CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
10. kvě 2010

Band, mohla bys... ale čas ukáže, jestli máš poovulační zvýšenou teplotu a vydrží nahoře a nebo spadne. A chtělo by to měřit hned po ránu, ne jednou v poledne a jindy večer... Ona i během dne může dost kolísat teplota (mně obvykle o 0,4 stupně). Vydrž a uvidíš. Ale šance je víceméně vždy 😉

band
10. kvě 2010

aknyt - děkuju - budu trpělivě čekat. O nic by nešlo - ani nějak nedoufám, ale nechci brát do MS nějaký léky a 14 dní teplota u mě neni nic normálního 😖 - od včerejška teplotu měřim a zaznamenávám, tak snad budu na konci týdne chytřejší. Děkuju!

eustoma
10. kvě 2010

holky mali se pri stimulacii sexi chute? ako ja mam nejake moc velke, dokonca pozeram po tom aky ma kto zadok 😉. no strasne co robia hormony 😉

gabikri
10. kvě 2010

eustoma : tak to tiše závidím....já od té doby, co do sebe peru ty hormony mám chutě na bodu mrazu 😀 Bohužel na mě platí vedlejší účinek na příbalovém letáku : Snížení libida 😝

eustoma
10. kvě 2010

😉 dokonca mi manzel povedal, ze si mam ist dat studenu sprachu, ze to ma schali 😉.
inak zajtra idem konecne na OPU, aj sa tesim, aj trosicku bojim. je to taky mix ocakavani, zo stavom co a jak bude. zvlastny pocit. viem uz ste to zazili, pre mna to je nove. ale verim ze sa zadari a zajtra za pocnu nase mimca 😉. no a rodit budem tesne po tebe gabikri 😉

gabikri
10. kvě 2010

eustoma : tak se zítra drž a přeji hodně kvalitních vajíček 😵 😵 😵 A neboj....opravdu to nic není 😉

eustoma
10. kvě 2010

😉 uvidime, uz som teda skoncila s jedlom a pitim a idem si zbalit na zajtra veci. dufam ze rano vstaneme 😉.

valmark
11. kvě 2010

Krásné skoro poledne všem,
včera jsem byla na UTZ a konečně se zdá být vše OK a připraveno na transfer. V pátek se jde na věc 🙂
Tak budu další čekatelka na výsledek 🙂
A doufám, že vydržím netestovat stanovenou dobu. Ikdyž jak se znám... 😀

Všem co čekají moooocc držím palečky, aby to vyšlo!
A moc se na vás na všechny v úterý těším.

band
11. kvě 2010

ahoj holky, tak koukám se to tu rozjíždí a všichni čekaj - doufám, že všechno dobře dopadne ;) držim palce ať vycházej //...
já čekám na mrchu - mám furt teploty a obvoďačka dneska potvrdila doměnku, že bych mohla být těhule - ale takový štěstí tend nemám ☹ ☹ ☹ a nesnášim čekání na mrchu 😠 😠 😠

eustoma
11. kvě 2010

ahoj holky, tak uz som doma. mala som 18 folikov a 2 vajucha. co dve vajucha su uzasne . presne tolko som chcela . no a teraz sa krasne oplodnia a zajtra po 10 si mam zavolat. ale viem co sa dozviem , ze mame krasne 2 emryjka a ze mam prist vo stvrtok na transfer . joj sa tesim na nase dvojicky .

band
11. kvě 2010

eustoma - gratujuju a držim palce ať sou to hned 2 mimi 😉

zzf
11. kvě 2010

Ahoj holky, muzu se taky pridat..

zzf
11. kvě 2010

nevite co to zanmena kdyz mam Anti TPO 263 a poslali me na endokrinologii

gabikri
11. kvě 2010

eustoma : tak lež a odpočívej 😵 😵 😵 A ať se ti dva bobísci brzo skamarádí se spermijkama a jsou z nich krásná kvalitní embryjka, které z Tebe vydrží 9 měsíců...................................... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

band
11. kvě 2010

zzf - tak já teda nevim, co by to mohlo znamenat - a nemůžeš tam třeba zavolat, že si ze nezeptala - aby si se nebála nebo tak 😨

gabikri
11. kvě 2010

zzf : tak to je divné...že to to neřekli...a není to vyšetření štítné žlázy? 😕

zzf
11. kvě 2010

asi jo je to v udajich u stitne zlazy

zzf
11. kvě 2010

jen mě napadlo jestli tu není někdo kdo už na endokrinologii byl 🙂

eustoma
11. kvě 2010

inak holky rerabek bol dnes zlatucky. prislo mi ze trosku srandoval 😉. mali sme sive vela folikov a malo vajicok, teda vajicok pre nas akurat ;). a rerabek hovoril, ze nevylucuje ani trojicky 😉. ale ze je to nepravdepodobne. takym milym stylom to povedal 😉, zlaty bol.

