CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
13. črc 2009

Já msem byla v nemocnici (ale jiné) po laparce asi 4 dny. Tak nevím, jak dlouho tam Larri bude, ale podle mě by tam ve středu ještě mohla být.

kralka
14. črc 2009

Ahoj, holky já šla po laparce u Apolináře taky druhý den domů. Ale myslím, že je to podle zákroku. Nějaký holky tam byly už třetí den. Ale moc se tam nemůže používat telefon. Jen, když vyjdeš na chodbu. Takže asi počkat jestli se Larri dneska neukáže na koníkovi. Jo a s návštěvami to tam taky není zrovna slavný. Je to jeden velký pokoj pro všechny takže jedině na chodbu a to zaleží jak se bude cítit.

spes2009
14. črc 2009

Krásné ráno 🙂

Haaribo, já tobě budu také držet pěsti, pak se tady také ukážu s nějakým tím výsledkem. Doufám, že vše bude OK. Sice má IUI malou pravděpodobnost, ale ta šance tam je 😵 Jinak Jaroš. mi říkala, že měla období, kdy ona měla u svých pacientek úspěšnost u IUI 70% 😕 . Takže uvidíme.

Já tedy naštěstí nemám zkušenosti s laparkou, ale doufám, že tam Larri dlouho držet nebudou, protože to nemocniční prostředí na psychice moc nepřidá 😔 .

len
14. črc 2009

Ahoj, tak mám zprávu od Larri, má to za sebou, opravdu to bylo mimoděložní. Snad ji dnes opravdu pustí. Ale mám od ní dotaz - v kolik tam jde dnes kdo na kontrolu?

Kralko, myslím, že Larri leží tam, co my všecky při OPU (a já po revizi), tam to bohužel všechny známe až moc důvěrně 😒

Spes, sakra, ta Jarošová je ale machr 😀 Mám pocit, že 50 % její práce je dodávat lidem naději, no, u mě to mírně nezvládala 😝 A u OPU mi sotva odpověděla na pozdrav, moje spolupacientka dokonce ani nepostřehla, že tam nějaká dr. byla 😀 70 % na IUI, no, dobrý, zázračná to žena, měla bych ho u ní absolvovat taky 😉

saralinda
autor
14. črc 2009

Len, já tam budu na 11h (takže už skoro běžím) a papus tuším 11,45. Písnu ti IP.

len
14. črc 2009

Sar, díky, poslala jsem Larri tvé číslo, na Papus kontakt bohužel nemám, ale kdyby se chtěla Larri ozvat, tak tuším, že Aknyt by měla mít čísla všecka...

Jinak měl by někdo zájem ve středu či čtvrtek zajít se mnou a Saralindo na kafe? Někdy tak mezi 16:30-18:30, místo ani přesná hodina není rozhodnuto...

spes2009
14. črc 2009

Len, proto tam k ní na to IUI jdu 😀 😀 😀
Ne vážně, jsem docela realistka a vím, že to je hodně malá šance, ale je tam 😉 Jinak ona mne doopravdy skoro vždycky tak naladí, jsem si na ni zvykla a vyhovuje mi, že chodím pořád k ní. Doufám, že jen tak "neplácá", jak se jí daří a jaké má úspěchy, a že ty úspěchy fakt jsou...

Jinak na kafčo bych s vámi moc ráda zašla, ale ve čtvrtek se nedostanu do Phy ☹ Takže snad někdy příště.

len
14. črc 2009

A zítra by to kafe šlo, Spes?

