CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
7. čer 2009

holky všem krásnou dobrou noc 🙂 písněte kde ten srazík máte 😉 zítra všem tfuj tfuj 😵

saralinda
autor
8. čer 2009

Len, to je správné - hlavně nepodcenit začátek 😀
Super, tak si srazít píši do kalendáře.

aknyt
8. čer 2009

Len, úkol jsem splnila, Faux-pass rezervováno, hromadná IP odeslaná 🙂

Po tom včerejším sčítání jsem utahaná, tak doufám, že nebudu moc protivná dneska v CARu...

rendulina
8. čer 2009

Ahojky,
děkuji,že jste na mě nezapomněli s vašim srazíkem 🙂
Zítra mně ale čeká OPU,tak že nevím,jak na tom budu.Užijte si to a pěkně se bavte! 😉

aknyt
8. čer 2009

Rendo, tak ať ti to dobře dopadne a kdyby ses na to cítila, tak se určitě stav 🙂

rendulina
8. čer 2009

😉 díky

len
8. čer 2009

Ahoj ahoj 🙂
Tak mám za sebou dopoledne po doktorech... Nejdřív k Mojžíšce na devátou na srovnání, tam to nabralo zpoždění, byla jsem pěkně nervózní, protože už na desátou jsem byla objednaná do CARu, ale tahle rehábka se s tím nepáře, prokřupala mě asi za pět minut... Nějak jsem se jí neodvážila říct, že už na cvičení nemám duševních sil a motivace, takže tomu věnuju tak půlhodinku 4x do týdne, ale líbilo se jí to, že to vypadá dobře, tak co...

Pak jsem letěla do CARu, naštěstí měl zpoždění i bus (pořád mě ujišťovala, že to stihnu, jenomže si myslela, že jedu autem a já přitom používala MHD a mají nějaký výluky a jezdilo to jednou za 20 minut). Takže jsem k Apoli naklusala těsně před desátou, chtělo se mi čůrat, jenomže jsem se bála, že to nebudu stíhat, tak jsem si řekla, že těch 5 minut to vydržím. Ovšem zavolali si mě až na půl jedenáctou a když na mě dr. koukala ultrazvukem, tak říkala - vy ale máte plnej močák, to musí být nepříjemný! No, taky bylo, tak jsem docela nakvašeně odvětila - jo, byla jsem objednaná na desátou, tak tu půl hodiny tvrdnu a nejdu na WC. Načež ona - na desátou? To jste si asi spletla! No, nespletla, rukou jejího šéfa mám v lejstrech napsaný 10:00, ovčem ona tam měla 10:30, ách jó 🙄 Jinak teda dobrý, vaječníky chcíplý bez jedinýho folikulu, sliznice nizoučká, takže jsem vyfásla 2000 IU Puregonu, dávky mám stejný jak minule, píchám od středy a rovnou mi předběžně spočetla odhad punkce - přesně na den na bráchovu promoci 😀

larri
8. čer 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tak jsem zpatky,mrazacky zadne.Mam zevedeny dve embryjka,ale jedno je 6bunecne a to druhe jen 3bunecne.Takze mam pocitat jedno a apul, ale muzu byt taky prijemne prekvapena.Byla skoda ho nicit,zamrazit by bylo zbytecne,tak pry,kde by se melo lip,nez u mne.
Delala mi ET,dr.Jirsova a byla skvela.

Tak a ted budu poprve cekat.Ani si nekupuji teh.testy.Az za 14dni si koupim,at mne to pristi tyden nelaka.

Jo a milacek je milacek.Chova se jako kdybych byla tehotna,miloucky az moc.Doufam,ze sve dny si na delsi dobu vybral. 😉

len
8. čer 2009

Larri, dr. má pravdu - kde jinde by jim mělo být lépe než u tebe? 😉 A pryč s těma smutnýma smajlíkama, minimálně to šestibuněčné je určo hodně nadějné, no a kdo ví, co se vyklube z toho druhého 😉 Tak si je tam pěkně hýčkej, s testem máš naprostou pravdu a uvidíme se ve středu 🙂

saralinda
autor
8. čer 2009

Larri, vyřiď embryjkům, ať se u tebe pěkně pohodlně zavrtají a uvelebí na příštích 9 měsíců.

Rendul - zítra budu držet pěstičky a když se budeš cítit dobře, tak určo na sraz doraž. Moc ráda bych tě poznala osobně, ať mám u každého příspěvku milou tvář.

