CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

ifus
20. únor 2013

@mooncaa Teeeda, to byl hodne vitalni clovek, ostatne to jsi mi uz rekla na pokoji...skoda ho a skoda takovych :( Snad ti ze zhora snese nejaky stesticko a podari se to aspon tobe...

martinka87
20. únor 2013

@mooncaa ach jo, Moni... ☹ to je taks strasne tezky... ☹ ☹ ja vim, ze je to kolobeh zivota, ale ja na tu smrt blizkych proste nemam ☹ drz se!!!
Treba Ti prave tatinek takhle prinesl bojovnicka do briska!!!! Drzim moc palce!!!! 😉

@ifus no popravde jsem to asi 3x cetla, jakyho "sukala" Monca ma 😀

mooncaa
20. únor 2013

@ifus @martinka87 Bylo by to moc pěkné, naposledy když jsem s ním mluvila do telefonu, tak mi říkal ať si vyřídím konečně tu operaci očí, než zase budu kojit. Tak jsem jen zírala do telefonu, kde se dověděl, že chceme 4. Já jsem jim s mamkou o ničem neříkala, tak nevím jestli se někdy dříve prokecla dcera nebo ségra. To už jsem měla rozjetou stimulaci. A jsem ráda, že to věděl.

japro
20. únor 2013

@mooncaa ty jo jsi hodně statečná holka a neboj se nic povede se to a budeš se hodně brzo radovat , ted už tě čeká snad jen to nej..... 🙂 moc ti to přeji ....

ifus
20. únor 2013

@martinka87 Haha,nooo silaka a ne sukala..a se smeju🙂))))

martinka87
20. únor 2013

@mooncaa jj, to je hezky, ze to vedel!!!! 😉 😉 budes na nej v hezkem vzpominat, ze by se na ctvrte vnoucatko tesil a takhle Ti ho urcite pomuze mit!!!! 😉

martinka87
20. únor 2013

@ifus no ja taky, si nemysli 😀

fori
20. únor 2013

@streghina ahoj, my se máme dobře... Ella roste jak z vody..... 🙂 🙂 občas sem nakouknu co se tady děje.. jinak jsem moc už nechodím... a vy jste na tom jak?? co plánujete v caru ted?

streghina
20. únor 2013

@ifus
@japro ahoj holky, tak se k vám přidávám na březen, ms právě dorazila, konečně konec čekání, tak zítra volám do CARu se objednat na UTZ za 14dní a od pozítří tamoxifen na stimulaci 😉

streghina
20. únor 2013

@mooncaa ahoj, držím pěstičky, aby mrňousek se hezky zavrtal. S tatínkem mi je to líto, vzpomněla jsem si na svého dědu, už to budou 4 roky, byl na operaci chlopně, která mu měla pomoct, bohužel od tý doby se nepostavil na nohy a umíral nám před očima, bylo to strašný vidět někoho tak blízkýho, kterýmu nemůžeš pomoct, byl to superovej děda a vždy veselej.

streghina
20. únor 2013

@fori to je fajn, Ellinka je hezounká 😉 já bohužel v létě musela na revizi kvůli ZT, od nového roku jsem začala znovu chodit do CAR, naštěstí víme, že otěhotním přirozeně, ale za podpory stimulace slabšíma hormonama jako tamoxifen i clostík byl silnej, dneska dorazila mrška, přestože jsem měla více folikulů, tak další kolo v březnu 😉 už se nemůžu dočkat, jinak jsem měla mít termín v březnu

japro
21. únor 2013

Ahoj holky , no tak jedna věc ce nepovedla tak sem se rozhodla bpjodat s jinou 😀 to víte když člověk zhubne 35 kg tak to tělo moc pevné není 😀 ne že by to bylo tak zlé ale zpevnit to potřebuje 🙂 tak včera sem začali s Manželem cvičit Program Jillian - 30 Day Shred - level 1
jo jinak řikám si mám zítra 14 den po ET mám jim tam volat zítra či v pondělí ? co myslíte? sem horzně moc zvědavá zad mě dají 2 a nebo 3 měsíce pauzu ...... a vubec jestli udělají nákou jinou změnu a tak ...... jinak víte někdo kolik se platí umělé oplodnění jako celej pokus když ho už nehradí pojištovna ? ? ?
JINAK všechny se moc opatrujte a všem nám držím PALECKY 🙂
a jak u Vás ?

