CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
2. črc 2012

@fori já právě ted nevím jestli jsem předtím měla od 2 nebo až od 3 dne...

fori
2. črc 2012

@lenickan no to ti neporadím... normálně se to určuje podle ult. to co jsi měla předtím... nemusíš mít ted.... 🙂

motley
3. črc 2012

tak dnes objednáno u apolináře a jdeme 18. 7🙂 což je fajn termín...bála jsem se, že to bude třeba až v září nebo i později

streghina
3. črc 2012

@mooncaa
@kvetinka84
@zavoralova
@fori

Ahoj holky, tak dávám dnešní testík a nedalo mi to už a volala jsem do CARu a za 14dní jdu na kontrolu. 😉

kvetinka84
3. črc 2012

@streghina No to je náááádhera, ukázkový testík, moc moc moc gratuluju🙂 Hned když mi ta fotka naskočila, tak první co mě napadlo "tak teď můžeš stopro volat do CARu" a pak jsem si přečetla, že jsi nad to napsala, že už jsi tam volala 😀 Tak hlavně, ať je všechno v pořádku a za pár měsíců máš broučka v náručí 😉

kvetinka84
3. črc 2012

@motley Pokud se jedná o první návštěvu, tak to máš hodně luxusní termín, to jim musel někdo vypadnout

streghina
3. črc 2012

@kvetinka84 děkuji moooc, příští týden bude pro mě asi dlouhý, tenhle mi celkem utíká, jsem šťastná 😉 pořád mě pobolívá bříško a nemám moc hlad, i oběd do sebe musím tlačit, ale jinak žádný nevolnosti, spíš jen nechuť 🤐

kvetinka84
3. črc 2012

@streghina To se všechno může změnit, já jsem první týden byla taky v pohodě, objednala jsem se na kontrolu do CARu, taky jsem jí měla za 14 dní. No a za týden už jsem zvracela jak blázen 😖 Bude to znít asi hloupě, ale byla jsem i za ty nevolnosti ráda🙂

kvetinka84
3. črc 2012

@streghina A ta nechuť může souviset i s tím vedrem, já mám teď taky menší chuť k jídlo. Vlastně bych mohla být živá z ovoce a zmrzliny 😀

fori
4. črc 2012

@streghina no supeeer, tak moc gratuluji..... to bude opravdu dlouhých 14 dní vid?? já šla myslím taky po 14 dnech.... ne vlastně až po 3 nědelích.. to byla hrůza...... no tak ti moooc gratuluji.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

streghina
4. črc 2012

@kvetinka84 Tak jsem zvědavá, asi máš pravdu, že je to i tím teplem, ale utahaná jsem jak blázen, ale to i tím, že jsem teď byla v práci 2 dny do 20h a jdu i ve svátky, já už se těším, až budu doma 😉

streghina
4. črc 2012

@fori děkuji, ještě testnu asi zítra ráno, jestli bude ještě silnější čárka a už se těším, to bude ještě štreka 😉 jak se vůbec počítá v kolikátém jsi týdnu? Je nějaký web? V tomhle se fakt nevyznám 😒

fori
4. črc 2012

@streghina počítá se to od 1 dne tvojí poslední ms... takže už ted jsi v nějákém 4-5tt??

streghina
4. črc 2012

@fori aha, takže dnes 40DC znamená asi skoro konec 5tt, viď? Tak na kontrolu půjdu v 7tt 😎

fori
4. črc 2012

@streghina takže jsi měla 1 dc v sobotu 26.5 ? tak to je tvůje 0+0 , takže další sobotu jsi 1+0, další sobotu 2+0, takže každou sobotou začínáš nový týden těhotenství... chápeš jo? no tak podle mě na konci 6 ne??

fori
4. črc 2012

@streghina dneska jsi 5+4 tzn v 6 tt

streghina
4. črc 2012

@fori jo, snad chápu, 1 DC jsem měla v neděli 27.5., takže fakt 6tt, ten začátek je teda rychlej, díky za vysvětlení 😉

fori
4. črc 2012

@streghina jo jo na začátku to je fofr... takže každý nový týden začínáš v něděli.. ted jsi teda 5+3, končíš to sobotou 5+6 a v nědeli začínáš 6+0 a to už jedeš 7tt. takže na kontrole budeš mít určitě srdíčko.... 🙂

fori
4. črc 2012

@streghina za to ted se to vleče jak smrad 🙂 🙂

streghina
4. črc 2012

@fori tak aspoň budu hned vědět, jak na tom jsem, doufám, že vše bude v pořádku 😉 to věřím, hrozně si přeju, abych byla už ve 12tt a bylo vše ok 😎

fori
4. črc 2012

@streghina neboj, vše bude o.k. v tom 21tt to je větší sranda.... ale neboj... já se na každý ult. hrozně těším..... ted jdu 17.6. ... ty budeš pořád chodit k Apolináři??

streghina
4. črc 2012

@fori pokusím se, pokud to bude možné, protože ten náhradní doktor, kterého jsem měla v záloze prý má teď plno a bude brát až v září 😒 ale stejně tam brnknu příští týden, tenhle týden jsem se tam nevolala. Jo, ještě jedna otázka, tys brala po IVF utrogestan? Vím, že mi ho moje gyndařka pořád dávala na srovnání ms, u Apolináře mi ho odebrali, nevím, jestli bych ho neměla brát

kvetinka84
4. črc 2012

@streghina Já brala po IVF utrogestan jen 14 dní po transferu, takže vlastně do testu a pak už ne. Takže myslím, že bys ho neměla potřebovat.

fori
5. črc 2012

@streghina já ho brala do 12tt. napsal mi ho můj gynekolog....

streghina
5. črc 2012

@kvetinka84
@fori
ok, já ho mám právě dost od mé gynekoložky, která mi jím rovnala ms a popř. na uchycení od 17DC do 26DC a pak vysadit, ale říkala, kdybych zjistila, že jsem těhotná tak nasadit, ale CARu mi ho hned vysadili, že ho nemám brát, tak počkám na CAR, už je to skoro týden 😉

fori
5. črc 2012

@streghina pokud nešpiníš tak ho brát nemusíš..... oni ho dávají všem preventivně.... 🙂

streghina
5. črc 2012

@fori zatím ani náznak špinění, jen výtok, tak dobrý 😉

fori
5. črc 2012

@streghina no tak bud v klidu... ten utroš se dává jen na podporu žlutého tělíska.. ale mě v caru teda řekli, že ho brát nemusím... mě ho napsal můj gyndař... ale stejně jsem to flákala... a od 10tt jsem si ho už nezaváděla... byl to opruz....

streghina
5. črc 2012

@fori to vím, byla jsem po něm vždycky nafouklá jak balon 😉 takže to zavádělo k tušení, že jsem těhotná a nakonec prdlajs 😎

fori
5. črc 2012

@streghina jo jo.to znam.to nafouknuti mi zustalo do ted