CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

spes2009
8. zář 2009

Tak krásný den všem, apolenky 😉

larri
8. zář 2009

Holky,Nitence jsem psala vcera ja,protoze Tynku to vcera rozhodilo.Mam uz toho dost.Stimuluje ,potrebuje mit klid a ne podrazy.

Tim to taky pro mne konci a radci vam preposlu,at vite co jsem ji poslala.
Cien jsem taky poslala uplne normalni vzkaz a ona mi pak v diskuzi poslala vzkaz,ze jsem zla a tehotenstvi ji nepreji.Tim uz vim co si o ni mam myslet,takze na ni uz nereaguji.
Jen mne vcera pobavila,kdyz napsala,ze u mimodelozniho je najisto hcg do 1OO.Ja mela 244 a Tynka 3000.Mam ji napsat,ze to takhle neni? Zase by to obratila proti mne.

A kdyz mrknu na jejich diskusi,tak jenom kvuli jedne holcine.

aknyt
8. zář 2009

Holky, jste ZLATÉ, a to je to nejdůležitější. Díky za podporu, jsem moc ráda, že vás mám. A ti, co nás neznají, tak ať si myslí co chtějí.
Fakt jsem moc ráda, že tu není nikdo, kdo by radil takové polopravdy a nesmysly, když jsem ještě neměla žádné zkušenosti. 😉

aknyt
8. zář 2009

A Nitenku už necháme, ju, ať z nás předčasně neporodí 😉

saralinda
autor
8. zář 2009

Stop, prosím. 🙄

saralinda
autor
8. zář 2009

Aknyt, naprosto souhlasím. Obraťme list a jděme pozitivně a hlavně kamarádsky dále.

larri
8. zář 2009

zrovna jsem koukala na reklamu DUM SNU.Je tam jedna blondynka co delala u nas,ale na te druhe provozovne a kvuli tomu poradu ji pry vyhodili.Nevedeli,jak dlouho bude pryc a cekat nechteli.

Vcera byl v poradu Hadej kdo jsem muj znamy.No znamy,zname se asi 5 let,ale vic ukecaneho chlapa neznam. 😉 Tam byl strasne klidny,ale kdyby spustil,tak by se ke slovu nedostal nikdo.

A pak,ze jsou zenske drbny.

Venku tak krasne a mi se vubec nic nechce.Myslela jsem,ze na mne neco leze.Jsem strasne unavena,porad spim.
Jeste,ze je Ramadan a nemusim varit,ale toho zehleni... 😠 😠

saralinda
autor
8. zář 2009

Larri - ty máš teda známých.
Larri, tak ať ti je brzy dobře a užíváš si sluníčka. Na víkend se to má prý zkazit, tak šupajdi ven, co nejdříve 🙂 .

Moc myslím na Harribo, doufám, že jde vše jak má a již brzy nám bude hlásit // a přibude k nám další těhule. A Aknyt a Seps budou jen pár dní za ní.

jasmina309
8. zář 2009

Spes- to jr správný výraz pro Nitěnku- "hádavá" .
Nitěn- bud od tý dobroty a ukonči ten dohadovací spor. My sme tu v pohodě a zrovna ted nepotřebujem cítit žádné napětí! Máme před sebou někonečnej řetězec IUI a IVF a to nás tu zajímá...
Když se tu ještě něco objeví o Cien atd, tak už nemám chut reagovat!!!!!!!

jasmina309
8. zář 2009

Haaribo nám určitě brzo ohlásí dobré zprávy! Už se moc těším, až tu přibude těhulka-Apolka 🙂

larri
8. zář 2009

Holky,ja vam tak zavidim,ze se u vas neco deje.Ja to porad nechavam na listopad.Mohla bych v rijnu,ale nechci to uspechat.
Az ted dostanu MS,tak si zajdu na konzultaci co a jak.Ale nevim ke kteremu dr.mam jit.Nebo spis vim,ke komu jit nechci.

haaribo
8. zář 2009

Ahoooooj!!!! Tak ranní sex nevadil, spermoníci jsou na místě!!! 😀 Akorát mi zkazilo den to, že mi je tam šoupal Řežábek...zase měl tisíc dotazů k mému zdr.stavu. Ale chodil okolo Vokroj a culil se, tak aspoň něco! 😀

saralinda
autor
8. zář 2009

Haaribo super. J ejedno "kdo tě oplodnil" 😀 , hlavně, když to provedl dobře a měl kvalitní materiál (což určo měl 😅

haaribo
8. zář 2009

Jo, jo, spermouši byli OK! 😀

rendulina
8. zář 2009

Ahojky holčinky,

všem co se teď pouští do jakékoliv AKCE -(IUI,IVF),držím palečky 😵 😉 a tfuj,tfuj,tfuj 🙂

K nitěnce se nebudu vyjadřovat-mě tato diskuse baví a tečka!!!! 😉 🙂

Hlavně když se tu dokážeme podržet a vyměnit si pár svých zkušeností (i když musím říct,že bych je raději neměla)ale co se dá dělat. 😨 Naše heslo : když můžu,pomůžu,že?

