CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
11. zář 2009

Zdravím vás holky!
Tif- tak to budeme asi pravděpodobně spolu. Já jedu na Zoladex 21.9. 🙂 A budu mít dr Jirsovou 🙂 . Jsem za to ráda, mám raději ženy 🙂 v CAR..
Motava- tak fajn, bezva, to ráda čtu 🙂
Jinak vám musím napsat, že sem byla v Caru včera s kamarádkou a ona dostala před Apoli za stěrač u auta výzvu ☹ . Což mám vztek páč na parkovací lístek sem jí dala kč a ona jakožto řidič měla číst, jak to chodí na Praze 2 😕
Jsem z toho smutná, ptž my s mužem jezdíme do Car už 2 roky a nikdy se nám nic nepřihodilo kvůli parkování...
vůči kámošce mě to mrzí, páč musí opět do Prahy a to do 5ti dnů

jasmina309
11. zář 2009

Spes- však ti mocinky držíme palce a už se těším až se objevíš se super zprávou! To uteče, hlavu zaměstnej jinak- doufám že i já si to vezmu k srdci 🙂

jasmina309
11. zář 2009

AKNYT- tak na pondělí držím moc palečky! Už by sis to štěstí v podobě vonavýho uzlíčku zasloužila! 🙂

PAPUS- myslím na tebe, moc! Vím o čem je řeč, jsem rozvedená...

matava
12. zář 2009

ahoj holky, to je super, jak se tu krasne popdporujem, uplne to zaahreje u srdce, kdyz ctu vase gratulace ke genetice a me to tim vic dodava viru v to, ze proste ted uz budou jen same pozitivni zpravy pro nas vsechny apolenky a samozrejme i dalsi snazilky na svete 😀
jsem se bavila = vcera jsem muzovi tak nejak zadrmolila ze ta kolegynka po IUI v patek mela zatim negativni test, tak uvidime jak tam MS dorazi a blabla (on ji zna osobne uz taky 4roky, tak ho to zajima, jinak ho moc temato vecma nezahrnuji 😉 )ale on to nejka nechapal, tak jsem mu cestou od nadrazi holesovice k vystavisti smerem na hokej v davu ostatnich fanousku vysvetlovala zaklady IUI a cekani na zahnizdovani a pokud ne zahnizdovani tak pak ta MS..no fakt sranda slyset to je ho "ahaaa" 😀
spes, verim, ze se k nam vratis s pozitvnima zpravama, jinak to ted pri krasnem babim letu ani byt nemuze 😀
hezky vikend vsem!!

haaribo
12. zář 2009

Ahoj holky!!!! Teda v noci mě bolelo břicho tak, až jsem se budila...už ať to skončí....

Matavo, tohle znám. Takhle si každou návštěvu CARu vysvětlujeme po cestě na metro IPP, když jdeme po Sokolské a řveme na sebe, páč se kvůli provozu neslyšíme. Taky docela sranda, hlavně když pak jde někdo okolo nás....to jsou pohledy!!!! 😀 😀 😀 😀

aknyt
12. zář 2009

Haaribo, neboj, ono to přejde 🙂 A jistě to bude stát za to 😉

matava
12. zář 2009

haaribo, tak tohle ta kolegynka taky popisovala...ona to mela jen dve noci..pochodovala po byte sem a tam, mela i zimnici a pocit, ze "porodi"...ona ma PCO a na diskuzi se docetla, ze jedna holka to mela takhle pet noci za sebou..no nejak se to musi prezit, ale mne se to rika...drzim vam holky palce..

jasmina309
13. zář 2009

Ahojte
Aknyt- na zítra ti mocinky držím palce (teda možná se pletu)!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Hlavně at tě nic nebolí a folíků atˇmáš co nejvíce kvalitních!!!!
Držím palce a hned dej vědět, až ti bude dobře, jak si dopadla! Budu vyhlížet 😕
Na ostatní koho co čeká myslím a přeju prožít den v bezvadné náladě!!! 🙂

aknyt
13. zář 2009

Jasmin, díky 🙂
už mám zabalenou noční košili a župan, sundané naušnice a tak... teď dodělávám těstovinový salát, abych měla něco dobrého pak na zub 😉 Docela se bojím, protože prý ideální měla být neděle... tak aby folíci vydrželi. Mějte se fajn a já jdu nervačit 😀

saralinda
autor
13. zář 2009

Aknyt, tfuj, tfuj , tfuj. Tak ať ti najdou hodně foliků a vyberou z nich alespoň jednoho krásného a šikovného. který už se teď těší k mamince.

