CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

gabikri
18. pro 2010

@larri : to nebyl dotaz na mě, ale na sarusinku, ne ?

larri
18. pro 2010

@aknyt kecáš...to je mi líto.
Já ho měla 3krát při OPU a to jsem spala.Ale před tím byl v pohodě.Nepotřebovala jsem ho při komlikacích,takže nemužu soudit.A když jsem měla problémy při OPU,udělal mi pak ještě 2krát UTZ než mě propustil domu.

larri
18. pro 2010

Vy jste teda lakomé,taková drahá léčba a vy těm sestrám nedopřejete. 😀 😀
@aknyt proč je pryč z CARu???

Mě se teda taky svěřovala,ale naposled mi říkala,že příjde o hodně peněz,když pujdou platy dolu a je samoživitelka.Ale hlavně ji našli nález na prsu ☹ ☹ Nechtěla jsem to tady psát,ale vy za to mužete,rozepsaly jste se tady.

larri
18. pro 2010

pardon,dala jsem to tady podruhé

sarusinka
18. pro 2010

@larri ty tchanovci asi meli byt na me vid ? 😅
No uz na svatbe se tchyne sverila, kamaradovi meho manzela, ze si vedle sveho synacka predstavovala nekoho jineho. Nemaji me radi. Jsem uplne jina nez oni. Kdyz jsme jim sli rict, ze se bereme, hodinu se s nama nebavili. Proto mi bylo jasny co asi budou delat, kdyz jim rekneme tohle....... No, nic s tim neudelam......at si treba nas....... je to nas zivot... jenom to proste zamrzi no..... 😔

larri
18. pro 2010

@gabikri promin,bylo to na sarusinku.Nechápala jsem,proč jim to tvuj manžel řekl,když to dopadlo,tak špatně. ☹
Už jsem tě začala litovat co to máš za tchánovce 😉 .

aknyt
18. pro 2010

@larri Nekecám - po porodu si nevšiml, že nevyšla celá placenta a ona málem vykrvácela - musela dostat 12 krevních konzerv, aby jí doplnili zttrátu krve... měla to, podle nějakého profesora tam, za minutu 12 ☹

larri
18. pro 2010

@sarusinka je mi to líto.Aspon máš ted větší sílu jim ukázat,že se máte rádi a budete mít bobíska.

Ještě,že mám tchánovce v Tunisu 😀 😀 teda budoucí,snad někdy

aknyt
18. pro 2010

@gabikri ten článek bych brala s rezervou 😉 I když pokud tomu člověk věří, tak může pomoct ta víra. Mimoně jsem měla na začátku léta, revizi na konci října a Haničku mi dali 20.11. 😉

gabikri
18. pro 2010

@sarusinka : já měla totéž s tchýní, nezavděčila jsem se jí, ani kdybych stála na uších 😖

gabikri
18. pro 2010

@aknyt : já to taky beru s rezervou a začátkem roku vzhůru na KET 😉

sarusinka
18. pro 2010

@gabikri ona me nesnasi,tchyne.... 😒 ani kdybych ji snesla modre z nebe me nebude mit rada......

Jinak holky jsem zpet, rekla jsem ze jsem sestra a najednou se ke mne chovali mile 😀 Prisla jsem tam, byl tam mlady doktor. Sestra spocitala, ze jsem 4+4, ze nebude nic videt.
Tak me prohlidl a udelal UZ, a byla tam 😀 , mala cerna tecka, 4mm 🙂 jeste nema embrynalni struktury, ale mame to v deloze 😉 tak prvni kamen spadl, ze to neni mimodelozni 🙂 Sestra se divila, ze to je uz videt 🙂 tak me trochu uklidnili. Dal mam brat utros, a ascorutin, ale v pribalaku je napsano ze neni vhodny pro tehotny 😒 tak jak teda? 😀

aknyt
18. pro 2010

@sarusinka Sarusinko, ascorutin je vitamín C, pokud se nepletu - skoro v každém letáku je psáno, že nedávat v těhotenství, dokonce i v hormonech, které se berou při KETu s léky 😉. Oni ví, proč ho dávají 😉. Jen v CARu standardně dávají Utrouš 2-2-2 po IVF.

