CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
15. čer 2009

Holky, chtěla bch se vás na něco zeptat. Zítra budu 3DC, budou se mnou už tenhle cyklus něco dělat?? Jste přeci jenom zkušenější...

len
15. čer 2009

Haaribo, určo vám oběma naberou hromadu krve. A možná tě objednají za 3-4 dny na kymo (profuky) a dle délky cyklu byste měli stíhat i folikulometrii, ale to si tě objednají na další dny, zítra jen ten krev a partnerovi spermio 🙂

haaribo
15. čer 2009

Díky Len, no manža už se určo těší...bojí se injekcí a spermio "kelímek" taky vyloženě miluje... 😀
A jak dlouho budeme čekat na výsledky??? To nám nějak oznámí, budeme si volat??? Měla jsem strach, že tenhle cyklus se nebude dít vůbec nic.

len
15. čer 2009

No, spermio bude do hodiny (nám teda řekli za 3 týdny, ale když jsem se zeptala, jestli by to nešlo dřív, tak bylo za 30 minut 😀) a výsledky odběrů pak budou asi všecky najednou, i když některý věci uměj zjistit třeba za 3 dny 😉

haaribo
15. čer 2009

Jde mi o to, jestli to fakt trvá celý cyklus, než něco zjistí. A to tam pak jedeš specielně pro výsledky s tím že ti řeknou, co se bude dít dál??

len
15. čer 2009

No, mně vždycky objednali ještě na nějaké další vyšetření nebo konzultaci a tam jsem se dozvěděla výsledky z předchozích... Nebo se dá volat, pokud je to jednoznačné (pozitivní-negativní), ale na spoustu výsledků potřebuješ konzultaci s doktorem 🙂 Naopak některý výsledky (kymo, folikulometrie) se dozvíš hned 🙂

haaribo
15. čer 2009

Šmarjá, já jsem napnutá jak kšandy, promiň, že tě tak otravuju.... 😉

len
15. čer 2009

Neotravuješ, neboj 😉 A pak poreferuj, jestli tu třeba nekecám 😀

larri
15. čer 2009

Aknyt,nekoukas na ulici? Jak byla Lenka u doktora tak je to toceno v Hloubetine. 😉 Akorat z recepce se chodi jinou stranou,ale jsou tam blbe dvere na cidlo,tak vylezla tam,kde se lezi.

haaribo
15. čer 2009

Neboj, Len, zítra napíšu co a jak. Musím běžet, tak se zatím mějte pěkně. Pááá!!!!

aknyt
15. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem se teprve teď dostala ke kompu a je mi dost smutno z toho, co jsem si přečetla.☹

Sari, moc mě mrzí, jak ti to dopadlo. V září půjdeme spolu, ale za tuto cenu mě to ani v nejmenším netěší. Kurňa ten svět je nespravedlivej. To jsem vůbec nečekala. Snad ti bylinky pomohou dát tělíčko do pucu a v září bude líp. Vím, že ty jsi větší bojovnice než já, tak se to MUSÍ podařit!!!

Papus, samozřejmě tobě gratuluju k folíkům a přeju, ať jsou z nich silná embryjka.

Larri, na Ulici se nedívám, ale viděla jsem fotky na netu, jak to v Hloubětíně vypadá. Dneska jsem se objednala na indikaci na konec června a tam se domluvíme na ten srpen. Taky jsem dostala novou žádanku v CARu, potkala jsem MUDr. Jarošovou a ta mi ji vytiskla, takže jsem ji nemusela mámit z všeobecné ambulance, kde si ji nechali předtím. Jen mě zarazilo, kolik věcí v té žádance nesouhlasí. Ale na zákrok to nemá vliv, tak jsem to neřešila.