Mrzí mně,že jsem se nezúčastnila srazíku(možná vám len obeznámila můj důvod... ☹ ) Tak snad příště...

Jinak se připojuji,že kdyby se pro příště mohl konat z důvodů mimopražských Apolenek srazík někdy dříve a o víkend-bylo by to fajn! 😉

tulipanekps
8. zář 2009

ahoj holky, mrzí mě, jak je tady teď dusno a jak se tady řežete... bez ohledu na můj současný stav mi to připadá naprosto zbytečný, škoda 😲 😲 😲

každopádně budu pokračovat v koníkovém zahálení. Držím palce stávajícím i budoucím píchačkám a případně i přirozeným snažilkám, ať vám v brzké době v profilu naskakují tt a ne vrásky z nezdarů 😉 😵

srazík byl fajn, děkuji dodatečně za komplimenty 😉 ráda jsem vás viděla a nové poznala 😉

saralinda
autor
8. zář 2009

Tulipánku, Rendo - ráda vás tu zase vidím a čtu. Holky mějte se krásně.
Rendo - klidně bych byla pro nějaký víkendový srazík. A klidně i mimo Prahu - třeba nějaký výlet.

aknyt
9. zář 2009

Ahojky,
včera jsem byla u gynekoložky a dala jí ten papír na lázně. Bála jsem se reakce, ale byla úplně v pohodě, že až budu chtít, tak ať zavolám a do 14 dnů to vypíše. Jen jako jsem vyzkoušela dneska i obvoďáka, jestli by mi to vypsal, kdybych měla doporučení. A taky bez problémů, že až ho budu mít ať přijdu. Takže problém je fakt na straně doktorů, co k nim chodí Len. Měli by se stydět.

Dnes odpo jdu na další kontrolu folíků, tak snad přijatelně rostou. Zatím stále necítím vaječníky, ale něco tam být musí, když bylo i v pondělí.

Haaribo, držím palečky, ať je Řežábek tím správným oplozovatelem a za 14 dní hlásíš // 🙂

haaribo
9. zář 2009

Tynko, taky si myslím, že je to jen o doktorech. Holt jsou líný jako vši...a protivný zárověň...

Mohlo by to tentokrát vyjít...konečně... 😉

aknyt
9. zář 2009

Haaribo, tak v tom mám štěstí, obvoďák ani gynekoložka nejsou protivní. Jen sestra u gyndařky bývá protivná. Včera byla tak milá, až jsem měla pocit, že jsem vlezla jinam 😀

collette
9. zář 2009

Ahoj holky!

Haaribo - hele, Řežábek už to minimálně jednou dokázal a asistenci měl vítanou, to by bylo, aby nebylo 😵

Tynko - držím všechny pěsti, které by se v rámci mého těla daly momentálně najít - tedy 4 😀

Larri - já říkám, že na nejkrásnější věci v životě se vyplatí počkat. Nespěchej jen proto, aby se něco dělo. Udělej to, až budeš cítit, že nastal čas Č. No dobře, no, a až Ti řeknou, že máš vaječníky jako hrozen vína, protože se Ti vytvořilo plno naprosto dokonalých folíků 😵

Jinak jsem byla dnes na poradně, poprvé na monitoru. Bylo to úžasný. Vše je až na pár kontrakcí v pohodě. Takže jsme upravili dávkování hořčíku. Jinak prcek má něco přes kilčo a půl a je hlavičkou dolů 🙂 Jen doufám, že se těsně před porodem neotočí. Když jsem poprosila pana Dr. o foto, řekl, že bohužel, že už je prcek tak velkej, že by ho musel naporcovat. Což jsem zamítla 😀

Mějte se krásně, užívejte babího léta a nenechte se nikým a ničím vyvést z míry! Všechny zdravím!

aknyt
9. zář 2009

Collette, tak to je super. Máte to skoro nastejno s Nitenkou, ta byla včera na monitoru taky poprvé 😉

saralinda
autor
9. zář 2009

Collette, tak to jsou skvělé zprávy. Jen tak dále.

