CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
28. led 2009

no co se růstu folíků týká tak v podstatě jo... a proto nasažují od 3. dne clostil aby se růst stimuloval... někde to dávají už od 2. dne... neboj amal Řežábek nám k mimi pomůže🙂 sice poběžíme dál než ostatní co skočí hned do IVF ale ale...

lenickan
28. led 2009

amal ty děláš účetnictví?

amallie
28. led 2009

já klidně poběžím, ivf ne ne ne 😠 uvidíme, co budu říkat za rok, ale doufám, že za rok už budu mít takovýhle břicho!!! nebo už rovnou mimi 😉

koupím si tu knížku jeho asi

frčím do práce, leni, ať zítra ty folíky dopadnou a v po papa, budu ale až večer 😉

amallie
28. led 2009

leni: účetnictví nedělám, ale vystudovala jsem finance na VŠE, spec. na daňovou problematiku 😉

lenickan
28. led 2009

já tu knížku mám už jsem jí přelouskala je to dobré🙂
Díky tak ahoj a v pondělí

nitenka
28. led 2009

holky kde najdu fotky srazíku? 😀

tulipanekps
28. led 2009

ahojky nítěnko, něco mám v albu 🙂

tulipanekps
28. led 2009

ahoj holky, taky zdravím, dneska jsem měla nějaký povinnosti, takže jsem nebyla na netu až teď. srazík príma, vy taky 🙂 jen tý vody bylo trochu moc 😖

len, snad budeš inkognito - trochu jsi vidět v albu... 😎

ale jdu dočíst...

tulipanekps
28. led 2009

nitěnko, ty fotky jsou úžasný... silný zážitky, emoce a vzpomínky...

nitenka
28. led 2009

ahojky Tulipanekps- fotky jsou hezký,ale včera to bylo fakt moc fajn musíme to zopáknout to už se budeme ui víc znát..jinak já jsem zase vtipálek 🙂 včera jsem taky fotila a dnes zjistila že ve fotaku nebyla karta..já si tak vynadala 😲 😝 😀

nitenka
28. led 2009

holky ten večer ale strašně rychle utekl 🙂 ☹ ale musím říci,že všechny Apolenky jsou super ženský,každá z nás jiná jak vyzáží věkem tak povahou,ale právě proto bylo o čem kecat ..nejdůležitější pro mě bylo se i dozvědět,že Car Apolinář nám vyhovuje a jsme rádi,že jsme Apolenky od Apolináře 🙂 😀

nitenka
28. led 2009

tulipanek- nejaké fotky má určitě ještě aknyt 🙂 tam budeš i ty 🙂

tulipanekps
28. led 2009

nitěnko, tak aspoň nepraskla čočka... ně to neva, že nejsem na fotkách... příště to bude zase o něco lepší a zase budeme o krok dál...

tulipanekps
28. led 2009

marcelli, tak jestli to bude šumachr, tak bude tutovej 😀

larri
28. led 2009

ahoj hollky,omlouvam se,ale dneska jsem nemela doma pocitac,tak ted rychle pisu z prace. vuuubec nelituji,ze jsem vcera sla a jsem rada,ze jsem vas poznala.urcite se musime zase sejit.

marcelli gratuluji,akorat si nasadila vysokou latku,to budu mit co delat 🙂

pa,zitra si vas doctu a hezky vecer

tulipanekps
28. led 2009

nitě, myslela jsem ty tvoje fotky s námořníkem 🙂 krásný a emotivní... 😎

tulipanekps
28. led 2009

larri, tak jestli nejsi vydeptaná po včerejšku, tak je to ok 😉

tulipanekps
28. led 2009

holky, jdu hrošit, teda ještě cvičit mojžíšovku, ale že se mi chce... tak brou brou

len
29. led 2009

Nitenko, nic si z toho nedělej, já mám v jisté společnosti pověst totálně neschopnýho fotografa, protože 2x za sebou jsem měla ve foťáku vybitý baterie a potřetí v něm neměla kartičku 😀 Jo a kdysi dávno jsem vyfotila 36tisnímkovej film a když jsem ho chtěla vyndat, zjistila jsem, že tam žádný film není 😉

Jinak výsledky z genetiky, ač měly být, tak stále nejsou 😝 Snad to neznamená nic špatnýho 😒