Haaribo, držím pěsti, ať se vám u Apolináře líbí a moc se tam nezdržíte.

aknyt
16. čer 2009

Holky, kde jste? To tu dneska nikdo není?

len
16. čer 2009

Já se právě vykopala z postele, Puregon se mnou cloumá od tak od pěti ráno se mi chtělo hrozně zvracet 😝

aknyt
16. čer 2009

Len, ty si s tou stimulkou teda "pěkně" užíváš ☹

Kdy jdeš na kontrolu? Nebo OPU? Přiznám se, že jsem včera večer dočítala jen letmo... nebo spíš cíleně jen něco.

Asi nejsem normální, ale nějak mi vadí, že dostávám papíry s razítkem, které nejsou v pořádku. Rozčilují mě pravopisné chyby, ale ty faktické ještě víc. Asi chci moc...

len
16. čer 2009

nOOO, V DIÁŘI MÁM NAPSÁNO DNESKA :-d aLE MYSLÍM, ŽE JSEM SI TO NAPSALA BLBĚ, PROTOŽE MÁM DÁVKY ROZEPSANÝ AŽ DO DNEŠKA, (sorry, kotě v klávesnici - capslock 😝 ) minule jsem taky začala píchat až ve středu, dávky byly rozepsaný do úterka a další kontrola byla ve středu a navíc si vybavuju, že mi Koryntová říkala středa... To zní logicky, ne? 😀 Jsem tak otrlá, že tam ani nevolám, abych se ujistila 🤐

aknyt
16. čer 2009

Tak to já jsem srab a zavolala bych 😉 Tedy pokud bych si nebyla jistá, že mám přijít ve středu. Většinou si to pamatuju dobře, ale v poslední době mi vše MUDra píše na papírek, který obvykle šoupnu do desek a už se na něj ani nepodívám.
Máš ale pravdu, že na den kontroly se dávky asi nerozepisujou, já to tedy tak měla 😉

len
16. čer 2009

Na hrubice už jsem si zvykla... Už na vejšce. Kapacity s deseti titulama napsaly skripta a ani se neobtěžovaly jazykovou korekturou, na každý stránce tři hrůzostrašný hrubky 😝 Na přednáškách to samý... A na Koníku člověk taky degeneruje. Kolikrát když tu čtu příspěvky typu - je mi 20 a strašně moc by jsem chtěla mimíska - tak si říkám - holka, neblázni, doplň si vzdělání, dítě neuteče 😀 Vždyť mu ani nebude moct vynadat za pětku z diktátu 😀
A mám pocit, že některé hrubky se šíří přímo lavinově, nevybavuji si, kdy jsem naposledy viděla napsané rané těhotenství s jedním N 😒

larri
16. čer 2009

Ahoj holky,ja mela taky desnou noc.Byla jsem uplne spocena a desne mne bolelo bricho.Vcera,kdyz jsem vylezla ze sprchy,tak jsem dostala do bricha krece.Ted uz cekam,ze dostanu mrchu. 😠

Asi si dneska koupim testy a zitra bych zkusila testnout.Chtela jsem vydrzet do vikendu,ale s tim brichem mne to pekne stve.

Zitra jdu do prace a tesim se.Uz se doma nudim a nedelam nic jineho,nez ze sedim na netu.Jdu na dva dny,tak se tesim,pristi tyden to bude horsi,mam dlouhy.

len
16. čer 2009

Larri, vydrž aspoň do pátku (to bude 14 dní po OPU, ne?) 😉 Já měla taky pocity jak na MS...

aknyt
16. čer 2009

Larri, zítra můžeš zkusit testnout, ale moc bych si od toho ještě neslibovala... Přece jenom jsi měla jen 3denní drobky a bude to 9 dní od ET.
Podle mne máš na mršku ještě čas. Bolesti jako na MS mohou znamenat zrovna tak úspěch!!! Pořád věřím, že ti to vyšlo 🙂

len
16. čer 2009

Jsi mě zblbla, Aknyt, že jsem tam cinkla, no a samozřejmě jdu na kontrolu až zítra 😉

larri
16. čer 2009

No ja bych vydrzela,ale stve mne to bricho.Ten pocit,ze to dostanu,tak radci at nejsem prekvapena.
Vis,ty tlaky jako kdyz se hlasi mrcha,ale ta by mela prijit az pristi tyden.

