CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
3. bře 2013

@ifus Ty už jdeš zítra? Tak držím palce.

japro
4. bře 2013

@ifus tak já jdu dnes na odpolední ☹ ☹ ještě že ve středu bude volno 🙂 tak snad jsi dopadla na 1*

mavo
4. bře 2013

@mooncaa Moni skvělá zpráva! Držím pěsti aby vše bylo v pořádku! Jsem ráda, že alespoň někomu to vyšlo 🙂)

petulak1988
4. bře 2013

@ifus ahojky tak jakpak si dopadla??myslim na tebe 🙂

streghina
4. bře 2013

@japro ahoj, tak utz dobrý, na pravém vaječníků folikul 17mm, snažení obden bez pregnylu, nevím, měla bych být ráda, že vše roste, jak má, ale spíš jsem z toho smutná, proč bez úspěchu stále

mooncaa
4. bře 2013

@streghina To jsou normální pocity, prostě ta euforie z toho, že vše vyjde na 1. pokus je pryč a nastávají ty obavy. Ber to pozitivně máš víc pokusů než na IVF, kde jsou max 4. A držím palce.

japro
5. bře 2013

@streghina jj hlavu vzhuru.... 🙂 vš se ted zadaří 🙂 držím moc palečky.....
@mooncaa ahoj mám takovou otázku o prázdniny se IVF nedělá?

mooncaa
5. bře 2013

@japro Zatím to tak bylo, že o prázdninách žádné IVF - to většinou znamená i chvíli před prázdninama se zastaví stimulace (aby OPU nebylo o prázdninách), a začíná se poslední týden v srpnu. Ale mohou to mít každý rok jinak, chce se to radši poptat. Oni nedělají IVF ani přes Vánoce.

nikohlava
5. bře 2013

@mooncaa Ahoj Mončo, tak jak to s tebou vypadá? Držím pěstičky

mooncaa
5. bře 2013

@nikohlava Dík, naposledy jsem testovala v neděli a plánuji zase zítra. Zatím čárka sílí, nekrvácím ani nešpiním, měřím bazální teplotu a ta se drží zatím, kde má (taková útěcha ve dnech kdy netestuji).

nikohlava
5. bře 2013

@mooncaa Tak super 🙂 Jen tak dál a ať je vše v pořádku 🙂 Kdy jdeš na krev? A jak se cítíš?

ifus
5. bře 2013

@petulak1988
@japro
@mooncaa Holky,tak mám mít 3 měsíce klid, v dubnu v půlce cyklu jdu na utz a rovnou vyfasuju Fostimon na krátký protokol..začnu pichat hned v červnu...takže zvýšený dávky atd. Máte lepší paměť než ja,pomalu jsem nevěděla,kdy tam jdu🙂)) Monco,gratuluji,určitě všechno dobre dopadne a rozzenes tak snad tady ten černej oblak🙂

mooncaa
5. bře 2013

@nikohlava Na krev nejdu, Apo neposílá a sama za to platit nechci. Si musím vystačit s testama.
Holky, kdy Vás z CAR vyšoupli, před srdíčkem nebo až po srdíčku?

mooncaa
5. bře 2013

@ifus Dík, já tady tu smůlu prohrnu a vy se ke mě přidáte s těhu.

nikohlava
5. bře 2013

@mooncaa Mončo já volala výsledek testu.. Byla jsem na Et 6.listopadu a k nim jsem šla 30.listopadu a na utz byly dva žloutkové váčky a říkal, že je tam počínající srdeční akce... Hned mi dal zprávu a vyšoupl...

mooncaa
5. bře 2013

@nikohlava Tak to já s tím voláním do CAR spěchat nebudu.

japro
5. bře 2013

@ifus to jako od ted 3 měsíce a nebo od odebrání vajíček?

japro
5. bře 2013

@ifus ty jsi kus 😀 to já tu pořád čekám až napíšeš 😀

petulak1988
5. bře 2013

@ifus ahojky a to ti udelaji IVF v cervenci??? Ja tam zkusim zavolat ted az to dostanu jestli by se mohlo uz KET zkusit nebo az v dubnu 🙂

ifus
5. bře 2013

@petulak1988
@japro Ja nevim,asi od OPU...Prostě mám v květnu (oprava) přijít na utz kvůli ovulaci a červnová ms stimulace - Krátký protokol,tak ten by měl proběhnout rychleji,ne? Ja vůbec nevim,jak to vyjde🙂))

streghina
5. bře 2013

@mooncaa to určitě, akorát že tady se čeká o něco dýl, něco na úkor něčeho. Konečně začíná být venku hezky a je déle vidět, tak vše půjde lépe 😉

streghina
5. bře 2013

@japro díky moooc 😉 Jinak IVF se loni během léta nedělalo, protože byla rekonstrukce ordinací, i sám Řezábek mi říkal v květnu, že to začneme řešit po prázdninách, ale podařilo se po jeho slovech normálně. Myslím, že nejedou moc laborky

streghina
5. bře 2013

@ifus jé, tak máte aspoň jasno, jak bude. Mně Koryntová udělala utz, folikul velký 17mm, takže fajn a máme se snažit tento týden 😉 akorát jsem očekávala pregnyl na ovulaci, takže jsem se zeptala, že prý není potřeba, že mi ho dá, jestli chci, tak jsem řekla, že tentokrát to zkusíme, ale když to nevyjde, tak příště ho chci. Tak to je nejhorší, když to nejde a chyba nikde prý není, to je situace. A můžu se zeptat, co máte za problém, že jdete do IVF?

petulak1988
5. bře 2013

@streghina ahojky tak to vam moc drzim pesticky 🙂

streghina
5. bře 2013

@petulak1988 děkuji 😉 a ty už máš nějaké informace, jak dál? Nebo teprve půjdeš na konzultaci?

petulak1988
5. bře 2013

@streghina tak ja jsem domluvena ze 2MS cykly pauza tak jo ted cekam na prvni MS ale stejne tam prvni den zkusim zavolat co kdyby nahodou 🙂 no a pak stimulace sliznice a KET musim snehulackum verit 🙂

martinka87
5. bře 2013

@mooncaa me vysoupli po potvrzeni tehu, ale zatim bylo prte bez srdicka 😉
Dneska jsem odeslala dopisek 😉

mooncaa
5. bře 2013

@martinka87 Dík.

japro
6. bře 2013

@streghina jj díky moc dnes jdu na konzultaci 🙂

japro
6. bře 2013

@ifus jj přesně tak ten je rychlejší tuším že od prvního dne MC se píchají hormony...... my jdem dnes na tu konzultaci tak sem zvědavá co a jak...