CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
2. únor 2009

lenickan, držím dneska palce. tak jen koníkandy budou u apolináře dneska v hojném počtu...

len
2. únor 2009

Tuli, myslím, že frekvenci máme obstojnou 😀 Pravda, tento měsíc jsme to na naše poměry trochu flákali, ale stejně si myslím, že obden je dostatečně 😀 Někomu to stačí jednou a my se poctivě snažíme ještě večer před MS 😀

lenickan
2. únor 2009

ano to se mne v žertu taky zeptal ve čtvrtek doktor a snažíte se??? Tak jsem ho málem poslala do pr....

tulipanekps
2. únor 2009

len, tak to jste vzorňáci 😀 😀 😀 😀 my to tenhle měsíc tak nějak flákáme, ale u nás nebyla frekvence ob den snad ani před 7 lety... tak 2x týdně jo 😉 ale leden ne... je to všechno stejně v hlavě...

tulipanekps
2. únor 2009

tak to nás se neptali, asi mě viděli... hahahahahahahahahaha 😖

len
2. únor 2009

Ale Tuli 😉
My prostě máme rádi sex, no, takže to nijak neplánujeme a fungujeme dle chuti už osm let, asi jsme trošku exoti, ale doktoři by pro to měli mít pochopení, když se snažíme otěhotnět, no ne? 😀 Nejhorší byl ten zákaz po revizi, po čtrnácti dnech už bych i vraždila 🤐

tulipanekps
2. únor 2009

len, takhle jsme fungovali s bývalým i několikrát denně, ale zase se s ním nedalo moc bavit, tak mi řekni, co je lepší 😀 😀 😀 😀 a co o něm vím teď, tak manželka není tak na sex a on si odbíhá a celkem často a pravidelně... to je hnus, ale my jsme jiné. u vás je super, že jste se tak sešli. to my s manžou mudru taky přemlouvali, aby nám to po potratu povolila 😀 😀 😀 😀 a když jsme nemohli, manža mi zavolal z hospy, kde byl na pivku. tulipánku, už spíš? ne? aha, tak já si dám ještě jedno, ale už usni, nebo to nevydržím 😀 😀 😀 😀

tulipanekps
2. únor 2009

juknu se, co jsem propásla přes víkend..

len
2. únor 2009

No, tak s tím mým se povětšinou mluvit dá, spíš mám pocit, že já nejsem dost intelektuálně na výši 😀 Ale ne, on je chytřejší a já mám větší sebevědomí, tak se to vyrovná 😉
On měl po revizi dost rozumu, jenomže chlapovi se dá pomoct i jinak, takže neměl takovej absťák 😉 Zato já, v životě jsem neměla tolik orgasmů ve spaní, nejhorší ale bylo, že to po tý revizi fakt bolelo, no a co s tím naděláš, když tě to v noci vzbudí bolestí? 🤐 Za to jsem přece nemohla 😀

tulipanekps
2. únor 2009

len, v práci decentní kostýmek a doma divoch, zdání klame, co? 😎 nic s tím nenaděláš, uvidíme, jak se to bude vyvíjet. a co další čajík nenaplánujeme něco???? 1x za měsic by to nemuselo být ani moc a ani málo, ne?

len
2. únor 2009

Klidně 🙂 Únor mám volnej, akorát posledního odjíždíme na týden na hory 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

tak uvidíme, co na to aknyt, ta to má složitější s dojížděním... jinak já to mám pár stanit bambají.... a jsem pro 😉

len
2. únor 2009

Jasně, já se přizpůsobím 🙂 Ale náhodou taky dojíždím, z toho našeho "velkoměsta," sílu toho, že nejsem Pražák, jsem pocítila o víkendu - v sobotu obchody zavřený, v neděli jeden zavřenej a druhej kompletně vyžranej (měli jenom nízkotučný mlíko!) a v cukrárně na mě zbyly tři oschlý dortíčky 😠 Tak aspoň byl dietní oběd a ke kafíčku jenom kostička čokolády...