Jinak vsude na diskusich je hodne novych tehulek,takze zacinam verit,ze to bude veselejsi nez v zime a hlavne ten proklety unor.

Jo a v nedeli jak bylo dusno jsem si dala dve male pivka,ktera ja jinak nepiju.Bylo dusno a voda nepomahala,ale to si nedovedete predstavit,jakou jsem z toho mela vcera behavku.Asi bylo neco ve vzduchu,prisel drahy a rikal,ze mel to same.Ja byla nastesti doma.

aknyt
16. čer 2009

Len, my jsme teda dvojka, každou chvíli reagujeme stejně - jako "navedené" 😀

Na té žádance mi nesedí počet IVF cyklů, délka naší snahy o mimi, délka MS cyklu... Ty zkratky, co jim rozumím, jsou OK, ty další nejsem schopna posoudit. Naštěstí mám správně předmět žádanky (tedy myslím, že ano) a sedí i jméno a rodné číslo 😀

larri
16. čer 2009

aknyt,kolik tam mas IVF CYKLU?

len
16. čer 2009

Holky, já tu teď brečím jak o život... Jsme žabaři, všechny do jedný, vůbec nemáme nad čím truchlit... Maově teď umřel předčasně narozenej chlapeček, já to vážně nechápu, jak může být život tak krutej. Za tu dobu, co my se snažíme, prošla ona mimoděložním, opustil ji chlap a pak postupně potratila dvě děti po 20.tt a třetí chlapeček se držel v inkubátoru 12 dní, než zemřel, to je tak strašlivý, mně je jí tak moc líto, tak strašně bych chtěla aspoň trochu v něčem pomoct... to je teprve bezmoc 😔

larri
16. čer 2009

pOCKEJ,TO JE TA HOLKA,jak si nam o ni vykladala na sraziku?

len
16. čer 2009

Jo... Doufám, že mě tu někdo neobviní z nějaké senzacechtivosti, ale proběhlo to tu veřejně... Psaly jsme si IP, ještě po tom prvním potratu a i když nejsem její nijak blízká známá, tak mě to bolí neskutečně - mladá milá holka, co komu provedla, že ji život takhle trestá?

Chtěla jsem jenom napsat, že ač se to někdy nezdá, jsou na tom lidi mnohem, mnohem hůř... Čert vem můj ranní žaludek na vodě 😠

aknyt
16. čer 2009

Len, k tomu není co napsat, jen že život je fakt hnusná svině ☹

larri
16. čer 2009

Len,ja si ji ted nasla,ale starsi prispevky.Mas pravdu,podle ikonky pekna holcina a poznala tolik smutku.

Prosim te,manzel ji opustil nebo jsou ted spolu? Taky jsem si pobrecela,protoze ma v albicku fotku maleho v inkubatoru.

A opravdu,nevim co k tomu napsat....

Zrovna minuly vikend dva dny ve zpravach,jak nekdo nasel mrtve dite.Ja bych jim ty p....y zasila a nenechala bych je chodit mezi lidma. 😠

len
16. čer 2009

Chlap ji nechal, neměl na to nervy... Tak jí strašně moc přeju, ať přítel je pro ni tou největší oporou... Když jsou na nějaký trápení dva, je rázem poloviční. I když půlka z jejího trápení vydá na deset jinejch lidskejch životů...
A promiňte, už to tu nechci veřejně rozebírat nebo se na nás někdo sesype, že se přiživujeme na cizím neštěstí... v tomhle je Koník taky pěkně krutej, jako bych byla pokrytec, když tu brečím nad neštěstím někoho hodnýho 😔