CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kacenka158
2. bře 2015

@damae Tak to tedy nevim no...:(

freshair
3. bře 2015

@damae Ahoj.Chodim taky CAR k Apolináři,už docela dlouho a ted me poslali na krev jestli sem mela ovu a jakou hodnotu...

kacenka158
3. bře 2015

@freshair Ahoj,aha tak k tomu jsem jeste nedospela, dekuji za info..zitra jdu znovu na utz po clostil tak jsem zvedava...Ty si brala take clostik?🙂

kacenka158
5. bře 2015

@freshair Ahoj, tak jsem na tom stejně jako ty 🙂 Včera na utz dva folikulíci a v pátek na krev jestli bude o víkendu ovulka.. 🙂

freshair
6. bře 2015

@kacenka158 Ahojky.Ja mam ovu ted.V tydnu na krev jestli probehla a pak si mam vzit Tamoxifen.Předtím jsem brala Pregnyl a nic se nestalo ☹ Jak dlouho tam chodis?Ja pul roku

kacenka158
6. bře 2015

@freshair Tak to je mi moc lito.. Ja brala jen clostik a po tydnu mi vyrostli folikulici...jsem tam prvni mesic..Tobe nerostou?Nebo co se deje??V pa jdu na krev kvuli ovu...

freshair
7. bře 2015

@kacenka158 No ja jdu ve ctvrtek na krev 🙂 Sem v poradku vse mi roste jak ma,ale i presto nam to s pritelem nejak nejde a nevime proc...Uvidime co ty prasky provedou

kacenka158
7. bře 2015

@freshair Hmmm,tak to je zvlastni. A spermio?

freshair
11. bře 2015

@kacenka158 Vše v pořádku,jak u me tak u přítele.Asi se přírodě nejak nechce ☹

kacenka158
11. bře 2015

@freshair No nekdy to tak proste je...asi to chce cas...:(

marcelakarikova
18. bře 2015

Ahoj holky, jdu se zeptat. Gyndařka mi doporučila Apolináře kvůli spermiu u manžela? Jaká je tady čekací doba a musím mít vypsanou žádanku na to spermio? Doktorka tvrdila, že to není třeba.. A ještě seženu kontakt někde přímo na spermio nebo se musí objednat do té laboratoře? Děkuji za odpovědi 🙂

evulatko
18. bře 2015

@marcelakarikova, ahojky, zadanku mit nemusíš, ale podle me se musíš objednat do CARu a oni Te pak teprve poslou na spermio.Jaka je cekaci doba, netusim☹

kacenka158
19. bře 2015

@marcelakarikova ahojky,zadanku mi napsal muj Gyn.a s tim se pritel objednal na urcity den,slo to rychle snad do tydne a to jsme do CAR vubec jeste nechodili..🙂

kacenka158
19. bře 2015

@marcelakarikova ahojky,zadanku mi napsal muj Gyn.a s tim se pritel objednal na urcity den,slo to rychle snad do tydne a to jsme do CAR vubec jeste nechodili..🙂Ale stejne ji samou nervozitou ztratil takze si to zaplatil..🙂

marcelakarikova
19. bře 2015

@evulatko dekuji 🙂

@kacenka158 už jsme take objednání.. Manžel chudák chytil na telefonu nějakou starší sestřičku. Byla prý neskutecne arogantní.. Nechápu proč v takovýchto centrech dělají lidé jako byla tato sestřička.. Doufám, že na spermiu se to už nestane 😠 nebo ho už nikdy nikam nedostanu..

freshair
20. bře 2015

@marcelakarikova Ahojky,My sme meli na spermio jeste ten den vysledky,slo to fakt rychle.

kacenka158
21. bře 2015

@marcelakarikova Ahojky,myslim,ze to zrovna byla nahoda...jsou tam fakt straaasne ochotny a prijemny...v zadne nemocnici jsem se s tim nesetkala...Tak at to zvladne! 🙂

dada074
26. bře 2015

@luciasekl jakých 30 000kč?Té částce nerozumím.A U Apolináře?Čím tě chtějí stimulovat?

dada074
26. bře 2015

@mooncaa jak rostete?Koukám,že jsme kousek o sebe,no ne ne darmo jsme se tam potkávali.