Tuli, já cvičím vždycky hned ráno, ale udělala jsem malej ústupek - cvičím v sobotu až večer a pak v pondělí ráno, neděli vynechávám 😉

aknyt
29. led 2009

Ahoj holky,
jsem ostuda, ale fotky jsem ještě neumístila - tuli, u mě na fotce jsi, takže tě umístím, až bude více času 😝
Sice jsem to už stáhla do počítače, ale protože si odhadce na byt vyžádal fotky bytu, tak jsem měla dost starostí s focením bytu a zmenšováním, aby to prolezlo mailem. Obzvlášť noční fotka paneláku byl oříšek, nemáme kolem pouliční lampy 😀

tulipanekps
29. led 2009

dobré ránko 🙂

len, fotografka jsi fakt na jedničku 😀 teď prásknu manžovu maminku, která jela po revoluci do francie, to víš, velký zážitek a tak fotila a fotila... a když nechali vyvolat film, tak tam bylo něco divnýho, ne to krásný, co celou dobu fotila. tak se jí můj manža ptal, co jako dělala a jak a ona měla při focení celou dobu otočený foťák... takže v hledáčku to bylo nějaký rozmazaný a ona si celou dobu fotila xicht nalepený na foťák.... 😀 😀 😀 😀

ručo ne, jen si dávají na čas. stejně co mám zjištěný z ostatních carů, někde trvá genetika i 2 měsíce...

tak já jsem zredukovala některý cviky z 20 na 10, protože mě už začínají bolet vaječníky, tak abych jako trochu cvičila, ale abych to nepřeháněla 😉

len
29. led 2009

Jasně, já před OPU taky redukovala a po OPU už cvičila jenom kočičky.

S tou genetikou mě štve, že mi slíbili, že určitě bude dneska 😒

Jo a to focení, taky přidám historku - moje máma byla na měsíc studijně v Anglii, táta jí nabalil totálně blbuvzdorný digifoťák. A už druhý den volá, že je to na nic, že to nefotí a hned se tomu vybijou baterky. No a když přijela, táta zjistil, že nějakým záhadným způsobem to přepla na video, takže pokaždý, když chtěla něco vyfotit, začalo to nahrávat včetně zvuku. Takže máme asi padesát videí ve stylu - nejdřív něco pěknýho (na co mířila), pak pár sprostých slov, že to zase nefotí, a pak už jen deset minut pohledu na zem a chůze, jak ho nesla v ruce. Nakonec opět zamíření na něco pěkného, co chtěla cvaknout, čímž to nahrávání vypnula 😀

tulipanekps
29. led 2009

jo, len, tak tvoje maminka je taky qalitní fotografka, aspoň víš, po kom máš ty kvalitní geny 😀 😀 😀

len
29. led 2009

No, doufám, že po tatínkovi (vášnivý fotograf, fotil i svatby), protože když už se to nakonec povede, tak mám fotky docela slušný 😀 Vidělas naše fotky z Islandu? 🙂

larri
29. led 2009

Dobre rano,tak jsem si vas konecne docetla.Pribehla jsem z apoli po injekci,rychle precist a bezim do prace.No neni lepsi jit na ten caj,nez si jenom psat?

Jinak dneska jsem ze sestrickou resila tu kafi a podle vseho by to mela byt ta,o ktere jste mluvily,ale zda se jim to divne.

Jinak mi vcera po injekci nebylo dvakrat dobre,byla mi zima,chtelo se mi spat,zvracet a hrozne hlava bolela.Dneska je uz lip,mam volny vikend,tak to musim vydrzet.Holky,mam problemy na zachod,coz u mne vubec nebyva a boli mne prsa.Prsa mne boli vzdycky u MS a den predtim mam strach sundat podprsenku a ted to mam stejne.To delaji ty hormony asi ne?

Jo a tuli ta fotka co jsem solo je primo vystavni.Hned kdyz jsem ji videla,tak jsem rekla s jidlem dost,ale ja ted na rychlo snedla dva chlebicky ☹

Doufam,ze na ten srazik priste nas bude vic. 😉

len
29. led 2009

Ajaj, Larri, koukám, že to prožíváš podobně jak já 😖 Pro mě taky stimulace nebyla procházka růžovým sadem, no tak hlavně přeju, ať je líp! 🙂

larri
29. led 2009

Len,vis co je nespravedlive? Nekteri deti nechteji a dite se jim povede po krasnem,romantickem milovani a my tady bolehlav,zvraceni a nevim co vsechno.A to te jeste u odberu uspi 🙂

len
29. led 2009

Ále, celej svět je nespravedlivej... jsem ráda, že žiju v zemi, kde je IVF vůbec legální, kde mají špičkový vybavení a ještě na to stát štědře přispívá 😉 A za to uspání jsem taky nakonec ráda, v některých zemích to dělají jenom při lokálním znecitlivění 🤐

nitenka
29. led 2009

všem přeji hezký den 🙂 len tak to je hezký chudák mamka 🙂 😀

nitenka
29. led 2009

nitenka 9 den po KET- tak holky dneska první změna nevím zda k dobrému nebo špatnému,beru Extrahexal a po nem prý me nedostanu dokud ho nevysadim ..dneska jsem 24 den cyklu a mám od rana křeče jako den před ME taj jsem trochu nervozní ,ale testík bude až zítra