CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
4. čer 2010

Koukám, že tady není ani noha, to neva. Kdyby někoho něco napadlo, písněte mi to na IP, kuju!!! 😉

bora87
5. čer 2010

ahoj holky, po dlouhý době sem nakukuji, včera jsem začala s krátkým protokolem a ve středu ultrazvuk ... jsem na to zvědavá 😕

zzf
7. čer 2010

ahoj holky, jake mate zkusenosti z pregnylem. Uz jsem precetla co se dalo a reakce na nej se ruzni. V utery mam dostat injekci a v patek se vdavam, tak bych rada vedela co me muze potkat 🙂.....

band
7. čer 2010

ahoj zzf, tak v první řadě gratulace 😉 - přeji všechno nej a ať se celý den a pak život podaří dle představ!
Já s tím Pregnyla teď taky bojuju, takže moje pocity. První dny nic - jen sem byla taková přecitlivělá a celou dobu mi lehce píchá v podbříšku. Teď o víkendu 10dní po Pregnylu mám citlivá prsa...jak nic. Myslim, že na svatbu by to nemělo mít žádny vliv 😀 ...jo vlastě a co je teda další věc je, že mi naskákaly beďárky ☹

zzf
7. čer 2010

ahoj Band 🙂 diky za tvoji zkusenost. No ja jdu dneska na zkousku make upu tak budu varovat ze to jak vypadam dneska nemusi byt pravda v patek 😝. A band ty ho mas na domaci snazeni nebo na dalsi postup... teda jesti se muzu zeptat 🙂

zzf
7. čer 2010

a ohledne svatby, my si blahove myslili ze bude driv mimi nez svatba a kdyz jsme pak zjistili ze ne, tak aspon ta svatba 😀 ale aspon mam jistotu ze si me manzel bere kuli me a ne ze jsme tehotny 😉

band
7. čer 2010

zzf - jj na tom make upu jim to řekni. Neni to nějak příšerný, ale změnu sem teda postřehla - je to přece jen dávka hormonů.
Jinak já měla Pregnyl 5000 na domácí snažení asi jako ty. Taky teď teprve začínáme. Také sme počítali s tím, že to bude hned, ale co se dá dělat ☹ . Každopádně s tou svatbou máš recht - manžel to bude 100% trefa do černého a mimi bude potom v klídku. Aspoň si užiješ přípravy na svatbu a pak čekání na mimi samostatně a víc v klídku 😉

akin
7. čer 2010

Ahoj holky, přidávám mé zkušenosti s Pregnylem. Dnes jsem 11. den po injekci a dosud jsem necítila vůbec nic neobvyklého. Dle těhu testu ho ale mám stále v těle- mamatest už má jen slabý proužek, ale pořád tam je. Vím, že jsem blázen, že testím i s pregnylem, ale chtěla jsem vidět, jak vypadají krásné 2 čárky (a že teda byly 2. den po injekci výstavní 🙂 ). Teď už jenom doufám, že pregnylová čárka zmizí a nastoupí ta opravdová 😉 .... i když po dvou letech si nemyslím, že by to bylo tak jednoduché ☹

band
7. čer 2010

akin - cha, tak já sem na tom stejně. Také test 11 den po injekci Pregnylu a slabá čárka 😉 . tak sem chtěla vidět, jak vypadá pozitivní test 😀 😀 😀 . Tak snad se brzo zadaří a čárky budou opravdové těhotenské 😉

akin
8. čer 2010

Tak uvidíme, band 🙂 Já tomu ale u mně moc nevěřím 😒 12 DC jsem byla na ultrazvuku u Apolináře a Pregnyl mi píchli až 15 DC (večer)- tj. 16. (večer)a 17 DC (ráno) jsme se měli snažit. Po Pregnylu jsem necítila vůbec nic- přijde mi divné, že bych si ovulky vůbec nevšimla...Naopak 13. a 14. DC (před pregnylem) jsem měla takové slabší MS bolesti břicha i zad....Takže mám tak trochu pocit,že ovulka se probudila sama a to před nařízeným snažením ☹ Tak uvidíme..... držme si palce.

band
8. čer 2010

akin - aha, tak to je divný, ale zase si myslim, že když tě 12DC kontrolovali, tak ten Pregnyl umí načasovat asi dost přesně. Já bych se toho nebála. Jak velký folík si měla? Já byla 10DC a měla sem 12 - píchala sem pak v pátek 15DC ráno. Už večer sem cítila ovulaci. Ty máš nějaký problém s ovolací nebo různě dlouhé cykly? Já mám vše, jako hodinky. Tak se jich když tak příště zeptej ať seš v klidu. A co jinak Pregnylová čárka, ještě dnes vyskakuje nebo ne? Já mám pořát stín...ale bylo fajn se na to podívat 😀 😀 😀 ...tak snad se to už brzo povede...tak držíme pěstičky ať už to je 😉 !

