CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
9. črc 2013

@petulak1988 ikdyz moc nestiham psat, pozoruju... Moc me to mrzi, kolikaty jsi dneska den po ET?

@streghina a co u Tebe? Co testik?

petulak1988
9. črc 2013

@martinka87 jsem 12den po ET dekuji jsi zlata

streghina
9. črc 2013

@martinka87 koukni to mého alba a uvidíš 🙂 zatím ale psst

mavo
9. črc 2013

@streghina a jaktože já nic nevidím? Jsem taky jak na trní a ani nevím, že jsi testla znova a je tam!!! Juchuuuuu ... a jásám potichounku, abychom nic nezakřikli 😉

streghina
9. črc 2013

@mavo tak koukej do alba, dokud nebude utz, tak jsem radši při zemi, ale děkuji 😉

martinka87
11. črc 2013

@streghina jeeeeee, krasa nejvetsi!!!!! 😉 pssst, ale gratuluju!!

holanci
11. črc 2013

Holky tak zítra na 7 hod. OPU, bojím, bojím 😖 Mocinky na mě myslete prosím 😉 😵

streghina
12. črc 2013

@holanci držím mooooc pěstičky, napiš, jak je 😉

holanci
12. črc 2013

@streghina
hrozně moc děkuju za podporu. Bylo 17 folíků, z toho 10 vajíček a z toho by mohlo být 4-6 na oplodnění dobré kvality. Zítra budu volat, jak to dopadlo.
Břicho trošku pobolívá, ale nic drastického to není. Teď je to na bojovníčkách, aby to vybojovali a jeden se pak pěkně zavrtal. Moc bych si přála, aby bylo něco i k zamražení.... Uvidíme...

streghina
12. črc 2013

@holanci tak to je supeer zpráva, dopadlo to mooc dobře, určitě to vyjde a ještě zamrazíte, vypadá to mooc nadějně 😎

holanci
13. črc 2013

@streghina Tak oplodněno všech 6 🙂, ET je úterý 🙂

holanci
13. črc 2013

mám utrogestan 3x denně, je nutnost přesně po 8 hodinách, nebo tam může být třeba hodinku odchylka?

streghina
13. črc 2013

@holanci tak super, dobra úroda.-) utros beru taky 2x denne 2 tb, jak to vyjde 9-10h rano a večer

holanci
14. črc 2013

Nevíte jestli se u Apolináře jezdí po IVF také na krev? Jde mi o to, že budu testovat zřejmě v týdnu, co budeme na dovolené - a do Prahy bych to měla 200 km, což je nesmysl.... Uvidím co mi řeknou na ET a kdyžtak se s nima můžu určitě nějak domluvit, že 😉

sasanka033
14. črc 2013

@holanci pokud mas po ET pozitivni test, tak na krev te myslim pozvou, ale pokud negativn, tak ne. na krev musis jen po ketu, pokud je stimulovanej, abys nevysadila leky driv, nez je potvrzeno.

evulatko
14. črc 2013

@holanci, ja když u nich mela pozitivni test, tak me zvali az na ultrazvuk🙂

kvetinka84
15. črc 2013

@holanci Mě po ET na krev nezvali, po pozitivním testu jsem jim zavolala po 14 dnech, kdy jsem si měla test udělat a rovnou mě objednali na UZ

kvetinka84
15. črc 2013

@holanci Myslím, že může být klidně hodinku odchylka, už si to tolik nepamatuju, ale budíka jsem si kvůli tomu rozhodně nenařizovala, abych si ho brala ráno přesně ve stejnou dobu

luca119
17. črc 2013

Zdravím děvčátka,
mám otázku. 11.7. jsem byla na ketu (měly jsme jedno malinkaté embryjko), beru utroš a dnes se mi zdá(jelikož zavádím 3x denně 2ks) jak mi část utroše vyteče, že je trochu zbarvené do růžova. Myslíte, že by to mohlo být špinění z toho zákroku nebo? ...nechci plašit a volat hned do caru. Moc děkuji, papa všem

kvetinka84
17. črc 2013

@luca119 Tak mě vždycky trošku toho utroše vyteklo, když se ve mě rozpustil, nosila jsem pořád intimku kvůli tomu. No a to že je zarůžovělý, to může mít několik důvodu. Nabízelo by se, že špinění může znamenat zahnízdování vajíčka, to by souhlasilo i podle data, zahnízduje se cca 4. den. Nebo mohlo i při zavádění dojít k drobnému poranění, děloha je překrvená a lehce může prasknout nějaká žilka. Nebo mohlo dojít k drobnému poranění při sexu, pokud nějaký byl🙂 Nevím, jak je to u KET, ale může to být i první příznak přicházející MS. Myslím, že v CARu ti moc neporadí, šetřit se, brát poctivě léky, nepřehřívat se (to mi kladli na srdce v CARu, takže držet se radši ve stínu).

luca119
18. črc 2013

@kvetinka84 Moc Ti děkuji 🙂 Dnes už je vše v pořádku, snad je i vše v pořádku 🙂

kvetinka84
18. črc 2013

@luca119 A čím to tedy bylo?

petulak1988
18. črc 2013

@holanci ahojky tak jakpak ti je tehulko??? ja uz se chystam ale jeste nemam skoro nic nakoupeno.. jen pripraveny kufr co jsem si dovezla od Ladovy mamci a hulky .. 🙂

holanci
19. črc 2013

@petulak1988 Ahojky Peti 😵 ale jo dobrý, občas něco popíchne ale to je asi normální, jinak fajn. V neděli frčíme na dovču tak se také moc těším 🙂 Musím něco už trošku pozabalit 🙂 Ty taky razíš v neděli viď? Já hned jak budu něco vědět, napíšu ti 😉 Určitě si to užiješ, poznáš se s bezva ženskýma, bude to fajn 😵

holanci
19. črc 2013

@kvetinka84 Také mi říkali nepřehřívat se - snažím se co nejvíce ve stínu 😵

petulak1988
19. črc 2013

@holanci jak se to blizi tak mam strach jak to tam bez nej vydrzim ..a to velky.. jsem hrozna.. prijede kazdou sobotu a bude tam do nedele tak aspon ze tak.. 🙂

holanci
19. črc 2013

@petulak1988 Zvládnete to, uvidíš že jo.... I když chápu, jak moc se ti bude stýskat 😢 😢 Úžasné je, že tam víkendy budete moct trávit spolu 😉

petulak1988
19. črc 2013

@holanci jj jsem rada ze tam za mnoou bude jezdi do pul druhe v sobotu jsou procedury a pak budu s nim v nedeli zadne nejsou 🙂

holanci
19. črc 2013

@petulak1988 A v kolik v neděli razíš? A budeš ho moct mít ubytovaného u sebe nebo asi někde spíš na hotelu viď? Téda to jsem zvědavá jaké procedury budeš mít atd. 😉

petulak1988
19. črc 2013

@holanci no myslim ze bude moci byt na pristylce ..to jeste zjistim.. 🙂 no rano mam tam byt mezi 11 a 13tou hodinou.. 🙂 tak cesta trva dve a pul hodiny asi.. 🙂 no ja jsem take zvedava co budu mit za procedury.. budu hlasit..budu tam mit notebook a internet