CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
14. říj 2011

ahoj, dneska jsem byla v caru. řekli mi že IUI zítra mi neudělají že tam nikdo není a máme se snažit doma. dobrý co?? jsem nasraná.....normálně jsem chodila 14dc a ted se mi to šouplo na 12dc.

mufinka26
14. říj 2011

@fori tak to je teda hustý 😠 bohužel se u Apolnáře to tak je, jinde v CARech fungují i o výkendech 😒 třeba se to doma povede, ale tím si nejsi moc jistá vid? prmarněný cyklus

mufinka26
15. říj 2011

@mirunka_cz ahoj zlatí, tak co to bříško, doufám, že je všechno v pořádku a brzy se nám ozveš

mufinka26
15. říj 2011

@fori ahojky doufám, že se doma pěkně snažíte 😉 držím palečky 😉 🙂

fori
15. říj 2011

@mufinka26 jo včera jsme se snařili, akorát jsem si všimla že mám takový bílý tvarohovitý hlen nebo výtok?? ani nevím, tím ty sperie nemůžou ani proniknout. ten hlen má být čirý aby byl propustný pro ty spermijky. co ty si o tom myslíš?

mufinka26
15. říj 2011

@fori nemůže to být mikóza? Jinak nevím, já tím, že sem ovulku neměla už devět let, tak pomalu nevím jak to má být 😅 jinak myslím, že tu holky psaly, že když je ovulka tak mají výtok. v každém případě moooc držím pěstičky 😉 😉

streghina
16. říj 2011

ahoj holky, potřebovala bych poradit, v pátek jsem byla u doktorky a jelikož mi nezabírá Clostil, měla jsem 3 balení, tak chce poslat manžela na spermiogram, doporučila mi Apolinář, můžu se zeptat, jak to tam chodí? Kam bych měla volat a kdy mě tak objednají, doktorka ho chce totiž tak do týdne. Dále se chci zeptat, zdali jste spokojené u Apolináře, zvažuji ještě Podolí, je to důležité rozhodnutí, samy určitě chápete, díky moc za vaše rady 😉

mosvo
17. říj 2011

@streghina ahoj, já jsem u Apolináře maximálně spokojená. Ale na první schůzku jsme šli od objednání až za 2 měsíce a nemyslím si, že by se to nějak změnilo. Ostatní CARy neznám, takže nemůžu porovnávat.

mufinka26
17. říj 2011

@streghina ahojky, já sem tam taky moc spokojená, chodíme tam už třičtvrtě roku a máme zasebou 1.IVF a z toho 3 KETy 😉 objednací doba je ty 2 měsíce, ikdyž já když tam volala tak sem měla štěstí, že jim zrovna nějaká pani odvolala, takže sme tam šly z manželem za necelý měsíc 😉 Jinak první schůzka byla v poho, taky sem se bála co mě tam bude čekat, ale všichni tam jsou moc milý 🙂 manžel šel vedle na spermijo, mě vzaly krev, tu pak vzaly i manželovi. Pokud ti nezabírá clostík, tak do CARu určitě jděte, protože tam ti pomůžou spíš 😉 taky my clostík nezabral, a až v CARu zjistily proč to tak bylo, a že sme zbytečně dlouho čekaly 😉 Juj to sem se rozepsala. tak hodně štěstí 😉

mufinka26
17. říj 2011

Jinak holky, včera sem myslela, že snad rodim, jak mě bolelo břicho a vystřelovalo to až do zad, bříško sem měla tak nafouklé, to sem byla 5.den po KETu tak nevím co to bylo, dneska je to už lepší, jen občas takový trochu píchnutí v podbřišku, snad to bylo zahnízdování 😉 A jak ste na tom holky vy?