len
13. zář 2009

Ahoj ahoj, hlásím návrat z dovči, co tady nového - kolik těhotenství, kolik porodů a tak 😀
U mě dorazila druhá MS (dovča, klasika), tentokrát po 24 dnech, blížím se svému normálu a teoreticky bych měla za 14 dní vyfasovat léky na třetí IVF 😕

saralinda
autor
14. zář 2009

Super! Len se nám vrátila. Gratuluji ke srovnávání cyklu a vkročení do skoro stimulačního cyklu.

len
14. zář 2009

Ahoj Sar 🙂 Já ti pořád nevím, vůbec se na to necítím, uteklo to jako voda a já se pořád nemůžu dokopat k tomu vidět v tom naději, pořád to ve mně vzbuzuje představu definitivního zklamání 😖

len
14. zář 2009

Tak na http://plivnik.blogspot.com/ je malá fotoreportáž - dovolená z pohledu kočky 🙂

saralinda
autor
14. zář 2009

Ahojky Len, přeji ti, ať na další IVF najdeš dost síly (hlavně té psychické). Věřím, že až si dojdeš k Apoli na konzultaci, tak ta atmosféra tam na tebe nějak zapůsobí a budeš se těšit.
Popravdě, já se na to taky ještě necítím, a tak se k Apoli zatím ani neobjednávám. Chci se zkoušet dát nějak do kupy. Ani si nejsem jistá s listopadem. Možná to nechám až na jaro. No, ale ono to třeba bude ještě úplně jinak.
Koukala jsem na fotečky a Adélka je nádherná. Máš skvělou společnici.

len
14. zář 2009

Sar, kupodivu minule na mě atmosféra zapůsobila dost blbě, což teda bylo asi mým divným vnímáním světa 😒 Všichni stejně milí jako vždycky, ale já jsem tam tak seděla na tý chodbě a říkala si, tak už zase tady strašíš, pokaždý do toho vkládáš naděje a pokaždý se sem zase vrátíš 🙄 A pak tam vidíš ty páry, co tam jdou poprvý a VĚŘÍ, jako já před dvěma a půl rokama taky věřila, a je mi to celý tak nějak líto 😖

len
14. zář 2009

HALÓ HALÓ, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA! 🙂

Volala Aknyt, prý získali 16 vajíček, z čehož prý tak 8 bude správně zralých. Taky mají mnohem lepší spermio 🙂 Jinak ji prý všecko bolí (známe a soucítíme 😔 ) a večer se snad objeví 🙂

saralinda
autor
14. zář 2009

Super zpráva! Děkujeme. Tak teď budu držet všechny palečky těm osmi šikulkům. Takže použijí asi manžovy spermijky nebo darcovy? No, to už nám Aknyt určitě večer napíše sama.
Aknyt, fokám ti na bříško, ať tě to nebolí. Jsi výborná nosnice.

len
14. zář 2009

Prý půl napůl 🙂
Jsem ostuda, jak jsem tu nebyla a diskuzi jen prolítla, ani jsem nevěděla, že byla Aknyt na OPU už dnes 😕
Zaznamenala jsem tu přestřelku, ale radši ji nebudu komentovat, protože to neumím stručně a kdo to má po mně číst, že 😀

jasmina309
14. zář 2009

Ahojte
Nedalo mi to, abych nnakoukla, mám jinak práci...
Aknyt- moc a z celého srdce přeju při tak nádherném počtu odsátých folíků, aby tato punkce byla již poslední! 🙂
Moc ti přeju docílení úspěšného těhotenství s tím vonavým uzlíčkem na konci 🙂

spes2009
14. zář 2009

Ahoj, ahoj,

nedá mi to sem jenom nahlídnout a říct vám ahoj 🙂 Ale od zítřka fakt končím 😀 A pak se na mne těšte, jak vás budu bombardovat dlouhými příspěvkami 😀 😨

Len, vítej z dovolené, uvidíš, že to bude dobrý a tvá psychika se dá dohromady a budeš se nakonec na další IVF těšit 😉

Aknyt moc gratuluji, bezva počet i manža se snažil 😀 Moc Ti přeju, aby toto byl Tvůj poslední pokus u Apoli a těšila jsi se už jen z rostoucího bříška. Při takovémhle výsledku a to už faaakt musí vyjít 🙂

Tak se mějte, já jedu za naším mrazáčkem zítra dopoledne a fak si ho vezu domůůůůůů 😵 😵 😵
Ozvu se buď s pozitivní či negativní zprávou, tak na mne, prosím, myslete a držte mi pěsti, ať to dobře dopadne a vydržím to svoje nekoníkové předsevzetí 🙂

haaribo
14. zář 2009

Ahoooj holky!!!!!

