CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
29. čer 2013

@mavo ahojky byli jsme na nakupu..dve hodinky ale v pohode...ja nic netahala do kosiku jen male veci a udelal jsem si radost dvema pyzamkama.. 🙂 ted bastim jahudky...rikali chovat normalne tak to tak delam minule jsem se hodne setrila tyden jen polehavala az pak prochazka a stejne nic...tak mu verim kdyz bude silny zavrta se....jen netaham nic tezkeho a neuklizim jako luxovani a tak 🙂

holanci
29. čer 2013

@mavo kéž bys měla pravdu, že to dobře dopadne 🙂 No ta injekce je fakt super, mám z toho radost, a jak píšeš, bude to potřeba pro stále více lidí 😒 ☹

streghina
29. čer 2013

@holanci hurrraa, to bude úroda letos. Holky, ja dnes našla //, 18.6. Byl pregnyl, co to je? Jsem zmatená, cely den běhají na curani, není to zánět a zkreslení testu?

streghina
29. čer 2013

@petulak1988 taky bych šla, my byli na svatbě včera

holanci
29. čer 2013

@streghina Hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já myslím, že nic zkreslené nebude, myslím že pregnyl už to rozhodně nebude ........ 😉 😉

mavo
29. čer 2013

@streghina testni ještě tak za dva dny... taky myslím, že pregnyl už to nebude! Držím pěsti!!!!!

petulak1988
29. čer 2013

@streghina krasny to bude asi tehu.. 🙂Pregnyl uz to nebude :.-) jupiiiiii

streghina
30. čer 2013

@holanci
@mavo
@petulak1988 holky moje, tak vám nevím, dnešní ranní je slabší, možna to mizí ještě ten pregnyl, uvidíme ve středu

petulak1988
30. čer 2013

@streghina jj zkus jeste zitra nebo za dva dny drzim vse co mam 🙂

streghina
30. čer 2013

@petulak1988 děkuji, to byl takový záblesk, radši být pro zemi 😉

holanci
30. čer 2013

@streghina Určitě zkoušej dál, držím všchny pěstičky 🙂

petulak1988
30. čer 2013

@streghina myslis ze muzu uz normal sedet ze jo jako ohla nad stolem...

streghina
30. čer 2013

@petulak1988 ja ti teda moc nevím, ale snad jo, to už bychom nemohly nic ,-)

petulak1988
30. čer 2013

@streghina taky si myslim uz jsem treti den po ET a i se dnem ET je to 4dny 🙂

holanci
30. čer 2013

Holky je pravda, že se u stimulace musí hoooodně pít? Kolik litrů tekutin asi by se mělo?

martinka87
30. čer 2013

@holanci jj, mela bys pit vice, abys nemela hyperstimulak... Tak 3-4 litry by to chtelo 😉

holanci
30. čer 2013

@martinka87 A už teď nebo až po OPU?

martinka87
30. čer 2013

@holanci ja pila hodne cely cyklus IVF ...

mavo
30. čer 2013

@martinka87 gratuluju k miminku!!!! Doufám, že se užíváte, sžíváte a malý nezlobí 🙂

mavo
30. čer 2013

@streghina ještě vydrž a testni až tak v úterý... na zklamání vždycky času dost a na radost taky 😉

streghina
1. črc 2013

@mavo jasné, jen to čekání je dlouhy, středa to rozhodne .-)

petulak1988
1. črc 2013

@streghina ahojky drzim ti porad moc pesticky...konecne by byla pozitivni zpravicka 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@mavo
@holanci
no ja jsem ted zdeptana...muj nevlastni syn mi oznamil proc by se musel prizpusobovat on a ne to mimino ze on tam byl driv a ze by bylo lepsi kdyby jsme dite nemeli ze mame jeho a ze nesnasi kdyz dite breci je mi to lito... ach jo

holanci
2. črc 2013

@petulak1988 Ach ne ☹ raději si tohle moc neber k srdci... A kolik mu je? Asi je tam určitá žárlivost... ☹

petulak1988
2. črc 2013

@holanci je mu 22 no bude si muset zvyknout... jak ti je? kdy jdes na kontrolu?

holanci
2. črc 2013

@petulak1988 Jej tak to je od něj dost neohleduplné v tomhle věku ☹ vůbec si to nepřipouštěj a mysli na sebe a na to malé 😉 Já celkem v pohodě, včera jsem píchla tu elonvu, večer mi pak bylo trošku na zvracení - nevím jestli z těch léků, nebo z nervů, nebo z toho jak hodně piju - možná kombinace všeho 🙂 ale ustála jsem to. Teď mě čeká orgalutran v sobotu a v neděli a pondělí jedu na kontrolu. Kolikátý den tobě dělali ten odběr?

petulak1988
2. črc 2013

@holanci me az 24DC jsem ted 32DC dostala jsem to 1.cervna.... tak cekam jestli dorazi mrcha... ☹ snad tam prdola jeste je 🙂 kez by ale bricho uz neboli jen vajecniky

holanci
2. črc 2013

@petulak1988 Až 24 DC? Jaktože tak dlouho? Já myslela že jsou odběry tak cca okolo 14-15 dne 😒 21.7. jedeme na dovču, tak doufám, že odjedeme, počítám, že budu mít už i po transferu. No ale nakonec budeme to mít k Praze ještě blíž než z domu, tak uvidíme, snad to vše klapne tak jak má.... To víš, že tam bobíška máš, pořádně se zavrtává 😉 😵

petulak1988
2. črc 2013

@holanci jj tak ty mas kratky protokol ten je rychlejsi ty ten odber budes mit tak kolem 14 az 15DC hele myslis ze uz muzu pect...porad se setrim a uzivam si to 😀 vcera byl krasny pohled na mladase jak on luxuje a ja lezim na gauci.. 😀 ale prijde dnes maminka ladi a chtela bych upect neco jednoducheho...

holanci
2. črc 2013

@petulak1988 Jo tak to jooo 🙂 Já myslím, že můžeš, hlavně nic namáhavého, nic těžkého nezvedat, ale v kuchyni si myslím, že můžeš být 😉 Já počítám s tím, že tak předběžně okolo 12 nebo 13 by mohl být odběr a pak nějak v tom týdnu 15, 16. 17. ET a 21.7. odjíždíme na dovču. Ty úplně první dny po ET budu doma a pak pojedeme. Jedeme k RAkovníku - do Nesuchyně, tak budu taky tak odpočívat, občas procházka. Docela se těším, že třeba zaměstnám hlavu trošku jinak 😉 😵