CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
30. lis 2010

@len zatím se nechystám.... necháváme tomu volný průběh, ale asi to tak dopadne. už nekojím bohužel bylo málo mléka už od začátku:(((

sarusinka
30. lis 2010

ahojky damy, tak jsem po treansferu dvou embrousu... jeden Chuck Norris a jeden ICSI 😀 Chuck byl trochu slabsi, ale stejne ho tam dali, mrazacky nemame,protoze ty dalsi dva se prestali vyvyjet......
@janka12: teda ty mas naadhernou urodu, a to jsi se bala, ze toho bude malo a vidis 🙂 nakonec mas dvakrat vic nez ja 🙂 moooc gratuluju, uz ti rekli, kdy bude pripadny ET?

len
30. lis 2010

@lenickan tím se netrap, já jen že kdybys kojila, třeba by byla perspektiva, že se to potom ještě samo zlepší, až klesne prolaktin... Držím palce 🙂

Sarus, bezva 🙂 A je bezva, že vydržel i ten bez ICSI, evidentně byl silnější než většina těch ICSI 🙂 Tak teď až budeš těhotná, budeš moct říkat, že to šlo i bez 😎

janka12
30. lis 2010

@sarusinka Gratuluji k transferu. At se drobecci chytnou a nepusti! Moc Ti drzim palce.
Dnes jsem volala do laborky a rekli mi, ze tento CT. zatim me ale celkem boli bricho, tak doufam, ze se udobri.

sarusinka
30. lis 2010

@janka12 bricho prejde, hodne pij, ja taky piju a uz se to fakt zlepsilo. Dneska si davam druhy Crinone.
Ve ctvrtek budu moc drzet palecky na ET.
@len: a nebo se taky nechyti ani jeden. Domu jsme jeli po neskutecnych kocicich hlavach, takze buhvi jestli jsme je nekde nevyklepali 😀 😀 ale pak jsem si vpomnela na tvoji tuuuru, tak snad to bude dobry 😉

len
30. lis 2010

To víš, že jo, ty už nevyklepeš 😉

janka12
30. lis 2010

@sarusinka Prolivam se cajem a snazim se nevstavat od pocitace, neb zadny pohyb = bricho v relativni pohode. Drzim Ti palce, FAKT MOC!

sarusinka
30. lis 2010

@janka12 takhle jsem to taky mela, kdyz jsem byla v klidu, tak to bylo dobry, ale jeste ted me tam pichne, prijde mi, jak kdybych tam mela kameni, takova ta tupa bolest. kdyz lezim je to ok. Tak nic nedelej. Mas taky neschopenku? ja si pro ni zitra jdu, dneska mam dovcu, ale mam praci na doma, nejaky dopisy napsat klientum, takze hlavu nastesti budu mit zamestnanou :D chci pect cukrovi, zabalit darky, ....

gabikri
30. lis 2010

@sarusinka : gratulace k transferu Norrise s bráchou 😵 Tak ať se jim u tebe líbí 9 měsíců 😵 Pěkně si je hýčkej!

@len : já chci taky vidět fotečky, pošleš mi prosím odkaz do IP? 😉

janka12
30. lis 2010

@sarusinka Neschopenku nemam. vcera jsem mela dovolenou. mela jsem puvodne v umyslu chodit do prace furt pryc a zadnou neschopenku si nebrat, ale jestli me bricho bude dal bolet, asi nekde po neschopence zapatram. neni cas na hrdinstvi a prestoze naprosto verim studii, ze lezenim se uspesnost nezvysi, rikam si, ze litat do prace s bolavym brichem taky uspesnost nezvysi.

sarusinka
30. lis 2010

@gabikri dekuju 😵 to tu prave psala noween, ze to bude asi druhy Chuck Norris, tak vydrzel :D hyckam je 🙂 rekla jsem jim, kdyz budete chtit, zustatante, kdyz ne, nebudu vas tam drzet nasilim 😀
preju Ti take, at pristi UZ kontrola je zase tak pozitivni jako posledni 🙂
@len: a ja taky prosim o odkaz 😅

sarusinka
30. lis 2010

@janka12 prave. radsi zustan doma, ja vcera v praci porad litala na zachod, sedela u stolu s rozepnutym zipem, no kolegove si museli myslet ze jsem asi blazen.. 😀 chodila jsem, jak kdyz mam neco v ..... 😅

gabikri
30. lis 2010

@sarusinka : já vím, taky mě to pobavilo 😀 No když ty máš Norrise, tak co mám potom já..... 😉

