CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
17. říj 2011

@mufinka26 no holka to si nemyslím i když samozřejmě doufám vid?? poslední IUI s Clostíkem, Clexanem a nově právě s Medrolem. a pak hned IVF. je tam taková nová doktorka, trochu silnější , špinavá blond? docela milá, hodně si se mnou povídala, právě Řežábek jí učil dělat na mě ultr. ale to už před měsícem. no a ted už léčí sama. byla jsi taky u ní?? jinak ti fakt moc přeju at ti to vyjde, tolik KETU,........ už bylo na čase.

mufinka26
17. říj 2011

@fori nebyla, tentokrát sem chytla dr. Jarošovou, dělala mi jak UTZ tak zaváděla mimíska 😉 mám jí ráda, je strašně milá 😉 🙂 jako všichni tam 🙂 třeba k IVF opravdu nedojde 😉 a ikdyby došlo tak pak budeš hnedka těhulka 😉 😀

fori
17. říj 2011

@mufinka26 no hezky se to čte ale sama víš jak to je. jinak u Jarošový jsem byla jednou hned poprvé a nijak mě zrovna ona neoslnila. nebo se mi to jen zdál no......ak uvidíme jak to dopadne 😀

mufinka26
17. říj 2011

@fori já jí měla 4x a z toho 2x mi dělala transfér 😉 už sme měly všechny doktory z CARu 😉

mirunka_cz
17. říj 2011

Hm koukam ze nikdo nareaguje 😢 😢 tak nic.

mufinka26
17. říj 2011

@mirunka_cz ahoj zlatí, já sem úplně přehlídla ten příspěvek ☹ tak je tam jedno zaltíčko, to je skvělí 😉 já tě brzy doženu 😉 😀 budeme mít bubínky spolu

fori
17. říj 2011

@mirunka_cz
@mufinka26 holky já vám ty bublinky mooc přeju a mirunko i jedna bublinkaje super ne?? holky.... hlavně mě tu nenechávejte...... vždyt tu budu sama?? proč sem sakra nikdo moc nechodí?? 😀
P.S. hoďte mi těhotenskej bacil 😀 😀

mufinka26
17. říj 2011

@fori já se na tebe klííído uprskám 😀 neboj se my tě tu nenecháme 😀

mirunka_cz
17. říj 2011

Fori doufam ze sedis u pc protoze zrovna prskam tehotensky bacil 😀 holky budeme brzo stastny vsichni

mufinka26
17. říj 2011

@mirunka_cz už si to zasloužíme 😀

streghina
17. říj 2011

@fori ahoj, děkuji za potvzbuzení, dneska jsem volala i do Podolí a hned mi sestra řekla, že pokud půjde jen partner na SPG zatím, tak neberou, jen pokud bychom dorazili na vyšetření oba, což mě teda zarazilo 😒 pak jsem se konečně asi po 4 hodinách dovolala k Apolináři a sestra byla ochotná, hned mi dala číslo do laboratoří a ať si manžel zavolá sám, že se tak líp domluví, tak aspoň pozitivní a milá reakce 😉 manžel tam ještě nevolal, tak snad zítra 😉 ještě jsem četla, že chodíš i k MuDr. Malíčkové, tam tě poslal Apolinář nebo jsi k ní šla sama, jaký byl u tebe postup, díky moc za rady a také přeji hodně štěstí, jak tu čtu 😉

streghina
17. říj 2011

@mosvo díky, právě jsem psala, jak jsem dnes dopadla u Apolináře, opravdu milí a ochotní, ale manžel si má zavolat sám, tak snad zítra 😉

streghina
17. říj 2011

@mufinka26 ahoj, díky za rady, aspoň někde jsou ochotní, jak jsem se dnes přesvědčila, sestra opravdu milá, už mám občas strach někam volat, protože neberou atd. Volala jsem i do Podolí, tam mi řekli, že buď oba nebo nic, což mě zaskočilo 😒 a jestli chceme IVF, já nevím, co chceme, ale taky mi to zavánělo penězma. Teď zvažuji, jestli nejít s manželem a nechat si taky udělat testy, když mě moje gynekoložka ještě žádný testy nedělala kromě folikumetrie 😉 jsem v tom nějaká ztracená 😒

mufinka26
18. říj 2011

@streghina nemáš vůbec zač, můžu se jen zeptat jak dlouho se snažíte? ono totiž po roce snažení by se mělo už centrum navštívyt. Já být tebou tak se tam objednám i z mužem a budete to mít zfouklí, hlavně se to holka hne dopředu, blíž k mimískovi 😉 Jinak co se týče peněz tak Apolinář je nejlevnější centrum v ČR a zbytečně nevysávají peníze za kraviny 😉 Hodně štěstí 😀

mufinka26
18. říj 2011

@fori
@mirunka_cz Dbré ránko zlatíčka 😉 😀 tak sem ted testla, čárek pořád stejná, ale ono se má stejně testit obden, aby to bylo vidět 😀 jinak objevje se hnedka do minuty, to by mohlo být dobré znamení 😀 Já se musela ujistit, jestly se nám někam nezatoulala 😀 dneska 7.den po KET 😀

