CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
16. čer 2009

Jé, Papus, tři a krásná, to je super! 🙂 To je na dvojčata a mrazáčka k tomu 😉

papus
16. čer 2009

no nechám si dát dvě a to jedno bude mrazáček 😉 všechny tři to by byl masakr to snad ani nedávají

spes2009
16. čer 2009

Papus, tak super 🙂 Tak ať se krásně vyvýjí a hlavně, ať se jim u tebe líbí a po 9 měsíců tě neopustí 🙂

larri
16. čer 2009

papus,drzim pesti,aby ta tri zustala. 😉

ja mela 4 a na ET zustalo jenom jedno a pak jeste jedno slaboucke.Porad jsem nechapala,kde jsou ty dve.Tak jsem pred dr.vypadala jako blbec.Jenomze mi vysvetlila,ze do ET vydrzela jenom ty dve. ☹ Ale jsem rada aspon za ne.

papus
16. čer 2009

Spes a Larri děkuji snad budou silná a bojovná 😒

larri
16. čer 2009

no to budou bojovnici.

Ja totiz mela radost za 4,tak to psala do vice diskusi a kazdy mi uz dve mrazil.Vubec jsem si neuvedomila,ze za dalsi den to muze vypadat jinak.

Ve ctvrtek budu na tebe moc myslet. 🙂

papus
16. čer 2009

kdy budeš testovat?

len
16. čer 2009

Hm, já referovala na srazu, jak jsem měla 6 vajíček, z toho 6 embryí, ale dvě rovnou odepsali, pak mi dvě zavedli, dvě zase Jaržembovská zázračně "oživila" a když jsem volala, jestli teda máme ty 4 mrazáčky, embryoložka mě zchladila, že dvě se přestala vyvíjet a ta dvě zbývající neměla dr. co oživovat, když byla triploidní 😝 😀

larri
16. čer 2009

chtela jsem zitra,protoze mne vecer bolelo bricho jako kdyz ma prijit mrcha.Holky rikaly,at pockam do patku.Ted mne nic neboli,tak to chci vydrzet do nedele a kdyby jako jo,tak bych si zasla hned na krev rano.
Mam z toho ale strach,testy jsem si dneska koupila a rekla drahemu,at je nekam schova a da mi je az v nedeli.

spes2009
16. čer 2009

Já měla 4 vajíčka, ale oplodnila se mi jen 3, z toho se jedno přestalo vyvýjet. Ale když jsem si v 10 hod volala do laborky, dr. mi řekla, že zbyla 2 pěkná a byla připravená ve čtvrtek na transfér. Jedno nám tam zmrazili, tak už se nemůžu dočkat, až si pro něj pojedu. Příští týden jdu na konzultaci a snad mi v červenci udělají KET, tedy pokud bude embryjko schopné vyvýjet se po rozmražení 😵

papus
16. čer 2009

to jsou nervy Larri viď ty si taky dáváš utroš???

spes2009
16. čer 2009

Larri, vydrž to alespoň do toho pátku 😉 Já byla pevně odhodlaná testovat až 16. den po ET, ale mrška mne jaksi předběhla...

len
16. čer 2009

Larri, jestli to vydržíš do neděle, tak už bude jasno 🙂
Mě by zajímalo, jestli by mi Utr. MS udržel, kdybych byla neotěhotněla... Při IUI mi ji držel vždycky.

larri
16. čer 2009

papus,davam si utros a uz mne to zacina pekne sr..Pred chvili jsem si ho zavadela a jsem zvedava,jak si ho budu zavadet zitra v praci. 😀 😀 😀
budu rada az nebudu muset davat,ale,ze je to pro mimiska,tak to vydrzim.

Holky,ja mivam casto bolesti hlavy,co se muze brat? Ale priznam se,ze ted mne bolela hlava jednou pri stimulce a jednou po OPU,ted vubec.Mela jsem spis motaky,asi diky tlaku,ale bolest hlavy ne.
Zitra jdu do prace,tak to asi zacne.