@len : fotky bomba.........obdivuju a závidím...........tolik krásných míst.........wow !!! 😵 My tedy taky dost cestujeme, ale jsme spíš takoví placatící se turisti...........ne takhle akční 🙂 A ten Izrael..............to musela být nádhera!!!! 😉

len
30. lis 2010

Gabi, nojo, já jsem akční, ale cestování se mnou potom občas docela bolí 😀

sarusinka
30. lis 2010

@len moc krásný fotky. I z Frantovek 🙂

@gabikri: Ty mas Copperfielda 😀 chvili se tvaril, ze nic a schovaval se, a potom to vypuklo a byl videt 😀

noween
30. lis 2010

Sarusinko, tak to je super, ať se pěkně mrňata drží!

Len, pošleš taky link do IP? Taky bych hrozně moc chtěla do Izraele.

sarusinka
30. lis 2010

@noween snad se chyti a nepusti 🙂

gabikri
30. lis 2010

@len : no to si dovedu představit, takhle akční ( no asi míň než ty) je manžel. V šest ráno budíček a přesně do puntíku vymyšlený program na celý den. Poprvé jsme spolu byli v Paříži a to jsem ho tedy fakt nenáviděla, když jsem nevyspalá po letu ještě za ranního kuropění stála frontu na Eiffelku 😀 No ale zase se doplňujem, horší by bylo, kdybychom byli dva lenoši 😝

gabikri
30. lis 2010

@sarusinka : Copperfield 😀 😀 😀

sarusinka
30. lis 2010

@gabikri 😀 😀 😀 😀 😎 😎

arna
30. lis 2010

sarusinko- Chuckovi držím palce obzvlášť! Mám ráda bojovníky, co je na začátku všichni podceňujou a oni všechno vydrží a na konci jsou největší frajeři 🙂 To mimochodem platí i pro gabikri Copperfielda...
Jinak by mě zajímalo, kam bychom se zařadili v typologii turistu my....😀
Bych řekla, že se to dost proměňuje v průběhu cesty:
Zatímco já jsem zpočátku strašně akční a dobrodružná a musím všechno vidět a zažít, tak T. brblá, že chce mít aspoň o dovolené klid...
V půlce dovči nám dojdou peníze a mě taky dojde energie a najednou je to on, kdo mě nutí jezdit stopem a podnikat různé dobrodružné podniky...😀
Ale na válení se u moře nejsme ani jeden, to je fakt...

noween
30. lis 2010

Len na oslíku vypadá krásně 🙂 Máte moc hezký webovky, jsi šikula. Já vždycky max. nahraju fotky na facebook a tím to končí.

Do Izraele bych taky asi vyrazila s cestovkou. S CK jsme byli i v Egyptě, protože cestovat si do Luxoru a po Asuánu jen tak sami dva, to je docela o hubu. I tak nás v Údolí králů okradli v hrobce asi o 50 USD. Ale po Evropě zásadně sami - jednou jsem byla s rodičema a s průvodcem v Londýně a mám z toho trauma dodnes. Dvakrát nás úplně zbytečně vláčel po Soho a pak jsme nestihli podstatný věci.

Přemýšlím teď o příštím roce, láka mě Florencie a Neapol + Vesuv + Pompeje na jaře a jako velká dovolená Rhodods, Kypr a nebo Turecko. Ale bůhví co bude, třeba se svezu na té dobré vlně a budu mít taky nějakého Chucka.

aknyt
30. lis 2010

Ahoj holky,
zdravíme s Haničkou z domova, děkujeme za podporu. Malé je už docela dobře, jen si (kromě dalších antibiotik) přivezla z nemocnice solidní rýmu a kašel. Ale to je už maličkost. Na nějakou dobu by mohl být s močákem klid, možná bude muset na to samé ještě párkrát a po roce života na operaci ledvinky a močovodů. Ale to je daleko. Do té doby bude muset mít dvoje antibiotika. Děkujeme Len za návštěvu, moc to potěšilo 🙂 Jen Haničku mrzelo, že odešla ta "teta" s úžasnými vlasy 😀 Pár si jich stejně nechala na památku...