aknyt
18. pro 2010

@sarusinka Jo a samozřejmě gratuluji k flíčku!!! 🙂

sarusinka
18. pro 2010

@aknyt ja prave vim, ze to je vitamin C, tak nechapu proc tam zase maji napsano pro tehu a kojeni ne 😀 a o utros jsem si rekla sama🙂 pro jistotu 🙂 uz ve stredu u gyndra 🙂

gabikri
18. pro 2010

@sarusinka : gratuluju k flíčku 😉 Dobře žes tam jela, aspoň jsi teď v klidu 😉

aknyt
18. pro 2010

@sarusinka Výrobci se jistí tím, že pomalu do všeho píšou, že není vhodné. To máš jako Pityol na opruzeniny - když měla kamarádka malého syna (nyní 9 let), tak to bylo vhodné od roka, když měla malou dceru (nyní 3 roky), tak to bylo vhodné od 3 let a teď tam píšou vhodné od 10 let... a v nemocnici to 4měsíční Haničce dali na opruzeniny automaticky... mimochodem to funguje výborně (na opravdu už bolavou prdelku, jakou měla Hanička při průjmu po atb).

sarusinka
18. pro 2010

@gabikri jsem prave v klidku 🙂 no zase moc ne 😀 ale aspon se nemusim strachovat ze bolest na leve strane je roztahujici se vejcovod 😀

@aknyt : pityol je mooooc dobry 🙂 my jsme v porodnici davali hodne bepanthen. ale ten je drahej, hruza.....

aknyt
18. pro 2010

@sarusinka bepanthen je drahý a na rozvinuté opruzeniny už není účinný. Hanička když se oprudí (klidně během 2 hodin), tak jí pomáhá jen Pityol. Jinak doma mažeme Sudocreme a ten je podle mne ještě lepší než Bepanthen, i když taky docela drahý 😉

eustoma
18. pro 2010

@sarusinka ja som tiez pri krvacani uzivala lieky, ktore sa v tehu nesmu, mne nedali ascorutin, mne dali pampas. ale v podstate slo o zastavenie krvacania, myslim ze zvysuju prepustanie ciev. ja som zhruba v 5-6 tyzdni zacala krvacat prvykrat no a po par tyzdnoch to preslo. no a drobec sa drzi. takze neboj krvacanie prejde. a urcite je dobre, ze si zasla na pohotovost.

a obrovska, velika, velikanska gratulaciu k fazulke 😉.

zzf
18. pro 2010

@sarusinka taky gratuluju a držím palečky i do budoucna 😀

sarusinka
18. pro 2010

@eustoma @zzf , holky diky 🙂 napsal mi 3x2, to mi prijde nejak hodne 😀 ale tak treba mi to pomuze i na tu moji virozu 🙂
Normalne, kdyz jsem tam ten flek videla.... jak dokaze udelat radost takova smouha 😀

larri
19. pro 2010

@sarusinka taky moc gratuluji a přeji štastné zbývající měsíce.To budou mít tchánovci krásný dárek k Vánocum. 😀

arna
19. pro 2010

@sarusinka> gratulace k flicku, kterej je tam, kde ma byt 🙂
Jsem rada, ze tu mame priklad toho, ze IVF fakt funguje, uz jsem zacinala mit pochybnosti 🙂...
Ja jsem nakonec nejakeho nepresvedciveho zaprtka vypotila, takze jsem si dneska vyzkousela, co se mnou dela pregnyl a zitra snad IUI... Ale vubec nic si od toho neslibuju 🙂. Ale alespon zkontroluji spermio...
A pak pauza ode vseho....Fakt se tesim...

sarusinka
19. pro 2010

@arna dekuju, a mooooc drzim palecky na zitrejsi IUI 🙂 Se mnou teda pregnyl nic neudelal, ja jsem to porad svadela na nafouknuti, ale bricho me bolelo, ale to jsem pricitala nervum pred OPU 😀 vzdycky me boli, kdyz se neceho bojim 🙄
Takze na zitra tfuj tfuj tfuj 😎 😎 😎

saralinda
autor
20. pro 2010

@sarusinka gratuluji k fazolce.

@arna AťVám IUI vyjde a zrušíte celé cestování 😉

sarusinka
20. pro 2010

holky, od rana krvacim.... jasna krev, a taky srazeniny.... chystam se opet k Apoli. Ale uz jsem smirena s tim, ze to nedopadne...... asi jsem to zakrikla..... 😢 😢 😢 😢

len
20. pro 2010

@sarusinka 😢 To je mizérie takhle před Vánocema ☹ Určitě běž k Apoli (normálně do ordinace CARu, oni tě někam vmáčknou), nějaká jiskřička naděje ještě je. Ale kdyby ne, tak vzhůru do dalšího roku s optimistickým vědomím, že u tebe IVF funguje, tohle byl takový pokus-rozjezd, no a příště už načisto a do konce!

sarusinka
20. pro 2010

@len a nemam tam nejdriv zavolat? nebo proste prijit a rict jim, o co jde. jsou tam jen do tri, tak kdyz to nestihnu, tak zase pujdu asi na pohotovost. kdyz lezim,tak to ustava, uz nejdou srazeniny......