Len, tak to budeš s pícháním jen krok za mnou. Každý týden tu někdo začíná. Je to teď úplná stimulovací smršť 😀

Hoky, víte co nechápu? Jak mi má stihnout u krátkého protokolu dorůst sliznice, když píchám už od 2.DC a tak do 6.DC budu mít MS? No, snad to mají nějako vymakaný. A uvidíme co vůbec moje sliznice bude dělat. Když sjem byla před 2 týdny na UTZ tak byla 22.DC mých tradičních 5mm 😒
No, ve středu budu moudřejší a dám vědět.

len
8. čer 2009

Sar a kdy tak +- odhaduješ OPU (pokud by to šlo jako minule)?

S krátkým protokolem bohužel nemám zkušenost, ale určo to vymakaný mají, neboj 😉 Vždyť já i teď s dlouhým začínám na naprosto nizoučký sliznici... Třeba bude MS potom o to kratší (já ji mám při dlouhým po zastavovačce naopak o dost delší, tělo nevyrábí ty hormony, co ji brzdí...) Jinak já měla pár dní před MS (9 DPO) taky 5 mm, Řežábek z toho moc nadšen nebyl a já aspoň věděla, že nejsem těhotná... Ale žlutý tělísko bylo parádní 😝

saralinda
autor
8. čer 2009

Len, minule jsem měla dlouhý a teď mám krátký. Taky jsem minule měla 3 ampule Fostimonu denně a teď 4, takže nevím, kdy OPU bude. Ani moc nevím, co mě čeká, až dopíchám potřebné dávky Fostimonu. Vidím to ale na OPU nejdříve v pondělí 15.6.
Len, díky za povzbuzení se sliznicí. 🙂

Larri, když dopíchám Fostimon, tak pak mě čeká co a kolik dnů na to jsi měla OPU?

len
8. čer 2009

Dle mého je to jako u dlouhého - budeš píchat tak dlouho, dokud nebudou správně veliké, a pak Pregnyl a 2 dny nato OPU... Mně vychází tak na 22.6., tak to se tam asi nepotkáme...

lenickan
8. čer 2009

ahoj holky
larri jsem ráda že se manža umoudřil🙂 je to pro ně všechno taky těžký my reagujeme pláčem a oni stávkujou🙂))
Bych mohla vyprávět hádky na denním pořádku jelikož se nám lišil názor na IVF!!

aknyt
8. čer 2009

Larri, tak hezky hýčkej embryjka. Jsou šikovná, že vydržela a určitě aspoň jedno vydrží 🙂

Já v CARu dopadla bídně. Tedy v CARu dobře, dostala jsem žádanku na laparku a hysterku s tím, že se mám jít domluvit na všeobecnou ambulanci. A tam mě čekalo překvápko - laparku a hysteroskopii o prázdninách nedělají a mám se objednat na začátek září na cosi jako indikace (prý nějaký pohovor, kdy se domluví termín asi prý v dalším cyklu). Takže sečteno a podtrženo: když to dobře vyjde, tak půjdu na laparku v září, jinak v říjnu a nebo ještě později. Případná akce se tedy odsouvá minimálně na říjen, spíš na listopad a nebo později.
Přiznám se, že je mi z toho smutno 😢

len
8. čer 2009

Bezva, Aknyt, takže i můj plán říct si o laparku asi padá, co? 😒

aknyt
8. čer 2009

Len, jen pokud bys měla mimoně, tak by ti to udělali... ale takovou laparku jsi asi nemyslela, že 😉

len
8. čer 2009

No to teda nee 😉
Holt musím otěhotnět, není jiná možnost 😀

spes2009
8. čer 2009

Ahoj, jdu se na vás zase na chvilku kouknout 🙂 U mne nic nového, čekám na konzultaci před KETem a pak se uvidí. Jen jsem dneska 8 DC a pořád špiním (asi se pořád čistím po tom nevydařeném ET, či co). Přijde mi, že k tomu trochu přispěl sobotní sexík, protože před ním jsem už nějak nešpinila...

Larri, držím pěsti, to 6-ti buněčné vypadá nadějně a přesně, třeba i to 3b. překvapí. Nevěš hlavu holka a mysli pozitivně 🙂 Je super, že si tě ten tvůj chlap hýčká, tak ať ho to neopouští 😉

Sar, já jsem klasicky dopíchala Fostimon, přidali mi dávky, aby více narostly a pak další den Pregnyl a za 2 dny OPU. Měla jsem dlouhý protokol a píchala jsem 3 amp. denně.

Jinak ráda bych dorazila na sraz, ale nejsem z Phy, takže zřejmě nedorazím. Tak snad někdy příště, protože bych vás všechny ráda poznala osobně 😉

saralinda
autor
8. čer 2009

Aknyt, alespoň si trochu od toho kolotoče odpočineš. Teď budou prázdniny, tábor,... a září tu bude cobydup, uvidíš.

