CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
23. čer 2009

Papus, tak jsi na tom jak já minule... Já měla 2 silné a 2 slabší. Hm, teď budu vděčná za dvě čtyřbuněčná embrya dva dny po OPU, pak se holt přírodo starej... O mrazáčkách se mi může evidentně jenom zdát...

papus
23. čer 2009

Rendo jak ti je?kdy testíš?

haaribo
23. čer 2009

Přes prázdniny to zkusíme IUI a uvidíme, nechtějí mi zkoušet ani průchodnost...fakt jsem docela na dně... ☹
Dostala jsem Clostík na příští cyklus, teď se máme snažit otěhulit přirozeně, folík měl 12mm.

papus
23. čer 2009

Ankyt ty jsi šikulka 🙂

rendulina
23. čer 2009

papus: Týden po ET silně bolelo břicho jako před MS(ale to jsem tu již psala)A po týdnu to již pozvolna odeznělo a nyní vše OK-tak doufám,že to není špatná zpráva.Když nic nebolí? ☹
Jiank dnes ofiko čekám jako MS(zatím nic-ale to může oddálit i Crinone,co vkládám)a testit chci raději posl.(17.)den od ET-tak že v sobotu.

Tož uvidíme.... 😒

papus
23. čer 2009

rendo to jsou nervy.........mě jen sem tam pobolívá podbříšek a kříž lehce....nevím vůbec zda má něco bolet.....kámoška byla na ET týden přede mnou a celou dobu nic necítila a dnes psala,že má hrozné bolesti břicha a je jí na zvracení 😨

rendulina
23. čer 2009

papus: no vidíš,každá to máme jináč a pak má člověk zjistit ty pravé příznaky,viď? 🙂
A kdy se chystáš testit ty?

papus
23. čer 2009

já nejdřív toho 2.7.,ale spíš až ten 17den...........holky klidně testí 10den

rendulina
23. čer 2009

papus: souhlasím 🙂 Kamarádka mě také stále uhání,že prý mohu již 10-12 den,co vím.Ale kam spěchat?

Na další zklamání?To ani náhodou 😉 Kdo si počká.... 🤐

saralinda
autor
23. čer 2009

Len, tak teď budeme všechny věřit a posílat sílu těm dvěma šikulkům, ať to zvládnou.

Aknyt, ty teda válíš. Včera super album a dneska krásná tabulka. Díky. Když jsem koukala na to tvé album, kde máš popisy doktorů, tak jsem se docela nasmála - u mnoha doktorů máš napsáno, že jsou vyšší a mě přijde, že jich je většina malých (hlavně u Jaržembovské mě to rozesmálo). No, pravda, při mých 181cm to vidím asi jinak 😀

len
23. čer 2009

Bych se do toho neměla Aknyt hrabat, sorry, koukám, že už tam ty změny proběhly, takže je to tam dvakrát, ale nahrává se to správně, tak to moje je tam jaksi navíc (což snad nevadí)...

Já nevím, v čem to tvoříš, já obvykle datluju HTML v notepadu, což teda má tu výhodu, že je to kraťoučké a přehledné, ale naopak strašnou nevýhodu, že to trvá věky... Aknyt asi používá nějakej šikovnej prográmek, kterej je na tom právě naopak - je to hned změněný, ale kdýž já ho nemám, uff, půl hodiny jsem se tím HTML kódem hrabala, než jsem to rozšifrovala...
no neva, abyste věděly, jak jsem šikovná, tak sem vložím, co jsem stvořila (pokud bude vše OK, tak se to zobrazí jako tři řádky, ve skutečnosti je to asi na 50, přitom v notepadu by to bylo na 5...)

Rendulina

OPU (5. IVF, dlouhý protokol)

11.6.09

len
23. čer 2009

Chachá, jsem se teď dočetla, že 95 % oplodněných vajíček pokračuje ve vývoji v embrya... Hm, tak já měla minule 66 % a tentokrát 25 %, slušný, ne? 😒

papus
23. čer 2009

Rendo my,ale vydržíme až do posledního dne....pokud nás mrcha nepřekvapí dřív.....

rendulina
23. čer 2009

len: děkuji za přiřazení do tabulky 😉 -asi bych to nezvládla 😒 Ten kalendář tě tam nějak zakrývá....

