CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

rendulina
29. črc 2009

haaribo : nevěš hlavu! Třeba je moc brzy a hCG se ještě nenastartovalo.Vždyť i 9 den po ET je to uspěchané!!! 😵

haaribo
29. črc 2009

Asi máte pravdu, holky, jsem z toho fakt na mrtvici.

haaribo
29. črc 2009

Při nejhorším si v práci můžu v neděli nechat nabrat hcg, ale to je ještě daleko...

rendulina
29. črc 2009

haaribo : no vidíš,máš takové prima možnosti v práci-tak buď v klidu a těš se! 😉

kkamca
29. črc 2009

Holky díky moc..

haaribo
29. črc 2009

Rendo: kéž by to vyšlo....

l1u1c1i
30. črc 2009

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s dr. Jarzembovskou?

aknyt
30. črc 2009

Ahojky.
Rendo, Len to napsala přesně - minimálka je šance pro ty, co mají při běžných dávkách FSH při klasickém IVF dost vajíček. Takže se počítá, že by při nižších dávkách mohlo aspoň něco být. Lenicka měla mám dojem 3 nebo 4 folíky s jednou ampulkou Fostimonu denně.

Haaribo, držím palečky a přeju pevné nervy. Na test je moc brzy, teď ten výsledek ještě nic neznamená.

Jinak po dohodě se šéfovou požádám o lázně v druhé polovině září, aby mi to příliš nezasáhlo do důležitých věcí v práci. Za chvíli razím k zubaři, tak mi držte palce, nic pěkného mě tam nečeká ☹

haaribo
30. črc 2009

Ahoj Tynko! No mě to nedalo a měla jsem doma ještě mamatest...sem si ho samozřejmě udělala...byla tam druhá, ale až po limitu..... Tak jsem ho ráno zkusila znova a byla tam druhá v termínu, ale tááák strašně slaboulinkááááá.... Spíš jen duch... 😉

haaribo
30. črc 2009

Jsem zase o trošku klidnější a na termín mrchy se mi bude čekat líp... 😎

aknyt
30. črc 2009

Haaribo, to je fajn, ale stáááášně brzy 😉 Ale hned to uklidní. Teď aby hezky sílila a bylo vše Ok.

aknyt
30. črc 2009

Luci, doktorka Jaržembovská je taková mladá vysoká blondýnka. Je šikovná a takový živel. Já mám radši klidnější typy, ale co mi kdy řekla, v tom měla pravdu. Proč se ptáš? Máš k ní jít? Bát se určitě nemusíš.

haaribo
30. črc 2009

Já ani nevím, co to bylo za dr., co mi dělala IUI...Taková hnědovlasá, snad kudrnatá - sem byla tak unavená po nočních a zárověň natěšená, že si moc nepamatuju! 😀

l1u1c1i
30. črc 2009

ahoj aknyt: já jsem byla včera u Apolináře a byla jsem u ní. Protože dr zastupovala. Je to opravdu živel, lítala pořád nahoru do porodnice a zpět na ambulanci. Udělala mi UZ, napsala prášky. Měla jsem nedříve strach, co je zač, že je tak mla´doučká, ale opravdu vše co říkala, byla pravda a povídala rozumně. Tak proto se na ní ptám. Vadí mi, jak se to tam u Apolináře střídá a vždycky tam je někdo jiný. Jezdím tam od ledna a nejvíce se mi líbil asistent Řežábek. Ale ten tam prý už nebude. Tak nevím. Mě je více méně jedno, kdo tam bude, hlavně když bude rozumný a brzo budu těhotná 🙂

haaribo
30. črc 2009

To mě se nejvíc líbil Vokroj.... 😵

l1u1c1i
30. črc 2009

ahoj haaribo. držím palelčky.mě první IUI nevyšlo a teď se blízká ne lepší časy, že by se možná mohlo zadařit i bez IUI či IVF. Chce to všechno čas.

haaribo
30. črc 2009

To já na IUI ani jít nechtěla, ale když IVF přes léto nedělají... Nevíme jestli mám průchodné vejcovody, tak mi to přišlo zbytečný... Mám zase o kousek větší naději, ale rozhodně ne vyhráno...

aknyt
30. črc 2009

O mně je známo, že mám nejradši doktorku Jarošovou 🙂 A chlapy gynekology až tak moc nemusím...
Mějte se, razím na další kolo umrtvování zubu ☹

len
30. črc 2009

Jak nebude Řežábek? 😕 Tak to já u Apoli končím 😀

Mimochodem dnes čekám MS a stále jsem ještě ani neovulovala 😠 Kdy bych to tak měla začít řešit?

haaribo
30. črc 2009

Tak ať to moc nebolí, Tynko!!!!

jasmina309
30. črc 2009

Ahojte Apolenky 🙂
Zavářím okurky a mezi tím sem si odskočila se na vás mrnout a dát si v klidu kafíčko 🙂
Tak Vokroje já nemusím, je namyšlenej a i arogantní! Takový týpky mě prostě nesedí! U mě vede Jaržemblovská a to nevím, zda tam ještě ordinuje? Dále Jarošová a Jirsovou moc taky nemusím( je odměřená). Řežábek mi začal vadit, když sem po 1 IVF chtěla po et na pár dní být na neschopence. Vysvětlila sem mu, že denně tahám těžké hrnce s jídlem a vůbec se fyzicky namáhám. On mi tehdy řekl, že jestli bude těhotenství prosperující, tak se udrží při každý námaze 🙄 🙄 🙄 A dodal, že prej jak to dělali dřív...Si myslel, že se asi chci flákat či co 🙄
Ale na druhou stranu, se vždy obrním a jdu k tomu, kde má na mě čas a na to, že sem v péši Car 2 roky, sem se ještě nesetkala s negativy.Ještě aby jo, taky 🙂

