CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
25. čer 2009

Hooolky,ja uz jsem tak zvedava na vase dalsi testiky,uz aby to bylo.

rendulina
25. čer 2009

Tak u nás spadlo pár kapek a je po všem-pokud se to neobrátí od jinud...

lerri : Tak si vychutnávej zvracení a stálé // 😉 Máš můj obdiv-v tom,že děláš ze starých věcí nové.Ty jim dáš zase vlastně život...! Jsi šikula.Já občas dělám ubrouskovou techniku-obrázky... 🙂
A co to bude za psí slečnu,co si pořizuješ?

spes2009
25. čer 2009

Je to Maďarská ohařice krátkosrstá, nebo-li Viszla. Pořád jsme nevěděli přesně kdy ji pořídit a když nevyšel ten ET, tak jsem zavolala do jedné chov. stanice a zamluvila ji. Takže na konci července bude už u nás. Dneska jsem mluvila s chovatelkou a měli dneska první den venku a první jinou stravu než mámino mlíko - piškoty s mlíkem 😉
Moc se na ni těšíme 😵 😵 😵 Teď jsme ve fázi výběru jména, protože to "její" se nám moc nelíbí. A zatím vítězí asi Phoebe.

Já taky občas dělám ubrouskovku, ale teď tam mám něco na dodělání a nemůžu se k tomu dostat 😒 Ale je to úžasný relax. Ono já obecně nejvíc relaxuju se štětcem v ruce. Pořád bych něco natírala. O víkendu mě čekají plaňky na plot, tak si pěkně zarelaxuju a taky trošku začichám 😉 Dokud můžu, že...

len
25. čer 2009

Čichej, čichej, hezky si zvedni náladu 😀 Já musím říct, že mě to kotě hrozně moc nabíjí energií, je úplně zlatá... Já sebou plácnu do postele a ona za mnou přijde a přede a chce se mazlit, to je prostě neskutečný! 😵

rendulina
25. čer 2009

Ježiši,omlouvám se spes2009-tvůj text jsem přiřadila k larri 😅 Jo tak Ohařice?Ty jsou pěkní...

len : ty mě s tím koťátkem vždy tak pěkně nahlodáš... 😵 že bych si ho hned pořídila...Takového mazlíka bych také potřebovala! 😉

len
25. čer 2009

No, dlouho jsme odolávali, ale teď lituju, že jsme si ji nepořídili dřív 😉 Samozřejmě jsou i stinné okamžiky, jenomže když ti ta chlupatá kulička přede na klíně, vše je zapomenuto 😀

spes2009
25. čer 2009

Ren, nic se neděje, já si toho ani nevšimla 😉

Len, zvířata jsou prostě úžasná a vždycky ti zvednou náladu. My už jednoho psa máme, ale je to 8-mi letá postelová slečna a teď nám k ním přibude další dítko. Trochu se obávám těch starostí a abychom na ni
stačili, ale doufám, že to zvládneme. Pěkně mě zapřáhne, budeme chodit na cvičák a dlouhé procházky a bude nám hej. Ta naše postelová slečna je úžasný mazel, kdykoliv si lehnu do postele, tak se ke mně přitiskne a ona mne prostě nenechá smutnit.

Holky, pádím domů, dneska mi přiletí manža ze služebky, tak se jdu na něj připravit 😀

spes2009
25. čer 2009

Jo a Ren, pořízení domácího mazlíčka vřele doporučuju. Když máš nějaké ty bolístky, máš s kým se poňuchňat 🙂 A i to zpestří vztah. 😉

Tak pa.

rendulina
25. čer 2009

No pane,tak teď jste na mě už dvě - já zvířata miluji,kdyby to bylo na mě,hned si pořídím nějakého mazlika...

Zatím to necháme být a když se nepoštěstí v sobotu,tak bude kotě! 🙂

saralinda
autor
25. čer 2009

Larri, z tvých příspěvků úpně srší to, v jaké jsi pohodě. To je tak krásný.
Držím malíky.

larri
25. čer 2009

Saro,az poznas jake to je,budes na tom uplne stejne. 😉 Akorat,ze ty to budes prozivat v zari,ale neboj,je to za malou chvilicku.

