
11. kvě 2009

Jo a taky jsem zažila už 2 výpadky Pregnylu, jednou jen 5000 a podruhé obou i 1500 jednotek...

len
11. kvě 2009

Já když se jednou šklebila na Utr., tak se mě ptali, jestli chci radši každý den injekci... No, nějak bude, právě jsem se objednala na 18.DC na zastavovačku, takže holt IVF mě vážně nemine 😒

Můžete mi kouknout do alba, je tam manžel v akci, jak se na dovče snažil o mimino 😀

saralinda
autor
11. kvě 2009

Len, tak fotky jsou super 😀 Teď máš to těhu naprosto jasné.

aknyt
12. kvě 2009

Leni, fotky jsou fakt super, ale dovča byla jistě ještě lepší 😉

Teď jsem zjistila, že si po KETu nebudu moct vzít 2 týdny volna, ale jen týden, protože mi opět přesunuli školení... ale pokud plivník přežije to školení (i já nevím, jestli to přečkám), tak přežije už asi vše 😀

papus
13. kvě 2009

ahoj holky,tak jsem se vrátila od Apolináře mám naplánovanou stimulaci k IVF budu stimuloval Merionalem začínám 1.MC na šest dnů pak utz....z výsledků krve mám pozitivní na chlamýdie,prý nějaké protilátky tak jsem vyvalila oči kde jsme k tomu přišla tak nejspíš jsem chytla infekci jak jsme byla na laparce v říjnu a pak na odstranění přepážky z dělohy dr říkala,že je to možné.....no pak jděte na operaci

len
13. kvě 2009

Papus, takže teď budete přeléčovat chlamýdie? A na kdy ti zhruba vychází to IVF? Třeba se tam potkáme? 😉 I když já začnu stimulovat +- tak za měsíc.

papus
13. kvě 2009

Len máme každý dva prášky najednou nic víc a hned můžu píchat injekce mě vychází menzes na 1.6 a tobě už máš naplánovanej protokol?? 😉

modroocka2
13. kvě 2009

Ahojky, koukám koukám, že se to tu moc nehýbe... já jsem se po dlouhém zvažování pro a proti rozhodla další pokusy odložit na neurčito... život se mi nějako komplikuje, takže se chci dát dohromady, začít věnovat víc sobě než okolí a pak se uvidí...jinak aby toho nebylo málo moje 20tiletá neteř oznámila, že se v prosinci stane matkou... začínám si fakt připadat strašně stará...
Holčiny všem vám držím pěstičky a přeji jen samé dobré zpávy a nejlepší výsledky... a protože nevím jak se budu či nebudu hlásit, tak už teď přeji krásné léto a dovolené atp...

len
13. kvě 2009

Jo, Papus, budu mít dlouhej, takže začnu stimulovat +- tak 10 dní po tobě 🙂

Modroocko, dej si pauzu, když se na to cítíš, však ono to neuteče, pár měsíců nebo rok, co to je... Hlavně ať je tobě s manželem fajn 🙂 A nezanevři na nás, určitě tu (i na srazech) budeš vítaná, i když zrovna nebudeš v tom šíleným IVF kolotoči 😉

larri
13. kvě 2009

Modroocko,prijde mi,ze jsi strasne smutna.Kdyz jsem te poznala na sraziku,tak si byla strasne vesela...
Moc mne mrzi,ze jsi takova bez elanu,ale ty si muzes dovolit odkladat ivf.Jsi jeste mladinka,takze mas cas si vybrat ,kdy budes v pohode,protoze na psychice zalezi hodne.

Papus,ted jsem ti psala na jine diskusi,ze mame stejne leky na stimulaci a napsala jsem ti datum,kdy dostanu MS.Ted prejdu tady a ty to cekas uplne stejne jako ja.Akorat ja to mam strasne nepravidelne,ale porad pocitam 35 dni.Tak jsem to mela do laparky.

Len,tebe tady vitam.Fotky krasne,jako vzdycky.

larri
14. kvě 2009

Tady nikdo,vsichni na to kaslou,nikomu se nechce kecat.

Vcera jsem si byla pro injekce,vsechny papiry mam,tak budeme cekat jen na mrsku.Vcera prisel pritel domu a ja s usmevem mu rekla,ze mam injekce,tak se taky usmal.A zeptal se mne,jestli jsem tech 5 000 za ne uz zaplatila.Spletl si to icsi,ale to nevadi,aspon si pamatuje castku. 😉

zubajda
14. kvě 2009

Ahojky larri.... jj, je to tu nějaké mrtvé poslední dobou,... a to já to tu jen občas čtu... 🙂

jak jsem ti psala... včera Pregnyl.. a zítra OPU,... ale na levém vaječníku nemám nic... a na pravém 2 vajíčka.. takže tomu moc nedávám nadějí.. nějak jsem špatně reagovala na stimulaci ☹.... uvidíme, třeba se stane zázrak...

Tobě přeji hodně štěstí, ať to dobře dopadne... kdy začínáš ?

larri
14. kvě 2009

Mela bych to dostat 1.6.,ale od laparky to mam strasne nepravidelne.Pred 1.ivf jsem to dostala o 11dni drive,takze trochu sok,protoze jsem zvykla to dostavat spis pozdeji.
Prvni den MS zacnu pichat Merional,tak jsem zvedava.Minule jsem mela Fostimon.

Akorat,ja si budu pichat vzdycky rano a co kdyz to prvni den dostanu odpoledne a tim padem si to nepichnu ve stejny cas jako ty ostatni dny.Musim si to pichat rano,protoze budu jezdit ted k nam na polikliniku a vikend k Apoli,tak abych to stihala do prace.

zubajda
14. kvě 2009

aháá, tak to máš za chvilku... já jsem píchala Puregon.. akorát nechápu, že strašně krátce.. od minulého pátku do úterý tento týden... ale což no... a proč budeš jezdit na polikliniku?... aby ti to píchli?... zaměstnej manžela, ať se také zúčastní.. 🙂...