CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sponiarka
16. lis 2011

Ahoj tak to blahopřeji
😀 😀

streghina
17. lis 2011

@fori ahoj, tak u nás tento měsíc zase nic, včera dorazila MS, dokonce jsem dostala nějakou virózu, bolení v krku a zvýšenou teplotu, takže včerejšek děs běs ☹ ale už mě v krku nebolí, jen mě bolí hlava. V úterý jsem byla na těch odběrech, za 14 dní výsledky, tak jsem zvědavá 😉 držím pěstičky, ať máš víc štěstí než já 🙂

fori
17. lis 2011

@streghina no to nevím, mě trápí ten žaludek. jsem 7 dní po IUI. v neděli zkusím testovat.

streghina
17. lis 2011

@fori a není to třeba po těch hormonech, mně je taky po nich někdy blivno 🤐 tělo dostává zabrat, už se nemůžu dočkat, až zase budu fungovat bez nich. Tak uvidíš v neděli nebo to jsou už nervy 😉 aspoň ať to vyjde tobě

fori
18. lis 2011

@streghina jedině že by mi bylo blbě po tom Clostíku. jim ho už 3 cykl. ted v prosinci ho mám naposled. jinak na to testování ani nemyslím. to jak mi bylo a jak jsem měla ten blbej průjem, tak si říkám že ve mě nemohlo zůstat vůbec nic 😀 😀 no ale v nědeli budu 10 den po IUI, to je možná na testování brzo. možná to nechám být do úterka.

mufinka26
18. lis 2011

Holky nadějě umírá poslední 😀 kouknětě na mě, když sem šla na tenhle pokus, posledního mrazáčka z 1.IVF, tak sme se rovnou z pani doktorkou domlouvaly na hysteroskopii, prostě se nepočítalo stím, že to vyjde, no a jak nás ten malej bojovníček překvapil 😀 takže chmury stranou 😀

streghina
18. lis 2011

Ahoj holky, tak jsem se právě objednala k Apoláři, ale termín až 7.3., to je nářez 😒 dřív je vše obsazeno, mezitím zkusím moji doktorku, ať mi udělá hormonální profil a nejspíš dojde i na tu laparku, kéž by bylo už vše za mnou ☹

ka_cenka87
19. lis 2011

@streghina Jo to chápu, já se objednávala k Apolináři koncem září a termín máme 19.1., od doktorky už HP mám, zjištěn vysoký prolaktin tudíž i anovulční cykly. Doufám, že v lednu zjistíme, že manžův spermiogram bude v pořádku a že se nám to povede pomocí prášků co nejdřív... 😉 😀

streghina
19. lis 2011

@ka_cenka87 my už máme SPG za sebou, manžela objednali cca za týden na doporučení od obvodního gynekologa, ten je na výbornou. A na laparoskopii jsi byla? Já mám taky anovulační cykly, ale ani clostík nezabral, ještě mi ho prý doktorka zkusí dát jednou a pak ta LPK.

ka_cenka87
19. lis 2011

@streghina Se mnou doktorka na gyndě nechce nic dělat. Nechává to všechno na CARu, takže od září, kdy jsem se objednala víme, že nám nezbývá nic jiného než jen čekat, protože samo se to nedá do pořádku. Takže ani clostík jsem nedostala. To je to hlavní co mě štve, ale teď už je to jen chvilička, tak to nějak zvládneme a uvidíme co bude po novém roce... Jen doufám, že pak už to půjde rychle. Tohle čekání mě docela ubíjí!!!

streghina
20. lis 2011

Určitě, ještě že jsou ty Vánoce, tak to všechno líp uteče. Mně říkala sestra při objednání, ať přinesu všechny možné výsledky a zprávy, že to bude rychlejší. Tak pak mi aspoň řekneš, jaký máš dojem. Mě předběžně objednali k MuDr. Jirsové, ale prý se to může změnit, ono je to asi jedno. 😉 Stejně tam nikoho neznám.

mufinka26
20. lis 2011

@streghina
@ka_cenka87 holky ono stejně pak půjdete pokaždé k jinému doktorovi 😉 ale můžu vás ujistit, že jsou tam všichni 1 😉 🙂

fori
20. lis 2011

@streghina
@ka_cenka87 no ty termíny jsou teda šílený. my tam šli před prázninama poprvé a vzali náš at nekecám do měsíce. jinak dneska jsem 10 den po IUI. testovat budu v úterý. ale zase tomu moc šancí nedávám. ....no uvidíme.

