CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
8. únor 2013

@streghina jj verim ze brezen vyjde ja take beru utros na srovnani ms 17 az 26DC ale ja polykam dve tabletky vecer ....a nafoukla nejsem....jinak voda z tela uz je pryc..zhubla jsem dokonce dve kila...vazila jsem nez jsem sla do nemocnice 56,2 vodou jsem pribrala na 63 a ted vazim 54kg 🙂... dnes nemusim varit je tu jeste ten segedin a zitra asi upecu stehna a bramborovou kasi k tomu 🙂 tobe ted drzim prstiky...kyselinu listovou jim a na co je vlastne dobra??

japro
8. únor 2013

ahoj jsem doma po transferu , jasně že jsem se bála zbytečně :D nic nebolelo a byla to rychlovka zavedenej jeden cvrček a v pondělí volat kolik jich zamrazili 🙂 a za 14 testovat

mooncaa
8. únor 2013

@japro Tak držím palečky ať se dobře zahnízdí.

holanci
8. únor 2013

@japro téda tak to je nádherná zpráva 🙂

holanci
8. únor 2013

@japro Tak moc držím pěstičky 🙂

lucaz
8. únor 2013

Ahoj, omlouvám se, že sem tak vstupuju...
cca březen duben nás pravděpodobně čeká u Apolináře ICSI... nemám moc v okolí nikoho, kdo by to podstoupil, tak jsem ráda za jakékoliv info...
Vím, že od ledna je změna pro zavedení 1/2 embrií...co je myslíte lepší? Máte někdo zkušenost s dvojčaty po císaři?
A co jste pak dělaly/nebo budete dělat s "přebytečnými" embrijky?
A četla jsem, že se po stimulaci hodně přibere (jasně, že to za to stojí)- jaké máte zkušenosti...celkově s komplikacemi u té stimulace - trochu se toho bojím...?

Díky, L.

mooncaa
8. únor 2013

@lucaz Já bych nechala zavést jen jedno, kvůli většímu počtu pokusů. Já teda problém s přebytečnými embryjky vůbec nemám, mám jich naopak málo a už brzy nebudu mít ani hrazené IVF. Ono totiž, že někdo jde na IVF ještě neznamená že otěhotní, může vyplácat spoustu pokusů, KETů a nic. Ty už za sebou císaře máš? Moje kamarádka rodila 1. dítko císařem a teď je těhotná a čeká dvojčata, zatím s jizvou žádný problém nemá. Termín má až v červnu.

lucaz
8. únor 2013

@mooncaa Jj, máme 3,5letou holčinku a 2,5roku se snažíme a nic...
Vím, právě proto nám rovnou v našem případě doporučují ICSI - že jinak by to pravděpodobně byl vyplácanej pokus...

mooncaa
8. únor 2013

@lucaz Ještě koukám, že se ptáš na přibírání. Tak já nepřibrala vůbec nic, dokonce mám pocit, že jsem 1 kg shodila. Ale to asi záleží na konkrétním jedinci.
@lucaz ISCI doporučují mám pocit každému. Případně, kdo má hodně moc vajíček, tak udělají třeba polovinu ISCI a polovinu normálně. S tím počtem, já nevím, ale asi bych při IVF dávala jen jedno abys případně měla víc pokusů a při KET klidně i 2 to se snad do toho nepočítá.

martinka87
8. únor 2013

@japro paraaaaada, moc gratuluji!!!! 😉 a za 14 dni se moooc tesim na testik s // !!!! 😉
@lucaz jak pise Monca, taky jsem spis pro zavedeni 1 embryjka, at mas ctyri pokusy... U KETu se to pak neresi 😉 my embryjka mame zamrazene a to v poctu 6ks 😉 , meli jsme ICSI, ale proto, ze jsme meli spatne spermie... A nepribrala jsem po stimulce... 😉

japro
8. únor 2013

@martinka87 děkuji moc 🙂

maciatko248
9. únor 2013

Ahojte Holky zacala som dlhy protokol na IVF s pichnutou injekciou Diphereline, chcela by som vediet cca do kolkych dni by mala prist mrcha? A pride aj ked nebola ziadna ovulacia? Dakujem za info 🙂

