CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
27. bře 2012

@streghina jejda, nevyhrozuj.... 😀 to jsem teda taky zvedava.... Musim to dostat nejdriv v pondeli, abychom zacli az v dubnu a meli 4IVF pokusy.... 😉

streghina
27. bře 2012

@martinka87 v pondělí jedu na UTZ, tak uvidíme, jak tamoxifen zabere, clostil byl dobrej, ale už mám vybráno 6 cyklů, takže ho už nesmím brát. No, dozvím se i výsledky HP, modlím se, ať mám prolaktin v normě, minule byl mírně nad normou, snažila jsem se nestresovat, to má prý taky vliv 😉

martinka87
27. bře 2012

@streghina tak to budu drzet palce!! Jsem na vsechno moooc zvedava, tesim se 😉

fori
28. bře 2012

@streghina dík za vysvetlení.... u dok.Koryntový jsem byla jen jednou... docela v pohodě...já hodně chodila k Malkovský a k Jirsový...

javed11
28. bře 2012

@sluune díky moc za odpověď a za radu 😉 tak snad to bude v pohodě a aspoň k něčemu 😒

martinka87
28. bře 2012

Tak ja si jdu v patek odpolko pro leky, ja se tak tesiiiiim 😉

sluune
30. bře 2012

holky nevite, jak to chodi u Apolinare pres leto? delaji IVF nebo maji zavreno?

mufinka26
30. bře 2012

@sluune ahoj, loni přes léto dělaly jenom KETy, klasický IVF až od září 😉

martinka87
30. bře 2012

Tak mam doma nafasovane leky, jupiiiii...... 😉

streghina
30. bře 2012

@martinka87 tak to je super, a jaké? 😉

martinka87
31. bře 2012

@streghina mam Fostimon, 3 denne.... 7. den jdu na ultrazvuk...

martinka87
31. bře 2012

Mela jste nektera taky Fostimon?

fori
1. dub 2012

@martinka87 já ho měla 🙂 a taky Zoladex. tem mí píchali 22dc.

martinka87
1. dub 2012

@fori Ty jsi mela dlouhej protokol? Ja jdu 8DC na UTZ... A devaty den picham Orgalutran...

streghina
1. dub 2012

tak zítra UTZ po tamoxifenu a možná kymo, tak uvidíme, co bude dál 🙂

fori
2. dub 2012

@martinka87 jo jo já měla dlouhej protokol. já začla vlastní stimulaci jakoby až 7dc....ale s tím Zoladexem se to počítá jinak víš

sluune
2. dub 2012

ahoj holky,
tak v patek kontrolni utz ovulace a kdyz se postesti, tak snad po velikonocich prvni IUI. Jsem na to zvedava. Docela se toho bojim, boli to? 🙂

fori
2. dub 2012

@sluune neee, nebolí... neboj... i když u mě to první IUI bylo trochu nepříjemný, ale bylo to hold tou doktorkou... neboj... za 4 MIN, bude po všem

martinka87
2. dub 2012

@fori ahaaaa, tak to ju 😉 no, hlavne, ze to klaplo!! 😉

fori
3. dub 2012

@martinka87 mě to klaplo po IVF. měli jsme 4 neúspěšné IUI.

sluune
3. dub 2012

@fori diky 😉 ja doufam, ze zkusime jedno IUI a pak IVF, spermiogram mame 10 mio, coz na IUI neni uplne super... no uvidime, co mi reknou v patek.

fori
3. dub 2012

@sluune se divím že vám teda chtějí udělat IUI?? když máte tak špatný spermio?? to jim řekni sama.... že chcete jedno IUI a pak rovnou IVF..... já přišlo o půl roku těma IUIčkama...

martinka87
3. dub 2012

@fori hlavne, ze to proste klaplo!!!! 😉

sluune
3. dub 2012

@fori ja mela minule nejakou doktorku, ktera nebyla uplne mluvna a sympaticka... ted ani nevim, k jake jdu 😀 ja jsem pacient... no ja mam navic pravy vejcovod nepruchodny, spg na prd... uvidime. Jen kdyz pujdu do IVF, jak to je ted s tema embryama? to mi daji maximalne to jedno?

martinka87
3. dub 2012

@sluune nene, daji Ti i dve embrya, ale pote budes mit narok jen na 3 placene pokusy... 😉

streghina
3. dub 2012

ahoj holky, tak Koryntová super, všechno mi vysvětlila, kymo teda nedělala, že jsou 2 folíky, tak mi dala Pregnyl na píchnutí na zítra a taky mi z HP zjistili sníženou štítnou žlázu, tak jsem vyfásla léky a antibiotika na nějakou infekci, kterou taky našli, no, jsem ráda, že jsem šla k Apolináři, protože moje gyndařka řekla, že je to zbytečný, ale už bych to měla všechno zaléčené dávno, ztráta času 😒 ale snad už by to mohlo jít 😉

martinka87
4. dub 2012

@streghina juu, tak drzim palce 😉

fori
4. dub 2012

@streghina no super.... takže se snažíte doma??

streghina
4. dub 2012

@martinka87 děkuji, tobě taky, snad se všechny brzy dočkáme 😉

streghina
4. dub 2012

@fori jojo, zatím doma, dneska mi sestřička píchla pregnyl a oproti minule tahle je moc šikovná, protože to ani malinko nebolí. No, jsem ráda, že jsem šla k Apolináři, protože o té štítné žláze bych nevěděla ani náhodou, moje doktorka se na to vyprdla a řešila ten prolaktin, který mám teď prý v pořádku, brala jsem Mastodynon - přírodní kapky, tak to asi srovnaly. A jak se máš ty? 😉 Já už se těším až budu taky doma, v práci mě to štve, po-út jsem přišla v 9 večer a dnes skoro v 7, až se povede, hned budu doma 😎