CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
2. pro 2009

Tak psala Larri SMS, že je jich tam 9 a OPU v sobotu 🙂 Takže předpokládám, že ET tak pondělí-úterý. Tak co takhle dát ten sraz na čtvrtek, ať ji netaháme hned po ET "do hospody"? Nebo jiné návrhy? 🙂

saralinda
autor
2. pro 2009

Len, díky za zprávy. 9? To je pěkné číslo. Sraz ve čtvrtek beru.

aknyt
2. pro 2009

Čtvrtek by jít mohl... zkusím si zajistit nocleh, abych ráno nemusela brzy vstávat 😎

tulipanekps
3. pro 2009

ahoj holky, tak vás zase zdravím po delší době 😉 včera jsem byla na kontrole u Apolináře a jak jsem byla mile překvapěná, že jsem se srazila se saralindou 😉 bylo to moc příjemný setkání, trošku jsem jí vyzpovídala, takže nemusím dočítat 😀

aknyt, potichoučku gratuluju 😉

colette, držím palce, ať jsi ok a k miminku véééélká gratulka 😉

tak my čekáme dva chlapečky, včera jsem byla na kontrole srdíček, že u těch dvou a ještě po ivf si to chtěli ještě zkontrolovat, tak vše, co bylo vidět, bylo ok 😉 prckové rostou, už mají přes půl kila a do vánoc ještě půjdeme na 3d, no, jsou to starosti 😵 jinak pupek roste, už mám okolo 30 cm navíc 😀 😀 škoda, že jsem se přesně nezměřila, ale já byla z těch // tak vyjukaná a přistupovala k tomu s takovým respektem, že jsem nechtěla nic podnikat, abych to nezakřikla...

larri, tak tys byla včera taky v CARu? já když kolem procházela, tak tam nikdo nebyl.

jestli budete mít nějaký srazík, ráda dorazím, když mi to nebude kolidovat.

holky, všem vám moc držím palce, kdybychom se do vánoc neviděly, tak pěkný a pohodový svátky a v tom novém roce už jen samé // 😵 a taky nějaký ty dvojčátka, ať v tom nejsem sama 😀

saralinda
autor
3. pro 2009

Tuli, 2 kluky? To budete mít doma veselo. To je suprový. Mám radost, že ti kontrola dopadla dobře. Jen tak dál.

aknyt
3. pro 2009

Ahoj Tuli,
ráda tě tu vidím a jsem ráda, že se vám daří dobře 🙂 Na srazíku tě taky rády uvidíme 😉 A pak nám můžeš povykládat to, co by tu vydalo jistě na román ...

len
3. pro 2009

Jé, ahoj Tuli, to jsem ráda, že ses zastavila a všecko je OK 😵

verosa
3. pro 2009

Ahojky holčiny.

Tak jsem zpět po tom našem červencovém nezdaru. Len z toho co jsem dočetla je mi smutno. Tolik jsem ti přála aby to klaplo.

aknyt potichounká gratulace a držim moc palečky ať to klapne.

U mě posun - po tom červnovem ET nám zbyla jedna Sněhurka, nakonec ji zamrazili, ale prý měla hodně pomalý vývoj. Nakonec zamražovali 8 buněčného snaživce. Bohužel 20.12. při rozmražení se podařilo přežít jen 6 buňkám, ale i přes to doporučila Jarošová KET. Tak teď jsem jak na trní. Vím, že šance mizivé ale chtěla bych testnou ale moc se bojím.

😢

len
3. pro 2009

Ahoj Ver 🙂 Zrovna nedávno jsem si na tebe vzpomněla, že máš ještě jednoho mrazáčka 😉 A neboj, oni by nemrazili, kdyby neměli pocit, že to k něčemu bude 🙂 Držím palce a určitě dej vědět, jak to dopadne 🙂

verosa
3. pro 2009

Podle pokynu bych měla testovat až v pondělí, ale to určitě nevydržím. Už jen kvůli tomu že mam pocit že aknyt byla taky na transferu 20 a už ví.
Jenže já nemam tentokrát žádné, ale vůbec žádné příznaky ☹

aknyt
3. pro 2009

Veroso, ahoj.
Se mnou se nesrovnávej, jsem extrémně netrpělivá 😉

len
3. pro 2009

Ver, já taky neměla příznaky... Respektive jsem je měla zcela stejné, ať to dopadlo nebo ne 😉 Paradoxně největší mám teď 5 dní po punkci, ovšem k transferu vůbec nedošlo 😀

maja42
3. pro 2009

zdravím, včera mi lenka říkala, že u týnky jsou nějaké novinky! 😲 😉 tak držím pěsti atd i všem ostatním, co se snaží, gratulace všem úspěšným rodičkám i nosičkám plodů, mějte se všechny fajn! já jdu za dva týdny na odstranění děložní přepážky k apo, tak očekávám posléze masivní vzestup svojí plodnosti a lepší držáky embrošů 😉

verosa
3. pro 2009

majo tak ať zákrok přinese očekávaný výsledek co nejdříve.

Já se rozhodla testovat zítra. Manža má 33. narozeniny tak třeba budu mít dáreček.

len
3. pro 2009

Ver, tomu mýmu bylo 33 před měsícem 🙂 Bohužel se teda dáreček nekonal, ale já už stejně na tokovýhle dárečky nehraju 😒

verosa
3. pro 2009

Taky jsem víc skeptická, ale znáš to i ta úplně nejmenší naděje nadělá docela chaos.

