CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

valmark
14. kvě 2010

já tam byla v 10:45 u Jarošové a Eusty ve 13h. u Beitlové.
Ale máme to hezky sladěné - budem testovat spolu

valmark
14. kvě 2010

no tak mě se nikdo na nic neptal. bude to tím, že už mě tam znají víc než dost... Kvůli hyperstimuláku jsem tam byla obden 🙂

gabikri
14. kvě 2010

eustoma : takhle se mě nikdy teda neptali 😕 😕 😕

eustoma
14. kvě 2010

inao som citala husty prispevok tuna na fore, ani neviem v jakej teme. ale dajaka zenska tam popisovala ivf ako nieco strasne. mala iba dva prispevky. no chcela by som taku zensku vidiet. pride mi ze toto napise len clovek co o tom moc nevie. jednak 4 emryjka nikde v cr nezavadzaju.... no skoda reci. nechapem takych ludi.

eustoma
14. kvě 2010

mna sa pytali na cislo poistenca a to som nevedela (nemam rovnake ako rodne cislo) sa pousmiala a pytala sa dalej 😉

eustoma
14. kvě 2010

ja som myslela ze sa pytaju kazdeho. aj manzu sa pytala ked bol na spermijky, tiez na vsetko mozne.

valmark
14. kvě 2010

eusty, nevím tedy, co přesně si četla, ale věř, že né všechny holky mají průběh IVF v pohodě.
Já si protrpěla skoro měsíc. A upřímně jsem ráda, že máme ještě 3 embryjka zamražená, jelikož podstupovat to znova bych určitě nějakou dobu nechtěla...

eustoma
14. kvě 2010

kocko verim, ved cim vsetkym si si u tejto stimulacie, hlavne ze uz sa to bude zlepsovat 😉

eustoma
14. kvě 2010
eustoma
14. kvě 2010

teda ako na tej 117 stranke

eustoma
14. kvě 2010

joj holky tesim sa na koniec mesiaca 😉 uz aby bol 😉

gabikri
14. kvě 2010

eustoma : tak ta mě řádně rozčílila!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

eustoma
14. kvě 2010

ako nechapem, kto kto take daco moze napisat..... nepochopim asi nikdy.

kamos, ked spomenul manza ze mozno pojdeme na ivf, tak hned zacal ze on je proti tomu a pritom ako jediny dovod mal ten, ze lebo tam sa zabijaju emryjka. som mu este skusala vysvetlit, ze to tak vobec neni. ze ked uz par nechce baba a tak, tak moze aj emryjko darovat. no on to nechapal. ako prajem mu nech mu vyjde vsetko tak ako planuje. a som zvedava co bude robit, ked nebudu moct mat babo. odvtedy nase kamaradske vztahy ochladli, myslim ze tak 4 mesiace sme ho nevideli. proste niekto tymto ludom nieco povie a oni si o tom sami nic neziastia a uz to odsudzuju.... skoda slov.

gabikri
14. kvě 2010

eustoma : hodně lidí, kteří si tím neprošli, jsou pěkně hnusní. Raději nikomu nic neříkat a máš pokoj 😉
Například moje kadeřnice mi kdysi říkala ( to jsem ještě nevěděla, že budu do nějakého CARu chodit) že by dítě ze zkumavky nikdy nechtěla......že slyšela, že jsou ty děti takoví studení. Pořád to slyším, jak to řekla....slepice.............sama má dvě děti a vůbec neví o čem mluví 😉

len
14. kvě 2010

Holky, neřešte to, já už v životě slyšela i četla stokrát horší věci, to si radši ani nepřejte vědět 😉
Jste na veřejným webu a některý lidi maj prostě takovej zvrácenej druh zábavy, že napíšou něco děsně provokativního a pak se bavěj tím, jak se jiní rozčilují 😉 Chyba je čistě na jejich straně, tak jim neudělejte tu radost, abyste se kvůli nějakým vypatlanýmu mozku trápily, ne? 😉

