CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
12. led 2013

@petulak1988 ahoj já tu no nák mi ted moc na pc asu není 🙂

japro
12. led 2013

tak dnes je den kdy má dorait menstruace a zatím to vypadá že asi nic asi bude po té injekci opoždění , taky ste měli? po případě jak dlouhé?

nikohlava
12. led 2013

Ahoj holky,
tak jak se máte a jaké jsou u Vás novinky? Doufám, že brzy budete hlásit dvě 🙂.
Jinak my jsme naprosto v pořádku a když budete chtít můžete juknout do mého alba 🙂

Přeji Vám krásný víkend 🙂 😉

petulak1988
12. led 2013

@japro ahojky ja zpozdeni nemela 🙂 tak uvidis

streghina
13. led 2013

@japro u mě to samé, ms měla dorazit včera a asi budu mít zpoždění, tak snad dneska nebo zítra, už mám připravený clostík a čekám jak na smilování, až přiběhne a budu moc stimulovat 😉

japro
13. led 2013

@streghina to já mám dlouhej protokol mě čeká nejprve ultrazvuk

mavo
14. led 2013

Ahoj holky, tak jsme u Apolináře pokročili nějakými vyšetřeními... dnes mi bylo doporučeno IVF, čekáme ještě na páteční druhý spermiogram manžela a budeme o tom uvažovat... doporučili byste mi IVF u Apolináře nebo jít někam jinam? Dělá apolinář ještě jiná vyšetření - například imunologii, genetiku,.. ? Moc díky za odpověď!!

japro
14. led 2013

@mavo no snad vše dopadne jak má to je co nejlépe držím palečky 🙂

streghina
14. led 2013

@petulak1988
@japro
holky, já se té ms nedočkám, furt nic, dnes 36DC - to je síla 😖

evulatko
14. led 2013

@mavo, ahojky, chodi tam k nim super imunolozka MUDr. Malickova a na genetiku Te poslou taky, kdyby bylo potreba. Tak drzim moc palce🙂

holanci
15. led 2013

Dobré ránko holky, mám hooooooodně předčasnou otázku ale dělají u Apolináře ivf a ket i přes léto?

evulatko
15. led 2013

@holanci, co ja vim, vzdycky tam meli pres leto nejakou pauzu, pekne me to stvalo🙂

japro
15. led 2013

@streghina ahoj tak já se dočkala dnes a je to 31DC jupíííí jem mi je dost hodně zle držím i tobě palečky at je vše ok

petulak1988
15. led 2013

@japro ahojky tak super....za chvili ultrazvuk 🙂 ja uz mam po vsech zkouskach ve skole a zitra jdu na ultrazvuk jak zabrala stimulace puregonem...a dozvim se jestli bude odber vajicek nebo dalsi stimulace... 🙂 tak se trochu bojim co kdyz nebudou...no uvidime nechame to osudu
@streghina neboj taky se dockam....drzim pesticky at brzy mrcha dorazi 🙂

streghina
15. led 2013

@japro to se máš, já včera byla i na alpinningu, jestli to nepomůže a nic, takže 37DC, to bude asi rekord ☹

consti
15. led 2013

Ahoj holky, tak 21. jdu na OPU. Kdyby tu byl někdo na tom podobně, tak dejte vědět. V pondělí se tam sejdeme 😉 !

petulak1988
16. led 2013

@consti ahojky ja jdu na opu 22.1. v utery... 🙂
@streghina ahojky tak co MS?? Ja byla dnes na UZ a mam pry folikulu hodne na kazdem vajecniku asi 10 rikala ze jsem krasne nastimulovana ze maji i stejny tvar a plno z nich stejnou velikost ...a kdyz mi davala jeste injekce do soboty tak pro zbytek kdyztak muzu mit kdyz neotehotnenim ale ze ja otehotnim ze foliku je tam hodne a vse mam pry pekne...bylo hezke to slyset snad mam pravdu

consti
16. led 2013

@petulak1988 Jeee, tak to se o jeden den mineme 😉 . A jak to s tebou vypadá? Čím stimuluješ a kolik máš folíků? 😉

consti
16. led 2013

@petulak1988 Promiň, jsem si nevšimla, že jsi to psala 😉 .

consti
16. led 2013

@petulak1988 Já jich mám jen 7 😔 . Na levém vaječníku nic, tam jsem měla cystu, tak asi moc nefunguje. Na pravém pak viděl 7 folíků, jeden dominantní 12 mm a zbytek tak kolem 8mm. Stimuluji Fostimonem a na zastavování mám Orgalutran a pak Pregnyl 😎 .

petulak1988
16. led 2013

@consti ja mam na kazdem asi 10 neli vic... no a stimuluji puregonem a pak jen picham pregnyl v nedeli 🙂 to je skoda ze se mineme ☹

consti
16. led 2013

@petulak1988 Jsme mohly pokecat a zabavit se 😉 . Tak ti budu moc držet palečky, pak třeba půjdeme stejně na transfer a budeme pak stejně čekat na výsledek 😉 😎 .

petulak1988
16. led 2013

@consti taky ti drzim pesticky..jj to bychom mohly cca cekat na vysledek spolecne 🙂

consti
16. led 2013

@petulak1988 A už máš nějak naplánováno kolik dní po transferu budeš testovat?? 😉

petulak1988
16. led 2013

@consti nn jeste ne asi jak mi reknoou 🙂 a ty?

martinka87
16. led 2013

@petulak1988 tak to budes fakt dobra, jestli vydrzis tak dlouho, klobouk dolu 😀
@consti ja jsem testovala 9.den.. 😉

@mooncaa ahojky Moni, jak to s Tebou vypada??? Ja jsem dneska byla na UTZ a cekame zdraveho chlapecka 😉

consti
17. led 2013

@martinka87
@petulak1988 taky to vidím na ten 9. den 😉

consti
17. led 2013

@martinka87 A gratulace k chlapečkovi!! 😵

martinka87
17. led 2013

@consti deeeeekuji!!!!! 😉 😉

petulak1988
17. led 2013

@martinka87 take se pridavam ke gratulaci....dneska me v praci tak bolelo bricho ze jsem sla domu....od zitra mam neschopenku...nejak jsem nezvladala tahat ty plechy ohybani atd .-(
@consti a kolikaty se normalne testuje?