CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
2. únor 2009

holky potřebuju posilu se // tak šup šup at tu nestašim sama

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, tak sis tam skočila a je ti líp? myslím jsi klidnější? to bych ti taky mohla povídat, kolikrát jsem viděla / ☹ a když jsem viděla //, tak jsem testovala během 4 dnů asi 6x 😀 byla jsem z toho dost vykulená nakonec. radost, ale i zmatek, co ty? radost až do nebe, že jo?

len
2. únor 2009

Já jsem asi divná 😀 Test 17 dní po OPU, pak ještě jeden po 4 dnech a konec - a to to fakt byly moje první // v životě 😀

aknyt
2. únor 2009

holky, myslím, že jednu čárku známe všechny důvěrně 😉
Poprvé když byly //, tak byla radost, podruhé dost smíšené pocity - trochu radost a hodně velký strach. Ale testovala jsem hodně, hlavně z krve 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

no já taky lítala po krvi jako blasen, jsem byla v krči nevím, kolikrát... báli se mimoděložního a furt mi sledovali hodnoty...

nitenka
2. únor 2009

len -po prvím IVF bych byla stejná ale tohle byl můj 5 transfér a já už fakt přestávala věřit v zázrak.. a on se stal tak mám prostě ted radost asi mnohem silnější než o vánocích.. Holky stala se divná věc.. Aleš má dva syny jsou moc fajn a máme hezký vztah a mají mě rádi.. jednomu je 21 druhýmu 16 netuší čím si procházíme ani že se snažíme o mimi.. ten mladší byl včéra s taou na pokec a Aleš byl uplně vyřízenej.. Mladej mu řekl že by si strašně přál aby jsmme měli miminko,určitě kluka že chce být ještě starším bratrem napláínoval mu budoucnost a poslední věta kterou řekl, že až mu řekne že jsem těhulka že bude mít pěkný den a možná celej týden.. Aleš přiletěl a ptal se zda neco ví ? já jsem s Ondrou o mimi nikdy nemluvila ani s nikým jiným v rodině.. říkal to není možný a to mi řekne když tady máme testík // a možna mimi na ceste dodal že mu začíná vše do sebe zapadávat a že je štasnej.. fakt prožívám asi po dlouhé době krásné pocity štěstí

larri
2. únor 2009

Ahojky vsem,tak jsem tady.Mam teda smiseni pocity,tak kdybych zmatene psala,tak se omlouvam.Dostala jsem injekce jeste na dnesek a zitrek,ve stredu Pregnyl a v patek odber.Jenomze tam mam bud cystu nebo neco co patri k vejcovodu a doktorka to nepozna.Rikala,ze by byla skoda to prerusit a tak se uvidi v patek.Jestli to je cysta a udela mi tam bordel,tak mi vajicka nebudou oplodnovat a pokus se nebude pocitat.Ale rikala taky,ze to nemusi nic znamenat a muzu mit 10krasnych vajicek.Takze dalsi nervy v patek,ale to budu mit stejne.Kdyz jsem se ptala na pocet folekul,tak mi rekla strasne hodne,ale pocet nevim.

Na cajicek bych sla,ale delam kratky,dlouhy,tak pokud mi to vyjde na volno.

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, to je krásný...

tulipanekps
2. únor 2009

zase bulím... 😔

tulipanekps
2. únor 2009

je to pěkný, že mladej s tebou počítá a s dalším miminkem... já byla dojatá, když jsme od mladýho dostali jako svatební dar dupačky a župánek. taky nám dal najevo, že nechce být jedináček...

nitenka
2. únor 2009

larry neboj to bude dobrý.. Měla jsem to samé při Prvním IVF měla jsem tam velikou cistu z hormonů takže tomu dali 2 dny navíc a opravdu zmizela.. prý se to stává,byla jsem taky vyklepaná a nevěděla co si myslet ,ale na dalším ultrazvuku to bylo už v pořádku hodně pij a bud víc v klidu.. gratuluji k vajíčkům tak to je krásný a myslím si že to bude ok uvidíš... ale vím přesně co cítíš..drž se nutně potřebuji partáka se // at tu sama neplaším jako těhule vystaršená... 😀

tulipanekps
2. únor 2009

larri, to se ukáže... v nejhorším ti je zamrazí a až se dáš do kupy, půjdeš na ket. nebudeš první ani poslední. ber to pozitivně, folíků je haba kuk!!!!! tím pádem budou i vajucha a embryjka!!!! držím palce!!

nitenka
2. únor 2009

tuli já taky bulim neboj 🙂 furt nevěřím,že by mě mohlo potkat opravdu štěstí aprotože hodně let se mi vyhajbalo... Musím uznat že jsem ráda jakou má Aleš rodinu moc hezky mě přijali jak jeho rodiče tak děti... s tím mladším jsem v létě byla 14 sama na dovče tak se ten vztah hodně vyvynul a máme kamarádský hezký vztah,kluci jsou fakt bezva jsem ráda,protože vím,že taky to mohlo být jinak a já trnem v oku... ale jsou zlatíčka aprostě normální kluci a ten mladší v půbertě 🙂 vše v normě 🙂 hlavně že tam není nikde nenávist to bych já špatně nesla

tulipanekps
2. únor 2009

si teď machruju, když mám kontrolu ještě před sebou. počkej, až dorazím z kontroly, budu třeba taky vystreslá... 😒

larri
2. únor 2009

nitenko dekuji a ty uz nepis.Cokoliv napisses,tak ja brecim.Myslim na tebe porad,vlastne myslim na vsechny.Cekala jsem v ordinaci dlouho a premyslela co asi delate.Vubec mne nenapadlo,ze budete na Koniku 😀

