CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
28. únor 2013

@martinka87 ty jsi nocni ptak vid?🙂 jak se dari??,

martinka87
28. únor 2013

@petulak1988 no dneska to nebylo totiz dobre.... Braly me krece do nohou a tvrdlo mi bricho ☹ tak se dneska shanim po Magnezku... 😉
Jinak se ale mame fajn!! 😉 co Ty?

petulak1988
28. únor 2013

@martinka87 aha tak snad ti bude lepe....ja se mam fajn...jen cekani je dlouhe ale jde to 🙂

martinka87
28. únor 2013

@petulak1988 jj, doufam!!!!
To znam, to cekani je dlouhy, ale pak si zas reknes "uuuuuz" ... Ten cas strasne leti....

japro
28. únor 2013

@mooncaa ahoj.... tak jak to s tebou vpadá ???, moooooc držím palečky 🙂 opatruj se....

japro
28. únor 2013

Ahoj holky tak sem na mě nák vše nák padlo ty hormony je fuška 🙂 ale dnes už je fajn jen to je fakt fuška jak to mává 😀 tak dnes poslední noční a pak volno už se těším na 6.3 na konzultaci 🙂 a jak u Vás Opatrujte se 🙂

mooncaa
28. únor 2013

Holky, díky, testnu zase zítra.

Křeče, jsou hnusné, ale doufám, že se k nim zase dostanu. Magnezko mi pomáhalo.

japro
28. únor 2013

@mooncaa co že ti pomáhá ??? 🙂

mooncaa
28. únor 2013

@japro Na křeče v nohách v těhotenství.

japro
28. únor 2013

@mooncaa jj díky už chápu 🙂

streghina
28. únor 2013

@mooncaa jé, to je paráda, tak hodně štěstí 😉

streghina
28. únor 2013

@japro já taky ty hormony moc nezvládám, ale už jsem dobrala tamoxifen, v pondělí UTZ, tak jsem zvědavá, ale pregnyl bych viděla až tak na st až pá, ovulku mám kolem 18DC a pondělí budu 12DC, asi bych už potřebovala jaro a jít na zahrádku, nemůžu se dočkat, mám zasázený narcisky a hyacinty, tak se na ně těším, jestli přežily zimu 😉

streghina
28. únor 2013

@fori to je pravda, takových krásných věciček, co mají na dětičky, jezdím na nákupy s kamarádkou, ale jen koukám, říká, ať si koupím z výprodejů něco, ale nechci to zakřiknout, až to bude potvrzené, asi budu mít strach, myslela jsem si, že mám vyhráno, když jsou //, ale není to tak, dokud není vidět mrňousek, tak v pondělí ke Koryntové na UTZ, kéž by to vyšlo do léta 😉

martinka87
28. únor 2013

@mooncaa jj, je to fakt protivny... A kor v noci, kdyz pak cumis do stropu ☹
Drzim palce na rano!!!!! 😉

fori
28. únor 2013

@streghina ty máš //?? to jsem nějak přehlédla... nestíhám dočítat... tak to moc gratuluji..no to je paráda... neboj, určo to vyjde.. mysli pozitivně.. 🙂 🙂 a pár měsíců budeš taky vše kupovat... já posílala do caru formulář , co mi tam dali, že až porodím, at jim dám vědět.. tak jsem to vyplnila a dneska mi přišla odpověd, což jsem vůbec nečekala, a psali mi , že mi teda moc gratulujou a bla bla, a že když budu chtít další mimčo a budu je k tomu opět potřebovat, at přijdu, že moje karta zůstává stále aktivní 🙂 a ty jsi po IUI nebo se to povedlo doma? nebo IVF - -promin, fakt to tu moc nečtu 😉 😉

streghina
28. únor 2013

@fori jasně chápu, ale // nemám, myslela jsem to minulé těhotenství, že mám minulý rok v červnu vyhráno, když jsem našla //, ale mimčo se nevyvíjelo, tak jsem musela na revizi a teď mám trošku strach, aby se to neopakovalo. V pondělí utz, v st asi pregnyl a pak domácí snažení, takhle nám to minule vyšlo, ale trochu těch hormonů potřebuji, hlavně ten pregnyl, na clostík reaguji moc, tak mi stačí tamoxifen.
To je hezký, že ti takhle napsali, to se jen tak nevidí, hlavně se můžeš vrátit a zase ti pomůžou, jsou tam moc milí, nikdy mi tam nikdo nevadil, až trošku Bláhová, nepřijde mi moc profesionální, jeden měsíc jsem s ní jen tak prošvihla. Minule nám to vyšlo za 3 měsíce, tak doufám do května, že se povede 😉

fori
28. únor 2013

@streghina jeee promin, špatně jsem to pochopila s těma // ☹ ... určitě se zadaří... jak dlouho se celkem teda snažíte? my cca rok a půl... a těhu jsem byla cca po 6 měsících co jsem chodila do caru..

streghina
28. únor 2013

@fori teď to jsou 2 roky a mezitím se tedy povedlo, ale díky Apo, jsou fajn, škoda, že tam asi nebudu rodit, mám to daleko, v KH porodnici nemáme, tak asi Kolín 😉 když nám to vyšlo jednou, tak vyjde i podruhé 🙂

petulak1988
1. bře 2013

@mooncaa monco tak co testik??Testovala jsi??Moc na tebe myslim..🙂

mooncaa
1. bře 2013

@streghina Uvidíš, že to vyjde, když to jednou vyšlo. Jen se musí počkat až si ta správná spermie vybere to správné vajíčko. Jak daleko jsi byla, když se naposledy nepovedlo, myslím kolikátý týden?