zzf
8. čer 2010

ahoj band a akin, ja jsem se nakonec rozhodna jit na tu inekci dneska hodne pozde vecer, manzela uvidim az ve ctvrtek vecer. takze tomu nedavam moc nadeje. Sice jsme se dneska rano tulili, ale ja zabijim spermie tak jim moc sance holkam nedavam 🙂 ze by vydrzeli 24 hodin a vic 😎

band
8. čer 2010

zzf - tak to je škoda 😒 a říkala si jim to tam? protože to mi přijde, jak zbytečný zásah - píchat si Pregnyl ☹

zzf
8. čer 2010

jo rekla jsem ze s manzelem budem az ve ctvrtek a Dr. rekla tak snazeni ctvrtek patek, misto streda, ctvrtek patek. Ale je fakt ze hned mluvila o tom kdyz to nevijde co dal....tak nevim co si o tom ma myslet

zzf
8. čer 2010

teda rekla ze pak me budou do zari narovnavat hormony a pak ze to zkusime a hned nabidla IVF.

zzf
8. čer 2010

Rekli Vam co mate delat po tom, jako kdyz prijde menstruace nebo neprijde/ale nejste tehotne...ja se nejak zapomela zeptat

band
8. čer 2010

zzf - tak asi proč ne no. Když tam je šance, tak proč to nevyužít! 😉 ...Jé já bych taky chtěla, aby mluvili o tom, co dál 😀 😀 😀 - budu je muset postrčit 😀 😀 😀

band
8. čer 2010

zzf - já se mám objednat 11-13 DC na ultrazvuk. jako minule...takže pokračujem v čekání na zázrak 🙄

zzf
8. čer 2010

no ja jen ze jsem mela od 2 dne clostik, ktery jsem uz vyzobala, tak nejak nevim jestli v nem chtej pokracovat nebo ne 😀

collette
8. čer 2010

zzf - třeba počnete o svatební noci 😎

band
8. čer 2010

aha, tak to nevim. já nemám nic. Tak až přijde mrcha, tak si tam zavolej...a neřekli ti, jak tě budou srovnávat? To by možná teda chtělo už od začátku cyklu ne?

zzf
8. čer 2010

Band jsi teprve 11. den tak to nevzdavej 😀 😎 . Ikdyz te chapu ja taky pocitam ze to nevyjde 😒

zzf
8. čer 2010

collette - to by bylo husty 😀. Je fakt ze jsem nakazala manzolovi (budoucimu) se moc nepit protoze ma v den svatby praci 😎 , ale moc tomu neverim.

zzf
8. čer 2010

Band - me mrcha uz nechodi od ledna. Pravidelne chodim na inkce nebo do me cpou prasky, ale to to zase mam 15 den....takze asi nebudu moc dlouho cekat a kdyz neprijde do 38 dne tak volam 😎

band
8. čer 2010

jzzf - neboj nevzdávám 😉 , ale mám pro jistotu otevřené zadní vrátka, aby sme pokračovali dále. Mám rači, když vim, co bude. Nejdřím mi jedna paní doktroka říkala, že o prázdinách by sme zkusili nějaké to IUI a pak na podzim IVF a teď mi druhá paní doktorka řekla, že bypro mě IUI nemělo žádnou přidanou hodnotu ☹ ...Vzhledem k tomu, že se snažílkujem 2 a půl roku, tak bych ráda věděla, co bude dál 🙄

band
8. čer 2010

zzf - jasně volej ať víš 😉

zzf
8. čer 2010

band - to chapu. My to zkousime necely rok, ale uz od 7 pokusu me gyn. poslal do CARu asi vedel proc. Mam stitnou zlazu, rozhozeny hormony,bez ovulace a jeste si pekne likviduju spermie....... 😀 No neni to pohoda 😉 Jeste ze manzel je OK. Obcas se divim ze si me chce vzit - takle nekvalitni zenska 🙂

band
8. čer 2010

zzf - no tak to prrrrrrrr - jakápak nekvalitní ženská!!! My sme ženský do nepohody a všechno to zvládneme, ale chce to čas a trpělivost (to se teď učim 😉 )...Já bych jen chtěla, aby byl nějakej jasnější plán. že třeba zkusíme 3x Pregnyl a pak třeba IUI a uvidí se, kdy pak třeba to IVF - no a to já sem pak mnohem klidnější 😉 ...ty se ničeho neboj a mysli na to, jak si užiješ svatbu a pak uvidíš, že se do toho pustěj v Caru a to by bylo, aby nebylo...všechno o čem píšeš se dá řešit a to je hlavní 😉 !

zzf
8. čer 2010

Jo vlastne od te doby co tam chodime asi od kvetna je mi uz docela dobre 😀 neni to olympiada, ale prece. A Band kdy ty a svatba.. 😀 teda jestli se muzu zeptat

band
8. čer 2010

zzf - takže dobrý zpravy! tak to je dobře! Hlavně, že s tebou něco dělaj a má to výsledky - uvidíš, že pak ten konečnej výsledek bude dokonalej 😉 ...no a já a svatba - to myslim, že je otázka na můj protějšek 😀 😀 😀 , ale jinak nějak nespěcháme. Teď rekostruujeme a stavíme, takže se uvidí...asi uděláme svatbu až bude všichni - celá rodina 😀 😀 😀