CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

monyna83
3. čer 2013

@holanci

Ahoj, tak prý doktoru Faitovi a doktorce Roznickove...Nevím, zatím jsem tam nebyla, tak nemohu soudit...Ale byla jsem upozorněna 🙂

sasanka033
4. čer 2013

@monyna83 ahoj, tak jak jsi u doktora dopadla?

sasanka033
4. čer 2013

@holanci ahoj, jojo, nedoporucuju faita - neprijemnej, takovej se vsim rychle hotovej a navic mi podelal vysetreni, a pak roznickova, je takova necitliva, resp...dokud je vsechno v poradku, tak dobry, mila, ale jakmile je problem, tak ti vyrazi dech nejakym necitlivym sdelenim. a mne delala pruchodnost vejcovodu a bolelo to jako prase, ale to nemusi bejt jeji chyba, muzu bejt fakt vevnitr naka divna, ale brala na me i kleste a zadnej zaver se nekonal, budu to muset absolvovat znova, pac si nebyla jista nalezem...no ja uz ji neduveruju.

holanci
5. čer 2013

@sasanka033 Ahoj no tak to se ti nedivím, že jí nedůvěřuješ. Budu se pokoušet objednávat k Řežábkovi, ten je skvělej a pak je prý úžasná Jirsová.... 😉 BUdu se snažit k těmto, ale pokaždé si člověk asi také nemůže vybrat 😒

petulak1988
5. čer 2013

@sasanka033 tak ja zase mam jinou zkusenost s Faitem....byl na me strasne mily a dokonce me zachranil pred punkci kterou puvodne chteli delat...objednal me za dalsich 10dnu a cysta zmizela...na me byl mily ..s Roznickovou souhlasim...Mam rada Polaskovou a Jirsovou

sasanka033
5. čer 2013

@petulak1988 jirsova je skvela, delala mi ET a dneska KET a vlastne byla u nasi uplne prvni navstevy apo. polaskovou neznam. hele fait me totalne vystresoval, pac mi delal vysetreni,ktery se ma delat jen pri ovulaci a ja ji nemela a tim padem mi to vyslo negativne a on se tim naprosto nezabejval, jen rek: no, nevim proc, ale holt to tak je. idiot. az po trech mesicich mi koryntova rekla, ze se nemam bat, ze mam neco s imunitou, protoze test byl uplne blbe nacasovanej. to podle me neni jen hulvat, ale je to od nej velmi neprofesionalni.

sasanka033
5. čer 2013

@holanci rezabek je prej nejlepsi, ale ja na nej nemam stesti, slouzi jen asi dva dny v tydnu a to jeste asi ne cely a vsichni chteji k nemu🙂

petulak1988
5. čer 2013

@sasanka033 jj ja rikam svou zkusenost a ja jsem zatim byla spokojena...tak drzim pesti....u rezabka jsem byla jen po opu a vzdy mi delal ET a KET...

sasanka033
5. čer 2013

@petulak1988 diky🙂 no to je jedine dobre, ze ty s nim zkusenost mas dobrou.

petulak1988
5. čer 2013

@sasanka033 ted tam jdu pristi ctvrtek tak jsem zvedava ke komu pujdu.. 🙂 zavadela jsi jedno nebo dve??

sasanka033
5. čer 2013

@petulak1988 ty ses neptala? jedno, vic jsme nemeli, pri ET dve.

petulak1988
6. čer 2013

@sasanka033 nn nikdy se neptam 🙂 ja tam ten den musim byt presne takze bych si to stejne nemohla prehodit

sasanka033
6. čer 2013

@petulak1988 no to je jasny, ale oni tam slouzi ty doktori v jeden den asi tri. kazdej v jedny ambulanci a pak este je tam i nekdo strida, takze si aspon z tech je nekdy moznost vybrat🙂

sasanka033
6. čer 2013

@petulak1988 tak drzim palce🙂

petulak1988
6. čer 2013

@sasanka033 jak kdy...me to nejak nevadi..ted mi maji stejne udelat jen UZ a dat puregon

monyna83
6. čer 2013

@sasanka033 Ahojky, volala jsem svému doktorovi, teď má dovču...Ale jsem objednaná na 20.6.2013...Vím, že je i hrozně dlouhá objednací lhůta k Apolináři, tak jsem si rovnou zavolala i tam. Nač čekat, objednání může běžet a já konečně vím, že se věc rozpohybovala kupředu. Byla jsem velmi mile překvapená milým jednáním - sice po telefonu, ale víš, jak je to s dnešním zdravotnictvím...A ještě mileji překvapená jsem byla, když mi paní oznámila, že se jim uvolnil jeden termín a objednává nás na 24.6.2013...Luxusní, mám obrovskou radost.
Michal půjde rovnou na spermiogram, mě asi odeberou krev,ale....zrovna 24.6 mám dostat MS...Vadí to? Vyšetřená budu 4 dny předtím, já vím, že si mě budou chtít vyšetřit sami, ale když už mám termín, nechci ho rušit...
Jak to probíhalo u Tebe, byla jsi ihned na poprvé na prohlídce? Já si navíc chci od svého doktora vyžádat podrobnou dokumentaci, aby se měli v CAR od čeho odpíchnout 😉

mooncaa
6. čer 2013

@monyna83 Super, to uteče jako voda. Hele, pokud budeš mít MS tak to bude úplně ideální. Oni potřebují nabrat krev na začátku MS a na UZ zvou pak na asi 10 DC (den cyklu), takže když Ti to vyjde okolo MS, tak budeš mít výsledky hodně rychle a může se začít něco dít.