A pokud mi někdo něco takovýho poví do očí, když mám jó dobrou náladu, tak mu doporučím, ať si nejdřív něco nastuduje a pak může rozdávat moudra. Většinou ale zfleku posílám lidi do pr*ele. Funguje to, už se nezeptaj 😀

gabikri
14. kvě 2010

len : máš recht 😉

len
14. kvě 2010

Jo a ještě můj oblíbenej argument - někdo trpí neplodností a někdo je magor a má chorej mozek. Raději si vyberu to první, protože neplodnost se na rozdíl od blbosti dá docela slušně léčit 😉

eustoma
14. kvě 2010

ja sa aj bojim povedat to rodicom, nechcem aby nejak vnucatko.vnucatka odsudzovali. no este uvidime. ale asi ked sa na to niekto spyta, tak prizname ivf, a asi sami to nepovieme. zeby ludia nemali zbytoce predsudky.

eustoma
14. kvě 2010

len: perfektny argument 😉 lubi sa mi, budem ho pouzivat ;-0

eustoma
14. kvě 2010

inak uz som pisala kamoske, ze ma odrodi 😉, nech si neplanuje ziadnu dovolenku na koniec 01 a zaciatok 02 😉.

len
14. kvě 2010

Vzdávám se svých autorských práv a poskytuji k volnému šíření 😀

Jinak naši se o tom dozvěděli, až když jsem potratila. Což bylo lepší, protože o dalších dvou IVF už věděli a permanentně sondovali, jak na tom jsem 🙄 V prosinci jsme zahlásili, že děti hned tak nebudou a už o tom nechceme mluvit a od tý doby je ticho po pěšině. Ale já pořád stejně doufám v ten zázrak, ještě tam mám poslední tabletku tamoxifenu 😀

eustoma
14. kvě 2010

len: ako sa ti lubi v praci? spokojna?

len
14. kvě 2010

Jo, moc 😎
I když mám pocit, že po takový době doma bych asi byla spokojená kdekoliv 😀

eustoma
14. kvě 2010

jak dlho si bola bez?

l1u1c1i
14. kvě 2010

holky moc Vám děkuji. Budu Vás informovat. Snad bude vše OK.

len
14. kvě 2010

Eustoma, doma jsem byla fakt dlouho, ale do prosince jsem řešila ta dvě IVF a lázně a tak, intenzivně jsem hledala od ledna.

Luci, tak základ máš za sebou 😉

eustoma
14. kvě 2010

hlavne ze mas pracu co sa ti lubi, drzim peste, nch to ide takto aj dalej.

eustoma
14. kvě 2010

teda nie takto dalej. ale neh je este lepsie, ako teraz.

labutka1980
15. kvě 2010

Ahoj holky, omlouvam se, že sem tak vpadávám. Byla jsem odeslána k Apol. do gyn.-endokrin. ambulance. Pokud se potvrdi PCO, budu odeslána do CARu za účelem vyvolání ovulace. Chtěla jsem se zeptat, jaké mate zkušenosti s řešenim PCO u Apolináře? Nevíte, zda CAR funguje i přes léto? Dr. v ambulanci mi řekl, že buď se to stihne vyřešit v červnu nebo až po prázdninách. Trochu mě vyděsilo, že budu zase čekat. (1. objednání do ambulance za témeř 2 měsíce, další kontrola kvůli výsledkům za 1,5 měs, neb nemají dřív volno☹) Děkuji moc za Vaše zkušenosti.

eustoma
15. kvě 2010

labutka: ja chodim do CAR u apolinara od konca minuleho roku. tazke cca pol roka. bolo mi povedane, ze anovulacia sa lieci relativne dobre. najprv skusali tamoxifen a ked ten nezaberal skusali hormony. takze ovulaciu navodzovali.
myslim ze car cez leto nefunguje, ale to poradia holky skor.