A uz se citim vyborne,mam akorat svoje speky,jinak uz nic.Neprijdou mi ani prsa vetsi a minule,kdyz jsem byla bez ET,tak bolela o hodne vic.

len
16. čer 2009

Larri, na hlavu hodně pít a maximálně paralen, chovej se jak těhule 😉
Já už Utr. zaváděla na takovejch místech... Teď jsme byli v sobotu v jedný hospodě na Slapech a já si na záchodě říkala - haha, tady v tý kabince už jsem dvakrát zaváděla Utrogestan 😀

Hele, na svoje tělo kašli, to moje mi tááák kecalo, že jsem do poslední chvíle těm // nevěřila 😉 Měla jsem daleko míň "zaručenejch těhupříznaků" než v běžným cyklu, že už jsem se zařekla jakýmkoli signálům věřit, a tak své zjištění hlásám dál 😉 Prostě teď ti nenapoví nic, buď tam v neděli // budou nebo ne 😉

simisimi
16. čer 2009

ahoj dekuji moc za informace no nejak se s nimi musim poprat 😀 muzu se zeptat lekari se tam stridaji nebo mate nejakeho staleho?

aknyt
16. čer 2009

Simisimi, lékaři se střídají, ale pokud si někoho oblíbíš, tak se dá upřednostňovat a někdy to vyjde tak, že ani k nikomu jinému dlouho nejdeš. Ale zaručit se to nedá. Je fakt, že tam jsou lidi fajn, takže se dá "zkousnout", když jdeš k někomu jinému.

haaribo
16. čer 2009

Ahoj holky! Asi tu nejste, ale ti tak jsem to slíbila...už máme první návštěvu za sebou...jsou fakt děsně milí...
Jinak manža má spermio na 1, nabrali nám krev a příští úterý jdu na ultrazvuk a dostanu většinu výsledků krve.
Ještě po mě chtějí OGTT - táta měl silnou cukrovku a papír z chirurgie, že můžu otěhulit. No, jsem zvědavá na další postup...

len
16. čer 2009

Haaribo, to je fajn 🙂 Takže jsem nekecala - fůra krve a příští týden folikulometrie 🙂 To je bezva, že to takhle stíháte, já tam poprvý byla 9.DC, takže jsem pak musela celý cyklus čekat...

haaribo
16. čer 2009

Já jsem taky ráda, že to takhle pěkně vyšlo, ale na to cestování se fakt netěším...naštěstí máme uz na 11. hodinu, takže metro bude v poho, protože dnešní cesta zpátky byla katastrofa!

len
16. čer 2009

No to mi povídej, já ve špičce jezdila denně domů 😝

haaribo
16. čer 2009

Jako je to tragédie a my to máme skoro 50km... 😠

len
16. čer 2009

A myslíš, že je horší Praha nebo cestování za Prahou? Já bydlím taky za Prahou, i když o něco blíž, jezdím busem nebo vlakem a dá se, ale pravda je, že ve špičce je to někdy o život 😒

saralinda
autor
16. čer 2009

Papus, to je super! Mám velikou radost. tak ať se u tebe prďolkům líbí.

aknyt
16. čer 2009

Haaribo, to je fajn, že ti u Apolináře padli do oka 🙂
Cestování do centra Prahy je na pytel, ale ono by to jinam nebylo o moc lepší. Třeba kdybyste si vybrali CAR v Ostravě nebo Brně... 😉

papus
16. čer 2009

Šári děkuju ti 😉

haaribo
16. čer 2009

Tak mě vadí cestování komplexně, nějak ho nemusím a když se na mě rvou v metru lidi, nejsem z toho nadšená...
Mě vadí lidi i v hypernově, když kolem mě projdou, tak co teprve, když se na mě někdo namáčkne...fuj!
Ale cesta je jinak dobrá, auto jsme nechali na čerňáku, jeli metrem na IP Pavlova a pak pěšky, je to kousek..

haaribo
16. čer 2009

Jinak do Prahy jezdíme po dálnici a jsme tam za dvacet minut...

aknyt
16. čer 2009

Tak to celkem jde... my jezdíme na kraj Prahy 55 minut (70 km) a od práce mi to trvá veřejnou 45 minut a autem 35 minut(někdy i 25), takže docela často jezdím autem tam, hlavně když pak pokračuju jinam. Ale návaly lidí mi taky vadí, nedokážu pochopit, jak jsem v klidu cestovala několik let denně z Jižního města na Dejvice 😀

Ale Apolinář za to určitě stojí!!!

larri
16. čer 2009

To ja jsem za 4 hodiny v Opave i s prestupem v Ostrave a malou prestavkou. 😀 😀 😀

Ale jenom Pendolinem.