CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
19. kvě 2013

@petulak1988 tak jaaaaaak???? 😉

streghina
19. kvě 2013

@petulak1988 taky tu jsem jak na koni ,-)

martinka87
19. kvě 2013

@streghina jak na koni, jak typicke tady 😀

petulak1988
19. kvě 2013
petulak1988
19. kvě 2013
petulak1988
19. kvě 2013

nejhorsi pro me je videt smutneho pritele..mel uplne zalite oci slazami..bulim v koupelne jak blbec

martinka87
19. kvě 2013

@petulak1988 to mi nerikej ☹ ☹ ach jo, to je mi silene lito, ja tomu tak verila!!!! ☹
Chapu, tohle jsme taky zazili, ja jsem rvala a nadavala, ze kazda cikanka ma dite sotva si o ni opre nekdo kolo a my nic ☹ drzte se!!!!!!!!!!!!

streghina
19. kvě 2013

@petulak1988 Peti, to je mi moc líto ☹ já tomu tak věřila, že jsem ani nevěřila, že by to mohlo takhle dopadnout, jen si říkej, že lepší, aby si tělo řeklo hned, než prožít ZT, to už nikdy nechci. Držím ti moc pěstičky a další kolo vyjde, asi do třetice to nejlepší 😉

sasanka033
20. kvě 2013

ahoj, spolubojovnice od apo!🙂 nevidim tady zrovna dobre zpravy, mrzi me to a vsem preju hodne sil a pevny nervy, hodne krasnych embryi a dve // na testech! ja zacinam druhy kolo, zacinam se chystat na KET, vcera jsem to dostala, takze zobu estrofem a snad se s nasim jednim nanuckem zadari.
holky, drzte se!!!

martinka87
20. kvě 2013

@sasanka033 drzim mooooc palce na KETik 😉

sasanka033
20. kvě 2013

@martinka87 dekuju. koukam, ze ty to mas za par, to je krasa!🙂 ktery doktor od apo te mel v peci? nebo jsi taky byla pokazde u nekoho jineho? ja se ted v podstate akorat vyhejbam roznickove a faitovi, a pokud to jde, tak preferuju jirsovou🙂

mooncaa
20. kvě 2013

@petulak1988 Tak to mě mrzí. Co budete podnikat dál?

Jinak hlásím, že budeme mít holčičku. Jinak na kontrole vše OK, ani nevím jak je mimčo velké.

streghina
20. kvě 2013

@petulak1988 Peti, musíme to vydržet, vím, že je to těžký, nervíky nás zlobí, ale do Vánoc to musíme všechny překonat 😉
@sasanka033 jéjda, takže květen nic moc, já už nevím, co by nás trochu rozjelo. Ale jak říkám, musíme to vydržet, sice je to děsný, ale nic jinýho se dělat nedá. Jinak zítra mi drž pěsti, jdu k Rožníčkový na utz - ale nedobrovolně, Řezábek mě k ní objednal 😖
@mooncaa to je super zpráva, tak můžete vybírat jméno a kupovat výbavičku 😉

petulak1988
20. kvě 2013

@mooncaa jeee to je krasne..super zpravicka
@streghina jj nejak to davame rekli jsme si ze byly slabe protoze ze 40vajec to nemohla byt extra silna a kvalitni embryjka...a ze priste to vyjde..horsi je ze chceme jen na dovolenou a nevim jestli mi ji v praci daji kdyz nastoupim zacatkem cervna

sasanka033
20. kvě 2013

@streghina tak UTZ by mohla zvladnout🙂 kvuli cemu tam jdes? kontrola pred KETem?

streghina
20. kvě 2013

@petulak1988 kolik jich ještě máte zamražených? Být tebou tak zavolám do práce už teď a zkusím se s nimi domluvit, třeba že budu docházet týden teď, jestli to půjde, furt lepší vědět dopředu, než se nervovat
@sasanka033 kontrola, jak reaguji na pregnyl, minule 15dc pregnyl, ale ovu dle testu 24dc, trochu zmatky, tak jdem zkontrolovat, jestli praskl folík a pak imuno s Malíčkovou 😉 IVF popř. v září