Já byla dneska u toho léčitele. Dal mi ruku na břicho a dost to hřálo. Poznal, že levý vaječník nemám a že cysty jsou na pravém. Když jsejm tam přišla, tak se ptal proč a já mu řekla, že kvůli cystám a on se divil, že si myslel, že kvůli neplodnosti 🙂 Tak jsem mu řekla, že má pravdu, ale že jako první krok vidím zbavení se těch cyst.No, a pak už jen furt povídat o potravinách a doktořích. Řekl mi, že u mě (a obecně neplodnosti mužů i žen) je hlavním problémem kuřecí maso a mléčné výrobky. To kuřecí, že hodně zvyšují hladinu FSH a prolaktinu (přesně múj problém). Hodně blbý je prý i pangacius. Přesné vazby co co ovliňuje vám bohužel neřeknu, protože si to moc nepamatuji, ale jak to říkal, tak mi to dávalo smysl.
Takže dneska ještě dojídáme kuřecí z mražáku 😀 a pak už ho silně omezím. Ještě tam zajdu alespoň jednou.
Výsledek samozřejmě nevím a nemůžu to dokázat, ale mám z toho dobrý pocit. Na konci října jdu na UTZ, tak to budu vědět i lékařský důkaz ( a nebo taky ne).

Týnko, přeji pěkné a stejně velké folíky. Haaribo, na tvoje // se tak ymoc těším.

haaribo
9. zář 2009

Collette, Sar: děkuji za podporu, no teď už to není v mojí moci, tak uvidíme...

Collette: kdyby neplodnost a hladiny hormonů zavisely na kuřecím, tak jsem totálně neplodná, protože my se s ním cpeme pořád a žádné odchylky nemáme. Takže v tom bych až takový problém neviděla... 😀

saralinda
autor
9. zář 2009

To jsem psala já 😀 Možná je na to každý jinak citlivý. My jsme nad tím s přítelem cestou domů přemýšleli (podotýkám, že přítel u léčitele nebyl - moc takovým věcem nevěří, byl jenom mým řidičem) a přišli jsm ena to, žestli to nemám z USA. Na nádor na vaječníku mi přišli, když jsem se vrátila ze svého druhého pobytu z USA (byla jsem taj ještě léto před tím) O USA je známé, že jejich zvířata jsou dopovaná léky i hormony (dokonce když byla v USA olympiáda, tak tam vozili maso pro sportovce z Argentiny, protože kdyby jedli to americké, tak by jim všem naměřili dopong - moc hormonů). Kuřata tam chutnala opravdu jinak než ty naše a dokonce některá jsem vůbec nejedla, jak mi připadaly hnusná. No, kde je pravda, težko na 100% říci, ale bojovat se musí. A když jediné, co mi doktoři řeknou je, že to tak prostě je, že s tím (vysoké FSH, furt cysty) prostě musím smířit. Že se s tím nedá nic dělat (jedině cysty dokolečka odstraňovat a jednou by mi prostě vzali i druhý vaječník) - s tím se nechci tak jednoduše a bez boje smířit, tak prostě chci bojovat.

haaribo
9. zář 2009

Hmm, zajímavý poznatek z USA, tak tomu bych popravdě věřila víc. Tady jsou takové věci dost hlídané...

Holky, teď jsem se dostala na jednu diskuzi ohledně porodnic a zajímal mě Apoli - teda ne, že bych tam chtěla rodit! Ale před časem jedna frajerka popisovala dost šílený porod a nakonec se do diskuze připojil i Vokroj....těžko říct, jestli to byl on, ale skoro bych věřila, že jo. No šíleně to tam pomlouvají a Vokroje taky, ikdyž vysloveně po něm šlo jen pár jedinců. Vůbec mi to k němu nesedí.... ☹ protivný, odměřený, nepodívá se do očí, křičí....moje poslední návštěva v CARu byl úplný opak a směje se na mě i na chodbě. 😀 Nevím udělali z něj šílenou špínu. Já zase mám zkušenost s tím, jak dokážou matky při porodu vyvádět a i my jako ARO při napichování epi na ně někdy prostě musíme zařvat, protože spolupráce je nulová...

collette
9. zář 2009

Saralinda - musela to být ta "emerická" kuřata, protože já jich splácám tolik, že se divím, že nepípám 😀

Haaribo - já jsem u Apolináře k porodu registrovaná. Mám domluveného Faita. O něm také proběhlo pár nelichotivých poznámek, ale já si stěžovat nemůžu... Když jsem ho volala kvůli úniku plodovky, tak mě hodil do klidu a nakonec jsem se i zasmála 🙂

haaribo
9. zář 2009

Se mrkni, jestli ti přece jenom neroste zobáček... 😀 😀 😀

Jako přišlo mi to děsně líto, fakt mi to k němu vůbec nesedělo... ☹

saralinda
autor
9. zář 2009

Haaribo, já bych to nebrala tak vážně. Myslím si, že porod má každá žena (a pokaždé) jiný a pokud je opravdu komplikovanější nebo ta žena ho prostě hůře snáší. A polde toho často hodnotí i doktora.

haaribo
9. zář 2009

Sar: asi tak bych to taky viděla - čím obtížnější, tím horší a neschopnější dr. 😠