@fori
@mirunka_cz

mufinka26
17. říj 2011

holky je to tam // na mě vykoukly dopoledne 😉 😀 snad se ten zázrak opravdu děje 😀 jak sem mu věřila, tak ted stále věřím, že nám čárečka bude sílit 😀

sponiarka
17. říj 2011

ahoj potichoučku gratuluji hrozně moc ti přeji at ta druhá čárka jenom sílí 🙂

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka moc děkuji 😉 a co ty? jak se máš? dlouho si tu nebyla 😉

sponiarka
17. říj 2011

ano dlouho jsem tu nebyla ale pořád vás čtu je mi blbé sem líst když se semnou nic neděje tet musíme šetřit na čtvrtý IVF pokus

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka holka to ti vůbec nemusí být blbí 🙂 sme rádi, že tě tu máme 🙂 😉 a zkusila si to na tu pojišťovnu? měly by ti proplatit minimálně půlku

sponiarka
17. říj 2011

@mufinka26 nezkoušela slyšela jsem že u VZP pojištovny to nejde

sponiarka
17. říj 2011

@mufinka26 jasně že až tam pojedu tak se na to zeptám

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka já být tebou tak si tam zkusím zajít a zeptat se osobně, protože spousta holek má VZP a povolily to, j bych to alespon zkusila, oni neproplatí celou sumu, ale minimálně půlku ano.

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka byla by škoda jim to tam nechat, když už si člověk platí pojištění 😉

sponiarka
17. říj 2011

@mufinka26 mám to docela daleko necháme to po novém roce třeba se to povede normálně 😉

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka no to by bylo úplně nejlepšíí 😉 🙂

sponiarka
17. říj 2011

@mufinka26 zázraky se dějí jako u tebe 😉

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka to máš pravdu nesmíme přestat věřit v zázraky 😉 🙂 já taky věřila tentokrát, už když sem vylezla z ordinace, tak sem měla takovej ten přiblblej úsměv 😀 a věřila sem celou dobu 😀

sponiarka
17. říj 2011

@mufinka26 to je dobře musíme věřit já otamtut chodila taky s priblblím úsměvem vždyt to bylo jako po sexu ale bez námahy 😉 😀

mufinka26
17. říj 2011

@sponiarka no ale u mě tentokrát dosti bolestivé, mám zakloněnou dělohu tak si jí pani doktorka přitáhla za čípek, docela sem i dlouho krvácela, ale když my pani doktorka udělala UTZ a ukázala mi, že je brouček na správném místě, byla sem dojatá 😉 🙂

mirunka_cz
17. říj 2011

Ahoj zlaticka 🙂 nebyla jsem tu dlouho protoze jsem mela ve ctvtek bolesti podbrisku a byla jsem u doktora tak si me rovnou nechali v nemocnici.Dnes me konecne pustili domu huraa 🙂 jeste mam obcas bolesti ale vubec se nevyjadrily tak nevim.Jo dnes mi delali utrazvuk a zatim tam mam jedno miminko 😉 je to jeste malicke aby poznali jestli tam jeste neni jedno.Mufinko moc ti to holka preju a mam velkou ale opravdu velkou radost 😀 😀

sponiarka
17. říj 2011

@mufinka26 to je jasný 😉 já jí mam nějak otočenou taky mi chytla čípek a pěkně to bolelo

fori
17. říj 2011

@mufinka26 noooo konečněěěěěě, se zadařilo 😀 moc ti přeju aby ti dobře dopadlo. jinak já v listopadu na 4 IUI takže nic nového.

mufinka26
17. říj 2011

@fori tentokrát si myslím, že to dopadne dobře 😀 když sem si dělala ted druhý test, taktam ta čárka byla pořád, teda samozdřejmě slabší než ta z dopoledne, ale to je úspěch 🙂 na to, že sem teprve 6.den 🙂 Tak nakonec do IUI půjdete ještě v listopadu? tak to tentokrát vyjde, teda, jestly už náhodou taky nemáš malýho sviště v bříšku, přirozeně 😀

fori
17. říj 2011

@streghina ahoj, já taky Apoli jen doporučuji.... vědí co dělají, netahají z tebe prachy, i moje obvodačka k nim chodí,a říkala mi, že je dobře že jsem se rozhodla pro Apolináře. já se objednávala někdy v kvetnu a za 3 týdny jsme šli na první konzultaci, a hned dělali spermiogram - výsledek nám řekli za 10 min. takže fakt super. u mě mají zatím 1.