CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
23. lis 2009

No, kromě manžela taky celá Apoli diskuze, o tom nepochybuju 😉

fr.vladka
23. lis 2009

Ahojky tak dnes jsem 11 dní po ET, tak akorád nevím jestli mám testovat zítra nebo až ve čtvrtek.. No jsem sice docela v pohodě ale napětí stoupá, ani mě ty prsa už tak nebolí, jen trochu v tom kříži. Já bych si to tak přála, ach jo.... 😔

martinka.a.honzik
23. lis 2009

fr.vladka: ahojky, já být tebou, tak bych testovala až ve čtvrtek, sice zítra by tam možná mohlo už být něco vidět, ale ve čtvrtek budeš mít větší ,,jistotu,,. Já tě pak v sobotu budu následovat 🙂

len
23. lis 2009

Vladko, taky hlasuju pro čtvrtek, vydrž! 🙂

martinka.a.honzik
23. lis 2009

Jak praví klasika......Vydrž, Prťka, vydrž ! 😀

aknyt
23. lis 2009

Ahojky,
tak tu probíráte testíky 🙂 Mám obavu, že to déle než do neděle nevydržím netestovat 😉 Ale uvidíme.
Jinak k tomu Pregnylu mi Jarošová říkala, že obvykle je z těla venku do 10 dní po aplikaci, ale že jsou i výjimky, kdy v těle vydržel i 14 dní. Takže předčasné testování může být i falešná naděje, nejen falešná beznaděj 😉

len
23. lis 2009

Jsem zvědavá, co zítra poví Jarošová mně 😀

martinka.a.honzik
23. lis 2009

Aknyt: Ahojky, já kdybych to měla jako minule, tak bych teoreticky mohla testovat už ve čtvtek, protože to se mi // taky ukázali už 8.den po ET, ale asi až hodinu po limitu. Tentokrát to ale opravdu chci vydržet alespoň do té soboty. Tak se holky musíme podržet navzájem, jinak to nevidim

martinka.a.honzik
23. lis 2009

len: no jen samé dobré zprávy ne, co by ti jiného povídala 😉

aknyt
23. lis 2009

Marti, teoreticky můžeš testovat hned od transferu 😀 ... ale vypovídací hodnota takového výsledku je k ničemu 😉

martinka.a.honzik
23. lis 2009

aknyt: asi tak 😀

fr.vladka
23. lis 2009

O.K. - Vydržím do čtvrtka!!! 😉 😉 😉

martinka.a.honzik
23. lis 2009

fr.vladka: super a kdyby si měla nutkání dřív, tak přijď sem a my ti to rozmluvíme 😉

Jinak mě minule na to testování zlomila kámoška, tak se bojim, aby mě nelámala i teď. Ale teď mám Vás, tak se nedám 🙂

aknyt
23. lis 2009

Marti, mě nikdo lámat nemusí, to je ještě horší 😀 jsem stráááášně zvědavá...

len
23. lis 2009

Aknyt, tak co na tebe zabere - výhružky, zastrašování...? 😀
Opovaž se, nebo...! 😠 😝 😀

aknyt
23. lis 2009

Len, na mne by zabralo snad jen uspat a probudit až pak 😀

aknyt
23. lis 2009

Je fakt, že nic víc, než vyhozené penízky za test mi teď nehrozí, Pregnyl jsem neměla, tak se nemá co ukázat kromě těhotenství 😉

len
23. lis 2009

Hm, to by se mi taky líbilo 😎
Mi dneska brali předoperační krev a sestra mi neopomněla zdůraznit, že na to nemám myslet 😝 Já mám rozpíchanou pr***, vaječníky bolej, ona mi bere druhou zkumavku krve za účelem narkózy a já na to nemám myslet? Taky mě napadlo jediný řešení nechat si tu narkózu protáhnout tak na tři tejdny 😀

saralinda
autor
23. lis 2009

Gabikri už to má asi za sebou. Moc na ni myslím, aby se jí oba šikulkové pěkně oplodnili.

martinka.a.honzik
23. lis 2009

holky to ale neni vůbec špatný nápad 😀

saralinda
autor
23. lis 2009

Len, jj, na rady typu "nemysli na to" jsme už alergické asi všechny.