Jinak dobře pořiď, jestli ti to IUI klapne, tak snad ho zkusím u Jarošový taky 😀 Ale bez těch koňských dávek Utrogestanu.

spes2009
14. črc 2009

Teď přemýšlím, že já jsem ani jiného dr. u Apoli nazažila. Všechna vyšetření, kontroly, konzultace u ní, dokonce i OPU a ET ona, tak snad je to dobrá volba a má to tak být 😉 Já stále věřím a doufám, že nám pomůže a já otěhotním 😵

len
14. črc 2009

Tak to je fajn, že jsi spokojená, no a ta víra je taky hodně důležitá 😉
Já chci taky! 😀

spes2009
14. črc 2009

Len, já jedině v pátek, jak tam jedu na ten UTZ, tak po něm. Jinak bydlím 1,25 hod vlakem od Phy, takže po práci, je to jaksi nemožné ☹

len
14. črc 2009

Jasně... Tak až přijede Aknyt, najdeme nějakej termín, kterej bude vyhovovat všem 🙂

spes2009
14. črc 2009

Len, jenže já pořád věřím, věřím, věřím a nic. Sakra, kurňa tak kde to je? 😀 😀 😀

Spokojená zatím jsem, ale mohlo to IVF vyjít, že. Pořád jsem si říkala, že to je ta pravá cesta, že když nevyšlo IUI, tak IVF musí vyjít. A ono nic, takže zklamání, ale mám před sebou ještě KET (pokud tedy mrazáček bude chtít bojovat) a pak kdyžtak ještě 2 hraz. pokusy a pak moře nehrazených 😅 Jen se trochu bojím, aby mi při příštím IVF nezměnila protokol z dlouhého na krátký a já na to nereagovala ještě hůř a třeba ani nedošlo k ET. Já bych to prostě měla ráda všechno už za sebou, abych si mohla říct, holka, tak je to už vážné, tolik pokusů a nic, co s tím budeme dělat. Takhle mi tam pořád svítí to světlo naděje, protože jsem na začátku cesty a já si říkám, že příště to vyjde. Protože údajně máme "jen" snížený spg. a to mi dává naději...

Teď zase žiju v tom, že třeba KET vyjde, že si ho mám zkusit, že třeba patřím do těch, kterým se povede z KETu 😉

Ale je fakt, že jsem četla v těch papírech od Apoli, že KET má mnohem nižší úspěšnost a když jsem se ptala Jaroš., tak říkala, že de facto ne, že je to stejné. Tak nevím, jestli zase nepracovala těmi 50-ti % 😀

spes2009
14. črc 2009

jj, třeba to pak už půjde 😉 😀

len
14. črc 2009

Počkej, Spes, ty chceš mít za sebou hodně neúspěšnějch pokusů? 😀 A co takhle nějakej úspěšnej? 😀

spes2009
14. črc 2009

Len, počítám s nejhorším, ale úspěšněj beru všemi deseti a hned 😀

len
14. črc 2009

No proto! 😀

spes2009
14. črc 2009

Já už budu hodná maminko 😀 😀 😀

len
14. črc 2009

😉
Co ty naše holky, Saralinda a Papus - kdepak je máme?
Já za chvilku musím zmizet...

len
14. črc 2009

Ha, my o vlku a vlk v IP 😀
Obě žijí 😉

papus
14. črc 2009

ahoj Apolenky,
tak jsme si se Šárkou hezky popovídaly 🙂
já jsem šla stím,že nic do konce roku nebudu podstupovat,že to necháme na přírodě,a dr.Jarošová se na mě podívala UTZ a viděla tam hezký folikul na levém vaječníku tak kde mám vejcovod v pořádku a hned řekla píchnout Pregnyl a ve čtvrtek IUI tak jsem z toho byla paf 😉 volala jsme to Pepovi tak se smál a,že to proberem doma až dorazí...zrovna,když jsme to včera večer řešili,že to ted necháme

co Larri víte o ní?????