ka_cenka87
20. lis 2011

@fori Určitě se povede, budu moc držet pěsti... 😉
@streghina No já nevím ke komu půjdeme, jsem ráda, že nás vůbec objednali a nějak nám pomůžou 😀
@mufinka26 Jen se zeptám, abych předběžně věděla. Co se tam bude dít. Vím, že mi sestřička říkala, že manžovi budou hned při první návštěvě dělat spermiogram (snaží se dělat, že je všechno v pořádku, ale asi to pro něj bude stejně jako pro chlapa docela záhul), ale co budou dělat se mnou?! Ten začátek bude asi u všech párů stejnej, ne?! 😖 🙂

mufinka26
20. lis 2011

@ka_cenka87 no u nás to bylo jednoduchý, manžel šel na spermio, pak nám vzaly oboum krev, jelikož sem měla mrchu tak mi mohly vzít i hormonální profil, udělaly s náma rodinou anamnézu a objednaly mě na UTZ 12.DC, aby viděly jestly mi rostou folíky 😉 U nás to bylo rychlí, v lednu sem nás objednávala a v únoru byla 1. návštěva 🙂 no a v květnu naše 1.IVF 🙂

fori
20. lis 2011

@ka_cenka87 jojo jde to fakt rychle, uvidíš sama...... 😀

ka_cenka87
20. lis 2011

@mufinka26 Tak to už abych začala zjišťovat rodinnou diagnózu v manželově rodině! No to bude oříšek... 😉

mufinka26
20. lis 2011

@ka_cenka87 oni chtěji vědět jenom vás a max. rodiče 😉

ka_cenka87
20. lis 2011

@mufinka26 No právě, manželova mamka měla rakovinu, ale protože nechtěla, aby o tom se ségrou něco věděli, nic konkretního jim neřekla... Takže na mě je, abych zjistila, co přesně jí bylo. ☹ 😒 😨

streghina
20. lis 2011

@fori stejně držím pěsti 😉

streghina
20. lis 2011

@ka_cenka87 určitě pomůžou, pak už nevím, kdo by nám pomoh 😉

mufinka26
21. lis 2011

@ka_cenka87
@streghina určitě vám pomůžou, nám taky pomohly a to sme na to naše mimiko čekaly skoro devět let, pak sme vlezly do CARU a hup po půl roce jsem těhulka 😉

ka_cenka87
21. lis 2011

@mufinka26 Teda už se nemůžu dočkat, až bude leden. Mám pocit, že se těším víc než na Vánoce 😉 😀 😎

mufinka26
21. lis 2011

@ka_cenka87 to se ti nedivím, taky sme se těšily 😀 je fakt, že pak to jde v CARu všechno rychle 🙂 takže i ten čas utíká úplně jinak 😀

fori
22. lis 2011

Ahoj dneska jsem testovala a nic. jsem 12 po IUI. už by tam mělo být něco vidět ne??

mufinka26
22. lis 2011

@fori ješte tam nemusí být nic vidět, vem si, že to je přirozené otěhotnění a některým holkám se tam slabá čárečka objeví až týden po vynechání mrchy, takže ještě je čas 😉

fori
22. lis 2011

@mufinka26 tak pozdě jo???? já zase vím že některým holkám se objevila ten 12 den po IUI. no uvidííím...... ale už stejně nevěřím. včera mi přítel poveděl že jeho setra je znova těhu. snažili se 4 měsíce, tak jsem zase úplně na dně....... to se někdo má...... ☹ ☹

mufinka26
22. lis 2011

@fori ono je to u každýho jiný, záleží jak roste HCG v těle, někomu rychle, někomu pomalu. To tě chápu, že tě to dostalo, na jednu starnu krásná zpráva, ale člověku přijde staršně líto, že někomu se to podaří hnedka a někdo jako mi na to čekáme strašně dlouho ☹

fori
22. lis 2011

@mufinka26 no jasný, píšeš to přesně, tak já zkusím testovat až tak ve čtvrtek. měla bych to dostat až tak v neděli........ ale ovulku jsem měla dřív no.....

streghina
22. lis 2011

@fori ahoj, ještě máš určitě čas, asi bych taky nevydržela, ale rozhodující, si myslím, je den očekáváné MS, do neděle času dost, skoro týden 😉 a tou švagrovou si nic nedělej, nám to taky řekla před 14 dny a prý neplánovaně, taky mi bylo skoro do breku, asi týden jsem na to myslela a pak jsem si šla zacvičit a za kamarádkou, co má mimčo, ale chlap se na ní vyprd, tak myšlenky zmizly 🙂 nějak to tu zvládnem 🙂