fori
18. říj 2011

@streghina já chodila do Podolí na imunologii, tam mě poslal můj gynekolog, protože jsem mu řekla že chcem mimčo a jelikož jsem měla 2 potraty před 8 lety tak pro jistotu že uděláme imunitu. tam jsem chodila cca 9 měsíců, pořád do mě rvali jen prednison..... výsledky se nelepšili a pak jsem si řekla dost... tady z MK jsem se dověděla o doktorkce malíčkový, zavolala jsem jí, vše jí řekla a ona mi udělala jinou kompletní imunologii..... a hle problém byl na světe. v tý době co jsem k začla chodit to bylo letos v únoru , do Iscaru, ten imunitu taky moc neřešil, tak jsem si řekla že půjdu k Apoli... ona byla ráda, aspon si mě mě prý více pohlídá, ale přitom Iscare mi vůbec nerozmlouvala. No ještě v tom únoru mi akorát přišli poslední výsledky z podolí.... ty už byli v pořádku a dovolili nám snažení...... ale to už jsem zase byla u Malíčkový a jela podle ní. Ona mi říkala že je dobře si najít jednoho doktora kterému budete veřit.....a k němu prostě chodit.
jinak o caru v Podolí toho moc nevím...... jinak si myslím, že každého koho se zeptáš tak ti ten svůj car vychválí, přece někdo nebude chodt někam kde mu to nevyhovuje. Ale Apoli ti fakt doporučuji.
Na nic nečekej zavolej tam a objednej se, čím dřív začnete tím to půjde vše rychleji. I když na první konzultaci budete třeba čekat, ale potom už to jde šup šup. my tam jednou a hned za 14 dní jsem šla na IUI 😀 sice se to nepovedlo ale snahu měli 😀 promin ty překlepy 😀

mirunka_cz
18. říj 2011

@mufinka26 JEE ja mela to same 🙂 tak budes mit miminko 😀 😀

mufinka26
18. říj 2011

@mirunka_cz doufáááme 😀 myslím, že na sedmý den po KET je to slušná čárečka, když sme dávaly jenom jedno zlatíčko 😀

mufinka26
18. říj 2011

@mirunka_cz a jka se cítíš těhulko, mě občas pobolívá bříško, dneska zase trošku víc, jakoby píchání 😉

mirunka_cz
18. říj 2011

@mufinka26 Me take porad boli bricho uz me to docela vadi je to dost neprijemny.A nemuzu skoro nic delat ☹ bricho mam jako kdyz jsem v 5 mesici.KAzdy se me ptal v nemocnici kolikatym jsem akdyz jsme rekla na zacatku tak name koukaj 😀 😀 taky se mi to zda nejaky divny.

mufinka26
18. říj 2011

@mirunka_cz holka já mám taky nějak nafouklí bříško 😉 🙂 no na jednu stranu sem ráda, že mě bolí, protože vím, že se něco děje 🙂

mirunka_cz
18. říj 2011

@mufinka26 ja si to taky rikala a hned jsem zustala v nemocnici.A doufam ze tam pujdu az budu rodit.Jsem rada ze nam to vychazi postupne 🙂 ja ted ty zachvili fori a sponiarka taky brzo verim tomu. 🙂

streghina
18. říj 2011

@mufinka26 ahoj, tak dneska jsme zase o kousek dál a to díky vám tady, manžel je objednaný ve čtvrtek na SPG u Apolináře, i na něj byli milí a já jsem se dnes snažila dovolat Mudr. Malíčkové, ale nepodařilo se, tak jsem jí napsala mail, aby nám poradila, jak dál 😉 tak teď čekám na odpověď. Jinak se snažíme asi 3/4 roku, ten čas letí jak blázen 🙂

streghina
18. říj 2011

@fori ahoj, díky za mooc informací, už jsem psala mufince, že díky vám jsem se posunula trošku dál, manžel už ve čtvrtek jde na SPG k Apolináři a já dneska volala 2x Malíčkové, ale nebrala mi to, nemáš na ní číslo nebo jak ordinuje, já mám jen nějaký číslo z netu. Tak tam měla napsaný mail, tak jsem jí napsala, jak se u nás vše vyvíjí, jak jsem byla doposud léčena a jak by postupovala dál ona, jsem zvědavá a čekám na odpověď, doufám, že do Vánoc nebudeme vědět víc a nebudu jen zobat pilule, po kterých jsem jak nafouklej balon 😒 děkuji moc za rady a hezký večer 🙂

mufinka26
18. říj 2011

@streghina tak to je super, alespon se vám to hne kupředu a brzy se dočkáte toho malého uzlíčku 🙂

mufinka26
18. říj 2011

@mirunka_cz holka já z Danielkou ležela přes dva měsíce v nemocnici na udržování, to sem byla v šestym měsíci 😉 tak ty sis to vybrala ted na začátku a příště do porodky jen rodit 😉 🙂

sponiarka
18. říj 2011

@mirunka_cz
@mufinka26 ahoj už aby to bylo a mohla se kochat // 😉

mufinka26
18. říj 2011

@sponiarka počkej po novém roce jakmile se to zase rozjede 🙂 tak nám budeš brzy hlásit // 🙂 🙂 🙂
Já si dělala testík odpoledne a holky ta čárka tam je pořáááád a ve stejné síle jako ráno 😀

sponiarka
18. říj 2011

@mufinka26 moc ti to přeji 😉

fori
18. říj 2011

víte co je zajímavé, nebo je to spíš náhoda a štestí........ no že se tu scházíme několik měsíců a nic..... a najednou 2 těhule najednou. aspon mi to zvedlo náladu a šanci na to, že se nám to taky povede.