mavo
21. únor 2013

@japro myslím, že je to o těch 22500 víc, za ET a potom asi všechny ty léky....

mavo
21. únor 2013

@mooncaa Pohčby jsou vždycky hrozně smutný, ale mě pomáhá tam jít, protože se s tím tak nějak líp smířím, že ten člověk už tady s náma opravdu není a nebude... a je dobré vidět, pro kolik lidí byl důležitý a kolik lidí ho mělo rádo! A tvého taťku mělo rádo moc lidí a splnilo se mu přání nebýt nemohoucí stařeček!

No to doufám, že statistiku prolomím, ale nemyslím si, že bych byla takový průkopník :(

japro
21. únor 2013

@mavo jj díky to bude +- 50 000 kč asi teda

mavo
21. únor 2013

@japro no asi jo... já ani nevím, kolik budeme platit teď při OPU, ale co si pamatuju ještě tu tabulku s cenama, tak tam bylo za ET nějaký těh 22,5 nebo 25tis

nikohlava
21. únor 2013

@ifus
@japro
@petulak1988 Holky moc mě to mrzí, že to nevyšlo ☹ Ale věřím, že další cyklus je Váš a bude hlásit jen samé dobré zprávy 🙂 Držte se a nezoufejte - vím je to těžké ☹ Prosím myslete pozitivně

@mooncaa Moc ti držím pěstičky aby to vyšlo 🙂 A věřím, že ano 🙂 Drž se a těším se na skvělé zprávičky 🙂 :-*

japro
21. únor 2013

@nikohlava díky jj hlava vzhuru a jdem dál do dalšího kola 🙂

japro
21. únor 2013

@mavo jj já si to nepamatuji 🙂 já puvodně myslela že nám to zustane a ono nic 🙂

nikohlava
21. únor 2013

@japro Já věřím, že to vyjde 🙂 :-*

japro
21. únor 2013

@nikohlava jj to musíme věřit když do toho jdem 🙂

petulak1988
21. únor 2013

@nikohlava Ahojky moc ti dekuji .. 🙂 jj musime mit hlavu vzhuru a myslet pozitivne na dalsi pokus..no ja mam snehulacky..tak snad jsou to silni kluciii.. 🙂

japro
21. únor 2013

@petulak1988 no jasně že jsou 🙂

ifus
21. únor 2013

@japro Ja když tam volala,tak mi říkali,že dávaj pauzu 2 měsíce,aby se tělo procistilo a pak mi řekli,že v dubnu bych mohla zase stimulovat🙂 uteče to jako voda,už je konec února🙂

japro
21. únor 2013

@ifus jj to jo a co myslíš mám volat zítra a nebo v pondělí ? píšou testovat 14 až 17 den a pak volat zítra to je 14 den jo a na pokec tam jedeš 4.3 že?

ifus
21. únor 2013

@japro Tak zavolej zítra,aspoň te co nejdřív objednaj..je tam pořád nával..Jj,jdu 4.3.:) ten den je celej volnej,tak jsem si mohla vybrat hodinu a navíc v ten den jsem v Praze v práci,tak aspoň nemusím jezdit z volna🙂)

japro
21. únor 2013

@ifus jj to jo to je paráda celej den volno..... máme to s tím mím jako vejlet domu sme pak i jezili vlakem to mylo žužo 😀 no a na jaře to bude lepší vejletík 😉

mooncaa
21. únor 2013

@mavo Mám to přesně jako ty, člověk se musí rozloučit.

@japro Jak píše mavo za IVF se platí těch cca 22500, jsou v tom ty ultrazvuky, OPU, ET + platí se všechny léky (což si můžeš spočítat, kolik jsi toho měla teď) + pak ty příplatky, co pojištovna nehradí - ISCI, mrazení. Takže můj odhad je, že do 50 tis. by se to snad mělo vejít.

japro
21. únor 2013

@mooncaa juuuu to je fakt šílenost ...... děkuji 🙂 no mazec to omezení.......

fori
21. únor 2013

@streghina tak hlavně , že se něco děje... 🙂 🙂 držím palce.. 🙂 🙂