Všem přeju pěknej sluníčkovej čtvrtek 🙂

haaribo
30. črc 2009

Len, jakto, že jsi ještě ani neovulovala??? To jsi tak rozházená??

haaribo
30. črc 2009

Ty jo, asi začíná něco kvést a mě se spustila aleggie, to mi ještě chybělo ke štěstí!!!! 😠

len
30. črc 2009

Haaribo, já nevím 😒 Prostě mívám ovulaci 11.DC +- 1 den - pokaždý za minulých 50 cyklů. A teď 22.DC nic 😝 Takže buď budu mít anovulák (asi lepší řešení) a MS nějak dorazí, nebo budu čekat na ovulaci a cyklus se mi patřičně protáhne... Tak by mě zajímalo, po kolika dnech meškání bych to měla začít řešit?

haaribo
30. črc 2009

Já nevím, tak 14 dnů počkat???

haaribo
30. črc 2009

Mě už dost prudí to břicho. Já už nechci, aby mě bolelo. Byla jsem zvyklá, že mě občas bolely kolena, ale tohle fakt ne... 😀

len
30. črc 2009

Mě to štve, protože o tuhle dobu se bude oddalovat to další IVF a budu tvrdnout doma 😒

Jinak s těma doktorama ještě - pokaždý, když tam volám, řeknu si, ke komu chci, a pokud je to jen trochu možný, tak mě k němu objednají...

spes2009
30. črc 2009

Ahoj Apolenky 🙂

Moc vás všechny zdravím. Jsem po dovče se štěnětem a nemám vůbec na nic čas. Ta naše holka je takový strašný rarach, že mě nenechá chvilku v klidu. Beru si ji zatím do práce a je to někdy o nervy.😒 Už se těším, až vyroste a zmoudří, ale je to mazel a samozřejmě náš miláček, ale takový úvazek na dvě zaměstnání 😅

Zatím nemám moc času vás pořádně dočíst. Jen jsem tak něco prolítla ☹

Rendo, je mi to moc líto, že to takhle dopadlo. Radovala jsem se s tebou. Jde se dál, jsi holka statečná, tak se drž.

Haaribo, tak ať ta druhá čárka hezky zesílí a je vše v pořádku. Držím pěsti 🙂 Vidíš, ty by jsi tam ani nešla a třeba to bude úspěch 😉

Luci, já jsem u Apoli od února a pořád chodím k jedné doktorce - Jarošové. Vždycky mě ona objedná k sobě, nebo si po tel. řeknu, že chci k ní. Takže já nikoho jiného ani neznám 😉

Tak a já jak jsem byla minule nadšená, že to mám naplánované až do podzimu, tak se mi to nějak bortí. Byla jsem domluvená, že když nejde KET, bude v červenci i v srpnu IUI. Červenec dopadl tak jak jsem psala, jen Pregnyl a snažte se doma (ikdyž to pořád nějak nechápu a pří našem spg to je celkem na nic) a MS mi dorazila dneska po 24!!!! dnech, což se mi ještě nikdy nestalo 😠 . Minule jsem se Jaroš. ptala, že co když to nevyjde, kdy se mám objednat na další, tak prý 9.DC, tak já dneska volám a sestřička že od 10.8. zřejmě do konce srpna inseminace nedělají!!! Takže tento cyklus zase nic ☹ A já byla tak natěšená, jak mi to Jarošová předplánovala. Ale od toho, co mi před KETem píchli tu vyvolávačku se to nějak blbě táhne a nevychází to a mám úplně rozházené cykly, jednou 37 a pak 24 dní (a to jsem měla téměř vzorné MS cykly, chjo). Takže se budu objednávat na konzultaci a co a jak na zářijový KET a při mém dosavadním štěstí mi MS vyjde určitě tak, že to bude možné až v říjnu 😅 . Tak jsem nějak rozladěná, protože neúspěšný ET jsem měla 21.5. a od té doby se nějak nic neděje a akorát mám v sobě blbý hormony, který jsou na nic a dělají mi rotiku v cyklech. Já vím, že jsem netrpělivá, ale já to prostě už nechci nějak prodlužovat a oddalovat. 😔

Jinak Len, jak jsi psala, že 50% práce Jaroš. činí v uklidňování a dávání pozitivizmu, tak nějak začínám mít ten samý pocit. Vždycky mě nalanaří, že to vyjde, že je to jasný, že uděláme to to to a nějak žádný úspěch a nic z toho, co řekla není. 😒 Tak nevím, jestli se taky nemám občas objednat k někomu jinému, aby mi dodal zdravou realitu 😕

lenickan
30. črc 2009

Ahoj len! Zdravím po delší době. Jak se máš?

haaribo
30. črc 2009

Tak mě zarazilo, když se mě ptali, ke komu chci na UZ před IUI. Mě to ale bylo celkem jedno, páč je ještě neznám. A o Vokrojovi jsem neslyšela dobrý věci. Tak jsem čekala kdo tam vleze a on to byl chlap, tak to bylo jasný...ale úplně mě odrovnal, jak se na mě hned vrhnul a začal se mi představovat a že se ještě neznáme...sem se začala chlámat a vážná chvilka byla pryč...