CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
7. črc 2009

Jinak se o vás zajímá Aknyt, tak snad se nezlobíte, že jí (bez vašeho souhlasu) podávám tajné zprávy 😉 Je teď na táboře, nedostane se na net, ale myslí na vás 🙂

tulipanekps
7. črc 2009

😉 len, tak jí taky pozdravuj!!! ale jen tajně, jo? 😉 😉

len
7. črc 2009

Jo a (veřejně) vzkazuje, že vám (referovala jsem o Larri, Rendě a Tuli) drží palce a navíc ještě Larri pevné nervy 🙂

haaribo
7. črc 2009

Ahoj holky, vidím, že se vám tady taky moc nedaří, jak byste si přály. Je mi to fakt líto a budu vám všem držet palce, ať se i vám brzy zadaří...
No, u nás se to opět komplikuje. Manža začal mít bolesti ruky a nejspíš to skončí operací krční páteře. Takže asi žádné IVF nebude, aspoň teď ne. Nemůžeme si dovolit oba skončit na neschopence. Fakt už nevím jak dál, konečně se něco začalo dít a zase to padá. Na IUI půjdeme, stejně nevěřím, že se zadaří. ☹

papus
8. črc 2009

krásné ráno Aplenky,
držím pěstičky Rendě,Larri,Tuli tfuj tfuj tfuj 🙂

Len kdy budeš testit mám pocit,že v pátek viď?jak se cítíš?? 😉

tulipanekps
8. črc 2009

krásné ráno přeje apatická a možná ještě narkózou oblblá tuli..

lenickan
8. črc 2009

Krásné ráno holky🙂

tulipanekps
8. črc 2009

veroso a len, užijte si depkování, třeba zrovna to depkování je příznak těhu 😀 😀 😀 😀

verosa
8. črc 2009

krasne rano vsem.

tuli bylo by to fajn kdybys mela pravdu. V kolik budes volat do laborky? Drzim palecky at jsou vsechny prosperujici.

Me zacalo rano bolet v krku takze super :o(

rendulina
8. črc 2009

len : jasnačka jen aknyt poreferuj... 😉 - poděkuj jí za palečky(že tak na nás myslí)a pozdravuj!
tulip : tfuj,tfuj,tfuj na 10h.!!! Ať je jich co nejvíc kvaltních 🙂
haribo : tak alespoň to IUI(co ty víš,třeba se zrovna zadaří...)
lenickan : už jsi číhla do albíka,zda je to ta tabulka,co jsi chtěla?(s těmi týdny)

lenickan
8. črc 2009

rendu: moc děkuji ano to je ona🙂 děkuju moc...

rendulina
8. črc 2009

lenickan : tak to je fajn - a víš prosím tě,jak se v ní škrtá? 🙂

len
8. črc 2009

Ahoj ahoj 🙂
Rendo, kdy ty budeš mít to magické číslo? 😉

Papus, no, cítím MS, vlastně už od soboty, taky začínám mít svůj předmenstruační průjem, který ovšem minule plynule přešel do těhotenského, tak doufám, doufám... může to znamenat cokoliv. Tys minulý týden začala špinit právě ve středu, co (a odběr byl v pondělí, jsem o týden pozadu)? 😒

rendulina
8. črc 2009

Leni,mám si zavolat odpoledne kolem 13h.
Neboj,náznaky MS jsou ok! 😵 Já měla od ET celou dobu zácpu 😔

len
8. črc 2009

Jéje, já odcházím asi ve 13:10 - stihneš to? 😀

rendulina
8. črc 2009

Je škoda,že v Apoli nemají svou laborku(byly by jsme ušetřené toho čekání...) 😅

rendulina
8. črc 2009

No uvidíme,minule trvalo,než to zvedli.Kam vyrážíš?Zase výletovat? 😉

len
8. črc 2009

Jedu za kamarádkou přes celou Prahu a cestou zpět naberu druhou kamarádku, která přijede obdivovat Plivníka 🙂 Prostě potřebuju zaměstnat hlavu...

rendulina
8. črc 2009

Jasně,takový návštěvový den 😉 Tak ať tě to někam neodfoukne - ten vítr je děs!