S těmi procenty-mě nikdo neřekl kolik jich máme?Jak jsi to zjistila?od embryoložky?

rendulina
23. čer 2009

papus:no té se také bojím ☹ ale vydržíme!!! 😵

len
23. čer 2009

To přiřazení ne já (teda já přiřadila, ale Aknyt mě nejspíš předběhla 😉 )

Tak procenta - o těch 95 jsem se dočetla teď (prostě co se oplodní, tak 95 % z nich se prý rozdělí aspoň na dvě buňky a dále), ale jinak jsou to mé počty. Minule oplodněno 6, ale dál se vyvíjely 4. Tentokrát oplodněno 8 a dál se vyvíjí 2.

aknyt
23. čer 2009

Len, to je fajn, že jsi tak šikovná a že se v tom vyznáš, já trochu bojovala s tím kalendářem, jsem fakt začátečník, takže to chvíli trvalo, než jsem ho odstranila. Ale výsledek je jasný - RENDA tam je 😀

rendulina
23. čer 2009

Díky tedy Vám! 🙂

Tak už nic len nevypočítávej,já na tom byla stejně.Musíš myslet pozitivně! 😉A věř,že to do zítřka dobře dopadne a bude ET 😉

len
23. čer 2009

Rendo, já jsem strašnej cynik a snad se tě to nijak nedotkne, ale já bych radši příklad někoho, kdo na tom byl stejně a klaplo mu to 😀 Pravda, Aknyt mi ráno jeden dala, díky jí 🙂

papus
23. čer 2009

rendo a sexujete??? 😕

rendulina
23. čer 2009

len: tak to prozatím nevím.Do soboty ještě daleko,jen jsem tě chtěla povzbudit,že jsem ten samý případa a nejsi v tom asama.
Ale jak říkají v Apoli:vše je mazi nebem a zemí-to bych je vždy rozthla 😠

papus: prozatím bez

papus
23. čer 2009

mám psané od Řežábka 5dní bez od ET....tak jsem byla zvědavá zda ty už jo a když ne tak teda nevím 😕

rendulina
23. čer 2009

papus: to jo,všem to píší stejně.Já jen že my raději ještě ne.Je to na tobě 😉

papus
23. čer 2009

tak uvidíme...jdu pracovat tak zatím páááááá 😉

len
23. čer 2009

Rendo, nojo, ale bohužel mají pravdu... V nejhorším případě jsem na pondělek objednaná na psychiatrii 😀

aknyt
23. čer 2009

Len, já vím, že je to šok, že odpadly takto brzy, ale na druhou stranu je to docela obvyklé, že nakonec nejsou na mražení žádná, jen odpadávají třeba postupně.
Dva bojovníčci ti to vynahradí a třeba ani mražáčka potřebovat nebudete!!! Zítra bude transfer a pak už to bude jen a jen lepší. 🙂

len
23. čer 2009

Jsem strašná, ale říkám si, že postupné odpadávání je normální. Tudíž z těch dvou taky budou postupně odpadávat... Jestli někdo máte chuť mi poslat virtuální pohlavek, směle do toho 😉

aknyt
23. čer 2009

Len, tak nastav tvář... už jeden letíííííí.....plesk 😉

Sari, je fakt, že jsem tam v albíčku s popisy lékařů psala, že tak to vidím já - a já si tedy s Jaržembovskou do očí nekoukám, pokud stojí 😀 Ale se setřičkou Kollmanovou snad i ty musíš souhlasit, že je vyšší 😉

haaribo
23. čer 2009

Holky,vy jste takové zkušené, má Clostík nějaké vedlejší účinky?? Ať vím, na co se mám připravit...
Tynko, dovolila jsem se mrknout na ceník, co jsi vyprodukovala. To opravdu při každém IVF platíš tolik nebo ještě víc???

aknyt
23. čer 2009

Haaribo, já si u Clostilu nepamatuju na vedlejší účinky, ale já je nemám téměř u ničeho...

Minule jsem platila "jen" IVF a ICSI, plus doplatky na léky. Příště budeme mít už i léky bez příspěvku pojišťovny 😉