mufinka26
16. dub 2015

ahoj holky, chci se optat, zda některá náhodou nevíte, jestli dělají u Apo IVF i přes léto? 🙂 Před čtyřma rokama tam byla uzavírka, tak nevím, jak to bude letos a na konzultaci jdu až v červnu 🙂

zavlacka
7. kvě 2015

Prosím o radu kolik jste platili u Apolináře za IVF -ICSI?ZAJIMAJI NAS CENY MY PLATILY V GENETU ASI 30 TICIC DIKY

petapal
10. kvě 2015

@zavlacka pred ctyrmi roky ICIS dlouhy protokol 2 vlozene nic 2zamrazene a pak Ket a nic celk.castka 21000kc tted jsem po kratkem protokolu ICIS pouze dve pouzitelne a 6den jsem po Et doplatek 4000kc pouze za opl.2embryji jinak chteli za tu jehlu 6tis a vysss.a dopl.na leky hr.pojistovnou nebyli,pry do cervna se nic ted zas nedoplaci na fostimon a pregnyl a nevim.Plus asi 150kc ted za 3bal.utrogestanu co vkladam 2-2-2 zaskrtla jsem si,ze chci leky hr.pojist. myslim,ze je to stejne vse stejne.Jaktoze ted jsme usetrili na te jehle a rozmr.a zmrazeni a tech hormonech

zavlacka
10. kvě 2015

Aha tak to děkuji. Já četla že nikdo nic neplatil tak me to zajímalo,jak to tedy je.Ale pokavad se tam stejně platí jako někde jinde tak rádci zvolím gennet.Kde nám to vyšlo na první pokus před 3 roky
🙂

andrevo
4. čer 2015

ahojky, právě chodíme k Apolináři, můj pocit je, že záleží na doktorech - mi měli jak dobré zkušenosti tak i špatné.
Teď jsem od 25.5.2015 po IUI a čekáme jak to dopadne. Od prvního dne mě bolí v podbřišku, občas mi je na zvracení a vůně co jsem milovala mi zapáchají. Doufám, že to je, ale zároveň to přiřazuji k pregnylu 🙂

andrevo
4. čer 2015

@zavlacka po nás chtěli teď za IVF metodou ISIC ( doufám že to píšu dobře) za zmrazení, odebrání a případné rozmrazení celkem 13500,- Kč plus částky za hormony které můžou být až do výše 5000,-Kč

zavlacka
15. čer 2015

@andrevo děkuji za odpověd

lararose
22. čer 2015

Ahojky po dlouhé době, naposled jsem tu byla před rokem 🤐 Jsem čekatelka // 😀 ale mám z toho testu strach. 😒

vesperlynn
3. črc 2015

Ahoj holky, prosim vas o radu. Ted jsem prisla z Apolinare.. při první navsteve Jirsova - byla skvela, vyslechla, poradila, uklidnila. Dneska jsem byla u nejaky mladice - mohlo ji byt max. 35, stihla, cerne vlasy v culiku. Neznate ji? Nevite jak se jmenuje? Nemuzu rict, ze by byla spatna, chovala se dobře, ohleduplne.. ale jinak pristup takovy, jakoby to nebyla jeji starost. Udelala mi pruchodnost, ultrazvuk (planovany) jsem si musela vyprosit - chtěla jsem vedet, jak vypada situace a kdy bude cca ovulace. To jsme teda nezjistily, coz se asi muze stat.. no a zacala se se mnou loucit. Kdybych se nezeptala, tak mi ani nerekla, jak dopadly testy na hormony, pohlavni choroby, protilátky.. jen do toho mrkla a prej ze vse v poradku. A když jsem se zeptala co dal, tak pry za mesic se mam obednat, budeme planovat casovani styku. Prijdu si trochu odbyta.. ne ze bych chtěla hned na umely oplodneni, ale pristup takovej neosobni.

Nevite nektera jeji jmeno, prosim?

sasanka033
3. črc 2015

@vesperlynn myslim, ze to byla roznickova. pokud je hezka v oblicej, ale ma velkej zadek, celkove trochu silnejsi proste. roznickova je krava.

andrevo
4. črc 2015

@vesperlynn No mě to sedí podle toho co popisuješ na paní Doktorku Bláhovou, ale nevím. Záleží ve který den jsi tam byla ptž Bláhová tam bývá pondělí a čtvrtek, sice se různě střídají kor teď když mají dovolené, ale podle postupu bych to řekla na ní, ale nevím =(