len
8. črc 2009

Fakt? Koukám z okna a stromy se tu skoro nehnou...

rendulina
8. črc 2009

Včera večer pěkný slejvák a dnes hezky ale chladný a pěkný vítr... 😝

tulipanekps
8. črc 2009

holky, hned mě přepadla kamarádka na kafe, tak jsem nemohla na net...

hlásím 4 embryjka a transfer zítra v 11:30

len
8. črc 2009

Tuli, no super, takže všecka správně oplozena a všecka se správně vyvíjí, gratuluju! 😵

rendulina
8. črc 2009

tak to je suuupeer! 🙂 😉 Gratuluji!

spes2009
8. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Hlásím se po dnech volna, kdy jsem tu nebyla. Koukám, že jste toho hodně namluvily, tak vás musím poctivě dočíst 😉 V práci trochu nestíhám, tak snad odpoledne bude volněji a dočtu tady všechny novinky.

Jinak u mne se 37. DC přihlásila mrcha, tak jsem z toho na větvi. Injekce blbá mi to takhle zpozdila, takže KET je jasně odsunut na srpen či spíše září. ☹ Včera jsem, pro jistotu, zavolala do CARu, jestli doopravdy dělají transféry do 17., takže ano a začínají je pak prý dělat až 7.9. 😕 Jarošová mi říkala, že bych mohla pak přijít v půlce srpna, tak nevím. V pátek jdu k ní na konzultaci, tak uvidím, co mi řekne, nebo jestli si mezi tím můžeme "hodit" IUI, abychom se neflákali 😅

Jinak všem držím pěsti a jestli je tu něco nového, tak gratuluju 🙂

len
8. črc 2009

Tak jo, holky, konec nadějí, je tam krev... Počůrala jsem test (pořádně naředěnou odpolední močí) a čekám na výsledek, ale nedělám si žádný iluze - není to špinění, ale prostě pořádnej chuchvalec krve 😝

larri
8. črc 2009

LEN,nestras,mi je z tech neuspechu strasne smutne.Citim,ze nervy pracuji vyborne a to mi rano zavolala provozni a rvala,proc jsem objednala tolik zmrzlin.At pry zacnu u prace premyslet.Takze ja nevim co se semnou deje a ona tady resi zmrzliny a vi to o mne.
Ja krava sla do prace kdykoliv potrebovali,ted ma brigadniky,tak nas nepotrebuji.A to,ze je musis porad kontrolovat je nezajima.
Je mi z toho vseho zle,nikdy jsem nikomu nic spatneho neprala,ale jak rika nas kuchar-na kazdeho jednou dojde,bozi mlyny melou pomalu a jiste.

Potrebovala bych tady lepsi zpravicky,tak snad k tem lepsim pribude Tuli.

larri
8. črc 2009

Rendo,doufam,ze ty mas dobre zpravicky. 😉

rendulina
8. črc 2009

Tak jsem se dovolala a hCG povylezlo ze čtvrtečních 392 na 2111 jupííí! 🙂Řvala jsem tu jak želva a posmrkala celý balíček kapesníčků.Zítra bude ten 2.UZ.

len : to snad ne???Je my smutno za tebe ☹ 😔 To je děs,běs - počkej prosím ještě do večera,třeba se mrcha umoudří a jen se bobís pořádně zahryzl?!

larri : přesně tak,boží mlýny melou... to znám,i když o tobě ostatní vědí co se s tebou právě děje a co prožíváš,jsou hnusně bezohlední 🙄 😠 Víš co se říká,mysly si něco o pr...y a zasměj se tomu. 😉 (pardon) 😵

papus
8. črc 2009

Rendo to je superrrrrrrrrrrrrrrrr 😵

Tuli gratuluji k embryjkům na zítra tfuj tfuj tfuj 😵

Len já jsem začla špinit přesně v uterý v noci 30.6 a 1.7 jsem měla termín mrchy a spustila se v pátek ráno po vysazení utroše/ten byl naposled ve čtvrtek dopo/ 😒 neplaš ty určo mrchu nedostaneš nesmíš 😠