CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kvetinka84
2. kvě 2014

@japro
@mufinka26
@madry
Ahoj holky, tak se hlásím jako těhulka-čekatelka 😉 Cesta byla dneska naprosto v pohodě, mě se také ulevilo, dr. shledala můj hyperstimulák na ústupu a tak mám po ET. Bylo mi vloženo jedno embryo jedničkové kvality. Jen mě mrzí, že nezbylo nic na zamražení. Cítím se divně, bojím se jít i na záchod, aby ze mě embroušek nevypadnul 🙂 Takže teď 2 týdny čekání a pak doufám, že //

madry
3. kvě 2014

@kvetinka84 Paráda.... tak přeju hodně štěstíčka a za 2 týdny // 🙂

petulet
3. kvě 2014

@kvetinka84 hodně štěstí, at najdeš // 🙂

japro
5. kvě 2014

Ahoj tak jsem doma a už jsem si i zdřímla 🙂dr mě řiká že máme jedno embryjko které je výborné a oznámkovala ho na 1 🙂 byla sem štastná 🙂 a ještě máme dva bojovníky né tak dobré a ještě se čeká zítra mám volat zda budou na silný na to je zamrazit 🙂 nemám se přehřívat a nic tahat a za 14-17 dní testovat ....... tad za chvilku pojedem k našim a mamce popřát k těm 55nám 🙂

petulet
5. kvě 2014

@japro super, držím palce 🙂 hodně štěstí.

mufinka26
5. kvě 2014

@japro kočko, mačkám všechno co mám a držím všechno co mám 😀 To určitě vyjde 😉 😀

japro
6. kvě 2014

@mufinka26
@petulet holky děkuji moc jste zlaté 🙂 :-*

japro
6. kvě 2014

Ahoj tak máme jednoho mrazáčka 🙂 a zamrazili ho Vitifikácí sem se nezeptala co to je střevo ale na netu píšou že to je lepší zbusou je taky dražší tak snad bude v pořádku prdola 🙂

petulet
6. kvě 2014

@japro tak držím palce,at není potreba🙂

japro
7. kvě 2014

@petulet děkuji 🙂 to by bylo moooooc fajn 🙂

petulet
8. kvě 2014

Ahoj holky,tak jsem byla včera v poradne a při prohlídce mi MUDr zjistil,že spinim a tak mi nakazal klidový režim a vyfasla jsem neschopenku. Prý se to v tomhle týdnů i stává. Dnes už zas vše ok, ale snažím se co nejvíc polehavat. Nezdál se mu i děložní čípek,tak jdu příští týden na kontrolu. Tak snad bude vse ok.
A ptala jsem se ho zvedave na pohlaví, zda je vidět s už bylo a čekám holčičku 🙂 Jupi.
Všem držím palce.

kvetinka84
8. kvě 2014

@petulet Jéééé tak pěkně odpočívej, hlavně ať je všechno OK, já měla špinění v 1. trimestru, takhle dál už ne. Gratuluji, že se povedl páreček🙂 Já jsem 6 dnů po ET. Trochu mě pobolívá v podbřišku a pořádně mě bolí prsa, tak doufám, že to je dobré znamení.

petulet
8. kvě 2014

@kvetinka84 tak to moc držím palce. Budeš testovat?
Dnes už žádný spineni nic nemám. Nevím co to bylo včera. A kdy jdeš na krev?

kvetinka84
8. kvě 2014

@petulet No u syna jsem testovala 11. den, tak jsem si myslela, že to vezmu symbolicky ve stejný den, to je v úterý. Ale manžel chce vydržet těch 14 dní, co řekli v CARu, to je v pátek. No tak ještě týden musím vydržet. Na krev nejdu, u nás se chodí po pozitivním testu až na UZ

petulet
8. kvě 2014

@kvetinka84 Tak moc držím palecky, at najdeš //.

kvetinka84
8. kvě 2014

@petulet díky

petulet
13. kvě 2014

@kvetinka84 tak co? Ještě jsi netestovala?Držím palce🙂
@japro A co ty? Už si testla? Držím též palce.

japro
13. kvě 2014

@petulet ahoj 🙂 no dnes jsem 8 den a je ještě brzo testovat mám 14-17 den 😉 ale už mě hrabe 😀 neutíká to jsem natěšená vím že to klapne ale někdy ve mě cvakne a bojím se no ale asi to znáš 🙂 bojím se na WC a tak ..... včera jsem byla prvně v práci a super aspon to bude lépe utíkat ..... jak je tobě ?

petulet
13. kvě 2014

@japro zatím dobrý, v patek j🙂 du na kontrolu. Snad to bude ok a budu moct ještě na chvíli do práce. Držím palce. 🙂

japro
13. kvě 2014

@petulet děkuji i já tobě držím palečky 😉

petulet
13. kvě 2014

@japro diky🙂

kvetinka84
13. kvě 2014

@petulet Ahoj, jsi hodná, že na nás myslíš, dneska jsem 11. den po ET a ještě jsem netestovala. Chtěla jsem dneska nebo zítra ale nemám koupený test, dneska jsem se do města nedostala, tak zítra ho koupím a uvidíme.

japro
13. kvě 2014

@kvetinka84 jo? tak zítra jdeš do toho? to tedy na tebe moooooc myslet f´tfuj tfuj tfju a těšit se na foto 🙂

japro
13. kvě 2014

@kvetinka84 jinak já mám lékarnu 1min od baráku 😀 dnes sem šla okolo koukla se na ní a šla dál 😀

kvetinka84
13. kvě 2014

@japro Jé díky, kéž by bylo co fotit. No zítra ho koupím, ale nevím, jestli to mám hned testnout, nebo počkat do čtvrtka ráno, jestli se nemá testovat z ranní moči, ne?

kvetinka84
13. kvě 2014

@japro Já mám lékárnu asi 10 km

japro
14. kvě 2014

@kvetinka84 no už je to normální doba tak myslím že i přes den by to mělo jít 🙂 tfuj tfuj tfuj .........

petulet
14. kvě 2014

@kvetinka84 tak už mas koupeny testik?🙂 tfuj tfuj at to vyjde🙂

kvetinka84
14. kvě 2014

@petulet Mám, před obědem jsem ho přivezla a hned udělala, i když jsem měla výčitky, že to není z té ranní moči a toto je výsledek. Je POZITIVNÍ!!!!!!!!!!!!!! Mám strašnou radost

@mufinka26

@japro
Holky je to taaaaaaam //

madry
14. kvě 2014

@kvetinka84 Paráda 🙂