streghina
9. únor 2013

@japro tak přeji hodně štěstí 😉 konečně by se tady ta smůla mohla prolomit tebou, letos ještě žádný pozitivní zprávy tady, tak ta první a my se přidáme 😉

streghina
9. únor 2013

@petulak1988 aha, já je vždy zaváděla, mně to polykání moc nelákalo, jsou takový divný, ten povrch 😒 u Apolináře mi je zakázali brát, dávala mi je moje gynekoložka, ale brzdilo mi to ovu, protože ji mám až ten 20DC. Jé, 54kg bych taky brala, to jsem měla na střední, teď mám 60kg a jsem ráda 😉

japro
9. únor 2013

@streghina juuuu to by bylo fajn když by to tak bylo ;) děkuji mooooc

petulak1988
9. únor 2013

@streghina no jo ale kolik meris??Ja jsem malinka....dnes rano dokonce 53 🙂

streghina
9. únor 2013

@petulak1988 asi 168cm, takže taky žádnej obr, ale pořád chodím aspoň trochu cvičit, je to i tím, že si ráda dopřeju papání 😉

mooncaa
9. únor 2013

@streghina Já Tě uklidním mám165 cm a 65 kg. A čím jsem starší tím je to horší. Kde jsou ty doby, co jsem mívala 50 kg.

petulak1988
10. únor 2013

@streghina no papani ja miluji a je mi jedno v kolik je to hodin a co zrovna to je .-D

martinka87
10. únor 2013

@maciatko248 ja bohuzel s dlouhym protokolem nemam zadnou zkusenost ☹

Hoooolky, vaha.... Neeeee, to je tema 😀 😀 moje cislo, ktere se na vaze ukazuje je pro mladez nepripustne 😀 😀

streghina
10. únor 2013

@mooncaa no, já vidím, u mě taky, že je to jen horší, co rok to kilo nahoru, kdyby to tak zůstalo, tak jsem šťastná, 50kg mít nemusím, ale 58kg by bylo krásných, ale toto předsevzetí mám asi 2 roky 😉

mooncaa
10. únor 2013

@streghina Přesně, co rok to 1kg nahoru. Já už si říkám, že bych si měla vážit toho, co vážím, že už to bude jen a jen horší. Když jsem měla 58 kg tak jsem si myslela, jak moc jsem tlustá a co bych za to teď dala.

japro
11. únor 2013

holky před rokem jsem měla 104 kg a ted mám 68kg 174ch a taky sem žila :D tak vím co to je Mít kg na víc :D jnak krádné dobré ráno , no nák nestíhám 🙂 jsem taková pořád unavená tak se doma poflakuju vaječníky ještě boleji a dost spím , dnes mám volat kolik bojovníku na konec je v marazáku 🙂 přeji všem krásný den

petulak1988
11. únor 2013

@japro ahojky tak kolik mas bojivnicku???Doufam ze hodne

martinka87
11. únor 2013

@japro tak to je teda poradny zvrat ve vaze.... To jsi mela tolik ze zdravotnich duvodu?? A jak se Ti to povedlo srazit???
Tak kolik mas pokladku v mrazacku? 😉

japro
11. únor 2013

@petulak1988
@martinka87 ahoj tak sem tam volala v mrazáčku nemám žádné ☹ prej se všechny přestali vyvíjet .... to tedy znamená že mě to vzalo naději ach jo co ten ve mě? je na tom stejně a nebo to je bojivník to je otázka no mozek se mě vaří na 100% jinak ta váha no měla sem jídelníček od doktorky už sem byla mooooc velká a nešlo to ;)

petulak1988
11. únor 2013

@japro to me moc mrzi...ale ver ze mas v brisku bojovnicka ktery se chce zavrtat ....neboj urcite je moooc silny 🙂

japro
11. únor 2013

@petulak1988 děkuji budu se modlit 🙂

lucaz
11. únor 2013

Holky moc děkuji za odpovědi...
k váze...taky jsem si říkala že při mých 167cm je 60kg tak nic extra a co bych za to dala...šla jsem rodit s 69, po porodu -62 - říkala jsem si super! A jen jsem přestala kojit...bez nějakých změn - naopak pohyb spíš přibyl...mám do roka 10kg nahoře :-/

petulak1988
11. únor 2013

@japro neboj vyjde to 🙂 drzim vse co mam...ja snad v breznu zavedu dalsiho bojovnicka