Len, ty to máš jasný. ty nemáš jinou šanci než být těhu....tak holr budeš těhu.

Na srazík dorazím, i když asi trichu později než v 16h. .

papus
8. čer 2009

ahoj holky hezký večer všem 🙂

len
8. čer 2009

Ahoj Papus, my se tu hezky míjíme 🙂
Holky, doufám, že vás v tu středu uvidím co nejvíc 🙂 My teď blbneme s kotětem a pak jdeme na to ledový víno 😉

len
8. čer 2009

Slámový vlastně, ale určo bude moooc dobrý 😵

larri
8. čer 2009

Saro ja u Fostimonu mela davky na 6 dni,7 den jsem sla na utz,tojsem dostala na ten a dalsi den jeste injekce.
Takze 8 dni injekce,9 den Pregnyl,10 den nic a 11 OPU.

Ted jsem mela 6dni injekce,7 den Pregnyl a 9 den OPU.

rEKNU VAM ZE MNE ALE PORAD BOLI OD OPU bricho.Citim vajecniky,snad to prejde.

papus
8. čer 2009

ahoj Len 🙂 budu se snažit ve středu dorazit nevím kde to je tak se jdu juknout 😉 musím si to nějak v práci přeházet....zítra jdu na utz tak jsme zvědavá 😉

saralinda
autor
8. čer 2009

Holky, koukám, že jsme se tu pěkně sešly 🙂
Larri, díky za upřesnění timingu. Takže to budu mít OPU nejdříve v pondělí. Jdu na UTZ ve středu (6. den píchání) a i kdyby to stačilo, tak by byl ve ČT pregnyl a OPU by vyšla na sobotu, což je blbost, to je víkend. Takže snad pondělí. Pondělí by bylo vůbec nejlepší. v úterý a ve středu mám školení ( a tu středu bych dost nerada chyběla - je to závěrečná opakovací lekce před zkouškou) a čtvrtek - pátek máme firemní výlet do sklípku. Takže příšt týden bude opravdu nabytý 😀

Len, ty mi děláš chutě s tím vínem 😀 Já si teď dala jogurt, slupla listovku a popíjím kontryhelový čaj. Asi moc mít vliv na sliznici nebude, ale alespoň preventivně.

aknyt
8. čer 2009

Sari, já si teda odpočinout zrovna nechci, tedy ne až tak moc, že bych do akce šla až v říjnu nebo listopadu 😢

Věřila jsem, že bych na to mohla jít v srpnu a v září, nejpozději v říjnu do akce. Teď se klidně může stát, že už letos nestihnu nic... někde doporučují po laparce 2 měsíce pauzu a to by vyšlo na prosinec a nebo leden 😢 a to je moc daleko.

rendulina
8. čer 2009

saralindo-díky za pěstičky 🙂

S tím srazíkem to možná někdy vyjde,ale tím že nejsem Pražská,tak nevím,zda by se mi po OPU chtělo druhý den hrnclovat zase lokotkou zpět.Ale také bych ráda poznala všechny spolubojovnice 🙂

Jinak jsem se dozvěděla od kamarádky opět zajímavou novinku a protože jsem zase na IVF nějaký ten měsíc nebyla,tak nevím,zda je to pravda?

Říkala,že je teď nařízení dle EU,že je zamražení embyjí zpoplatněno?!cca od 2 tis.kč
A dále: že se musí dělat pře OPU krevní testy na pohlavně přenosné choroby?

Což nám nikdy nedělali a i když jsme bohužel nikdy mrazáčky neměly,věděli jsme,že se za zamražení neplatí(pouze za rozmražení)

Tak pokud je to nějaká inovace v CARu-je to pravda?Máte některá s tímto zkušenost?

larri- je mi líto že nebylo více mrazáčků(a tak to pěkně vypadalo...)ale věř,že ti 2 bojovníčci se u tebe pěkně zabydlí a za pár dní nahlásíš // 😉

Já jsem na sebe zítra také zvědavá ☹

larri
8. čer 2009

Saro,myslim,ze Aknyt delali OPU v sobotu.

Aknyt po cem pauzu dva mesice,po laparce?

len
8. čer 2009

Sar, v sobotu OPU dělají 🙂

Aknyt, taky jsi mě moc nepotěšila, protože já kdybych chtěla tu laparku, tak leda bych byla ještě v září-říjnu nezaměstnaná 😝 Ale co to vlastně řeším, že jo, jaká laparka, když chci bejt v tý době těhotná 😀

Právě jsme odčervili kotě, takže konec srandy, teď s náma nebude tejden mluvit. Nebo aspoň do dalšího krmení 😉 Ale dost dobře si neumím tuto akci představit, až nebude vážit kilo ale pět 🤐