len
14. črc 2009

Larri dospávala s kapačkou, když jste tam byly... Jinak se omlouvám, ale pomalu mizím 😉

saralinda
autor
14. črc 2009

Ahojky holky, tak už jsem zpátky. Obě jsme s papus byly u Jarošové na ultrazvuku. Bylo příjemné se potkat a moc hezky jsme si popovídaly.
Já jsme dopadla tak, že na mém neposedném vaječníku jsou opět cytsy a nekteré se zdají být endometriózní. Byla jsem docela překvapená, protože je to měsíc, co mě 2 odsály a zůstala tam jen 1 malá folukulární. Takže Jarošová vymyslela následující postup - nasadila mi antikoncepci (její užívaní se mi teda docela příčí, ale má to hlavu a patu, co říká). Mám ji brát přes prázdniny a to bez přestávky. Prý by to mělo utumit vaječníky a tedy i cysty, které by se mohly eventuelně zmenšit. Na konci srpna, začátku září mám jít na další ultrazvuk a uvidí se. Mezitím si klasicky oběhám onkologický ultrazvuk, aby bylo jisté, že tam není nádor. No, ale podle toho všeho bude další IVF nebo se počká. Rovnou mi řekla, že to poslední hrazení IVF by asi bylo dobré zkusit s dárkyní. Čeká se prý cca 2 roky, tak už mě teď dala do pořadnííku. Kdykoli z něj můžu vystoupi a nebo si to rozmyslet. To jenom aby se neztrácel čes. Je moc hodná, že mi to takto nabídla a že už jsem v pořadníku. I když doma jsme to ještě neřešili (ale přítel nebude proti) a já sama se s tím budu muset nějako poprat.
Larri dopadla rozhodně lépe, ale to už vám určitě napíše sama.

saralinda
autor
14. črc 2009

Tak Papus už napsala.

spes2009
14. črc 2009

Ahoj Papus, tak vidíš, člověk míní, příroda (Jarošová) mění 😉 Tak budeme v červenci na IUI 3 🙂

Já jdu na UTZ v pátek a určitě mi to píchání Pregnylu vyjde na so+ne, kdy je manža pryč na motorkách a budu muset zase píchat sama. To bude zase odvažování se k tomu 😅 Když bude vše OK, tak u mne to vypadá pak na po nebo út, tak budeš kousek před námi s Haaribo 🙂
Já se tedy strašně těším, protože to je zase nějaká šance 😵

Len, tak se měj 🙂

papus
14. črc 2009

Šári ty už jsi s Larri mluvila??

spes2009
14. črc 2009

Sar, je fajn, že se s tím Jaroš. snaží něco dělat. Třeba ta antikoncepce udělá divy a po prázdninách budeš "připravená" do dalšího boje 😉 I s tím pořadníkem je to fajn.
Ono to asi nebude nejjednodušší se srovnat s tou dárkyní, ale pokud by to měla být jediná volba, tak proč říkat ne. Já osobně bych měla větší problém s dárcem, protože by mi to bylo nějak líto kvůli manželovi. Ale i to bych, v případě nouze, volila. Ono je celkem jedno, kdo dal vajíčko či spermii, v bříšku budeš nosit miminko ty a vychovávat ho a zahrnovat ho láskou a city budeš také ty a manžel. A že jsi ty nedala vajíčko, je přeci jedno. Držím pěsti, ať ti to po prázdninách vyjde co nejlépe. 🙂

spes2009
14. črc 2009

Sar a ty už máš jen poslední hrazený cyklus, když ani jednou nebyl ET?

spes2009
14. črc 2009

Papus, já myslím, že Šárka myslela tebe a přepsala se 😉

saralinda
autor
14. črc 2009

Papus, s Larri jsem nemluvila. Asi toho má holka plné kecky. No, snad už jí bude teď jenom líp a líp.
Já má ještě 2 hrazené cykly. Jeden zkusíme asi ještě s mými vajíčky, zda se něco vyprodukuje či ne a pak až popřípadě asi tu dárkyni.
No jo, to jsem se tedy hloupě přepsala. Mylsela jsem samozřejmě Papus - že dopadla lépe, ne Larri. To je tedy blbý přepis. Promiňte 😒