Saro,ty se drz,zacinas v tomhle tydnu jako prvni.

nitenka
2. únor 2009

tuli moc držim palečky🙂 holky musíte ted tady naskočut na tu mojí vlnu 🙂 at setkání u džoudýho je veselješí 🙂 mám takovej pocit že mainek tady přibyde 🙂 hodně 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, to je prima. to ti mladej přirostl k srdci a je krásný, jak by vám to přál...

já mladýho poznala, když mu bylo 17, přijel na návštěvu za tátou a bylo to... netrávíme spolu moc času, jezdí za náma jen prákrát do roka, vždy na víkend nebo prodlouženej víkend a skoro každýho silvestra, ale vždycky to je fajn. škoda, že máme malej byt, býváme tady nasáčkovaný, ale to je asi jediná vada... jednou jsme byli my u něho na víkend, že mu s něčím pomůžeme a místo toho jsme pařili jako o život. jinak tchyně si už na mě zvykla, byla opatrná s citama, protože jsem o dost mladší, tak počítala, že jsem jen tak na chvíli... jen exmanželka občas prudí... ale ta mi je pumpička...

nitenka
2. únor 2009

larii řekli ti at ležíš?

tulipanekps
2. únor 2009

kéž bys měla pravdu... nitěnko...

nitenka
2. únor 2009

larii bude to ok nebo..jen mě řekli at více ležim a nic nedělám takže jsem si vzala i dva dny volna abych byla v klidu a víc jsem pila a fatk tam za dva dny nebyla... tu cetu jsem měla za 5ežábka a nejak z toho trágu nedělal jen říkal že se to stává po stimulaci a at jsem v klidu že je velká šance že zmizí a když ne tak pak uvidíme co dál a zmizela a to byla docela velká

aknyt
2. únor 2009

larri, tuli, držím vám palečky, hezky tu vlnu udržujte, ať zbyde i na nás opožděné 😀
larri, uvidíš, že to bude dobré!

My už máme výsledky od manži, takže zase spíš blbý, ale stěžoval si, že na něho měli kecy, že budou muset celou noc hledat jednu dobrou spermijku na ICSI... to si, myslím, mohli odpustit ☹ Zvlášť když s podobnými hodnotami nám dělali IUI.

larri
2. únor 2009

nerikala nitenko,ze mam lezet.nebudu nad tim premyslet,bud se to povede nebo ne.vice moznosti neni.
Jo a rikala doktorka,ze ta cysta se mohla udelat tim,jak jsem dostala o dost driv MS.

larri
2. únor 2009

Aknyt,to mi je lito,ze se k manzelovi takhle chovaly.Myslim,ze to neni nikomu prijemne tam chodit a hlavne chlapum.Kdyby ten problem nemel,tak si to male udela sam,no ne,jeste kdyz je synek z moravy.Ach jo,a ted to budes poslouchat ty,ze jo?At si mysli svoje a ony at jsou rady,ze tu jsme.Jinak by se mohlo stat,ze by taky mohly hledat celou noc nekde jinde neco jineho.

len
2. únor 2009

Aknyt, tak ať hledaj, to je jejich práce 😉

Larri, to bude dobrý 🙂 Kdyby nebylo, nedostávala bys další injekce a neplánovali by OPU. Hlavně, že je dost vajíček 🙂

larri
2. únor 2009

Tuli,dej pak vedet,jak je to s tebou.Na 14.00jdu do prace,ale vecer si te prectu.Nevim,jestli budu mit cas odepisovat,ale ty vis,ze na tebe taky myslim. 😉

saralinda
autor
2. únor 2009

Holky, všichni z kanclu vypadli, tak mám chvíli Vás dočíst.
Lenickan - možný ve všechno. Já teď stimuluji na IVF a i přes to folikulů moc nevyrostlo a sliznice vůbec (a to normálně nemám problém). Jinak já taky trpím na cysty a stimulací se mi ani nezvětšili ani nenamnožili. I když určité riziko tu asi je, tak to není pravidlem. Tak se neboj.

saralinda
autor
2. únor 2009

Aknyt super. Tak manželovi držím palce, ať to vyjde.

Srazík - jsem rozhodně pro.

saralinda
autor
2. únor 2009

Larri, to je mi líto. Ale fakt to nic není. Buď ti praskne a bude vše OK. Nebo nepraskne a vajíčka ti normálně odsají při tom asi odsají i tu cystu (mám 2 cysty, už delší dobu a plánují je při OPU odsát, ať se jich zbavím). Mě neříkali, že by cysta byl problém - prostě ji odsají a pak prý normálně může být KET.
Kdyby se jim cokoli nezdálo, tak ti embryjka zamrazí a půjdou k mamince až o něco později, takže se vůbec nic neděje a neboj se.
Hlavní je, že jsi dobrá nosnice, že bude co odebírat a zamražovat 😀

aknyt
2. únor 2009

Sar, tobě taky držím palečky 🙂 sliznice ještě poporoste.

Začínám mít trochu hokej v tom, kdo je zrovna v jaké fázi.

len
2. únor 2009

Aknyt, já jsem ve stejné fázi jak ty 😉
I když z celkového pohledu - jsem tu jediná netěhotná, která se nechystá na IVF, tudíž mně netřeba sledovat 😉