len
23. lis 2009

Sar, možná od neinformovaný kamarádky, ale sakra zdravotní sestra by si to mohla odpustit, ne? Nehledě na to, že budiž ať nemyšlení funguje při přirozeném otěhotnění (značně pochybuji), ale při IVF? Si baba dělala srandu, já tam byla kvůli třetímu IVF a chyba asi bude v tom, že ty injekce příliš vnímám, či co 😀

Jinak taky doufám, že se Gabi brzy objeví s dobrýma zprávama 🙂

saralinda
autor
23. lis 2009

Len, je to škoda, že kolikrát i zdravotnický personál ví o IVF tak málo. Já když jsem byla u obvoďačky na předoperačním před 2.IVF, tak mi doktorka (i když milým hlasem) řekla, že ona sama by do IVF nikdy nešla a něco v tom smyslu, že ty děti jsou pak jiné či co. Takže si taky myslím své.

martinka.a.honzik
23. lis 2009

No z todle důvodu neví manželova rodina, že je Verunka z IVF. Protože ani jeden nevíme jaká by byla reakce a neradi bychom aby jí to někdo někdy dával třeba najevo, že je jiná, přitom to tak vůbec neni. Třeba by to vzali dobře, ale nejsem si jistá, když ostatní plodí a rodí na počkání ☹

martinka.a.honzik
23. lis 2009

Ale je to smutný, že veřejnost a spousta prostě lidí jsou málo informovaní a ještě pořád v naší společnosti převládá dosti mýtů a předsudků vůči dětem ze zkumavky ☹

len
23. lis 2009

Sar, teda na takovou doktorku už bych ale opravdu vylítla 🤐 To je pomalu na žalobu, nedokáže se vzdělávat a ještě se s tím takhle "chlubí." Nehledě na to, že ses jí patrně na názor neptala, tak ze své pozice lékaře (nikoli kamarádky) nemá sebemenší kompetenci ti takováhle "moudra" sdělovat 😖 To se mě dotýká i v diskuzích na Koníkovi (laická veřejnost), ale od lékaře - no comment 😝

saralinda
autor
23. lis 2009

Martinka, u nás v rodině nikdo neví, že jsme podsoupili 2 IVF. Ale spíše z důvodu menšího stresu pro nás a asi i pro ně. Přeci jen jsme se tak vyhnuli utěšování po neúspěchu, které by mě dost ničilo.

spes2009
23. lis 2009

Ahoj Apolenky, 🙂

jen k vám zase na chvilku nakouknu a půjdu 😉

Koukám, že se to tady před koncem roku krásně rozjíždí a někdo už se vydal do boje. Tak všem držím moc a moc pěstičky pro štěstí a ať dostanete na Vánoce (nebo i dřív) ten nejkrásnější dárek 😵 Myslím na vás.

Já jsem se dneska konečně odvážila dát do pasu svůj "stav", a to hlavně kvůli tomu, abyste měly další důkaz, že "to" u Apoli fakt funguje. Zatím je vše v pořádku a doufám, že nám to ještě 6 měs. vydrží. 30.11. nás čeká u Apoli screening vývoj. vad v 1. trimestru, tak se modlím. Jo a nám z CARu to dělají zadarmo.

Tak se mějte co možná nejlépe a hodně štěstí všem 🙂

len
23. lis 2009

Jé, Spes už je 13.tt! 😵

gabikri
23. lis 2009

Ahojky všem 😉

Ufff, tak jsem doma, mám to za sebou 🙂
Vše proběhlo v pohodě, odebrali mi dvě vajíčka, jedno prý lepší, jedno horší. Zítra mám zavolat, jak se embrya vyvíjí a kdy bude případný transfer. Manželův spermiogram prý vzorný.
Paní co šla po mě prý slyšela, jak doktorka o mně říká " super, máme tam dvě"
No mě to moc super nepřijde, že jenom dvě a ještě jedno z toho nic moc, ale asi vzhledem k
mému věku a FSH je to fakt asi super 😵 Prý jestli tam chci obě, já že jo, to se takhle ptají?? 😕

Jinak třeští hlava, jsem ráda, že nejsem v práci, jdu zalehnout.