CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
7. zář 2009

Haaribo, určitě to bude v pohodě. Já sice držím na Jarošovou, ale Jirsová mi 2x transferovala a byla fajn. Teda ale otlapkávání nebylo, tak aby ti nechybělo... 😉 😀

haaribo
7. zář 2009

Ježiš, od nikoho jinýho ne...natož od ženský...no, když si představím Faita nebo Řež....taky neeee 😅

Vokroj se jednáním podobá jednomu dr. u nás na URO, jen on na mě mohl sáhnou, zbytek jsou děsný prasata a vždycky mu šlo o to, aby mě nic nebolelo a kdyby jo, tak přestal...byl prostě citlivej a všechno vysvětlil...
Jako líbí se mi jako chlap, to je jasný, ale po svých zkušenostech s nemocnicí mi záleží hoooodně na přístupu, tím si mě dokážou získat, ničím jiným....

haaribo
7. zář 2009

Spíš se zase děsím zavádění zrcadel. Nechápu, že mě to při prvním IUI tak bolelo a u Vokroje při kymu jsem vůbec nic necítila...to mě hlava nebere...

aknyt
7. zář 2009

Haaribo, v tom jsme každá jiná 🙂 Mně otlapkávání nevadí jen od hodně dobrých známých (a většinou i velmi dlouhodobých), zrovna tak jako líbání (že Larri 😀 ), to snad ještě víc. Nutný fyzický kontakt v CARu snesu, ale když mi chtěla sestra rozevřít ruku a podívat se na nové nehty, tak jsem dala ruku v pěst a zatvářila se tak, že si to rozmyslela. 😀

haaribo
7. zář 2009

Tak nenechala bych na sebe šáhnout kdekoho...to zase mám svojí intimní zónu, do které není radno lézt...
Ale výjimky se připouští....

larri
7. zář 2009

Pockej,pockej ted jsem to nepochopila.

aknyt
7. zář 2009

Larri, to bylo na mne? Narážela jsem na líbání na srazíku, ty jsi byla zvyklá na líbnutí na přivítanou a já se odtáhla 😉

larri
7. zář 2009

Jo,takhle.Nepochopila jsem to.To jsem se naucila tady v Praze,to jsem vam uz vysvetlovala.

A hlavne my se tak v muslimskem svete zdravime,vis. 😀 😀

aknyt
7. zář 2009

Larri, ale nebylo to míněno proti tobě, odtáhla jsem se takto už mnohokrát, holt nemumím pozdravit, byť muslimsky 😀

haaribo
7. zář 2009

Holky tlachejte, já jdu chrupkat. Zítra mě zase čeká pochoďák. Tak páááá a dobrou noc!!!!!

aknyt
7. zář 2009

Haaribo, hezky se na ten zítřek vyspi 🙂

haaribo
7. zář 2009

Doufám, že mi toho haribáka smažou. 😀 Děkuju!

saralinda
autor
7. zář 2009

Haaribo - super změna image 😀 Přeju ti, ať ti to zítra vyjde.

Týnko - 10 vajuch? To je slušný. V tom se musí alespoň jedno šikovné najít. Myslím na tebe.

aknyt
7. zář 2009

Sar, to není 10 vajuch, zatím jen folíků 😀

aknyt
7. zář 2009

Ale moc děkuji, snad jedno miminkovské vydolují 😉

jasmina309
7. zář 2009

Ahojky
Holky nesmutněte a ty řeči hodte za hlavu!
Někdo se tu prostě na nás dobře živí drbama ☹

Spes, Aknyt a Haaribo- holky držím vám palce do tohoto kola před zimou, at se nám zadaří a máme Letnátka 2010 🙂 . Samozřejmě v závěsu po nás i ostatní Apolenky... Už se moc těším na těhulky Apolenky rodící v roce 2010- ta představa, ach... 🙂
Jinak hlásím, že mám žádost podanou a 21.9. si mám volat (to je přesně den na píchanec Zoladexu). Ještě se na to pozeprám ve čtvrtek, kdy jedu do Car k dr Malíčkové- imuno.

larri
7. zář 2009

Sar,ty jeste nespis?

Ja uz ale jdu,dneska jsem spala do 11 a uz jsem zase hotova.

JO a uz mame auto.Nakonec jsme koupili nebo vlastne pritel dovezl RENAULT LAGUNU 2.Trochu sok,nevedeli jsme jestli octavku kombi nebo ford kombi a on koupi uplne neco jineho.Ale dneska mne uz svezl a jsem spokojena.

jasmina309
7. zář 2009

Larii- k Renaultíku gratuluji! My máme též, ale espace a sem též nadmíru spokojená! Užívej autíčka a snaž se muže pochopit- ta jejich logika je jiná, než ta ženská!
Např můj přivezl nový hrnec na dělání domácího moštu 🙄 . Zase neví co si vymyslet, abych tu u netu nevysedávala a netukala prý jako datel 🙂
Je to náš domácí humor, no 🙂

larri
7. zář 2009

Jasminko gratuluji.

Jeste jsem ti nenapsala,protoze se do Aknyt pustily v jine diskusi.Nitenka tady mluvi za nas,misto,aby se starala o sebe.