Pockejte,az si tady budeme psat jak casto ktera zvraci,to bude papanicko u pc.Ze jo papus,rendo,len?

len
25. čer 2009

No, Larri, já to teda poznala a můžu ti říct, že tvé stavy jsem bohužel nezažívala, na mě padla s prvním pozitivním těhutestem totální depka a držela se po mnoho týdnů až do potratu...
Tak si to hezky užívej a nic na tom neměň, je fajn, že je ti fajn 🙂

larri
25. čer 2009

Len,chapes,ze ja si neuvedomuji porad,ze tam ten mimisek je.

V loni v prosinci jsem te poznala diky Konikovi a brecela,ze jsem po laparce a otehotnim jedine ivf.V te dobe jsem si neuvedomovala co mne vsechno ceka.Diky vam mi to vsechno prijde hrozne odlehcene,protoze o bolesti to neni a na psychiku jste tady vy.
Ja jsem za pul roku po 2.ivf a snad s dobrym vysledkem.

len
25. čer 2009

Jasně, Larri, doufám, že rozumíš, že mám prostě radost, že to prožíváš tak hezky a umíš se z toho radovat, že nemusíš zažívat ten šílenej stres, kterým jsem procházela já 😉 On si to člověk nevybere, jak mu bude, tak když už na tebe padla nějaká nálada, je fajn, že je to takováhle 🙂

Hezky si to těhulení užívej, taky už toho máš dost za sebou a o to víc si toho pak člověk umí vážit, ne? 😉

marcelli
25. čer 2009

spes2009 já jsem byla na KETU začátkem června,byla jsem jen 12 den po MS na ultrazvuku,pak jsem si nechala píchnout injekci a 20 den jsem šla na KET,jinak jsem žádné prášky ani náplasti neměla.Mám jen jeden vejcovod a je srostlý,jinak mám všechno v pořádku.Tak asi proto mi nic nepředepsali.

spes2009
26. čer 2009

Marcelli, já nevím, toto bude můj 1. KET a takovéhle jsem dostala instrukce. Jinak já jsem prý "úplně v pořádku". My máme problém na straně manžela - špatné spermio. Ale ty náplastě jsou na to, aby mi narostla sliznice... 😉

nitenka
26. čer 2009

ahojky holky 🙂 tak od včera máme internet...
tak hned nakukuju a zdravím..Lari paráda nemám slov krásné překvápko,moc mě to potěšilo..držím palečky.
Len ty už jsi taky v akci paráda 🙂 držím palce... zatím jsem vše nedočetla,alůe pročtu... hezký den všem 🙂 přeje Šárka s Fandou 🙂

rendulina
26. čer 2009

larri : Jsem ráda,že si to tak užíváš! 🙂 Mě zítra čeká den D a již se mi o tom 2x zdálo....dopadlo to vždy dobře/v tom snu(a tak pššššš)
Holt zítra to bude realita...

U mě to bude spíše ta varianta Len,že budu mít depku-tak i tak ☹

nitenka : zdravím,sčítla jsem tvé album-také jsis prošla svým ale nakonc se stal zázrak!I nadále přeji hodně štěstí 😉

len
26. čer 2009

Rendo, já mám zítra nabitej den, ale v kolik můžu nakouknout? Strašně moc věřím, že Larri to tady teď odstartovala a teď budeme hlásit // jedna za druhou, když se tu předtím nakumulovalo tolik smůly 😉
Při minulých transferech taky MS nedorazila až do testu? Protože mně to přijde jako dobrý znamení, že tolik dní po transferu nic, spousta holek začne už do té doby krvácet (třeba Larri, ale ta je exot, že 😀 ).

rendulina
26. čer 2009

len : vím,vím(máš ty narozky)Jinak ti přeji hooooodně štěstíčka(to je teď důležité)ať se bobísci držej zuby nechty 😀 a to zdraví.
Lásku-tu s manželem máš a klid-ten najdeš u Adélky... 😉

Pokusím se sem juknout někdy dopol.