holanci
20. kvě 2013

@petulak1988 Ahoj Peti, to je mi moc líto to co tu čtu ☹ ☹ chápu, že snad i víc než bílý test tě dostanou smutná očka přítele ☹ achjo proč dopr.... je to tak nespravedlivé???? Tak moc se tu trápíme, a pak zas slyšíš ve zprávách, jak našli mrtvého novorozence... Kurňa ten svět je tak hrozně šíleně moc nespravedlivej !!!!!!
My teď čekáme na výsledky genetiky. V pátek zkusím volat a pak IVF. Doufám, že do léta bychom ještě mohli stihnout, ale spíš to vidím bledě. Když ne, čeká na nás všechny září - užijeme léto, vyčistíme hlavy, vypneme mozky, načerpáme energii a září je naše 😵 🙂 Tomu věř, zkrátka letost nám to tu všem spolubojovnicím vyjde 😵 😵

petulak1988
20. kvě 2013

@streghina my uz nemame zamrazene nic...jak zavolat do prace??

streghina
20. kvě 2013

@petulak1988 aha, takže z těch 40 byly dobré jen 2? Zavolat na personální nebo svýmu vedoucímu a domluvit se s ním dopředu, já to kdysi taky řešila, protože jsem nastupovala v červenci a v srpnu jsme měli dovču a nejlepší je tam zajít osobně, to udělá úplně jiný dojem

petulak1988
20. kvě 2013

@streghina ne tri vajicka ale mela jsem zamrazena dve a jedno se rozmrazilo spatne...nebylo podle moc dobre kvality z toho mnozstvi

sasanka033
20. kvě 2013

@streghina to mas nejaky zahady, na co ti davali pregnyl, kdyz jsi mela ovu o tejden pozdeji? to nevideli na utz ze nemas narostlej folik? nebo jak se tohle stane?🙂 malickovou neznam, tak pak poreferuj🙂

martinka87
21. kvě 2013

@sasanka033 byla jsem prevazne u Jirsove, jednou na KO u Faita a jednou mi embryo zavadel Rezabek... 😉
Jj, uz to mame hodne za par 😉 😉

martinka87
21. kvě 2013

@petulak1988 nase prvni IVF bylo taky blby, embryo se nechytlo a k mrazeni nebylo nic, u druheho se chytnul Vikysek a mame 6 mrazacku, sam Rezabek pri transferu cumel na to jak se vyvijela, ze je to super vysledek 😉 takze priste to klapne!!!!! 😉
@holanci taky jsme to vybojovali v zari!!! A opravdu leto uteklo jako voda!!! 😉
@mooncaa jeeeeee, gratuluju k holcicce, dalsi! 😀 mate uz nejake favority na jmeno? 😉

sasanka033
21. kvě 2013

@martinka87 takze rezabek mel stastnou ruku🙂

petulak1988
21. kvě 2013

@martinka87 jj ja si myslim ze kdyz vyjde prvni IVF je to krasny stesti ale spis je to vzdy tak nejak zkusebni jak budes reagovat na stimulaci a jelikoz u me jich bylo fakt desne moc tak podle me nemeli uplne ukazkovy vyvoj a tak

martinka87
21. kvě 2013

@sasanka033 presne tak, to teda mel!! 😉 a embryolozka taky, ze vybrala to spravne 😉
@petulak1988 presne tak to je, to prvni je proste ziouska!!! A zkouska je od slova zkusit 😉 priste to klapne!!! 😉 😉

petulak1988
21. kvě 2013

@martinka87 jj musim tomu takhle verit..protoze dnes mam depku jestli do toho jit nebo ne...mela bych se ucit a myslim na kraviny a ne na uceni ☹

martinka87
21. kvě 2013

@petulak1988 urco jit 😉 hele ja na to IVF ani nejak nemyslim, pro me to nic hrozneho nebylo a beru to jako proste dalsi zkousku zivota, ktera ale samozrejme za to stala!!!! 😉

petulak1988
21. kvě 2013

@martinka87 jj asi mas pravdu 🙂 budu tomu verit..musim...nechci byt bez miminka

martinka87
21. kvě 2013

@petulak1988 no to je jasny a urco nebudes!!! 😉 sice to chce trosku trpelivost, nerviky, ale povede se!!! Budme rady, ze vubec IVF existuje!!! 😉