monyna83
7. čer 2013

@mooncaa No tak to je vůbec vynikající, strašně moc se těším 🙂 🙂 🙂

holanci
7. čer 2013

@monyna83 To je super, že se těšíš, já jsem se poprvé také moc těšila a teď se těším, až zas pojedeme, protože už se to hýbe kupředu. Byli jsme v březnu, od té doby ne, protože nám dělali imunologii a genetiku a tak čekám 7 týdnů na výsledky genetiky.. Příští týden budu volat a pak nás objednám na konzultaci. Už se těším, až zas pojedeme 😉

sasanka033
7. čer 2013

@monyna83 ahoj🙂 je to jak pise moncaa, mas to nacasovany naprosto idealne a mas velky stesti s tim terminem🙂 tak jen tak dal, to bude miminko hned, ne-li dve🙂 jinak ta prohlidka spociva v tom, ze parterovi naberou krev na pohlavni nemoci a mozna i nejaky hormony, to uz nevim. tebe jen na utz prohlidnou a poslou te na krev na karlak, prave myslim 3.den cyklu tam mas jit. tobe budou delat hormonalni profil a taky ty nemoce. a jinak vam udelaji anamnezu klasickou🙂 no a bylo by ideani, kdyby partner mel abstinence, dva tri dny pred, aby tam rovnou sel na spg. jinak bude muset prjiti znovu. nevis, ke komu jste objednani?

luca119
7. čer 2013

Ahoj děvčata, mám otázečku. 🙂 jsem 9den po transferu vajíček, myslíte, že bych mohla třeba v úterý testovat? První 2dny jsem cítila trochu bolest bříška, ale teď už ne, jen včera mě trochu píchlo v podbřišku. Jinak mám bolestivá prsa, ale to je známka hormonů(kterých beru požehnaně)... Myslím, že bych přes utroš a estrofem ani nekrvácela, tak nevím, zda je vše v pořádku 🙂
Moc děkuji a všem držím palečky. Přeji krásný víkend

mooncaa
7. čer 2013

@luca119 A jak stará embrya byla, jinak myslím, že testnout bys mohla už teď. Jen to chce vybrat správný test, doporučuji 10-tkový Dr.Max.

luca119
7. čer 2013

@mooncaa no nevím, v pondělí jsme byly dát spermijky, takže si myslím, že ještě ten den je spojily a ve čtvrtek byl transfer.. A co znamená "10-tkový" jako citlivost nebo?

mooncaa
7. čer 2013

@luca119 Jo, to je citlivost, mají je jen lékárnách Dr. Max. Myslím, že zítra, či v neděli bys už mohla něco na testu vidět, přitom, pokud by nic vidět nebylo, ještě to nic neznamená, u někoho to bývá vidět později.

luca119
7. čer 2013

@mooncaa ...a myslíš, že když nemám žádné příznaky, že to tak má být? My tady Dr.Max lékárnu nemáme, mám si tedy koupit jiný, ale aby měl citlivost 10?

mooncaa
7. čer 2013

@luca119 Tak kup jiný, nebou koukni, které doporučujou někam do diskuse, já slyšela nadávat na mamatesty. Takže moc neporadím. Já jako příznak měla bolest jako na MS, a ne každý den. A znám holky, co neměli žádné příznaky a jsou těhotné, jiné zase hodně příznaků a nic. To je pak těžké, já to měla jen lehčí, že jsem věděla jaké příznaky jsem měla minule, ale zase třeba u biochemického jsem ty příznaky měla a pak to stejně odešlo. Držím palce.

mooncaa
7. čer 2013

@martinka87 Koukám, že Viki už je na světě. Gratuluji!!! Co porod?

luca119
7. čer 2013

@mooncaa ..jsi zlatá, moc děkuji. Jsem mnohem klidnější.. 🙂 🙂

petulak1988
7. čer 2013

@martinka87 moooc gratuluji 🙂 jste sikovne.. 🙂 mam stejnou otazku co porod??

monyna83
7. čer 2013

@holanci Ahojky, vůbec se Ti nedivím, že se těšíš...Já teda absolutně netuším, do čeho jdu, ale už jen ta představa a především datum objednání mě hrozně nabíjí...Poslední dobou jsem začala propadat depresím a od data objednání jsem zase rozkvetla jako květinka 🙂. Vím a moc dobře si uvědomuji, že nás čeká běh na dlouhou trať a že to může trvat dlouho, než se objeví //, ale už vím, že se konečně něco děje a jsem nadšená. Moc Ti držím palce, aby jste měli vše v pořádku a také jste to mohli rozjet na plné obrátky 🙂