Aknyt, moc držím pěsti!!!!!
Len se nám konečně vrátila z dovči, tak snad se vydařila.... 😀

larri
14. zář 2009

Ahoj holky,
jsem uz skoro tyden bez netu a nevim,jak dlouho budu.

Nevim vubec nic,nestacim si nic ani precist.Kdyby bylo neco aktualniho,dejte mi prosim vedet.Uz zase musim vypdnout,tak pa. ☹

aknyt
14. zář 2009

Ahojky,
tak jsem konečně dorazila na chvíli k PC. Nemusím vykládat, že mě vše bolí 😉
Ale výsledek mě moc potěšil, i když chvíli jsem se teda bála. Když jsem se probrala z narkózy, tak mi doktorka Jarošová řekla, že tam něco bylo. Z čehož jsem, jako správný optimista usoudila, že to za moc nestálo 😉

A pak mi sdělili výsledek, prý 16 odsátých a 8 snad zralých vaj. A navíc k tomu se chlapovi vylepšil výrazně (podle mne) spermiogram - z 1-2 mil/ml 10% b plus c kvality, na 6 mil/ml a 15% a kvality 🙂 Takže máme půl na ICSI s našimi a půlku s darovanými. Hlavně aby to zítra vypadalo tak optimisticky jako dnes...

Spes, držím palečky na zítřejší KET a pak se ukaž, nejlépe s // nebo srdíčkem 🙂

jasmina309
14. zář 2009

Aknyt- moc si mě potěšila! Tak určo budu myslet na vaše embryjka, at se začnou krásně vyvájet a ty budeš vědět, kdy si pro ně pojedeš! 🙂
Zároven přeju Spees úspěšný ketík, at už to tu holky zase někdo oživí brzičko pozitivníma zprávama

Len- tak doufám, že jsi načerpala nové síly a stavíš se proti nezdarům čelem! Brzo se to spraví a bude dobře! 🙂

saralinda
autor
15. zář 2009

Aknyt, to jsou opravdu skvělé zprávy. Jsi skvělá nosnice. A ten spermiogram – to je opravdu velké zlepšení. Těším se, že dneska poobědě tu budeš hlásit krásné vysoké číslo prosperujících embryjek.
Seeps, taky na tebe moc myslím – ať ten dnešní KET ukončí vaši dlouhou cestu za mimískem a jeden se u tebe v bříšku zavrtá na dalších 9 měsíců.
Jesmino – a jak to teď vychází tobě?

aknyt
15. zář 2009

Ahojky,
hlásím dnešní výsledek, podařilo se oplodnit 8 vajíček, pár se jich prý vyvíjí dobře. Transfer je naplánovaný na čtvrtek. Ale prý mám ještě zavolat ve čtvrtek ráno, jak to bude, jestli se ET neposune až na pátek.

aknyt
15. zář 2009

Jinak moje apolinářská keška je od minulé středy (9/9/09) v provozu a má za sebou už 89 nálezů 🙂 Jen doufám, že nějakou dobu vydrží...

tifany1
15. zář 2009

Aknyt gratuluji k vajíčkům, určitě vše dobře dopadne...... chtěla jsem se tě zeptat čím jsi stimulovala? Jak dlouho? A můžeš po odběru chodit do práce? Je mi jasný, že ten den ne, ale třeba druhý.... A co po vrácení zpět do bříška? Kamarádka si teď nechávala dávat 3 mimísky a chodila hned druhý den do práce......

aknyt
15. zář 2009

Tifany, stimulovala jsem převážně Fostimonem (v tomto cyklu). Měla jsem tedy od známé 400 jednotek Gonalu a zpočátku jsem to kombinovala, pak jela jen ve Fostimonu. Celkem 10 dní. První den 4 ampule, pak 3 a poslední den 2 ampule. K tomu Orgalutran 6., 10. 11. a 12. den DC Orgalutran. Dnes jsem v práci, po transferu si vezmu práci domů. Ale nutné to není, Len chodila do práce a drobek se uchytil. Asi záleží na povolání. U Apolináře ti stejně neschopenku nedají, že není potřeba.