tulipanekps
2. únor 2009

len, tak to já jsem v omhle zhýčkaná, sice je tady 3 prdele krámů se suvenýrama, ale drahý potraviny nebo večerky tu jsou a někdy ani nejsou vyžraný od turistů... 😀 a když nic, jistí to mc donnalds 😀

len
2. únor 2009

Hm, tak tohle u nás fakt neexistuje... Jediná možnost je vypravit se do Prahy - bez auta teda na nákup nic moc 😝 Ale možná auto bude...

lenickan
2. únor 2009

holky tak já bych se přidala🙂 to už bych měla možná i první zkušenosti od Řežábka🙂

Len nebude na mne naštvaná vid? Musím říct, že mne moc naděje nedodala jelikož pořád doporučuje umělé. Bojí se stimulace na IUI resp. injekční stimulace u PCO a přirozeného snažení nebo IUI jelikož prý dost často reagují vaječníky hyperstimulákem.

Ty si len myslíš je možné že by 9DC neviděla ani tuk a oni folíci přeci jen narostly?

lenickan
2. únor 2009

jinak holky na horách jsme měli super počasíčko, jezdili jsme na psím spřežení - mushing... je to neskutečná bomba... po hřebenech - jako v pohádce🙂
www.alaskandogs.cz

aknyt
2. únor 2009

Ahoj holky, koukám, že plánujete srazík. Vzhledem k tomu, že dělám v Praze, tak to není až takový problém se zařídit a zůstat tu přes noc. Nehodí se mi zatím akorát 11.2., to by se měl manža vracet, tak aby nebyl doma sám.

Jinak chválím CAR, sice ne zrovna nadšeně, nicméně pružně vezmou manžu na kryo dneska. Tak musím držet palce, aby to bylo lepší než minule. I když tentokrát bychom to nechali zmrazit i tak.

nitenka
2. únor 2009

dobré ranko 🙂 všem dneska moc držim palečky na ultrazvuk 🙂 hodně štěstíčka a jen veselé zpravy 🙂 Aknyt ty mi písni jak jsi dopadla jsem z tebe nervozní 🙂 Já přemýšlím,že si zajdu na středisko na krev jsem nervozní a do caru mám jít až 10,2 🙂 😀

nitenka
2. únor 2009

jeje to je super zprávička ahojky Aknyt 😀

tulipanekps
2. únor 2009

len, tak to já jsem po několikaletém užívání služebního auta si situaci bez něj ani nedovedla představit, sice najedeme tak 3-4 tisíce ročně, což se nám auto vůbec nevyplatí, ale ten pocit svobody, že sedneš, otočíš klíčkem a jedeš, ten miluju!!!!!

len
2. únor 2009

Aknyt, to je bezva 🙂

Leni, já už se při léčbě neplodnosti nedivím vůbec ničemu - sice to moc pravděpodobně nevidím, ale zase by mě to nijak zásadně nepřekvapilo...

nitenka
2. únor 2009

Aknyt co myslíš mám jít na tu krev? budu klidnější , nebo vydržet do 10,2?

len
2. únor 2009

Á, už taky špiním... S touhle přesností cyklů mě čeká OPU... moment - 25.5.2009 😀

nitenka
2. únor 2009

aknyt dělala jsem si dnes test a ta čárka už je silná jako kontrolní víc už to asi ani nejde 🙂))

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, tak vidíš, udělali ti u apoli radost, co? 😉 tak držíme manžovi palce...

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, jestli ti to pomůže, tak si na krev zajdi... kolik těch testíků už máš 😀

tulipanekps
2. únor 2009

lenickan, ty máš z ivf děs, jak to tak chápu. když to jinak nejde, není při téhle variantě se za co stydět, prostě chceš mimí, tak se tomu musí pomoct...

lenickan
2. únor 2009

tak uvidíme zítra nahlásím výsledky...🙂

aknyt
2. únor 2009

Nitentko, pokud čárka zase zesílila, tak bych na krev skoro ani nechodila, nic moc ti to neřekne. Že hCG máš ti potvrzuje moč a jinak se z jedné krve moc nedovíš... ani počet zakouslých embryjek ti to jednoznačně neprokáže.
Ale to zesilování je super!!!

V CARu mi udělali velkou radost čekala jsem tuhý odpor 😉