CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sasanka033
15. kvě 2013

@tri.niti diky. musi!🙂

tri.niti
15. kvě 2013

@streghina Já na ten Clostylbegyt předtím vůbec nereagovala, teď ho po 3 letech chce Řežábek znova zkusit v kombinaci s Metforminem, prý bych pak mohla mít reakci, tak jsem zvědavá. Jinak jsem byla teď večer na joze a dost se mi tam motala hlava, polovinu lekce jsem proležela, začíná mě teď bolet i břicho. Já mám ty účinky vždycky posunuté 😀

holanci
16. kvě 2013

@streghina I když možná mi na té první návštěvě brali 2 zkumavky, já už nevím 😀 ale to je jedno. To je dobře, že se začíná něco dít takhle fofrem viď ? .... Doufejme, že vše dobře dopadne a hurá v září..... Září je naše 😵 😉

holanci
16. kvě 2013

@tri.niti Tak to je dobře, že jsou průchodné.... Kéž by se zadařilo 😵 Moc držím pěstičky 😵

petulak1988
16. kvě 2013

@mavo to je krasna zpravicka moc gratuluji

mavo
16. kvě 2013

@petulak1988 Jak si na tom ty? Drží se jako klíště? 😉

petulak1988
16. kvě 2013

@mavo to ti nepovim ...nevim jestli se drzi...mam zvetseny prsa boli me ,obcas pichne podbrisek a vcera jsem byla ko ale to mohlo byt pocasim....no a obcas zaboli zaludek ale jen jako do rihnuti takze vubec netusim a zacinam se bat ☹

mavo
16. kvě 2013

@petulak1988 já krkám pořád! Dokud nešpiníš, tak je to ok!!! Prsa mě teda bolí fest, to je hrozný... hlavně když je večer vyndám z podprdy, to je hrozná bolest... TAkže máš zatím samý dobrý příznaky 😉

petulak1988
16. kvě 2013

@mavo jo tak kdyz je vyndavam z podprday kterou uz nosim jen ven je mi dooooost tesna temer mala tak to boli uplne silene...a ted se do toho pridalo krkani....

mavo
16. kvě 2013

@petulak1988 Tak to jsi vážně na nejlepší cestě! Já to takhle mám už 3 týdny 😉

petulak1988
16. kvě 2013

@mavo tyyy jo kez by...bojim se testnout...ten strach je sileny... mam zase krasne priznaky jako vzdy a vis jak..je fakt ze jsem zatim nekrkala a takhle me prsa jeste nebolely...doma jen kdyz se jich blbe dotknu mam je v uplem tilku ale jakmile sundam podprdu a ony se uvoldi tak to je sila

mooncaa
16. kvě 2013

@petulak1988 Teda to zní dobře, kdy byl vlastně KET? A jak stará byla embryjka?

petulak1988
16. kvě 2013

@mooncaa byla to ct\rdennni morulka pry....no jsem 9den po KET jeste se bojim testit i pritel mi to rozmlouva,,vcera i dnes jsem spala...dnes jen hodinku 😀 ale zatim se nechci upinat mam strach

petulak1988
16. kvě 2013

@mooncaa ja mela jen jedno embryjko ☹

mooncaa
16. kvě 2013

@petulak1988 Tak to by případně na testu už mělo něco být vidět. Držím palce.

petulak1988
16. kvě 2013

@mooncaa radsi pockam na gynde mi rekl ze nekomu to muze byt videt nekomu ne tak at nejsem zklamana treba zbytecne...ja mam takovy strach

simculinek
16. kvě 2013

Ahoj holky prosím vás, platí se testy v CAR? Děkuji 🙂 Nebo jak to tam chodí? Děkuji 🙂

streghina
16. kvě 2013

@petulak1988 tak to se ti nedivím, vydrž do víkendu 😉 držím pěstičky, aby dopadlo dobře
@holanci jo jo, jsem ráda, že se to hnulo a posune nás to dál, když ne teď, tak ten podzim už musí dopadnout 😉 nám všem
@tri.niti uvidíš, chce to zkusit, třeba tělo bude reagovat, nic si z toho nedělej, já mám cyklus taky posunutý, ovu místo 12dc, tak tak 20dc, hlavně že vůbec je 😉

petulak1988
16. kvě 2013

@streghina dekuji jsi zlata modlim se a strasne se bojim

petulak1988
16. kvě 2013

@mavo ja se tak bojim vic jak jindy bricho dnes ani nebolelo obcas pichlo ale prsa boli dost hlavne ze strany a mam je zilnaty...a jsem nafoukla,,hormony mi teda davaji..

mavo
16. kvě 2013

@petulak1988 nafouklá jsem taky.... buď v klidu, snaž se na to nemyslet a říkej si, že dokud nešpiníš, nebo nekrvácíš, že je vše v naprostém pořádku!

mavo
16. kvě 2013

@simculinek Ahoj, jaké testy myslíš? Jdeš tam úplně poprvé?

petulak1988
16. kvě 2013

@mavo jj dobre ne nespinnim ani nekrvacim to pres utros mozna nejde ikdyz pri ivf jsem spinit zacala..

mavo
16. kvě 2013

@petulak1988 Kdyby to nevyšlo, tak myslím, že bys krvácela i přes utroš... ale nevím, až takhle daleko jsem nedošla...

mooncaa
16. kvě 2013

@petulak1988 Držím vše co mám, ty příznaky vypadají dobře. Já teda na KET utrouš neměla, ale špinila jsem už 7 dní po transferu. Žilnatá prsa a to píchnutí v břiše, to už se roztahuje děloha.

martinka87
17. kvě 2013

@petulak1988 mooooc drzim palce, ale zni to fakt paradne!!! 😉
@mooncaa Moni a jak je Tobe? Co miminko, vse v poradku? 😉

petulak1988
17. kvě 2013

@mooncaa ty myslis ze zilnata prsa jsou priznak??Nic jineho mmi neni ☹

petulak1988
17. kvě 2013

@martinka87 dekujji ti moc..strasne se bojim ani dnes jsem netestovala zitra mam jen k brachovi na oslavu jedna z neteri ma 3 roky tak na oslavu a mela bych ji zkazenou

martinka87
17. kvě 2013

@petulak1988 chapu, tim strachem jsme si prosly vsecky!!!! Urco to ale klaplo a cekaji Te na testu // !!!! 😉

petulak1988
17. kvě 2013

@martinka87 ty myslis???mela jsem uz testnout vid???ja se bojim ze tam nic nebude a to bych zitrejsi navstevu nedala...ty priznaky muzou byt i z hormonu vid?? ☹