Kéž by jsi měla pravdu a larri tady odstartovala smršť // !!! 🙂 Té smůli tu bylo opravdu již dost!

A k té MS : vždy se hlázila o slovo dříve nežli jsem dobrala Utroš.Nyní mám ale poprvé Crinone(tak si myslím,že to mohl ovlivnit on)... 😒

len
26. čer 2009

Děkuju 🙂 Klid u Adély... hm... tak to nevím 😀

Na tebe jsem moc zvědavá, zaujímáš k testování stejný postoj, tak to prostě klapne 🙂
Mně vlastně došlo, že kdybych dříve testovala pár dní před MS, mohla jsem ty // už párkrát vidět (pokud na té teorii Jirsové něco je), tak děkuji, nevědět je asi někdy lepší 😒

rendulina
26. čer 2009

Vždyť jsi tu včera tak nádherně líčila,jak krásně ti přede do ouška....Jasně je to ještě kotě a dokáže dělat brikule 🙂
Ale z vyprávění je úžasná a o fotečkách ani nemluvím!

rendulina
26. čer 2009

len : já mám strach navíc z toho,že budu mít smůlu a nepoštěstí se mi po delší době,jako tobě...Víš co myslím?
Se // není ještě vyhráno...jsou to nervy! ☹

rendulina
26. čer 2009

len : larri má alepoň již zvracící příznaky(i když mi na ně příjde ještě brzy...)někdy je to sugesce ze //

len
26. čer 2009

Ano, má takové okamžiky 😵 Ovšem má také okamžiky drásací a ničicí 😀 Ale nedala bych ji za nic na světě 😉

Myslím, že Larri zvracela daleko dřív, než našla // (zvracení ji přimělo udělat druhý test). Já nezvracela.

Na to, co potkalo mě, prostě nemysli, to se občas stává, ale většinou to dopadne dobře a ty už sis tu smůlu vybrala v dostatečné míře předem 😉

rendulina
26. čer 2009

Holka já jsem takový pesimista,doprovází mě smůla na každém rohu,tak že i tady se nechci nadšeně předčasně radovat!
Já si neumím představit+nevěřím,že by na mě sedlo štěstí... 😖

rendulina
26. čer 2009

Jen se ještě optám: že v CAR když najdeš //-nepředepisují dále Utroš či to Crinone? Něco ještě na udržení?

larri tuším dobírá také jen ten Utroš co jsme vyfásly při OPU a jiný asi nemá....

Měla jsem za to že když máš //,tak ti předepíší další?
Na příbalovém létáčku u toho Crinone stojí: že při asistované reprodukci-užívat po dobu 30 dní.Já ho mám jen na 15...

len
26. čer 2009

Rendo, obvykle ne, vlastně ani já ho minule nepotřebovala, MA není z nedostatku progesteronu (spíš naopak, že se MS držela ještě týden-dva po odumření embrya je důkaz, že jsem měla progesteronu nadbytek). Ale tentokrát Jirsová říkala, že vzhledem k MA by mi přeci jen doporučila Utr. ještě nějakou dobu brát, klidně poloviční dávky, jen tak pro jistotu... Takže tobě by ho možná taky dali. Někde jsem vyštrachala studii, že má při IVF podstatný vliv prvních 7-14 dní, pak už zdravé těhotenství zvládá vyrobit vlastní a nezdravé nechtějí udržovat. Ale pokud byses s ním cítila líp, určitě si řekni, vysvětli, kolik toho máš za sebou, a neměli by ti dělat problémy 😉

rendulina
26. čer 2009

Vidíš,tak to jsem nevěděla,že více progestronu ještě naopak škodí! No uvidím,popř.tam cinku a zeptám se. Díky len 😉

jasmina309
26. čer 2009

Zdravím vás holky a přeju pěknej víkend 🙂 🙂 🙂
Jdu se na vás podívat, co je tu nového? 🙂