opu mi robil fajt a bol mily. s toho mala co si zo saly pametam, tak bol mily 😉, este emryolozka vravela, ze odsal uplne vsetko, dokonca aj mensie foliky.

gabikri
11. kvě 2010

eustoma : ty se máš...že Ti to dělal osobně Ř....to je záruka, že to dobře dopadne 😵 😵 Akorát si ho nedovedu představit jak sranduje...mě přijde takový vážný a seriózní 🙂

gabikri
11. kvě 2010

valmark : tak paráda....v pátek držímě pěstičky 😵 😵 😵 😵

len
11. kvě 2010

Ahoj 🙂
ZZf, anti TPO jsou protilátky proti štítné žláze, samy o sobě nemusí znamenat nic šíleného, důležité je, jak na ně tělo reaguje, jestli pak začne štítnice stávkovat... Ta moje kvůli těm protilátkám nepracuje, ale beru na to léky a nic mi neschází 😉

Jinak hromadně přeju hodně štěstí všem, kdo čekají na transfer a výsledky a tak...

Mně Ř tuhle taky "vyhrožoval" trojčatama, když jsem měla tři folikuly, to bych v nich ale musela mít kvalitní vejce, že 😀 Startuju poslední cyklus s Tamoxifenem, pak už mi dojde balení 😝

saralinda
autor
11. kvě 2010

zzf, vítej mezi Apolenkami 🙂 Bohužel, nevím, co to je. Našl ajsem, že jde o Protilátky proti tyreoidální peroxidáze, tedy nějaká souvislost se štítnou žlázou. Možná bude více vědět Len. Ta má špatnou štítnou žlázu.

zzf
11. kvě 2010

Len: dáky za odpověď, konečně vim aspoň něco rozumnýho, na netu se toho moc neda najít.
Saralinda: děkuju za uvítání, koukam že jste tu všechny docela dal než já 🙂

eustoma
11. kvě 2010

Mne to robil fait,ale komunikoval so mnou rerabek.🙂

len
11. kvě 2010

Každopádně je fajn, že u Apolináře štítnou žlázu kontrolují jako jednu z prvních věcí, často může být příčina neúspěchy právě tady a přitom zrovna tohle se léčí dost snadno. Fascinuje mě, když se tu občas dočtu, že má někdo za sebou třeba dvě IVF a teprve pak mu přijdou na špatnou štítnici, ty IVF jsou zcela zbytečně promrhaný 😒

barbika
11. kvě 2010

zzf - jak píše Len jsou to protilátky. Nejspíš Tě budou sledovat. Já to měla celý těhu a nic jsem nemusela brát. Až půlroku po porodu mi štítná žláza přestala fungovat úplně, tak mi nasadili prášky. Ale začíná se to upravovat a dávky se mi snižujou.

Jinak holky chtěla jsem se zeptat, dneska jsem byla na UTZ a od zítra mám rozpis na píchání fostimonu. Budu dojíždět k sestřičce, ale manžel se mi nabídl, že by mi to píchal doma. Nevíte některá jak to je, musí mít nějaký školení nebo tak něco, aby mi to mohl píchat?? Docela by mi to vyhovovalo, než někam jezdit...
Díky za odpověď 😉

eustoma
11. kvě 2010

zzf: nasla som rozpo biochemie a teda anti-TPO by malo byt ≤ 5,61 kIU/l (referencna hodnota u dospelych). neviem v akych to mas jednotkach ty.

len
11. kvě 2010

Barbiko, ten můj mi to píchal a proškolila jsem si ho sama dle toho, jak mě proškolila sestra v CARu 😀 Taky jsme zhlédli pár videí na youtube a bylo to, nic těžkýho, i když báli jsme se solidně 😉

zzf
11. kvě 2010

no mě řekli, že mam jakoprvní pořešit tu štitnici a pak asi to že asi neovuluju. Jsem novaček tak čekam co ma mě zkusí 😀 . zatim co se tyče menstruace české dráhy jsou spolehlivější něž já.

Len: co by mohla ta štitnice způsobit? 😒