@petulak1988 Dík, je tam, zase o kousek silnější. Tak další krok je za mnou, teď jen doufat, že při vývoji někde nenastane zase chyba.

@fori To je super, když takto odpověděli.

petulak1988
1. bře 2013

@mooncaa tak to potichu gratuluji..neboj uz sis to vybrala... drzim pesticky a mam obrovskou radost 🙂

mooncaa
1. bře 2013

@petulak1988 Dík, kéž by, už mám těch potratů zatím víc jak dětí - 4 + jedno biochemické.

petulak1988
1. bře 2013

@mooncaa neboj drzim pesti...uz to musi vyjit....myslim na tebe 🙂 mam radost ze mas // moc jsem ti to prala...

jennyska
1. bře 2013

MODRÝ KONÍK, ASMIRA TEAM, OZNAMUJE:

Ahoj, jsem ráda, že diskuze CAR Apolinář - rady, postupy, návody, zkušenosti, tipy ... se těší velké oblibě a je opravdu aktivní. Proto bych pro vás měla návrh na využití nové funkce MK, kterou jsou Zájmové skupiny. Lepší popis mám o nich ve svém fotoblogu v článku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Vzhledem k tomu, že je diskuze na téma CAR Apolinář stále aktivní a opravdu rozvinutá, možná by se i skupina těšila velkému zájmu. Komunikace ve skupinách je přehlednější, rychlejší a do budoucna budou skupiny stále vylepšovány
Pro založení skupiny je třeba 3 zakladatelů, kteří popíší, o co ve skupině jde a jaká má pravidla. Jak být dobrým zakladatelem/moderátorem, si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Kdyby Vás zajímaly třeba i jiné skupiny, kt. můžete na MK vytvořit, podívejte se klidně i na takový můj nástřel témat, které byste mohly založit a fungovat ve skupinách s ostatními, kdo mají stejný koníček, názor, zájem https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
Fantazii se ale meze nekladou. Skupina může být jakákoli. Její založení provedete v záložce Fotoblogy, nalevo ve sloupci klik na Seznam skupin a tam: Vytvoř novou skupinu Díky pozvánkám můžete do skupiny pozvat i své přátelé, které by toto téma mohlo také zajímat...

Popis a pravidla skupiny můžete kdykoli měnit v Nastavení skupiny. Název skupiny však nikoli. Ten, jakmile ho jednou zadáte, je na MK již natrvalo

Mějte fajn den!
J.

nikohlava
1. bře 2013

@mooncaa Mončo gratuluji ti a přeji moc aby se miminko vyvíjelo, tak jak má a bylo vše v pořádku 🙂 Držím pěstičky

martinka87
1. bře 2013

@mooncaa Moni, to je skvely!!!!! Moooooc gratuluju a drzim palce at je vse ok!!!! 😉

ifus
1. bře 2013

@mooncaa no nejsem tu pár dní a hned takový novinky!!!!! No Monco,snad aspoň tobě to vyjde🙂 Vypadá to moc dobre podle všeho..držím vše,co mám🙂

mooncaa
1. bře 2013

Holky díky moc, a teď aby to vyšlo i Vám, tak Vám držím moc a moc palce.

streghina
2. bře 2013

@mooncaa ahoj, je pravda,musím myslet pozitivně, dneska krásný počasí, tak je hned veselejc. Jinak na první kontrolu jsem šla začátkem 8tt a ukončení bylo v 10tt, takže 14dní čekání, jak dopadne, zdali samovolný potrat nebo revize, ale plodové vejce rostlo i bez plodu.
Tak přeji, ať vše je v pořádku 😉

japro
3. bře 2013

Ahoj tak sem tu dlouhou nebyla víkend sen měla odpočinek od pc 😉 jak pak se máte ?
@streghina no tak snad už u mě ty hloupé nálady jdou fuč doufám že to tak zustane 😉
@ifus Ivčo tak zítra kontrola už se moc těším co nám řeknou a hlavně tedy ty už jdeš zítra tak budu napnutá co napíšeš....
@mooncaa jupíííí čárka sílí tak to je paráda 🙂 a děkujem za držení palečku ..... dobré tu je že si tu všechny držíme navzájem.....

Ani nevím zada sem to psala ta holčina co semnou byla na odběru vajíček a pak i na ET tak těm to klaplo 🙂