Ja uz jdu fakt spat.

haaribo
8. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem na to IUI teda zvědavá, to bude trapas....manža to ráno nějak nemohl vydržet...doufám, že mu tam zbylo něco do zásoby.... 😠

saralinda
autor
8. zář 2009

Haaribo, to vyjde. Moc ti to přeju. Pokud manža nemá se sepermiem žádný problém, tak si může "upouštět" jak chce.

jasmina309
8. zář 2009

Ahojte Apolenky ve slunečném ránu 🙂 😀 🙂
To mi nezkazí ani jedna opice z jiný diskuze 😀
Larri- vážně nedá pokoj už ani ta Nitěnka???? No to už je fakt drzost 😠 😠 😠 Je už zralá na porod, když se nestará o sebe a neví coby roupama 😕

Moc díky všem za gratulace, snad mi budou tentokrát platný 🙂

l1u1c1i
8. zář 2009

ahoj haaribo ,

mě také koncem měsíce čeká druhý pokus IUI. Čím stimuluješ? A pícháš si sama injekce?

Držím palce

spes2009
8. zář 2009

Krásné ráno 🙂

Haaribo, držím pěsti, ať to vyjde a manža, ať ze sebe ještě něco vydoluje 😀 😉

Aknyt, neboj, určitě nejsi tady nějaká "zlá královna" a nemám pocit, že bychom se tě tady bály. Spíš naopak 😉 Takže to hoď za hlavu a doufám, že už podobné věci tady řešit nebudeme. Že se tady nenajde někdo, kdo se tváří, že je jedna z nás a hlavně s námi a pak píše za zády jiným o nás do IP. Je mi z Nitenky hoodně smutno. I já jsem měla tu čest obdržet "její obhajobu" do IP 😕 Základní věc, kterou jsem měla na mysli nepochopila. Myslím si, že má fakt "prd" co dělat a řeší a řeší a řeší. Já si myslím, že jsme zde dobrá parta a nejsou zde mezi námi žádné rozbroje a dokážeme se podržet, poradit a tak. A to je fajn 😵

Takžeee krásný sluníčkový den 😉

nitenka
8. zář 2009

nedalo mi to a musím reagovat..Vůbec netuším o čem mluvíte já napsala jen sem,nikam jinam na diskuzi nechodím tak nechápu o co vůbec jde.... to co mi psala tynka že mi nic neříká, že budeš jménem Apolenek psát Cien, jak se za mne stydíte a že se mě bojíte... toto jsem nepsala a nemám důvod a už se k tomu vyjadřovat nehodlám nic nikde neřeším s týnkou jsem si to vyříkala a nikde jinde nic neřešim..
tak fakt nechápu o co jde napsala jsem sem a je z toho uplně něco jiné a jinde...

Upřímě sorry týnko to jsem nechtěla napsaal jsem co jsem napsala ale nikde tě nepomlouvám a vůbec se tě nebojim.. pokud mi pošlete odkaz kde to je klidně tam zareaguji,ale o ničem nevím..chodím jen sem a málo..
s clain jsme si psali předevčírem ale tyhle slova neznám 🙂 reagovala jen na mojí podporu a vysvětlila mi jak to bylo z jejíá strany a zato se omlouvat nebudu...

nitenka
8. zář 2009

jo a do IP tady dvoum holkám jsem odepsala jen na reakci protože jsem to už nechtěla veřejně řešit a rozmazávat... a to jen holkám z této diskuze

spes2009
8. zář 2009

😠 Nitenko, říkala jsi, že sem už nebudeš chodít. Tak zbytečně nedělej rozbroje 😠 Ať máš brzy za sebou porod a řešíš jiné krásné starosti a věci 😉 Ať se ti v životě daří!

AAAchjooo, já už bych chtěla zpátky tu naši normální diskuze a ne toto 😔

nitenka
8. zář 2009

ale když mi do Ip příjde vzkaz že dělám rozbroj a já fakt netuším ani trochu oco jde tak se jdu podívát a mám snad pravo zareagovat že v tomhle nejdu já fakt netuším oco jde..

spes2009
8. zář 2009

Pořád máš pocit, že ti ubližujeme a křivdíme a že se musím obhajovat. Beru tvůj názor, já mám jiný, ale... Podle mne by bylo doopravdy fajn, kdyby jsi se zaměřila na to, co tě čeká...

A pokud se mýlím, promiň. Ale zkus si vypátrat, co jsi svým dopisování přes IP s Cien způsobila. Na jiné diskuzi si myslí, jakou to máme tady partu, že se Aknyt tady bojíme atd. Sama dobře víš, jak to tady je a není a tohle všechno je zbytečné.

Osobně končím, už nebudu reagovat, protože je to zbytečné. A promiň, ale přijdeš mi jako hádavá ženská, která má pořád touhu reagovat a dohadovat... Osobně tě neznám, ale z těch tvých příspěvků a IP mi tak přijdeš a jestli se v tobě mýlím, tak se ti omlouvám...

nitenka
8. zář 2009

spes sorry já se nedohaduju..jen reaguji na dnešní poštu ..... a píšu info že o tom nic nevím, nechápu proč bych to nenaúpsala když je to pravda...
jako poštíš se do mě ty já tebe neurážím jen píšu že něvím co je zase tohle a ta věta mi nic opravdu neříká, takže nato právo mám .. a uražet se taky nenách to že jsem těhotná neí důvod tohodlě,ale že se to vše hezky otočí než bylo myšleno...
Pokud jsi nečetla vzkaz byl pro tynku že se omlouvam a nevím oč jde.. pokud tě to urazilo sorry