Je pravda, že po tom posledním nezdaru, jsem konečně donutila doktory udělat mi IMUNO a zjistili vysoké protilátky na leptospirozu, a pak nejakou nizkou produkci právě potřebných látek. Takže baštím prednison, a chodim na imunoglobuliny.

Tak si říkám, že to by mohlo být přínosné a manža tvrdí, že čím horší jsou pro mě statistiky, tím větší jsem ta vyjímka co potvrzuje pravidlo. Tak si říkám, že mrňous se nejdříve nechtěl vyvíjet, pak se nepodaiřilo úplné rozmrazení, ale stále se snaží tak to třeba bude dobré znamení.

saralinda
autor
3. pro 2009

Holky, tak co ten sraz? Platí ten čtvrtek příští týden?
Dneska je to tu nějaké mrtvé.

Majo, to bude teda superplodnost 😀

len
3. pro 2009

Sar, zatím čekám, co na to Larri a ostatní a pak tam cinknem a zamluvíme to 🙂
Já tu dnes moc nejsem, tvořím cukroví 😎

aknyt
3. pro 2009

Ahojky,
tak mám druhý (a snad i poslední) výsledek krve - je tam 361 jednotek hCG, takže to, pro tuto chvíli vypadá na slibně se vyvíjející jedno mimi. Snad vydrží, jinak si ty vánoce ani nechci představovat 😔

len
3. pro 2009

No tak to stoupá úplně vzorově, ne? 🙂

aknyt
3. pro 2009

Len, teď to stoupá vzorově... ale to minule taky stoupalo... mám čím dál větší obavy, když vím, jak rychle to může skončit 😢

len
3. pro 2009

Aknyt, já vím, že je to těžký a budu se jednou klepat taky 😔 Ale zkus se na to podívat tak, že teď už to prostě nemůže být lepší, nemáš, proč se stresovat, no a ono to dopadne, holt nezávisle na tvých pocitech... Ale my tady tomu všechny věříme, jsi průkopnice naší smolný čtyřky 😉

klarka.k
3. pro 2009

Aknyt, no huráááá...to vypadá fakt slibně 😉 . Vím, že je to těžké, ale nestresuj se a nemysli na nejhorší, dopadne to dobře...souhlasím s Len 🙂

martinka.a.honzik
3. pro 2009

Aknyt: Super... neboj, jednou už to přeci musí dopadnout dobře a proč ne zrovna teď. 😉 🙂

mooncaa
3. pro 2009

Ahojky,

občas k Vám nakukuji, dvojčárkovým holkám držím palečky ať se mimča drží a ostatním přeji brzké nalezení //.

Já dnes byla na své 1. návštěvě CAR. Měla jsem nějakou doktorku od B a pak přišla i Jarošová, obě moc príjemné. Měla jsem od svého Dr. zprávu z laparky, jeden vejcovod mám zcela neprůchodný a druhému chybí fimbrie (což prý nevadí). M měl sebou starší výsledky spermia (špatné je jich málo) a dneska měl spermio opět špatné (nejen málo, ale i špatně pohyblivé).
Prý budou chtít ještě další spermio, ale nevyjádřili se kdy a v případě podobné kvality, tak M pošlou na urologii.
Nevíte za jak dlouho po spermiu se dělává obvykle další? A kam posílají na urologii, jak dlouho se tam objednává a co vlastně tam s chlapem dělají?
Za týden jdu na UZ, už budou i naše výsledky krve, tak snad se dovím něco víc.

aknyt
3. pro 2009

Holky díky, pokusím se uklidnit 😉

Monco, na další spermio má podle mne smysl jít tak za měsíc, aby mohla dozrát další várka. Na urologii posílají hned do vedlejší budovy, k MUDr. Zámečníkovi. Udělají chlapovi hormonální profil a ultrazvuk varlat. A podle toho určí, co dál. Myslím, že od objednání do první chlapovy konzultace tam to trvalo asi 3 týdny, pak už to šlo celkem rychle, asi 14 dní. Mému chlapovi dali léky na upravení hormonů a spermio se mu výrazně zlepšilo. K normě má sice stále dost daleko, ale aspoň není spermiogram tragický 😉

len
3. pro 2009

Ahoj Monco, s tím spermiem - předpokládám, že tak za 1-3 měsíce to budou chtít zopakovat. A opět pouze předpokládám, že urologie je barák kousek od porodnice, aspoň mně teda vždycky posílají do lékárny "na urologii" a je to asi 100 metrů. S tím ostatním asi poradí holky, které mají problémy se spermiem 🙂

len
3. pro 2009

Aknyt 😀

Jo, ještě mě napadlo - Týnko, vem si, že takhle hezky stoupá hCG 100 % těhulí. Ale zdaleka ne všem MA, přičemž MA tvoří malou část těhotenství 😉

len
3. pro 2009

Jo, zapomněla jsem se zeptat - jdete někdo k Apoli zítra ráno? Asi ne, co, nevybavuji si...

mooncaa
3. pro 2009

Aknyt díky,

mimochodem, jsme také sběratelé cachek. Tu tvojí M odlovil už dávno, tak mi alespoň dneska ukázal úkryt - pěknej. Dneska jsme jich při návštěvě Prahy zvládli 5.

Držím Ti palečky, ať Ti to už konečně vyjde.