CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
31. led 2013

@mooncaa jj, tak nejak 😉
@petulak1988 super, ze Te pusti 😉 Ono HCG je nejdriv v moci, proto to tehu testy ukazou v podstate hned a az pote v krvi, mi prijde zvlastni, proc by Ti chteli brat krev, stejne mas v sobe jeste Pregnyl...

petulak1988
31. led 2013

@martinka87 pregnyl bych uz pry v sobe mit nemela...no uvidime budu testovat doma...ja myslela ze je to nejdriv v krvi

petulak1988
31. led 2013

@martinka87 podle krve pry hcg kleslo takze prej tehotna nejsem

mooncaa
31. led 2013

@japro Ještě, že jsi měla léky bez doplatku, jinak bys platila ještě mnohem víc.

@martinka87 Myslíš, že v moči je HCG dřív než v krvi? Já myslela, že to je obráceně, ale jen hádám.

@petulak1988 Takže krev Ti nakonec brali? A není ještě brzy na nějaké závěry?

martinka87
31. led 2013

@petulak1988 kdy jsi mela Pregnyl!

@mooncaa nekde jsem o tom takhle slysela...

streghina
31. led 2013

@petulak1988 jak vědí, že ti hcg kleslo?

japro
1. únor 2013

@mooncaa jj to ano taky sem si řikala 🙂

petulak1988
1. únor 2013

@streghina
@martinka87
@mooncaa tak v caru rekli ze je doktor hloupej ze ted klesl pregnyl a hcg tehotenske ma zacit teprve stoupat jestli tam kulicka bude a testovat mam pristi tyden v patek

martinka87
1. únor 2013

@petulak1988 no prave, to je fakt blbost, tohle musel byt Pregnyl! 😉 tak parada, drzim palce!

mooncaa
1. únor 2013

@petulak1988 Já to říkám, ještě není nic ztraceno. Držím palce.

streghina
1. únor 2013

@petulak1988 no, vidíš, doufám, ze ti to řekl nejaký student, mne dělal UTZ jednou student, až museli volat přimare Caldu, to už se mi klepaly kolena ,-)

petulak1988
2. únor 2013

@streghina ne uz to byl doktor ale hrozne mladej... ☹ no uz jsem to obrecela....dnes jsem byla 9krat za noc curat to uz je desny.... mam pekne nality prsa jenze u me nevim jestli tehotenstvim nebo syndromem....pritel hned tyy jo tobe se nejak zvetsili..a uz mi prekazeji.. 😀

petulak1988
2. únor 2013

@mooncaa
@martinka87 dekuji moc holky 🙂 no ja uz jsem to obrecela jak uz jsem psala tak to ted uz beru tak trochu klidneji ikdyz to vite ze stale doufam.. 🙂

streghina
2. únor 2013

@petulak1988 aha ... ale to čůrání teda děs, já když byla těhotná, tak jsem taky chodila dost, ale v noci nanejvýš jednou. Hlavně, že z tebe odchází ta voda a nedrží se už v těle. 😉 no, jo prsa, na to by chlapi užilo, já teda neměla žádnou změnu 😒 a kolik jich máš teda zamražených? jinak se nestresuj, protože pak se budeš bát dalších 9 měsíců, hele, já byla šťastná, že jsem těhotná a jak to dopadlo a to jsem myslela, že už nás nic nemůže potkat

petulak1988
2. únor 2013

@streghina no pritel nastesti nema rad velk y🙂 takze si hned vsimnul zmeny....mam zamrazeny jen dve kvalitni....no nevim jestli mam zitra testovat nebo ne budu 9.den po ET a v caru mi rekli ze mam testovat az pristi patek...strasne bych si to prala ale nechci uz se moc vazat na pozitivni test ikdyz by to byla nadhera...ale syndrom se zhorsil 3a 4den po ET ja nevim jak je to s tou sancii ale ted uz je to dobre..je mi docela dobre

martinka87
2. únor 2013

@petulak1988 ja jsem taky testovala 9. den po ET... 😉 zalezi jen a jen na Tobe 😉 drzim moc palce!!! 😉

streghina
2. únor 2013

@petulak1988 můj manžel taky nerad velký nebo mi to nedává najevo, mám B a jsem ráda 😉 to fajn, 2 je myslím akorát, s tím testováním ti moc neporadím, já testovala asi 14 DPO, bylo to přesně měsíc od ms a čárka byla úplně tenoučká, furt jsem jí tam spíš hledala. Taky záleží, jestli jsi měla pregnyl, prej 5000 je v tělo 5 dní a 10000 cca 10dní. Určitě ti držím pěsti, ať je pozitivní 🙂

martinka87
2. únor 2013

@streghina znama mela Pregnyl i 14 dni, bacha na to... Ten Pregnyl je desne zradnej ☹

japro
3. únor 2013

@streghina uf tak já si včera píchla pregnyl 10000 tak to tedy už ted mě štve jakej to dělá s těma testama bordel....

martinka87
3. únor 2013

@japro no jo, ale kdyz to ma pomoct k miminku, tak to prezijes, ne?! 😀 😀 pockej par dni, Pregnyl zmizne a bude radost z pravych // !!!! 😉

japro
3. únor 2013

@martinka87 jasně že to přežiju :D už dens mám nespavost jsem od 4h vzhuru .......

martinka87
3. únor 2013

@japro my jsme vcera usli brzo, takze uz taky nespim... A nechce se mi dolu, abych nebudila manzela a psa a ten by zacal venku stekat a to by meli sousedi radost 😀 ale mam hlaaaad 😀

japro
3. únor 2013

@martinka87 jo tak já tu mám kávu ...... maš si dělat svačiny večer na ráno ;)

martinka87
3. únor 2013

@japro kavu co jsem tehu nepiju, max bez kofeinu latte nebo doma sem tam kapucinko 😉 s tou svacou je to sice dobry napad, ale ja jsem vecer tak grogy, ze myslet jeste na jidlo by me zabilo a hlavne ja moc rano hlad nemivam... Teda ja nejak vubec hlad cele tehu nemivam 😀

japro
3. únor 2013

@martinka87 :D to jo to chápu já nevnímám někdy a těhu nejsem :D už jsem tu docela čilá pc proštudovanej ted koukám tu na bazárek ;) študuju co se dá je málo hodin a přemejšlím zda pujdu něco poklízet ten muj spí tvrdě tak mužu dělat co chci......

martinka87
3. únor 2013

@japro jasnacka, to Ti ale za par dni dojde co "muzes" a co ne 😉 neboj 😉
Tak to ja staaaaaale hajam... Ale pes uz steka a manzel je taky vzhuru 😀

japro
3. únor 2013

@martinka87 tak a máš vyhráno třeba bude i snídaně do postele ;)

martinka87
3. únor 2013

@japro hahaha, vtipalku! 😉 my v posteli nepapame 😉

japro
3. únor 2013

@martinka87 my taky ne ;)

martinka87
3. únor 2013

@japro tak uz jsme po snidanicce 😉 chlebik s mortadelkou a coko muffinek se slehackou 😀 a cajicek 😉