Gabi, gratuluju k srdíčku, já skeptik teda nevěřila, že to bude dobré, a moc mě potěšilo, že to vypadá tak výborně 🙂

Larri, tobě držím palečky na KET. Odpočiň si a nalaď se a pak hurá do toho.

len
30. lis 2010

Ahoj Týnko 😵

gabikri
30. lis 2010

@aknyt : týnko to je moc dobře, že už jste s Haničkou doma a je to zase spokojená holčička 😵 😵 Téda, ta už je velká 😉

noween
30. lis 2010

Krásná Hanička ♥ Ať je brzy zdravá jak řípa!

arna
30. lis 2010

🙂 Hanička je krasavice, přeju hodně zdraví🙂 A Len teda mmch. taky 🙂
@noween
Pompeje jsou úžasný, tam se mi dost líbilo...Jako začarovaný království, kde se najednou zastavil čas...
A Turecko je zajímavá brána do Orientu, tam se plánujem vrátit, bo jsme nestihli pořádně prošmejdit Istambul... Jsme se dost dlouho plácali spíš ve středu Turecka a východnějc... Tam sice není tolik zajímavýho, ale zas jsou tam milý lidi... V turistickejch oblastech jsme měli pocit, že nám každej chce něco prodat nebo okrást... 😀 😒 což se mi moc nelíbilo... Ale proti tomu, co zažívali různí moji známí třeba v Africe, je to asi v pohodě🙂
My si příští rok žádnou dovču dovlit nebudeme moct, bo si budem užívat jihoamerického slunce příliš dlouho... Ale další rok, pokud se nám žádnej Chuck nebo Chuckice nepodařej, bych chtěla možná do Sýrie nebo Arménie... Anebo mě teď Len navnadila na ten Izrael... Já bych asi s cestovkou nejela, mám na to děsivý vzpomínky z dětství :D Rodiče byli milovníci poznávacích zájezdů, za což jsem jim sice vděčná, protože jsme toho jako děcka dost viděli, ale zase jsem si nějak zprotivila být součástí kolektivu zájezdního autobusu
Letos jsme byli ve Skotsku, většinu času na Orknejích a přestože to bylo skvělý, v příštích několika letech se myslím nikam, kde by mohlo každej den pršet, zase nevydáme...

noween
30. lis 2010

Arno, a co Neapol? Je to opravdu tak krutě špinavý a kriminalitou prorostlý město, jak se říká? 🙂 Moc se mi to nezdálo a spíš jsem si říkala, jestli nemá strach velké oči.

Jojo, Skotsko moc fajn, ale na Orknejích jsem nebyla. Projeli jsme si jen města a pak samozřejmě Loch Ness a krmení highland krav. Ještě bych ráda časem na Lanzarote do národních parků - tam se vyplatí nechat se odvézt charterem přes cestovku a pak si půjčit auto a organizovat si všechno sám. Z takových těch typických poznávaček by mě trefilo, ale proti gustu...rodiče si s cestovkou loni procestovali celou Normandii a Provence a byli nadšení. Už jsou holt ve věku, kdy se jim nechce moc zařizovat a i když umějí jazyky, tak se neorientují. Máma je schopná zabloudit i v Pardubicích, natož v Rouen.

len
30. lis 2010

Arno, vidíš, já mám Skotsko docela projetý, ale na Orkneje jsem se nikdy nedokopala, tam bych taky ráda, ale je to tááák z ruky 😉 My dali Británii asi pět let v kuse za sebou, ale na většině míst naštěstí neprší zas až tak často 😀
Jinak já jsem zase na nějakou dobu ze zájezdování vyléčená 😀 Ale po bitvě je každej generál, teď už bych ten Izrael dala samo i bez cestovky 😉 Na Británii miluju to, že přesně vím, co tam čekat, je to země nadmíru civilizovaná, milý a slušný lidi, se kterýma se domluvím nejen po jazykové stránce... akorát je tam teda draho 😒

noween
30. lis 2010

Asi jsme teď dost odbočily od tématu, ale co chci říct: i když mám cestování děsně ráda, byla bych raději, abych nikam příští rok nemohla kvůli Chuckie nebo Chuckymu 🙂